Cabrera Lizette - profil

Cabrera Lizette 

Cabrera Lizette

Stát: Austrálie
Věk: 20 (19. 12. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 238. / 134.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 166. / 139.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 AO wildcard playoff - Austrálie ČF 10.12. 02:30 Bozov / Mende - Cabre / Fourl 3.51 1.26
 AO wildcard playoff - Austrálie OF 11.12. 02:00 Mcphee K. - Cabrera L. 2.64 1.40
 
Rok Kolo
2015 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
15.12.Sanders - CabreraOF6-3, 6-2  
2014 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
16.12.Gavrilova - CabreraOF6-1, 7-6  
2012 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
12.12.Rajicic - CabreraOF6-1, 6-3  
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 128/123 18/22 86/83 10/6 14/12 -
2018 24/29 7/7 11/16 4/3 2/3 -
2017 30/34 6/7 19/21 2/2 3/4 -
2016 46/20 2/2 32/13 4/1 8/4 -
2015 13/16 1/2 11/13 - 1/1 -
2014 7/9 1/2 6/7 - - -
2013 1/7 - 1/7 - - -
2012 7/8 1/2 6/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 49/66 10/13 34/44 0/2 5/7 -
2018 9/10 2/3 6/5 - 1/2 -
2017 9/14 5/4 4/8 0/1 0/1 -
2016 19/18 0/2 15/12 0/1 4/3 -
2015 6/12 3/2 3/9 - 0/1 -
2014 3/6 0/2 3/4 - - -
2013 1/3 - 1/3 - - -
2012 2/3 - 2/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2016 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Taipei Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Kumkhum L. - Cabrera L. OF 6-3, 6-4 1.23 3.80
13.11.   Cabrera L. - Garland J. 1K 6-4, 6-2 1.14 5.02
12.11.   Jang S. - Cabrera L. Q-ČF 6-4, 6-4 2.02 1.68
11.11.   Cabrera L. - Namigata J. Q-OF 6-4, 6-3 1.49 2.38
  Shenzhen 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Yuan Y. - Cabrera L. Q-OF 3-6, 7-5, 6-3    
04.11.   Cabrera L. - Choi J. Q-1K 4-6, 6-4, 6-1    
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Wallace I. - Cabrera L. OF 6-1, 4-6, 6-2 3.72 1.22
31.10.   Cabrera L. - Taylor G. 1K 6-4, 0-6, 6-2 1.72 1.97
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Hon P. - Cabrera L. SF 6-4, 4-6, 6-2 1.70 2.03
26.10.   Cabrera L. - Tere-Apisah A. ČF 6-4, 6-4 1.73 2.00
25.10.   Cabrera L. - Harris S. OF 1.11 5.19
23.10.   Cabrera L. - Hives Z. 1K 6-3, 6-4 2.31 1.53
  Hongkong WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Jabeur O. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-4 1.19 4.28
  Peking Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Hercog P. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-2 1.40 2.74
  Wuhan Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Wang Y. - Cabrera L. Q-OF 7-62, 7-63 1.27 3.52
21.09.   Cabrera L. - Makarova E. Q-1K 6-1, 4-6, 6-3 6.18 1.10
  Guangzhou Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Petkovic A. - Cabrera L. 1K 1-6, 6-3, 6-3 1.20 4.42
17.09.   Cabrera L. - Zhang K. Q-OF 4-6, 7-5, 7-61 2.10 1.67
15.09.   Cabrera L. - Xu S. Q-1K 3-6, 7-63, 6-3 1.78 1.93
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Tomljanovic A. - Cabrera L. 1K 6-4, 6-1 1.10 6.94
  US Open - australská divoká karta Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Cabrera L. - Perez E. F 6-2, 6-3    
18.08.   Cabrera L. - Myers A. SF 6-1, 6-2    
17.08.   Cabrera L. - Birrell K. ČF 6-7, 6-3, 6-4    
  Montreal Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Karatantcheva - Cabrera L. Q-2K 4-6, 6-3, 6-1 1.42 2.70
  Lexington ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Sharma A. - Cabrera L. 1K 6-2, 6-0 1.73 1.99
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Liu C. - Cabrera L. Q-2K 6-4, 4-6, 6-1 1.53 2.38
26.06.   Cabrera L. - Cepelova J. Q-1K 2-6, 6-4, 6-4 2.41 1.51
  Nottingham Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Savinykh V. - Cabrera L. Q-OF 63-7, 7-5, 6-3 2.80 1.37
09.06.   Cabrera L. - Naydenova A. Q-1K 6-1, 6-1 1.26 3.45
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Fett J. - Cabrera L. 1K 6-1, 6-4 1.38 2.77
