Dalla Valle Enrico - profil

Dalla Valle Enrico 

Dalla Valle Enrico

Stát: Itálie
Věk: 20 (21. 3. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 633. / 631.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 377. / 368.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 94/88 44/50 35/24 15/14 - -
2018 38/26 18/18 16/7 4/1 - -
2017 29/25 9/12 14/9 6/4 - -
2016 10/15 6/8 1/3 3/4 - -
2015 15/16 11/9 4/5 0/2 - -
2014 2/4 0/1 - 2/3 - -
2013 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 55/54 35/33 18/14 2/7 - -
2018 19/20 14/13 5/7 - - -
2017 14/13 11/8 3/3 0/2 - -
2016 11/8 7/4 2/1 2/3 - -
2015 11/12 3/7 8/3 0/2 - -
2014 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
2016 - 1
2015 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Dalla Valle E - Ramirez-Hidal 8K 7-6, 6-4    
18.11.   Crepaldi E. - Dalla Valle E 6K 6-4, 7-6    
04.11.   Dalla Valle E. - Fortuna C. 4K 6-3, 6-4    
21.10.   Dalla Valle E. - Fago M. 2K 6-3, 6-2    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Basso A. - Dalla Valle E. ČF 6-1, 6-1 1.62 2.10
19.10.   Dalla Valle E - Galoppini D. OF 6-1, 6-0 1.82 1.82
16.10.   Dalla Valle E - Loccisano M. 1K 6-1, 6-3 1.04 7.48
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Dalla Valle E. - Fortuna C. 1K 6-2, 6-1    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Eremin E. - Dalla Valle E. ČF 7-65, 4-6, 6-4 1.20 3.94
12.10.   Dalla Valle E. - Bonadio R. OF 6-3, 0-6, 6-0 2.37 1.49
11.10.   Dalla Valle E. - Sude J. 1K 6-1, 6-0 1.21 3.68
  Florencie challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Gimeno-Traver - Dalla Valle E 1K 7-64, 6-4 1.17 4.36
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Napolitano S. - Dalla Valle E OF 6-2, 6-2 1.22 3.86
17.09.   Dalla Valle E. - Galovic V. 1K 6-2, 4-6, 6-4 4.43 1.17
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Gutierrez O. - Dalla Valle E OF 6-1, 6-2 1.56 2.22
10.09.   Dalla Valle E. - Tresca G. 1K 6-4, 6-0 1.03 8.42
04.09.   Torebko P. - Dalla Valle E. 1K 7-5, 5-7, 6-0 1.51 2.30
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Robredo T. - Dalla Valle E. OF 6-3, 0-0 1.19 4.03
14.08.   Dalla Valle E. - Zekic M. 1K 6-2, 7-5 2.58 1.44
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Reboul F. - Dalla Valle E. 1K 5-7, 6-2, 7-5 1.54 2.24
31.07.   Frigerio L. - Dalla Valle E 1K 7-5, 6-1 2.29 1.51
  Padova challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Brkic T. - Dalla Valle E. OF 6-2, 6-4 1.35 2.95
24.07.   Dalla Valle E - Ojeda Lara R. 1K 62-7, 6-1, 6-3 2.97 1.35
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Toledo Bague - Dalla Valle E 1K 7-65, 3-6, 6-4 1.37 2.89
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Zapata Mirall - Dalla Valle E 1K 6-4, 6-4 1.31 3.17
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Bellucci T. - Dalla Valle E Q-OF 7-5, 6-2    
23.06.   Dalla Valle E. - Hassan B. Q-1K 6-3, 7-5    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Rondoni P. - Dalla Valle E. 1K 6-4, 6-2 1.47 2.41
13.06.   Berrettini J. - Dalla Valle E OF 6-2, 6-3 1.61 2.08
12.06.   Dalla Valle E - Trusendi W. 1K 3-6, 7-63, 6-4 1.72 1.89
24.05.   Summaria C. - Dalla Valle E OF 7-5, 3-2 2.18 1.57
23.05.   Dalla Valle E - Esteve Lobato 1K 2-6, 7-5, 6-4 3.21 1.28
19.05.   Malla B. - Dalla Valle E. F 4-6, 6-4, 6-4 1.39 2.71
18.05.   Dalla Valle E - Balzerani R. SF 6-1, 5-7, 6-4 1.98 1.72
17.05.   Dalla Valle E - Summaria C. ČF 4-6, 6-3, 6-4 1.59 2.16
16.05.   Dalla Valle E - Frigerio L. OF 2-6, 6-4, 6-2 1.98 1.68
15.05.   Dalla Valle E. - Tabur C. 1K 6-3, 6-1 1.61 2.12
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Heras P. - Dalla Valle E. Q-OF 6-4, 6-4    
06.05.   Dalla Valle E. - Kotov P. Q-1K 6-4, 2-6, 7-5    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Ejupovic E. - Dalla Valle E ČF 6-4, 6-1 1.23 3.54
25.04.   Dalla Valle E. - Klein L. OF 3-6, 6-1, 6-4 2.68 1.38
24.04.   Dalla Valle E. - Staněk R. 1K 6-2, 1-0 2.80 1.35
11.04.   Michnev P. - Dalla Valle E. 1K 6-3, 6-3    
04.04.   Miedler L. - Dalla Valle E. 1K 7-62, 6-0 1.12 4.58
02.04.   Dalla Valle E - Albertoni D. Q-OF 6-1, 6-2    
01.04.   Dalla Valle E - Loncarevic M. Q-2K 6-4, 6-2    
14.03.   Gray J. - Dalla Valle E. 1K 6-4, 69-7, 7-64    
12.03.   Dalla Valle E. - Saatela L. Q-OF 6-1, 6-2    
11.03.   Dalla Valle E - Etcheverry D. Q-2K 6-2, 6-1    
10.03.   Dalla Valle E. - Acevedo N. Q-1K 7-62, 6-2    
07.03.   Johnson L. - Dalla Valle E. 1K 2-6, 6-3, 6-4    
05.03.   Dalla Valle E - Tikhomirov M. Q-OF 6-2, 4-6, 6-2    
04.03.   Dalla Valle E. - Brymer G. Q-2K 6-3, 64-7, 6-2    
03.03.   Dalla Valle E. - Lombe H. Q-1K 6-0, 6-4    
22.02.   Maamoun K. - Dalla Valle E. OF 6-3, 6-3 1.15 4.14
21.02.   Dalla Valle E. - Mora M. 1K 4-6, 6-0, 6-1 1.25 3.21
19.02.   Dalla Valle E. - Seifert S. Q-OF 7-5, 6-1    
18.02.   Dalla Valle E - Du Preez R. Q-2K 6-1, 7-5    
17.02.   Dalla Valle E. - Marson G. Q-1K 6-3, 6-1    
15.02.   Jomby T. - Dalla Valle E. OF 6-4, 6-4    
14.02.   Dalla Valle E. - Harris L. 1K 6-3, 3-6, 7-65    
12.02.   Dalla Valle E. - Krainik P. Q-OF 6-4, 6-1    
11.02.   Dalla Valle E. - Salle F. Q-2K 6-2, 65-7, 6-3    
10.02.   Dalla Valle E - Fassbender B. Q-1K 6-4, 2-1    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Borso / Nagy - Dalla / Galop ČF 7-5, 6-1    
17.10.   Dalla / Galop - Drago / Falle OF 4-6, 2-0    
  Florencie challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Baldi / Carus - Dalla / Trava SF 6-2, 6-4 1.60 2.10
04.10.   Dalla / Trava - Gimen / Gutie ČF 2.15 1.61
03.10.   Dalla / Trava - Borto / Virgi OF 6-2, 6-3 1.42 2.58
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Argue / Duran - Dalla / Trava OF 4-6, 6-3, 10-5 1.55 2.20
