Dubaj
nenastoupil

Zprávy

Bruguera u Španělů skončil v roli daviscupového kapitána. Zůstává trenérem Zvereva

Sergi Bruguera po pěti letech skončil v roli kapitána španělských tenistů v Davisově poháru. Bývalý třetí hráč světového žebříčku a dvojnásobný vítěz Roland Garros se dnes s vedením svazu dohodl na ukončení spolupráce. Španělé pod Bruguerovým vedením vyhráli na podzim 2019 premiérový finálový turnaj týmové soutěže, letos vypadli ve čtvrtfinále s Chorvaty.

Hewitt vyhrál hlasování fanoušků o uvedení do Síně slávy

Dvojnásobný grandslamový šampion Lleyton Hewitt vyhrál hlasování fanoušků o zařazení do tenisové Síně slávy a dostane tak maximální tříprocentní bonus k hlasům od hlavní skupiny volitelů. Na druhém místě skončila Lisa Raymondová a jedno procento získá Jonas Björkman. O vstup do Síně slávy se letos ucházejí také Juan Carlos Ferrero a Sergi Bruguera.