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Dulgheru A. - Cabrera L. Q-2K 6-4, 4-6, 6-0 1.21 4.13
23.05.   Cabrera L. - Namigata J. Q-1K 6-4, 3-6, 6-3 1.20 4.18
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Yerolymos M. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-3    
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Soylu I. - Cabrera L. Q-1K 6-3, 6-4 2.00 1.71
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Kratzer A. - Cabrera L. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.55 2.26
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Karatantcheva - Cabrera L. ČF 6-1, 6-3 1.49 2.38
19.04.   Cabrera L. - Hon P. OF 6-2, 65-7, 6-1 1.81 1.89
18.04.   Cabrera L. - Khazaniuk D. 1K 6-0, 4-1 2.24 1.56
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Paolini J. - Cabrera L. 1K 6-0, 6-2 1.54 2.45
08.04.   Cabrera L. - Sizikova Y. Q-OF 6-4, 6-4 1.27 3.30
07.04.   Cabrera L. - Santamaria S. Q-1K 6-0, 6-4 1.78 1.93
  Monterrey Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Arconada U. - Cabrera L. Q-1K 6-3, 6-4 2.15 1.61
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Jakupovic D. - Cabrera L. ČF 6-2, 6-2 1.28 3.19
22.03.   Cabrera L. - Mcphee K. OF 7-66, 3-6, 6-1 1.31 3.03
21.03.   Cabrera L. - Kennel K. 1K 6-1, 7-5 1.31 3.06
  Shenzhen 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Chiesa D. - Cabrera L. 1K 610-7, 6-1, 6-2 1.68 2.03
  Zhuhai 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Zanevska M. - Cabrera L. OF 6-3, 6-3 1.49 2.38
07.03.   Cabrera L. - Feng S. 1K 6-4, 7-5 1.11 5.17
  Taipei WTA Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Jakupovic D. - Cabrera L. 1K 6-0, 6-1 1.70 2.13
28.01.   Cabrera L. - Hon P. Q-OF 6-3, 6-2 1.69 2.03
27.01.   Cabrera L. - Kang J. Q-1K 7-63, 7-62 1.11 5.57
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Haddad Maia B. - Cabrera L. 1K 7-63, 6-4 1.27 3.73
  Hobart Kolo Výsledek K1 K2
07.01.   Haddad Maia B. - Cabrera L. 1K 6-3, 6-2 1.32 3.32
  Brisbane Kolo Výsledek K1 K2
29.12.   Brady J. - Cabrera L. Q-1K 7-5, 6-1 1.37 2.88
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Perez / Rodio - Cabre / Fourl SF 6-2, 6-4    
01.11.   Cabre / Fourl - Bozov / Tjand ČF 7-5, 3-6, 12-10    
31.10.   Cabre / Fourl - Mende / Osbor OF 6-2, 6-3    
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Hozum / Ozaki - Cabre / Fourl ČF 4-6, 7-62, 10-8 1.49 2.27
24.10.   Cabre / Fourl - Dunne / Routl OF 6-0, 66-7, 10-7 2.17 1.54
  Nottingham Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Buzar / Watso - Cabre / Falco SF 7-5, 6-1 1.39 2.87
14.06.   Cabre / Falco - Gavri / Vekic ČF 2.32 1.54
13.06.   Cabre / Falco - Chan / Robso OF 7-66, 7-61 3.86 1.22
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Moore / Perez - Cabre / Tere OF 3-6, 6-2, 10-8    
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Olaru / Schoo - Cabre / Liste OF 7-5, 6-4    
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Blink / Olaru - Cabre / Fett SF 6-2, 6-3 1.51 2.43
02.05.   Cabre / Fett - Krejč / Smith ČF 7-5, 6-2 3.47 1.27
01.05.   Cabre / Fett - Soler / Zanev OF 6-3, 6-2 2.37 1.52
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Eiker / Neel - Cabre / Hon P OF 7-5, 3-6, 10-3    
  Shenzhen 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Kalin / Kuzmo - Cabre / Kumkh ČF 6-4, 6-3    
13.03.   Cabre / Kumkh - Gramm / Monov OF 6-2, 6-3    
  Zhuhai 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Blink / Kerkh - Cabre / Kumkh ČF 6-1, 6-2    
06.03.   Cabre / Kumkh - Kalin / Zaja OF 6-2, 7-5    
  Hobart Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Kiche / Ninom - Bai A / Cabre SF 3-6, 6-3, 10-4 1.23 3.75
11.01.   Bai A / Cabre - Flipk / Melic ČF 3.48 1.26
08.01.   Bai A / Cabre - Kraji / Kudry OF 63-7, 6-2, 11-9 3.89 1.21
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Dabro / Pavic - Bolt / Cabre 1K 6-3, 7-5 1.27 3.42
 