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Forti / Ianna - Dalla / Wesse OF 7-63, 1-6, 12-10 2.27 1.49
07.09.   Dalla / Gutie - Radoj / Toreb F 3-6, 6-3, 10-4 1.54 2.17
06.09.   Dalla / Gutie - Bende / Rodri SF 7-64, 6-2 1.80 1.80
05.09.   Dalla / Gutie - Andal / Maggi ČF 6-4, 6-4 1.13 4.39
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Balze / Forti - Berre / Dalla OF 6-4, 1-1 2.04 1.64
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Casan / Escob - Dalla / Fonio SF 7-65, 6-4 1.29 2.96
01.08.   Dalla / Fonio - Bosio / Spezi ČF 6-4, 6-4 1.25 3.23
30.07.   Dalla / Fonio - Lavag / Prino OF 1-6, 6-0, 16-14 1.07 5.76
  Padova challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Brkic / Pavic - Berre / Dalla OF 5-7, 6-3, 12-10 1.40 2.60
  Perugia challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Brkic / Pavic - Berre / Dalla SF 6-1, 7-5 1.48 2.46
12.07.   Berre / Dalla - Almag / Zapat ČF 1.70 2.00
10.07.   Berre / Dalla - Lopez / Trung OF 4-6, 6-3, 10-8 3.12 1.30
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Carus / Truse - Branc / Dalla ČF 6-3, 6-4 1.47 2.40
04.07.   Branc / Dalla - Quiro / Reid OF 2-6, 7-64, 10-6 2.84 1.34
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Hach / Silje - Baldi / Dalla ČF 7-65, 6-4 1.56 2.20
25.06.   Baldi / Dalla - Gonza / Lammo OF 3-6, 6-3, 14-12 3.08 1.30
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Dalla / Rondo - Frige / Stefa F 6-0, 6-3    
14.06.   Dalla / Rondo - Altun / Rajsk SF 6-3, 6-3    
13.06.   Dalla / Rondo - Anton / Grigo ČF 3-6, 6-1, 10-8    
11.06.   Dalla / Rondo - Podzu / Podzu OF 6-4, 6-2    
23.05.   Galop / Rondo - Dalla / Forti ČF 3-6, 6-2, 10-6    
22.05.   Dalla / Forti - Berre / Cipol OF    
14.05.   Licci / Ronca - Balze / Dalla OF 6-3, 6-2    
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Giann / Motti - Dalla / Fonio OF 6-4, 7-5    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Anton / Grigo - Dalla / Fonio ČF 1-6, 6-3, 10-6    
24.04.   Dalla / Fonio - Aleks / Marti OF 6-3, 6-2    
05.04.   Gabas / Miedl - Dalla / Vilar ČF 6-4, 6-4    
03.04.   Dalla / Vilar - Bauvy / Orlov OF 6-3, 6-4    
15.03.   Bodme / Sude - Bilje / Dalla SF 6-4, 6-1    
13.03.   Bilje / Dalla - Brenn / Sonki ČF 6-1, 2-6, 10-4    
12.03.   Bilje / Dalla - Balze / Summa OF 7-67, 6-3    
07.03.   Guerr / Motti - Dalla / Fonio ČF 6-4, 7-66    
05.03.   Dalla / Fonio - Autho / Janko OF 7-65, 6-4    
20.02.   Diaz / Gonza - Dalla / Molle OF 7-64, 6-3    
15.02.   Golds / Press - Dalla / Kivat ČF 6-3, 5-7, 10-8    
13.02.   Dalla / Kivat - Brouw / Sels OF    
07.02.   Jomby / Nguye - Dalla / Tercz OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
16.08.2018 - 04.09.2018  Cordenons challenger skreč
24.05.2018 - 11.06.2018  Futures 2018 skreč
18.07.2017 - 19.07.2017  Futures 2017 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist