Alexandre Da Rosa Karolayne - profil

Alexandre Da Rosa Karolayne 

Alexandre Da Rosa Karolayne

Stát: Brazílie
Věk: 21 (1. 11. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1107. / 846.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1035. / 897.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 51/103 36/79 15/24 - - -
2019 7/16 6/13 1/3 - - -
2018 13/13 11/11 2/2 - - -
2017 6/24 3/13 3/11 - - -
2016 18/23 9/16 9/7 - - -
2015 5/17 5/16 0/1 - - -
2014 2/9 2/9 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/43 9/32 4/11 - - -
2019 5/13 3/10 2/3 - - -
2018 1/8 1/6 0/2 - - -
2017 4/12 2/7 2/5 - - -
2016 3/9 3/8 0/1 - - -
2014 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Dmitrieva S. - Alexandre Da OF 6-2, 2-6, 6-1    
15.10.   Alexandre Da - Meyer E. 1K 6-3, 6-4 2.78 1.33
  Tabarka 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Gillan A. - Alexandre Da 1K 6-1, 3-6, 6-1 1.29 2.98
  Tabarka 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Nikitina I. - Alexandre Da 1K 6-1, 6-4 1.29 2.96
  Sezze ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Jones F. - Alexandre Da 1K 6-0, 6-2 1.08 6.02
  Imola Tozzona ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Gaspar-Ivan I - Alexandre Da 1K 6-1, 6-4 1.30 3.12
  Tabarka 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Chehoudi D. - Alexandre Da ČF 6-0, 7-64    
04.07.   Alexandre Da - Squarcialupi OF 4-6, 6-2, 6-2    
02.07.   Alexandre Da - Brunskog L. 1K 1-6, 6-1, 7-5    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Capurro Tabor - Alexandre Da OF 6-2, 6-1    
25.06.   Alexandre Da - Viktorovitch 1K 7-5, 6-2 5.50 1.08
  Tabarka 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Milovanovic E - Alexandre Da OF 5-7, 6-2, 6-1 1.04 6.76
19.06.   Alexandre Da - Panfilov L. 1K 6-4, 6-2 3.86 1.17
  Barletta ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Pinto G. - Alexandre Da 1K 6-1, 7-5 1.53 2.19
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Heisen V. - Alexandre Da Q-1K 7-5, 7-5 1.03 7.18
  Tabarka 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Tubello A. - Alexandre Da 1K 7-60, 6-3 1.08 5.28
  Tabarka 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Velcea A. - Alexandre Da OF 6-0, 7-5 1.05 6.40
09.04.   Alexandre Da - Janssen C. 1K 4-6, 6-0, 6-1 1.12 4.60
  Tabarka 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Scala C. - Alexandre Da 1K 6-1, 6-0 1.04 6.86
  Tabarka 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Vangelova A. - Alexandre Da 1K 6-4, 6-3 1.64 1.99
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Ene C. - Alexandre Da OF 4-6, 6-2, 6-1 1.06 6.02
12.02.   Alexandre Da - Lanca S. 1K 6-1, 7-61 1.29 2.96
  Monastir 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Kung L. - Alexandre Da 1K 6-1, 6-2 1.03 7.28
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Gaggi / Meyer - Alexa / Squar OF 3-6, 6-1, 10-4    
  Tabarka 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Lanca / Meyer - Alexa / Cresc ČF    
08.10.   Alexa / Cresc - Dmitr / Stama OF 7-5, 7-5    
  Sezze ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Branc / Sacco - Alexa / Cicco OF 6-1, 6-2    
  Imola Tozzona ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Kordo / Ponom - Alexa / Gambo ČF 6-3, 7-5    
17.07.   Alexa / Gambo - De Sa / Lasku OF 6-1, 6-3    
  Tabarka 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Capur / Vanla - Alexa / Ochsn OF 6-3, 6-0    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Branc / Panfi - Alexa / Cavel OF 6-2, 6-1 1.11 4.72
  Tabarka 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Ganga / Lacas - Alexa / Fossa OF 6-0, 6-2    
  Barletta ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Arcid / Berto - Alexa / Malyg SF 6-0, 6-3    
17.05.   Alexa / Malyg - Mandl / Noel ČF 5.42 1.08
16.05.   Alexa / Malyg - Garri / Maesf OF 6-1, 6-0 1.04 6.76
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Ce G. / Dinu - Alexa / Cicco OF 6-3, 6-0 1.01 8.34
  Tabarka 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Ayala / Sanz - Alexa / Lanca OF 6-0, 6-2 1.09 5.18
  Tabarka 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Bougr / Temin - Alexa / Sanz OF 6-4, 6-1 1.21 3.48
  Tabarka 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Ayala / Steur - Alexa / Vange ČF 6-4, 6-2 1.25 3.21
19.03.   Alexa / Vange - Dolda / Dolda OF 6-3, 7-64 1.17 3.89
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Bulga / Ene C - Alexa / Benai ČF 6-4, 6-4 1.08 5.50
13.02.   Alexa / Benai - Njiri / Stokk OF 4-6, 7-5, 11-9 7.70 1.02
  Monastir 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Girar / Peral - Alexa / Dmitr OF 6-1, 6-1 1.59 2.08
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist