Gjorcheska Lina - profil

Gjorcheska Lina 

Gjorcheska Lina

Stát: Makedonie
Věk: 25 (3. 8. 1994)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 436. / 170.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 207. / 116.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Antalya 36 ITF SF 23.11. 08:30 Orpana O. - Gjorcheska L. 2.43 1.48
 
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 296/159 242/114 42/30 10/12 0/1 2/2
2019 29/22 18/14 6/2 3/4 - 2/2
2018 16/12 9/6 4/4 3/2 - -
2017 19/14 15/8 2/2 2/3 0/1 -
2016 51/21 43/15 8/4 0/2 - -
2015 52/18 46/15 4/2 2/1 - -
2014 53/22 43/15 10/7 - - -
2013 34/20 32/18 2/2 - - -
2012 25/17 19/11 6/6 - - -
2011 17/13 17/12 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 232/71 211/56 20/11 1/3 0/1 -
2019 34/9 29/8 4/0 1/1 - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 10/5 10/3 - 0/1 0/1 -
2016 46/12 45/10 1/2 - - -
2015 51/9 43/8 8/0 0/1 - -
2014 27/16 27/10 0/6 - - -
2013 42/10 37/9 5/1 - - -
2012 22/9 20/7 2/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2016 - 3
2015 - 3
2014 - 1
2012 - 1
Celkem: 0 9
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Gjorcheska L. - Ghitescu A. ČF 6-4, 6-2 1.19 3.69
21.11.   Gjorcheska L. - Akita S. OF 6-1, 6-4 1.49 2.27
20.11.   Gjorcheska L. - Aksu A. 1K 6-4, 6-1 1.48 2.30
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Zakharova A. - Gjorcheska L. 1K 66-7, 6-4, 6-2 1.81 1.84
21.10.   Gjorcheska L. - Topalova G. Q-OF 6-4, 6-2 1.55 2.15
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Pantuckova M. - Gjorcheska L. SF 6-1, 6-2 2.65 1.43
18.10.   Gjorcheska L. - Arshinkova P. ČF 6-1, 6-2 1.49 2.27
17.10.   Gjorcheska L. - Duerst J. OF 6-2, 6-4 1.20 3.60
16.10.   Gjorcheska L. - Burdina E. 1K 6-1, 6-4 1.06 5.96
  Kaposvár ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Erjavec V. - Gjorcheska L. SF 6-2, 6-4 2.31 1.53
27.09.   Gjorcheska L. - Arango E. ČF 6-0, 6-2 1.47 2.42
26.09.   Gjorcheska L. - Lukacs V. OF 7-66, 64-7, 6-2 1.40 2.65
25.09.   Gjorcheska L. - Stokke M. 1K 6-4, 6-3 2.00 1.67
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Burillo Escor - Gjorcheska L. OF 1-6, 7-62, 6-0 1.83 1.83
17.09.   Gjorcheska L. - Podoroska N. 1K 7-61, 7-65 1.96 1.71
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Gorgodze E. - Gjorcheska L. OF 3-6, 6-3, 6-3 1.51 2.32
10.09.   Gjorcheska L. - Ene C. 1K 6-4, 6-4 1.32 2.98
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Danilovic O. - Gjorcheska L. 1K 6-2, 6-3 1.35 2.93
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Fetecau I. - Gjorcheska L. 1K 6-2, 6-3 1.88 1.78
  Bytom ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Lodikova D. - Gjorcheska L. OF 7-5, 7-5 3.10 1.29
23.07.   Gjorcheska L. - Arshinkova P. 1K 6-2, 6-1 1.45 2.47
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Arshinkova P. - Gjorcheska L. OF 6-0, 4-6, 7-61 2.83 1.36
17.07.   Gjorcheska L. - Nagy A. 1K 6-1, 6-1 1.21 3.76
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Papamichail D - Gjorcheska L. OF 7-5, 6-3 2.16 1.60
10.07.   Gjorcheska L. - Cortez Llorca 1K 6-1, 6-1 1.20 3.94
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Komardina A. - Gjorcheska L. ČF 6-1, 6-2 1.60 2.13
20.06.   Gjorcheska L. - Lemoine Q. OF 7-63, 3-6, 6-3 2.08 1.63
18.06.   Gjorcheska L. - Helgo M. 1K 6-4, 6-2 1.49 2.40
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Perper A. - Gjorcheska L. 1K 2-6, 6-4, 6-3 3.74 1.21
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Jones F. - Gjorcheska L. SF 6-3, 6-3 2.20 1.58
07.06.   Gjorcheska L. - Shymanovich I ČF 3-6, 6-2, 7-65 1.61 2.11
06.06.   Gjorcheska L. - Kubareva A. OF 7-64, 6-3 1.27 3.27
05.06.   Gjorcheska L. - Pereira T. 1K 6-4, 4-6, 6-1 2.04 1.65
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Trevisan M. - Gjorcheska L. OF 6-3, 6-4 1.39 2.67
28.05.   Gjorcheska L. - Reinhardt E. 1K 6-0, 6-0 1.01 9.61
  Monzon ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Ponchet J. - Gjorcheska L. 1K 6-3, 6-1 1.24 3.48
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Sugnaux T. - Gjorcheska L. 1K 6-2, 7-69 2.60 1.40
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Serban R. - Gjorcheska L.   6-3, 6-2    
18.04.   Gjorcheska L. - Boudjadi Y.   6-1, 6-0    
16.04.   Rushiti A. - Gjorcheska L.   6-1, 3-6, 6-2    
15.04.   Gjorcheska L. - Mfoumouangana   6-0, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Kan V. - Gjorcheska L. 1K 3-6, 7-5, 6-3 1.46 2.46
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Mendez S. - Gjorcheska L. F 6-4, 6-0 3.25 1.29
23.03.   Gjorcheska L. - Roemer C. SF 6-4, 2-6, 6-1 1.25 3.46
22.03.   Gjorcheska L. - Ene C. ČF 6-3, 6-1 1.17 3.88
21.03.   Gjorcheska L. - Ostlund F. OF 6-2, 7-5 1.10 5.06
19.03.   Gjorcheska L. - Hennemann C. 1K 7-5, 4-6, 6-3 1.13 4.41
  Shrewsbury 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Hesse A. - Gjorcheska L. 1K 2-6, 6-3, 6-1 1.45 2.55
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Gatto-Montico - Gjorcheska L. 1K 6-3, 6-3 2.54 1.46
22.01.   Gjorcheska L. - Cengiz B. Q-OF 6-2, 6-2 1.57 2.19
21.01.   Gjorcheska L. - Rubini S. Q-1K 6-4, 6-0    
  Istanbul ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Hogen / Patti - Gjorc / Yashi SF 6-2, 7-5    
23.10.   Gjorc / Yashi - Oz I. / Sezer ČF 2-6, 6-3, 10-6    
  Antalya 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Drazi / Gjorc - Vedde / Vissc F 7-5, 4-6, 10-7    
18.10.   Drazi / Gjorc - Duers / Gaspa SF 6-3, 6-4    
17.10.   Drazi / Gjorc - Karat / Uyar ČF 6-1, 6-2    
15.10.   Drazi / Gjorc - Barav / Mikha OF 6-2, 6-2    
  Kaposvár ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Gavri / Rosca - Dalak / Gjorc ČF 7-68, 6-3    
24.09.   Dalak / Gjorc - Prisa / Stara OF 3-6, 3-0    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Craci / Ghior - Dinu / Gjorc ČF 6-3, 6-4    
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Simio / Wacha - Gjorc / Gramm SF 6-3, 6-3    
12.09.   Gjorc / Gramm - Husak / Ibbou ČF 6-4, 6-4 1.04 6.68
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Dinu / Gjorc - Danil / Garci F 4-6, 7-5, 10-7 2.48 1.45
10.08.   Dinu / Gjorc - Jakup / Sizik SF 3-6, 6-4, 13-11    
09.08.   Dinu / Gjorc - Fetec / Kenne ČF 6-4, 2-6, 10-8    
06.08.   Dinu / Gjorc - Mack / Vecic OF 6-4, 6-1    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Lasku / Melni - Gjorc / Lukas SF 6-4, 64-7, 10-2 2.52 1.45
01.08.   Gjorc / Lukas - Khabi / Shapa ČF 6-0, 3-6, 10-4    
30.07.   Gjorc / Lukas - Rakic / Vasil OF 6-1, 6-1    
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Jani / Salde - Gjorc / Juhas SF 6-4, 6-3    
18.07.   Gjorc / Juhas - Arshi / Topal ČF 6-1, 7-66    
16.07.   Gjorc / Juhas - Draho / Nagy OF 6-1, 6-4    
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Gjorc / Komar - Lukac / Stadl F 6-3, 7-64    
12.07.   Gjorc / Komar - Maris / Papam SF 6-0, 6-1 1.82 1.88
11.07.   Gjorc / Komar - Arist / Corte ČF 6-2, 6-0    
09.07.   Gjorc / Komar - Rosca / Samir OF 7-61, 5-7, 10-5    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Arbut / Danil - Gjorc / Komar F 3-6, 6-2, 10-4    
21.06.   Gjorc / Komar - Brune / Helgo SF 6-2, 6-2    
20.06.   Gjorc / Komar - Lemoi / Van D ČF 6-1, 4-6, 10-8    
18.06.   Gjorc / Komar - Berbe / Makar OF 2-6, 6-2, 10-3    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Gjorc / Komar - Kreme / Shyma F 64-7, 6-4, 10-8    
14.06.   Gjorc / Komar - Anshb / Detiu SF 6-4, 6-0    
13.06.   Gjorc / Komar - Leyki / Skach ČF 6-0, 6-4    
11.06.   Gjorc / Komar - Priby / Talbi OF 6-3, 6-2    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Colme / Eiker - Gjorc / Komar ČF 6-3, 4-6, 10-5    
04.06.   Gjorc / Komar - Makar / Palki OF 6-0, 6-3    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Gjorc / Komar - Fomin / Zaryt F 6-3, 6-3 1.65 2.08
31.05.   Gjorc / Komar - Aiava / Hives SF 6-4, 6-2    
30.05.   Gjorc / Komar - Kreme / Uzcat ČF 7-5, 6-4    
29.05.   Gjorc / Komar - Bosko / Lukas OF 6-3, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Mishi / Palki - Dinu / Gjorc F 6-3, 3-6, 12-10 2.39 1.44
22.03.   Dinu / Gjorc - Ukolo / Vanla SF 6-3, 6-0 1.10 5.06
21.03.   Dinu / Gjorc - Knoll / Ugrel ČF 7-64, 4-6, 10-6 1.10 4.97
20.03.   Dinu / Gjorc - Ostlu / Oz I. OF 7-610, 6-3 1.22 3.44
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
30.07.2018 - 22.08.2018  El Espinar ITF skreč
29.08.2017 - 30.05.2018  Dunakeszi 2 ITF skreč
16.10.2013 - 05.11.2013  Burgas ITF skreč
29.08.2012 - 24.09.2012  Bělehrad ITF skreč
 
 

Zprávy

  • Vondroušová si v Bielu zahraje o první čtvrtfinále, Strýcová zdolala Bouzkovou

    WTA BIEL - Markéta Vondroušová je podruhé v kariéře ve druhém kole turnaje WTA. Ve švýcarském Bielu dokonale využila odstoupení nasazené šestky Alizé Cornetové a v prvním kole přehrála šťastnou poraženou z kvalifikace Linu Gjorčeskou. V boji o své první čtvrtfinále na okruhu WTA narazí na 60. hráčku světa Anniku Beckovou. Z českého duelu vyšla vítězně nasazená jednička Barbora Strýcová, jež zdolala ve třech setech Marii Bouzkovou.  »
    11. 4. 2017, aktualizováno 12. 4. 2017 | Aktuality |  238 komentářů
     
 
 
 
 
TOPlist