Erhard, Marmousez - Pontjodikromo, Wassermann

23.06.2022, 17:00, Futures 2022, čtvrtfinále, antuka
Erhard Mathys 2 : 1
(4-6, 6-4, 10-3)
Pontjodikromo Sidane
Avatar 1867. Žebříček čtyřhry 933. Avatar
26. 10. 2001 Datum nar. 24. 10. 2000
188 cm Výška -
80 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Marmousez Lilian   Wassermann Deney
Avatar 1212. Žebříček čtyřhry 1460. Avatar
3. 1. 2002 Datum nar. 25. 3. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Erhard Mathys
Marmousez Lilian
Pontjodikromo Sidane
Wassermann Deney
Hala - -
Antuka 2/1 2/4
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2022 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/4 1/4 - - - -
2022 1/4 1/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/10 5/5 2/3 0/2 - -
2022 5/4 4/2 1/2 - - -
2021 1/1 - 1/1 - - -
2019 1/3 1/2 - 0/1 - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/20 13/9 11/8 1/3 - -
2022 3/2 3/2 - - - -
2021 17/13 5/5 11/7 1/1 - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 4/3 4/0 0/1 0/2 - -
2018 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 72/49 32/24 38/22 2/3 - -
2022 5/6 1/4 4/2 - - -
2021 15/13 9/6 4/4 2/3 - -
2020 8/3 4/0 4/3 - - -
2019 25/14 10/6 15/8 - - -
2018 13/9 4/5 9/4 - - -
2017 6/4 4/3 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 5/8 5/8 - - - -
2022 1/4 1/4 - - - -
2021 2/2 2/2 - - - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2022 Futures 2022 Erhard / Marmousez 2   4 6 10     ČF
Pontjodik / Wasserman 1 6 4 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Erhard Mathys
Marmousez Lilian
Pontjodikromo Sidane
Wassermann Deney
 Fortuna
1.59
2.16
 Synot tip
1.59
2.16
Průměrný kurs
1.59
2.16
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2022, SF, 24.06.2022
  Donsk / Fribe - Erhar / Marmo 2:0
Futures 2022, ČF, 23.06.2022
  Erhar / Marmo - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 22.06.2022
  Erhar / Marmo - De Jo / Lopez 2:0
Futures 2022, SF, 24.06.2022
  Donsk / Fribe - Erhar / Marmo 2:0
Futures 2022, ČF, 23.06.2022
  Erhar / Marmo - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 22.06.2022
  Erhar / Marmo - De Jo / Lopez 2:0
Futures 2022, SF, 15.04.2022
  Mochi / Uesug - Debru / Erhar 1:0
Futures 2022, ČF, 14.04.2022
  Debru / Erhar - Galop / Ionel 2:0
Futures 2022, OF, 13.04.2022
  Debru / Erhar - Sari / Yenil 2:0
Futures 2022, OF, 06.04.2022
  Chrys / Kyrat - Erhar / Sadao 2:0
Futures 2022, ČF, 04.03.2022
  Srblj / Woern - Colli / Erhar 2:1
Futures 2022, OF, 03.03.2022
  Colli / Erhar - Hazaw / Imamu 2:0
Futures 2022, OF, 26.01.2022
  Bitto / Patin - Erhar / Lajal 2:1
Futures 2022, SF, 24.06.2022
  Donsk / Fribe - Erhar / Marmo 2:0
Futures 2022, ČF, 23.06.2022
  Erhar / Marmo - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 22.06.2022
  Erhar / Marmo - De Jo / Lopez 2:0
Futures 2022, ČF, 19.05.2022
  Colli / Oncli - Marmo / Shari 2:0
Futures 2022, OF, 17.05.2022
  Marmo / Shari - Sorre / Vatte 2:0
Futures 2021, SF, 05.11.2021
  Brugn / Sorre - Marmo / Wong 2:1
Futures 2021, ČF, 04.11.2021
  Marmo / Wong - Desch / Dussi 2:0
Futures 2021, OF, 02.11.2021
  Marmo / Wong - Boixa / Solan 2:0
Futures 2021, ČF, 27.10.2021
  Ivano / Mishk - Marmo / Wong 2:1
Futures 2021, OF, 26.10.2021
  Marmo / Wong - Molin / Tudor 2:0
 
Futures 2022, OF, 29.06.2022
  Rinco / Shelb - Pontj / Wasse 2:0
Futures 2022, ČF, 23.06.2022
  Erhar / Marmo - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 22.06.2022
  Pontj / Wasse - Bocch / Catan 2:0
Futures 2022, OF, 11.05.2022
  Kasni / Kym - Pontj / Wasse 2:0
Futures 2022, ČF, 05.05.2022
  Canas / Llama - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 04.05.2022
  Pontj / Wasse - Nijbo / Wehne 1:0
Futures 2022, OF, 29.06.2022
  Rinco / Shelb - Pontj / Wasse 2:0
Futures 2022, ČF, 23.06.2022
  Erhar / Marmo - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 22.06.2022
  Pontj / Wasse - Bocch / Catan 2:0
Futures 2022, OF, 11.05.2022
  Kasni / Kym - Pontj / Wasse 2:0
Futures 2022, ČF, 05.05.2022
  Canas / Llama - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 04.05.2022
  Pontj / Wasse - Nijbo / Wehne 1:0
Futures 2022, ČF, 10.02.2022
  Hazaw / Nijbo - Pontj / Van B 2:0
Futures 2022, OF, 08.02.2022
  Pontj / Van B - Najvi / Van W 2:0
Futures 2022, F, 05.02.2022
  Uesug / Yamas - Pontj / Weis 2:0
Futures 2022, SF, 04.02.2022
  Pontj / Weis - Breys / Catar 2:0
Futures 2022, OF, 29.06.2022
  Rinco / Shelb - Pontj / Wasse 2:0
Futures 2022, ČF, 23.06.2022
  Erhar / Marmo - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 22.06.2022
  Pontj / Wasse - Bocch / Catan 2:0
Futures 2022, OF, 11.05.2022
  Kasni / Kym - Pontj / Wasse 2:0
Futures 2022, ČF, 05.05.2022
  Canas / Llama - Pontj / Wasse 2:1
Futures 2022, OF, 04.05.2022
  Pontj / Wasse - Nijbo / Wehne 1:0
Futures 2021, OF, 15.09.2021
  Kekez / Nince - Decke / Wasse 2:1
Futures 2021, OF, 07.07.2021
  Cubel / Woern - Viske / Wasse 1:0
Futures 2021, SF, 02.07.2021
  Brouw / Sels - Eisin / Wasse 2:0
Futures 2021, ČF, 02.07.2021
  Eisin / Wasse - Alves / Reis 2:1
 
 
 
 
TOPlist