Burdina - Zantedeschi

21.02.2022, Antalya 7 ITF, Kvalifikace - 2. kolo, antuka
Burdina Evgeniya 2 : 0
(6-3, 6-3)
Zantedeschi Aurora
Avatar 1232. Žebříček dvouhry 567. Avatar
17. 1. 2001 Datum nar. 2. 11. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Burdina Evgeniya Zantedeschi Aurora
Hala - -
Antuka 3/7 16/11
Tráva - -
Tvrdý p. - 10/5
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 63/61 39/40 22/16 2/5 - -
2022 2/7 2/7 - - - -
2021 16/17 13/11 3/4 0/2 - -
2020 7/7 5/3 2/3 0/1 - -
2019 18/19 8/9 8/8 2/2 - -
2018 16/7 7/6 9/1 - - -
2017 4/4 4/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 113/83 91/61 18/16 3/5 - 1/1
2022 27/17 16/11 10/5 - - 1/1
2021 39/24 38/21 - 1/3 - -
2020 13/11 12/10 - 1/1 - -
2019 23/15 20/8 2/6 1/1 - -
2018 9/11 3/6 6/5 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
2016 0/2 0/2 - - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2022 Antalya 7 ITF Burdina 2   6 6       Q-2K
Zantedeschi 0 3 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

  • Burdina
Antalya 8 ITF, Q-1K, 27.02.2022
  Pospelova - Burdina 2:0
Antalya 7 ITF, Q-OF, 22.02.2022
  Janicijevic - Burdina 2:1
Antalya 7 ITF, Q-2K, 21.02.2022
  Burdina - Zantedeschi 2:0
Antalya 7 ITF, Q-1K, 20.02.2022
  Burdina - Carreras 1:0
Antalya 6 ITF, Q-1K, 13.02.2022
  Rosca - Burdina 2:0
Antalya 5 ITF, Q-1K, 06.02.2022
  Safta - Burdina 2:0
Antalya 4 ITF, 1K, 01.02.2022
  Visscher - Burdina 2:0
Antalya 3 ITF, 1K, 28.01.2022
  Matsuda - Burdina 2:0
Antalya 2 ITF, Q-OF, 18.01.2022
  Tsoneva - Burdina 2:0
Antalya 2 ITF, Q-2K, 17.01.2022
  Burdina - Zingale 2:0
 
  • Zantedeschi
Středomořské hry, ČF, 29.06.2022
  Maristany Zul - Zantedeschi 2:0
Středomořské hry, OF, 28.06.2022
  Zantedeschi - El Aouni 2:0
Česká Lípa ITF, OF, 16.06.2022
  Malečková - Zantedeschi 2:0
Česká Lípa ITF, 2K, 15.06.2022
  Zantedeschi - Von Deichmann 2:1
Česká Lípa ITF, 1K, 14.06.2022
  Zantedeschi - Jaruskova 2:1
Česká Lípa ITF, Q-OF, 13.06.2022
  Zantedeschi - Wolff 2:1
Česká Lípa ITF, Q-1K, 12.06.2022
  Zantedeschi - Smekalova 2:1
Banja Luka ITF, OF, 09.06.2022
  Hindova - Zantedeschi 2:1
Banja Luka ITF, 1K, 08.06.2022
  Zantedeschi - Amariei 2:0
Brescia ITF, OF, 02.06.2022
  Terziyska - Zantedeschi 2:0
 
 
 
 
TOPlist