  Bombaj WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Pliphuech P. - Cabrera L. 1K 7-64, 6-2 3.88 1.23
  Taipei Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Rus A. - Cabrera L. ČF 6-1, 6-0 1.93 1.84
16.11.   Cabrera L. - Hozumi E. OF 6-2, 7-5 1.56 2.31
14.11.   Cabrera L. - Errani S. 1K 3-6, 7-5, 6-2 2.49 1.49
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Glushko J. - Cabrera L. ČF 6-4, 7-5 3.03 1.33
02.11.   Cabrera L. - Bozovic A. OF 63-7, 6-4, 6-3 1.05 7.08
01.11.   Cabrera L. - Patterson T. 1K 6-2, 6-4 1.13 4.98
  Suzhou ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Stojanovic N. - Cabrera L. ČF 6-4, 7-62 2.74 1.37
19.10.   Cabrera L. - You X. OF 7-65, 6-4 1.18 4.04
18.10.   Cabrera L. - Hon P. 1K 6-1, 6-1 1.65 2.09
  Hongkong WTA Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Gavrilova D. - Cabrera L. ČF 6-1, 3-6, 6-4 1.10 7.05
12.10.   Cabrera L. - Wozniacki C. OF 10.25 1.05
09.10.   Cabrera L. - Aoyama S. 1K 7-5, 6-3 1.45 2.68
  Peking Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Witthoeft C. - Cabrera L. Q-1K 6-0, 6-2 1.26 3.47
  Taškent Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Alexandrova E. - Cabrera L. 1K 7-62, 6-2 1.46 2.63
24.09.   Cabrera L. - Bogdan A. Q-ČF 6-1, 2-6, 7-64 2.59 1.43
23.09.   Cabrera L. - Grammatikopou Q-OF 6-3, 2-6, 6-3 1.43 2.61
  Guangzhou Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Rodina E. - Cabrera L. ČF 6-1, 7-64 1.55 2.44
20.09.   Cabrera L. - Kontaveit A. OF 6-0, 7-5 6.48 1.11
19.09.   Cabrera L. - Gao X. 1K 6-3, 7-5 1.58 2.30
17.09.   Cabrera L. - Ozgen P. Q-OF 6-3, 4-6, 6-0 1.26 3.46
16.09.   Cabrera L. - Naydenova A. Q-1K 7-61, 6-4 1.26 3.47
 Tokio WTA Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Imanishi M. - Cabrera L. Q-OF 2-6, 6-4, 6-0 1.88 1.81
09.09.   Cabrera L. - Rus A. Q-1K 6-2, 4-6, 6-3 2.00 1.70
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Soylu I. - Cabrera L. Q-2K 6-3, 6-0 1.93 1.80
23.08.   Cabrera L. - Korpatsch T. Q-1K 6-2, 6-1 2.06 1.69
  US Open - australská divoká karta Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Rodionova A. - Cabrera L. F 7-65, 6-1    
19.08.   Cabrera L. - Rogowska O. SF 6-2, 6-3    
18.08.   Cabrera L. - Perez E. ČF 6-4, 6-4    
  Toronto Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Begu I. - Cabrera L. Q-2K 6-4, 6-2 1.13 5.12
05.08.   Cabrera L. - Brady J. Q-1K 6-3, 4-6, 7-62 3.33 1.28
  San Jose WTA Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Dolehide C. - Cabrera L. Q-ČF 4-6, 6-3, 6-4 1.29 3.20
29.07.   Cabrera L. - Spears A. Q-OF 6-3, 6-2 1.31 3.15
  Sacramento ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Anderson R. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-3 1.60 2.08
  Stockton ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Andrianjafitr - Cabrera L. 1K 1-6, 7-5, 6-2 1.78 1.87
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Korpatsch T. - Cabrera L. Q-2K 6-3, 6-3 1.66 2.11
28.06.   Cabrera L. - Smitkova T. Q-1K 6-2, 4-6, 6-2 2.89 1.36
  Birmingham Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Stollar F. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 1-6, 6-4 2.02 1.68
  Nottingham Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Min G. - Cabrera L. Q-OF 5-7, 6-4, 6-4 2.12 1.64
10.06.   Cabrera L. - Whoriskey C. Q-1K 6-2, 6-1 1.62 2.13
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Dart H. - Cabrera L. OF 6-3, 7-5 1.91 1.74
07.06.   Cabrera L. - Boserup J. 1K 7-61, 3-6, 6-2 3.03 1.30
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Grammatikopou - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-3 1.47 2.54
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Paquet C. - Cabrera L. 1K 6-2, 7-62 1.74 1.92
  Charleston ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Zhao C. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-2 2.83 1.34
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Pella C. - Cabrera L. OF 7-67, 7-61    
27.04.   Cabrera L. - Goncalves P. 1K 4-6, 6-3, 6-1 2.03 1.64
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Anisimova A. - Cabrera L. 1K 6-3, 6-4 1.21 3.72
  Mornington 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Moore J. - Cabrera L. ČF 6-3, 6-3 3.21 1.27
30.03.   Cabrera L. - Myers A. OF 6-2, 4-6, 6-3 1.11 5.05
29.03.   Cabrera L. - Hon P. 1K 6-3, 6-4 1.41 2.57
  Mornington ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Krejčíková B. - Cabrera L. SF 6-4, 4-6, 7-62 1.56 2.18
24.03.   Cabrera L. - Andrianjafitr ČF 7-64, 1-6, 6-1 2.10 1.60
23.03.   Cabrera L. - Bains N. OF 6-2, 3-6, 6-2 1.19 3.90
22.03.   Cabrera L. - Lorbergs G. 1K 6-1, 6-2 1.29 3.09
  Shenzhen 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Hsieh S. - Cabrera L. 1K 6-3, 7-64 1.24 3.43
  Zhuhai 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Jakupovic D. - Cabrera L. 1K 6-3, 7-5 1.38 2.65
  Kuala Lumpur WTA Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Jakupovic D. - Cabrera L. Q-1K 6-3, 4-6, 6-1 1.41 2.59
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Dunne K. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-3 2.22 1.53
  Taipei WTA Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Liu C. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-2 2.35 1.49
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Vekic D. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-2 1.47 2.56
  Hobart Kolo Výsledek K1 K2
10.01.   Fett J. - Cabrera L. OF 6-1, 6-3 1.90 1.82
08.01.   Cabrera L. - Doi M. 1K 6-4, 5-7, 7-5 3.10 1.31
  Brisbane Kolo Výsledek K1 K2
31.12.   Krunic A. - Cabrera L. Q-OF 6-4, 7-5 1.39 2.63
30.12.   Cabrera L. - Boserup J. Q-1K 4-6, 6-1, 6-0 2.06 1.64
  Taipei Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Kumkh / Thomb - Cabre / Stoll OF 6-4, 7-5 1.91 1.80
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Muham / Rodio - Cabre / Tjand ČF 65-7, 6-2, 10-7    
31.10.   Cabre / Tjand - Patte / Rogow OF 6-2, 6-2    
  Taškent Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Babos / Hlavá - Adamc / Cabre ČF 6-4, 2-6, 10-6 1.11 5.45
26.09.   Adamc / Cabre - Diatc / Kozlo OF 6-4, 4-6, 10-7 1.64 2.13
  Guangzhou Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Merte / Schuu - Cabre / Fett ČF 4-1 1.27 3.49
18.09.   Cabre / Fett - Okamu / You X OF 6-3, 7-65 1.58 2.26
  Stockton ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Patte / Simmo - Cabre / Doleh ČF 2-6, 6-4, 10-8    
18.07.   Cabre / Doleh - Boren / Chang OF 6-0, 7-5    
  Ilkley ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Blink / Kudry - Ahn K / Cabre OF 6-2, 6-4 1.42 2.46
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Blink / Liste - Cabre / Yashi OF 6-4, 6-1 1.60 2.06
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Breng / Colli - Cabre / Morgi OF 64-7, 6-1, 10-2    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Bekta / Maran - Ahn K / Cabre F 6-3, 1-6, 10-2 1.90 1.75
22.04.   Ahn K / Cabre - Arcon / Stoll SF 67-7, 6-3, 10-3 1.80 1.80
20.04.   Ahn K / Cabre - Gonca / Pella ČF 6-3, 6-2    
18.04.   Ahn K / Cabre - Bovin / Guara OF 6-4, 6-1 1.50 2.25
  Mornington 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Moore / Wongt - Bai A / Cabre SF 7-69, 7-5 1.50 2.25
29.03.   Bai A / Cabre - Bozic / Hives ČF 6-3, 6-0 1.06 5.96
28.03.   Bai A / Cabre - Da Si / Patte OF 6-3, 7-5 1.40 2.52
  Mornington ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Heise / Tjand - Cabre / Rodio OF 2.13 1.56
  Zhuhai 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Soylu / Štefk - Cabre / Kalin OF 6-3, 6-3 1.65 1.98
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Lim A / Reix - Cabre / Hon P OF 6-4, 4-6, 10-7    
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Beck / Sevas - Bai A / Cabre 1K 7-65, 6-1 1.66 2.11
  Hobart Kolo Výsledek K1 K2
09.01.   Kiche / Kiche - Bai A / Cabre OF 6-4, 6-3 1.50 2.35
Žádné zápasy.
 
 Toyota ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Sabalenka A. - Cabrera L. F 6-2, 6-4 1.43 2.46
19.11.   Cabrera L. - Akita S. SF 2-6, 6-2, 6-3 1.59 2.16
18.11.   Cabrera L. - Fett J. ČF 7-63, 6-1 2.29 1.49
17.11.   Cabrera L. - Nara K. OF 6-2, 61-7, 6-1 3.45 1.23
15.11.   Cabrera L. - Ueda R. 1K 6-2, 7-65 1.04 7.90
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Fett J. - Cabrera L. 1K 6-3, 64-7, 6-4 2.27 1.50
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Ozaki R. - Cabrera L. ČF 6-2, 4-6, 6-3 1.39 2.58
27.10.   Cabrera L. - Hozumi E. OF 6-3, 7-5 2.27 1.50
25.10.   Cabrera L. - Bai A. 1K 3-6, 6-3, 7-62 1.31 2.91
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Rogowska O. - Cabrera L. ČF 6-3, 7-65 1.75 1.85
13.10.   Cabrera L. - Bai A. OF 3-6, 6-2, 6-4 1.33 2.84
11.10.   Cabrera L. - Glushko J. 1K 6-1, 7-63 1.74 1.87
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Cabrera L. - Kuzmova V. F 6-2, 6-4 2.47 1.42
01.10.   Cabrera L. - Elie J. SF 6-4, 6-2 1.70 1.91
30.09.   Cabrera L. - Glushko J. ČF 6-0, 6-4 2.12 1.57
29.09.   Cabrera L. - Galfi D. OF 7-64, 7-5 2.71 1.37
28.09.   Cabrera L. - Inglis M. 1K 6-3, 6-2 1.33 2.84
  Tweed Heads ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Cabrera L. - Aiava D. F 6-3, 5-7, 6-2 2.06 1.60
24.09.   Cabrera L. - Rogowska O. SF 7-5, 4-6, 7-5 2.71 1.36
23.09.   Cabrera L. - Svinos A. ČF 6-1, 6-3    
23.09.   Cabrera L. - Dunne K. OF 7-66, 6-3 2.12 1.58
20.09.   Cabrera L. - Windbuchler T. 1K 6-1, 6-0 1.02 10.00
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Halbauer E. - Cabrera L. SF 6-4, 1-6, 6-3 3.55 1.21
12.08.   Cabrera L. - Rogowska O. ČF 5-7, 7-65, 6-4 2.90 1.32
11.08.   Cabrera L. - Lao D. OF 4-6, 6-4, 3-0 3.04 1.30
09.08.   Cabrera L. - Courteau A. 1K 6-2, 6-2 1.07 6.49
07.08.   Cabrera L. - Milosevic I. Q-OF 6-1, 6-4    
06.08.   Cabrera L. - Manolescu A. Q-1K 6-4, 6-4    
  Fort Worth ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Wong K. - Cabrera L. Q-2K 6-3, 1-6, 6-0    
31.07.   Cabrera L. - Portillo Rami Q-1K 2-6, 7-65, 6-3    
  Lexington ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Minnen G. - Cabrera L. Q-OF 6-3, 6-1    
24.07.   Cabrera L. - Leon S. Q-1K 7-5, 6-3    
  Sacramento ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Halbauer E. - Cabrera L. 1K 6-4, 6-4 1.68 1.94
19.07.   Cabrera L. - Manasse M. Q-ČF 6-4, 7-67    
18.07.   Cabrera L. - Dolehide C. Q-OF 7-62, 3-6, 6-2    
18.07.   Cabrera L. - Bursulaya S. Q-1K 6-0, 6-1    
  Winnipeg ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Rogowska O. - Cabrera L. ČF 3-6, 6-2, 6-1 1.34 2.83
14.07.   Cabrera L. - Albanese L. OF 6-4, 6-2 3.22 1.26
11.07.   Cabrera L. - Aney J. 1K 7-63, 5-7, 6-4 1.50 2.26
 Tokio ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Imanishi M. - Cabrera L. 1K 6-2, 6-2 1.78 1.82
06.06.   Cabrera L. - Zhang Y. Q-OF 6-3, 6-0    
05.06.   Cabrera L. - Sonoda A. Q-1K 6-4, 6-2    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Fujiwara R. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 7-65    
 Kurume ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Minokoshi M. - Cabrera L. Q-OF 3-6, 6-3, 6-0    
14.05.   Cabrera L. - Yamaguchi M. Q-1K 6-3, 6-3    
 Fukuoka ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Lykina K. - Cabrera L. OF 6-4, 6-4 1.45 2.39
11.05.   Cabrera L. - Aoyama S. 1K 64-7, 6-4, 6-1 3.15 1.26
09.05.   Cabrera L. - Hisami K. Q-ČF 2-6, 7-5, 6-3    
08.05.   Cabrera L. - Tanaka Y. Q-OF 6-1, 2-6, 6-1    
08.05.   Cabrera L. - Yoshitomi A. Q-1K 6-4, 6-4    
  Canberra 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Štefková B. - Cabrera L. OF 6-0, 6-0 1.25 3.34
22.03.   Cabrera L. - Sema E. 1K 6-4, 6-4 3.13 1.28
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Gabueva A. - Cabrera L. Q-2K 6-3, 4-6, 6-3    
12.03.   Cabrera L. - Bourgeois A. Q-1K 6-0, 6-1    
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Pivovarova A. - Cabrera L. 1K 6-2, 6-2 1.29 3.05
29.02.   Cabrera L. - Wacnik J. Q-OF 6-2, 6-3    
28.02.   Cabrera L. - Jones J. Q-2K 6-3, 2-1    
27.02.   Cabrera L. - Milner B. Q-1K 6-1, 6-2    
  Port Pirie ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Kinard T. - Cabrera L. Q-2K 6-3, 2-6, 7-5    
21.02.   Cabrera L. - Hanatani N. Q-1K 66-7, 6-4, 6-2    
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Han N. - Cabrera L. 1K 6-2, 65-7, 6-3 1.12 4.76
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Jones J. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-2    
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Vekic D. - Cabrera L. 1K 6-3, 2-6, 6-3 1.07 6.18
02.02.   Cabrera L. - Jones J. Q-ČF 6-2, 6-2    
01.02.   Cabrera L. - Gao X. Q-OF 6-2, 6-4    
31.01.   Cabrera L. - Mihalikova T. Q-1K 6-1, 6-1    
 Toyota ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Lykin / Omae - Cabre / Galfi OF 6-2, 5-7, 10-2    
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Moore / Sande - Bai A / Cabre F 6-3, 6-4 1.65 1.98
04.11.   Bai A / Cabre - Muham / Rodio SF 6-3, 3-6, 10-2    
03.11.   Bai A / Cabre - Patte / Peers ČF 6-4, 7-5    
02.11.   Bai A / Cabre - Dunne / Elie OF 6-3, 6-2    
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Dunne / Patte - Bai A / Cabre OF 6-4, 64-7, 11-9    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Bai A / Cabre - Kawa / Zanie F 7-5, 5-7, 12-10    
13.10.   Bai A / Cabre - Elie / Muham SF 4-6, 7-66, 10-5    
12.10.   Bai A / Cabre - Lertc / Patte ČF 7-5, 3-6, 14-12    
11.10.   Bai A / Cabre - Ce G. / Eiker OF 6-4, 6-2    
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Bains / Tere - Cabre / Elie SF 6-1, 6-4    
28.09.   Cabre / Elie - Tan S / Tang ČF 6-4, 6-4    
27.09.   Cabre / Elie - Ingli / Minok OF 6-4, 6-4    
  Tweed Heads ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Adamc / Rogow - Cabre / Tjand OF 66-7, 7-5, 10-5    
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Andre / Robil - Cabre / Wacni ČF 6-4, 6-4    
09.08.   Cabre / Wacni - Ivano / Rodri OF 7-5, 7-66    
  Fort Worth ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Cako / Lao D - Cabre / Rogow ČF 6-2, 6-4    
03.08.   Cabre / Rogow - Garri / Norri OF 6-0, 7-65    
  Lexington ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Ayuka / Dunne - Cabre / Rogow OF 6-2, 65-7, 10-5    
  Sacramento ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Ahn K / Min G - Cabre / Hon P OF 6-2, 6-3    
  Winnipeg ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Leduc / Robil - Cabre / Herri OF 1-6, 6-3, 10-8    
 Tokio ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Hisam / Takah - Cabre / Imani F 6-1, 6-4    
10.06.   Cabre / Imani - Inoue / Lee S SF 3-6, 6-4, 11-9    
09.06.   Cabre / Imani - Inoue / Miyam ČF 2-6, 6-4, 10-4    
07.06.   Cabre / Imani - Omae / Sema OF 6-3, 3-6, 10-2    
 Karuizawa ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Fujiw / Takah - Cabre / Papam SF 6-4, 6-1    
26.05.   Cabre / Papam - Inoue / Yamas ČF 3-6, 7-64, 10-6    
24.05.   Cabre / Papam - Okuno / Yoshi OF 6-2, 6-4    
 Kurume ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Fujiw / Okuno - Cabre / Yoshi OF 6-1, 6-2    
  Canberra 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Hisam / Wongt - Cabre / Fourl OF 6-4, 7-5    
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Barty / Rodio - Cabre / Peers OF 6-3, 7-5    
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Tjand / Wacni - Cabre / Peers SF 6-2, 2-6, 10-7    
02.03.   Cabre / Peers - Moore / Sande ČF 1-6, 6-2, 10-8    
01.03.   Cabre / Peers - Chris / Dunne OF 7-5, 63-7, 13-11    
  Port Pirie ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Lee Y / Saway - Cabre / Ingli ČF 6-2, 6-3    
23.02.   Cabre / Ingli - Haas / Konig OF 7-64, 6-3    
  Perth 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Xun F / Ye Q. - Cabre / Smith OF 6-2, 3-6, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  AO wildcard playoff - Austrálie Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Sanders S. - Cabrera L. OF 6-3, 6-2    
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Svinos A. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-3    
  Canberra ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Cveticanin A. - Cabrera L. Q-OF 5-7, 7-66, 6-3    
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Bai A. - Cabrera L. 1K 6-1, 6-4 1.31 3.00
19.10.   Cabrera L. - Sema Y. Q-OF 6-3, 6-2    
18.10.   Cabrera L. - Alexander S. Q-2K 6-4, 2-6, 6-1    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Nunome C. - Cabrera L. Q-OF 7-5, 6-1    
11.10.   Cabrera L. - Donaldson A. Q-2K 6-2, 6-1    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Sema E. - Cabrera L. 1K 6-1, 6-1 1.16 4.30
05.10.   Cabrera L. - Sumner A. Q-OF 6-3, 5-7, 7-62    
03.10.   Cabrera L. - Keir A. Q-1K 6-2, 6-1    
  Tweed Heads ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Dunne K. - Cabrera L. 1K 1-6, 6-1, 7-5    
  Bangkok 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Buayam K. - Cabrera L. ČF 6-2, 7-5    
03.06.   Cabrera L. - Wongteanchai OF 6-3, 6-3    
02.06.   Cabrera L. - Donaldson A. 1K 7-5, 6-1    
  Bangkok 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Hives Z. - Cabrera L. OF 0-6, 6-0, 6-4    
26.05.   Cabrera L. - Parnaby A. 1K 7-5, 6-4    
  Bangkok 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Buayam K. - Cabrera L. 1K 4-6, 6-3, 6-4    
  Melbourne ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Koch-Benvenut - Cabrera L. 1K 2-6, 6-4, 6-2    
  Mornington ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Okuno A. - Cabrera L. OF 6-4, 6-4    
24.03.   Cabrera L. - Jovanovic M. 1K 6-3, 6-3    
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Takahata K. - Cabrera L. Q-OF 7-66, 6-2    
08.03.   Cabrera L. - Walters A. Q-2K 6-4, 6-1    
  Port Pirie ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Hon P. - Cabrera L. Q-OF 6-2, 66-7, 6-2    
01.03.   Cabrera L. - Mcphee K. Q-2K 1-6, 6-2, 6-4    
  Clare ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Hives Z. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-3    
23.02.   Cabrera L. - Smith A. Q-OF 63-7, 6-1, 7-65    
22.02.   Cabrera L. - Liu M. Q-2K 6-2, 6-3    
  Brisbane Kolo Výsledek K1 K2
02.01.   Kulichkova E. - Cabrera L. Q-1K 6-3, 6-3 1.04 9.85
  Bendigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Embre / Muham - Cabre / Ingli OF 6-0, 6-1    
  Brisbane ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Lertc / Wongt - Cabre / Ingli ČF 6-4, 6-2    
20.10.   Cabre / Ingli - Konig / Sumne OF 6-3, 7-67    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Ponom / Totka - Cabre / Zloch OF 6-4, 7-5    
  Tweed Heads ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Kreme / Muham - Cabre / Zloch OF 6-1, 3-6, 10-7    
  Bangkok 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Wongt / Wu H. - Cabre / Parna ČF 6-1, 6-2    
01.06.   Cabre / Parna - Sae-E / Sukka OF 6-1, 6-3    
  Bangkok 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Sheng / Zhang - Cabre / Hives ČF 7-64, 6-2    
25.05.   Cabre / Hives - Boony / Rachd OF 6-3, 6-0    
  Bangkok 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Sukka / Zolot - Cabre / Hives OF 0-6, 7-65, 10-7    
  Melbourne ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Peers / Sumne - Cabre / Tjand ČF 7-5, 7-63    
31.03.   Cabre / Tjand - Minok / Okada OF 3-6, 7-65, 10-6    
  Mornington ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Hon P / Patte - Cabre / Peers SF 6-3, 6-1    
25.03.   Cabre / Peers - Baran / Zanie ČF 7-5, 3-6, 12-10    
24.03.   Cabre / Peers - Jovan / Stoja OF 6-2, 6-4    
  Mildura ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Colli / Hanat - Cabre / Sumne OF 6-3, 6-3    
  Port Pirie ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Patte / Zanie - Cabre / Sumne OF 6-2, 7-65    
  Clare ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Koshi / Tanak - Cabre / Sumne OF 6-3, 5-7, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  AO wildcard playoff - Austrálie Kolo Výsledek K1 K2
16.12.   Gavrilova D. - Cabrera L. OF 6-1, 7-6    
  Margaret River ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Lim A. - Cabrera L. OF 4-6, 6-4, 6-2    
27.10.   Cabrera L. - Hsu C. 1K 4-6, 7-5, 7-64    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Daniels C. - Cabrera L. Q-2K 6-2, 6-4    
18.10.   Cabrera L. - Milosevic M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Allgurin E. - Cabrera L. OF 6-3, 6-3    
14.10.   Cabrera L. - Mcphee K. 1K 6-2, 7-5    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Minokoshi M. - Cabrera L. 1K 7-62, 6-4    
05.10.   Cabrera L. - Smith A. Q-OF 2-6, 6-2, 6-2    
04.10.   Cabrera L. - Hudaly M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Melbourne ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Hourigan P. - Cabrera L. Q-2K 6-1, 3-6, 7-65    
05.04.   Cabrera L. - Krueger C. Q-1K 6-0, 6-2    
  Glen Iris ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Ozeki M. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-3    
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Buayam K. - Cabrera L. Q-OF 4-6, 6-1, 6-2    
01.02.   Cabrera L. - Dikosavljevic Q-1K 7-5, 6-2    
  Burnie ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Rajicic V. - Cabrera L. 1K 7-61, 6-2    
  Margaret River ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Evtim / Mrdez - Cabre / Ryan OF 6-3, 4-6, 10-6    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Moore / Myers - Cabre / Hon P F 6-3, 6-3    
16.10.   Cabre / Hon P - Bozov / Calde SF 6-4, 6-1    
15.10.   Cabre / Hon P - Hsu C / Minok ČF 4-6, 6-3, 10-4    
14.10.   Cabre / Hon P - Danie / Schae OF 6-3, 6-1    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Ayuka / Minok - Cabre / Hsu C OF 7-5, 6-4    
  Melbourne ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Rajic / Zloch - Cabre / Ryan OF 6-1, 6-2    
  Glen Iris ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Moore / Nayde - Cabre / Holla OF 6-2, 6-4    
  Burnie ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Fujiw / Namig - Cabre / Tomic OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Margaret River ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Yamamoto H. - Cabrera L. Q-OF 6-3, 7-5    
05.10.   Cabrera L. - Te Tai C. Q-1K 6-4, 7-63    
  Perth ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Gianotti M. - Cabrera L. Q-2K 7-66, 7-5    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Hadzic A. - Cabrera L. 1K 7-5, 6-4    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Boyanov P. - Cabrera L. 1K 7-65, 7-5    
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Rodionova A. - Cabrera L. 1K 6-3, 3-6, 6-0    
  Burnie ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Hives Z. - Cabrera L. Q-1K 2-6, 6-3, 6-2    
  Brisbane Kolo Výsledek K1 K2
28.12.   Mattek B. - Cabrera L. Q-1K 6-4, 6-2    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Hudal / Sneat - Cabre / Tjand OF 6-4, 0-6, 10-5    
  Toowoomba ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Holla / Moria - Cabre / Sumne ČF 7-5, 64-7, 10-5    
10.09.   Cabre / Sumne - Dalla / Mclau OF 6-3, 6-0    
  Launceston ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Bai A / Tredo - Cabre / Hon P OF 1-6, 6-2, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  AO wildcard playoff - Austrálie Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Rajicic V. - Cabrera L. OF 6-1, 6-3    
  Margaret River ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Kramperova K. - Cabrera L. 1K 6-4, 6-2    
07.10.   Cabrera L. - Hoynaski N. Q-OF 6-1, 6-4    
06.10.   Cabrera L. - Hon P. Q-1K 6-2, 7-5    
  Esperance ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Lee H. - Cabrera L. OF 6-3, 6-4    
02.10.   Cabrera L. - Minokoshi M. 1K 5-7, 6-3, 6-2    
30.09.   Cabrera L. - Sanders S. Q-OF 6-4, 1-6, 6-2    
29.09.   Cabrera L. - Gilbertson J. Q-1K 6-0, 6-1    
  Port Pirie ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Patterson T. - Cabrera L. 1K 6-3, 6-2    
  Rockhampton ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Jones S. - Cabrera L. 1K 6-2, 6-3    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Larriere V. - Cabrera L. OF 6-2, 4-6, 6-3    
27.08.   Cabrera L. - Damayanti A. 1K 6-4, 6-2    
  Bundaberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Dikosavljevic - Cabrera L. Q-1K 6-4, 2-6, 7-65    
  Ipswich ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Stojic S. - Cabrera L. Q-2K 6-3, 6-3    
18.03.   Cabrera L. - Brelsford S. Q-1K 6-2, 6-3    
  Port Pirie ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Bengs / Simmo - Cabre / Keir OF 6-3, 6-1    
  Rockhampton ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Damay / Tanan - Cabre / Hon P OF 6-0, 6-3    
  Cairns ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Calde / Patte - Cabre / Tjand SF 6-2, 6-2    
28.08.   Cabre / Tjand - Panoh / Tredo ČF 64-7, 7-5, 10-2    
27.08.   Cabre / Tjand - Liu C / Zloch OF 6-1, 65-7, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist