Hsu Chieh-Yu - profil

Hsu Chieh-Yu 

Hsu Chieh-Yu

Stát: Taipei (CHN)
Věk: 26 (14. 1. 1992)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 514. / 224.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 250. / 114.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Pune 3 ITF OF 11.12. --:-- Piter K. - Hsu C.    
 Pune 3 ITF OF 11.12. 09:50 Hsu C / Thomb - Kawa / Weble    
 
Rok Kolo
2016 osmifinále
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
14.12.Lertcheewakarn - HsuOF6-1, 6-41.701.92
13.12.Hsu - Lu1K1-6, 7-5, 6-32.881.32
2015 1. kolo
DatumZápasKoloVýsledekK1K2
22.12.Leykina - Hsu1K6-3, 6-31.283.21
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 333/314 79/88 241/200 13/17 0/4 0/5
2018 31/35 19/17 10/13 2/1 - 0/4
2017 36/32 14/9 22/20 0/2 - 0/1
2016 33/35 1/3 31/28 1/2 0/2 -
2015 30/31 6/10 24/19 0/2 - -
2014 27/30 3/11 24/19 - - -
2013 33/33 4/6 23/21 6/4 0/2 -
2012 26/31 10/10 16/19 0/2 - -
2011 35/16 6/4 27/10 2/2 - -
2010 23/16 11/9 10/6 2/1 - -
2009 25/22 4/8 21/14 - - -
2008 22/19 1/1 21/17 0/1 - -
2007 12/11 - 12/11 - - -
2006 0/3 - 0/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 244/185 81/49 150/121 9/13 4/2 -
2018 43/27 27/14 15/12 1/1 - -
2017 46/29 22/8 23/19 1/2 - -
2016 44/32 2/4 39/25 2/2 1/1 -
2015 33/29 12/9 21/18 0/2 - -
2014 34/26 13/8 21/18 - - -
2013 24/25 4/5 15/15 2/4 3/1 -
2012 20/16 1/1 16/13 3/2 - -
2007 0/1 - 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2011 - 3
2009 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 3
2017 - 3
2016 - 1
2015 - 2
2014 - 1
2013 - 2
Celkem: 0 12
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Danilina A. - Hsu C. OF 6-4, 6-2 1.29 3.17
03.10.   Hsu C. - Rodgers A. 1K 6-3, 7-5 1.85 1.82
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Alves C. - Hsu C. Q-1K 6-3, 7-5    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Zarytska A. - Hsu C. OF 6-2, 6-4 1.06 6.99
18.09.   Hsu C. - Tanaka Y. 1K 6-3, 6-2 1.40 2.65
17.09.   Hsu C. - Pieri T. Q-OF 6-1, 6-3    
16.09.   Hsu C. - Eidukonyte J. Q-1K 6-1, 63-7, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Bandecchi S. - Hsu C. Q-OF 6-3, 7-5 1.80 1.80
09.09.   Hsu C. - Crump A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Rodgers A. - Hsu C. 1K 6-2, 6-2 1.59 2.16
  Naples 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Govortsova O. - Hsu C. 1K 6-2, 6-2 1.22 3.64
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Marino R. - Hsu C. 1K 6-3, 6-1 1.19 3.89
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Rosatello C. - Hsu C. Q-OF 6-1, 5-7, 6-1    
15.04.   Hsu C. - Clemons S. Q-1K 6-0, 6-0    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Kratzer A. - Hsu C. OF 4-6, 6-4, 6-4 1.18 4.06
11.04.   Hsu C. - Schaefer D. 1K 6-3, 7-65 2.06 1.66
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Sanesi G. - Hsu C. ČF 6-1, 6-1 1.23 3.64
05.04.   Hsu C. - Simmonds C. OF 6-4, 6-4 3.42 1.26
04.04.   Hsu C. - Nemtsova S. 1K 6-1, 6-3 1.26 3.34
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Schaefer D. - Hsu C. 1K 6-1, 6-3    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Gamiz A. - Hsu C. 1K 6-2, 6-1 1.32 3.01
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Zacarias M. - Hsu C. 1K 6-1, 6-3 1.61 2.11
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Rosca A. - Hsu C. SF 6-2, 6-1 1.47 2.43
16.02.   Hsu C. - Simic J. ČF 7-64, 6-3 1.65 1.98
15.02.   Hsu C. - Codino F. OF 6-1, 6-0    
14.02.   Hsu C. - Nanti M. 1K 6-0, 6-2    
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Crivelletto J. - Hsu C. OF 6-4, 6-2    
23.01.   Hsu C. - Wargnier L. 1K 6-4, 6-4    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Pella C. - Hsu C. SF 6-3, 6-3 1.40 2.65
19.01.   Hsu C. - Stefanini L. ČF 2-6, 6-1, 6-1    
18.01.   Hsu C. - Nefedova A. OF 6-2, 6-1    
17.01.   Hsu C. - Brancaccio N. 1K 7-65, 6-4    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Cakarevic S. - Hsu C. SF 7-64, 7-65 1.59 2.16
13.01.   Hsu C. - Kennel K. ČF 6-1, 6-2    
11.01.   Hsu C. - Kulik W. OF 6-0    
10.01.   Hsu C. - Echeverria Alam N. 1K 6-2, 6-3    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Chang / Muell - Hsu C / Talab F 6-4, 6-4 1.54 2.17
05.10.   Hsu C / Talab - Danil / Munte SF 6-1, 7-62 1.57 2.10
04.10.   Hsu C / Talab - Halba / Nefed ČF 6-4, 6-4    
02.10.   Hsu C / Talab - Gatic / Perei OF 6-4, 6-1 1.25 3.23
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Careg / Di Sa - Hsu C / Kosto ČF 6-3, 7-64    
26.09.   Hsu C / Kosto - Anton / Rueff OF 7-5, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Gabri / Koelz - Hsu C / Sanch ČF 6-3, 3-6, 10-6    
19.09.   Hsu C / Sanch - Cao S / Ma S. OF 7-61, 7-62    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Arbut / Hobga - Hsu C / Schol SF 6-2, 7-5    
14.09.   Hsu C / Schol - Alves / Kenne ČF 6-4, 6-2 1.69 1.93
12.09.   Hsu C / Schol - Scala / Spiga OF 6-2, 6-1    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Danie / Rodge - Hsu C / Kukha OF 6-4, 62-7, 10-7    
  Naples 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Danil / Lorbe - Hsu C / Whori ČF 7-5, 6-1    
28.05.   Hsu C / Whori - Cartw / Pierr OF 6-1, 6-2    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Rodge / Schmi - Hsu C / Perpe OF 6-3, 67-7, 10-2    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Rosat / Shapa - Gonca / Hsu C OF 4-6, 6-4, 10-4    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Nefed / Sekul - Hsu C / Weinh OF 6-3, 6-3    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Sanes / Simmo - Hendl / Hsu C ČF 5-7, 6-3, 10-6    
03.04.   Hendl / Hsu C - Fisch / Leaco OF 6-1, 6-1    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Moore / Perri - Hsu C / Zacar F 6-4, 3-6, 13-11    
02.03.   Hsu C / Zacar - Pigos / Soler SF 6-2, 6-1    
28.02.   Hsu C / Zacar - Pella / Zidan ČF 7-67, 6-3    
27.02.   Hsu C / Zacar - Kurat / Piai OF 6-3, 65-7, 11-9    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Hsu C / Zacar - Albie / Tan H F 6-0, 6-3    
22.02.   Hsu C / Zacar - Moore / Perri SF 6-4, 3-0    
22.02.   Hsu C / Zacar - Pigos / Soler ČF 6-0, 6-1    
20.02.   Hsu C / Zacar - Ormae / Pella OF 5-7, 6-2, 10-6    
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Delai / Morat - Hsu C / Samir F 6-2, 6-4    
16.02.   Hsu C / Samir - Sofra / Yudan SF 6-3, 6-1    
15.02.   Hsu C / Samir - Higas / Sirei ČF 6-0, 4-6, 10-7    
14.02.   Hsu C / Samir - Brodi / Lunds OF 6-1, 6-0    
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Kosti / Simic - Hsu C / Munte SF 7-69, 6-3    
25.01.   Hsu C / Munte - Bovy / Wargn ČF 6-2, 6-1    
24.01.   Hsu C / Munte - Munte / Trash OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Kenne / Marfu - Hsu C / Munte SF 6-1, 6-3    
18.01.   Hsu C / Munte - Stefa / Tona ČF 6-4, 7-65    
16.01.   Hsu C / Munte - Curov / Nefed OF 6-0, 6-2    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Hsu C / Munte - Marfu / Rosca F 3-6, 7-5, 10-5    
13.01.   Hsu C / Munte - Kenne / Papam SF 7-5, 6-3    
11.01.   Hsu C / Munte - Dartr / Echev ČF 6-0, 6-2    
10.01.   Hsu C / Munte - Damer / Mahbo OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Embree L. - Hsu C. 1K 6-2, 7-5 1.40 2.56
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Dabrowski G. - Hsu C. 1K 6-1, 7-63 1.41 2.57
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Arconada U. - Hsu C. ČF 6-3, 7-5 1.62 2.08
06.04.   Hsu C. - Albanese L. OF 7-5, 6-4 1.70 1.97
05.04.   Hsu C. - Bektas E. 1K 6-3, 6-3 1.56 2.19
  Tampa Bay ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Larcher de Br - Hsu C. ČF 6-2, 6-4 1.46 2.42
16.03.   Hsu C. - McPhillips K. OF 63-7, 7-66, 6-1 1.75 1.85
15.03.   Hsu C. - Nemtsova S. 1K 6-2, 6-0 1.11 4.76
  Orlando 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Bouzková M. - Hsu C. ČF 3-6, 6-3, 6-1 1.20 3.60
09.03.   Hsu C. - Mateas M. OF 6-4, 7-65 1.65 1.98
08.03.   Hsu C. - Coopersmith N. 1K 7-61, 6-1 1.70 1.91
  Hammamet 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Rosenquist J. - Hsu C. OF 1-6, 7-611, 6-4 3.79 1.18
01.03.   Hsu C. - Spigarelli M. 1K 4-6, 7-5, 6-1 1.34 2.74
  Hammamet 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Hsu C. - Samir S. F 6-2, 2-6, 6-1 2.36 1.48
25.02.   Hsu C. - Grabher J. SF 6-3, 7-5 3.29 1.26
24.02.   Hsu C. - Bjorklund M. ČF 4-6, 6-2, 6-1 1.35 2.70
23.02.   Hsu C. - Remondina A. OF 6-2, 6-4 2.06 1.60
22.02.   Hsu C. - Jones F. 1K 5-7, 6-1, 6-1 1.30 2.92
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Pirazhenka S. - Hsu C. OF 6-4, 2-6, 6-2 1.70 1.91
15.02.   Hsu C. - Nefedova A. 1K 6-2, 6-4 1.23 3.35
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Aponasenko V. - Hsu C. OF 7-64, 7-5 3.60 1.20
07.02.   Hsu C. - Tishchenko I. 1K 6-2, 6-0 1.07 5.66
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Lombardo B. - Hsu C. 1K 6-4, 6-3 4.95 1.10
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Santa / Tere - Elbab / Hsu C SF 6-4, 6-3    
08.06.   Elbab / Hsu C - Kratz / Zhu A ČF 7-68, 7-63    
06.06.   Elbab / Hsu C - James / Okuda OF 6-0, 6-2    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Carre / Lukas - Guara / Hsu C SF 2-6, 7-65, 10-4 1.98 1.65
12.04.   Guara / Hsu C - Morra / Wacni ČF 6-1, 6-4 1.20 3.60
12.04.   Guara / Hsu C - Morgi / Okuno OF 6-3, 7-65    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Guara / Yurov - Hsu C / Wong ČF 4-6, 6-2, 10-7 2.06 1.60
05.04.   Hsu C / Wong - Arcon / Crist OF 6-3, 6-4 1.65 1.98
  Tampa Bay ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Guara / Hsu C - Bekta / Maran F 6-3, 4-6, 10-4 2.15 1.55
17.03.   Guara / Hsu C - Kramp / Rodri SF 6-3, 7-64 1.80 1.80
16.03.   Guara / Hsu C - Chang / Muell ČF 6-3, 2-6, 10-3 1.80 1.80
15.03.   Guara / Hsu C - Schmi / Yurov OF 6-3, 6-2 1.17 3.90
  Orlando 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Altic / Gleas - Hsu C / Kramp OF 6-3, 610-7, 10-7 2.46 1.42
  Hammamet 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Karre / Zanie - Hsu C / Samir SF 0-6, 6-4, 10-5 2.37 1.45
02.03.   Hsu C / Samir - Arcid / Spiga ČF 6-0, 6-3 1.40 2.52
  Hammamet 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Hsu C / Samir - Jarls / Rosen F 6-2, 7-5 1.25 3.21
24.02.   Hsu C / Samir - Kordo / Perez SF 6-1, 0-6, 10-6 1.80 1.80
23.02.   Hsu C / Samir - Juvan / Pisla ČF 6-1, 6-4    
21.02.   Hsu C / Samir - Dento / Sanes OF 6-3, 6-4 1.65 1.98
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Juhas / Kerim - Hsu C / Kerfs SF 6-2, 7-65 1.23 3.35
16.02.   Hsu C / Kerfs - Gavri / Matvi ČF 6-4, 6-3 1.25 3.21
15.02.   Hsu C / Kerfs - Cesch / Morat OF 5-2 1.12 4.58
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   March / Morat - Hsu C / Munte F 2-6, 6-3, 10-8 1.45 2.37
10.02.   Hsu C / Munte - Piraz / Sizik SF 6-3, 6-4 2.21 1.52
09.02.   Hsu C / Munte - Lomba / Remy ČF 6-3, 65-7, 10-6    
08.02.   Hsu C / Munte - Ho J. / Samir OF 6-2, 6-2    
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   March / Morat - Hsu C / Sizik F 6-4, 6-3    
03.02.   Hsu C / Sizik - Albie / Bacqu SF 6-0, 6-0    
02.02.   Hsu C / Sizik - Genov / Van D ČF 6-1, 3-6, 10-4    
01.02.   Hsu C / Sizik - Matvi / Nefed OF 6-4, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Telavi 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Eraydin B. - Hsu C. OF 4-6, 6-3, 6-1 1.31 2.95
06.09.   Hsu C. - Kardava Z. 1K 6-3, 6-3 1.03 8.46
  Canberra 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Lee Y. - Hsu C. 1K 6-3, 6-4 1.31 3.00
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Bains N. - Hsu C. 1K 6-4, 6-2 2.30 1.48
  Telavi 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Dzala / Kuder - Hsu C / Kerim SF 6-2, 6-2    
07.09.   Hsu C / Kerim - Lazar / Strak ČF 6-2, 6-3    
05.09.   Hsu C / Kerim - Frolo / Gabue OF 5-7, 6-3, 10-6    
  Canberra 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Moore / Patte - Hsu C / Okuno OF 6-2, 6-3    
  Canberra 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Hozum / Kato - Hsu C / Okuno OF 7-5, 6-3    
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Gamiz / Ormae - Hsu C / Sammo OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Boserup J. - Hsu C. ČF 6-2, 6-0 1.31 2.87
14.05.   Hsu C. - Rampre P. OF 6-0, 6-4 2.02 1.62
13.05.   Hsu C. - McCarthy K. 1K 6-4, 6-2    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Ormaechea P. - Hsu C. 1K 6-2, 6-2 1.12 4.76
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Whoriskey C. - Hsu C. 1K 3-6, 6-2, 7-5 1.44 2.41
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Pegula J. - Hsu C. OF 7-5, 6-2 1.11 5.11
21.04.   Hsu C. - Drake M. 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.09 5.66
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Gallovits E. - Hsu C. 1K 7-66, 6-0 1.20 3.77
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Konta J. - Hsu C. SF 6-0, 7-5 1.05 7.08
10.04.   Hsu C. - Han X. ČF 6-1, 6-2 2.51 1.42
09.04.   Hsu C. - Moore T. OF 6-2, 64-7, 7-63 2.16 1.55
08.04.   Hsu C. - Sanders S. 1K 6-4, 6-1 2.40 1.44
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Goncalves P. - Hsu C. 1K 6-4, 6-1 1.06 6.72
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Garcia-Vidagany B. - Hsu C. 1K 6-0, 7-5 1.27 3.10
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Bogdan A. - Hsu C. Q-1K 6-3, 6-3 1.15 4.25
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Irigoyen M. - Hsu C. 1K 6-4, 6-1 1.30 2.90
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Elie / Moore - Hsu C / Muell OF 7-63, 1-6, 10-8    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Gabue / Steve - Hsu C / Moore SF 3-6, 6-1, 10-7    
07.05.   Hsu C / Moore - Kiick / Sande ČF 64-7, 7-64, 10-4    
05.05.   Hsu C / Moore - Jegio / Ormae OF 4-6, 6-1, 10-8    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Ianch / Khrom - Hsu C / Jegio SF 6-3, 6-1    
30.04.   Hsu C / Jegio - Chiri / Min G ČF 6-2, 6-4    
29.04.   Hsu C / Jegio - Steve / Valde OF 6-2, 6-3    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Konta / Sanch - Hsu C / Molin SF 7-5, 6-3    
23.04.   Hsu C / Molin - Chang / Gabue ČF 6-2, 6-3    
22.04.   Hsu C / Molin - Broom / Janus OF 6-1, 6-0    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Guara / Whori - Han X / Hsu C SF 6-2, 6-1    
10.04.   Han X / Hsu C - Ooste / Valde ČF 6-0, 6-1    
08.04.   Han X / Hsu C - Moore / Slate OF 6-2, 6-1    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Bosio / Gonza - Hsu C / Kosto ČF 7-5, 3-6, 10-8    
02.03.   Hsu C / Kosto - Pous / Strak OF 6-4, 6-3    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Bonav / Peter - Hsu C / Kosto OF 6-1, 6-2    
  Rio de Janeiro Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Begu / Irigo - Hsu C / Kosto SF 6-2, 6-2 1.28 3.05
18.02.   Hsu C / Kosto - Rae J / Smith ČF 3-6, 6-3, 12-10 2.10 1.59
16.02.   Hsu C / Kosto - Alves / Gamar OF 6-3, 6-4 1.21 3.62
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Perez / Piai - Hsu C / Pivov ČF 2-6, 6-3, 10-6    
10.02.   Hsu C / Pivov - Danzi / Guima OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Bogotá 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Irigoyen M. - Hsu C. 1K 3-6, 6-2, 7-5 1.26 3.26
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Ferro F. - Hsu C. 1K 6-1, 6-1 1.14 4.30
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Ferro F. - Hsu C. OF 6-1, 6-4 1.30 2.90
24.06.   Hsu C. - Laisne K. 1K 6-1, 6-2 1.92 1.70
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Naydenova A. - Hsu C. 1K 6-2, 6-3 1.92 1.70
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Kramperova K. - Hsu C. 1K 1-6, 6-1, 6-4 1.54 2.16
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Marand S. - Hsu C. 1K 4-6, 6-2, 6-2 1.72 1.91
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Kremen I. - Hsu C. 1K 7-5, 6-1 1.53 2.23
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Kontaveit A. - Hsu C. 1K 6-4, 6-3 1.18 3.99
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Gibbs N. - Hsu C. Q-OF 2-6, 7-63, 6-0 1.23 3.57
05.04.   Hsu C. - Herdzelas D. Q-1K 5-7, 6-4, 7-5    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Kramperova K. - Hsu C. OF 7-5, 7-5 1.71 1.91
22.01.   Hsu C. - Black T. 1K 7-5, 6-3 2.75 1.34
  Port St. Lucie ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Khromacheva I. - Hsu C. 1K 6-3, 6-2    
  Bogotá 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Arrua / Molin - Hsu C / Kosto SF 6-4, 2-6, 10-5    
14.08.   Hsu C / Kosto - Maria / Rodio ČF 7-61, 6-2    
11.08.   Hsu C / Kosto - Shama / Shapa OF 6-4, 6-3    
  Denain ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Slate / Wloda - Hsu C / Windl SF 6-2, 6-2    
02.07.   Hsu C / Windl - Georg / Ghesq ČF 7-64, 6-3    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Ferre / Sorri - Hsu C / Kosto F 2-6, 6-3, 12-10    
19.06.   Hsu C / Kosto - Gonza / Pella SF 6-4, 6-2    
18.06.   Hsu C / Kosto - Koval / Thomb ČF 6-4, 6-3    
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Hsu C / Muell - Lao D / Wong F 6-3, 6-3 1.62 2.04
09.05.   Hsu C / Muell - Harma / Hibi SF 6-2, 6-4    
08.05.   Hsu C / Muell - Cako / O'Nei ČF 5-7, 6-1, 10-2    
07.05.   Hsu C / Muell - Bharg / Litva OF 6-4, 6-0    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Abaza / Maran - Hsu C / Kosto ČF 2-6, 7-5, 10-8    
01.05.   Hsu C / Kosto - Cako / Peers OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Falco / Sanch - Aband / Hsu C ČF 6-3, 6-3    
22.04.   Aband / Hsu C - Abaza / Curov OF 6-4, 4-6, 10-6    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Konta / Kreme - Eiker / Hsu C OF 6-2, 6-1    
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   King / Schee - Hsu C / Kosto ČF 1.26 3.23
08.04.   Hsu C / Kosto - Janko / Kovin OF 1-6, 6-3, 10-6    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Maran / Plusk - Cako / Hsu C OF 6-1, 6-3    
  Port St. Lucie ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Ninom / Tanak - Cako / Hsu C ČF 6-4, 6-0    
15.01.   Cako / Hsu C - Melic / Mirci OF 6-2, 2-6, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Ce G. - Hsu C. 1K 6-3, 6-3    
  Sao Jose Do Rio Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Cepede V. - Hsu C. ČF 6-2, 6-2    
03.07.   Hsu C. - Sizikova Y. OF 6-3, 6-4    
02.07.   Hsu C. - Kurata N. 1K 6-2, 1-6, 6-4    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Will A. - Hsu C. OF 6-0, 6-2 1.86 1.75
23.04.   Hsu C. - Weinhold A. 1K 6-4, 6-1 1.64 2.00
  Bundaberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Luangnam N. - Hsu C. OF 6-2, 6-4    
25.03.   Hsu C. - Minokoshi M. 1K 6-4, 3-6, 6-4    
  Port St. Lucie ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Fichman S. - Hsu C. 1K 6-2, 6-1 1.30 2.90
  Innisbrook ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.01.   Melander H. - Hsu C. 1K 6-2, 3-6, 6-1    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Aurou / Sizik - Hsu C / Schip OF 5-7, 6-1, 10-3    
  Sao Jose Do Rio Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Gimen / Perez - Duart / Hsu C OF 0-6, 6-4, 10-2    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Elie / Peers - Hsu C / Sotni OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Bundaberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Miyam / Wongt - Hsu C / Lee P OF 6-2, 6-4    
  Port St. Lucie ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Alves / Maran - Eiker / Hsu C OF 6-4, 3-6, 15-13    
  Innisbrook ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Eiker / Hsu C - Molin / Perez F 6-3, 6-0    
11.01.   Eiker / Hsu C - Barro / Voráč SF 6-4, 7-5    
10.01.   Eiker / Hsu C - Alves / Arefe ČF 6-4, 7-5    
09.01.   Eiker / Hsu C - Muell / Muham OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Duarte A. - Hsu C. OF 4-6, 7-5, 6-3    
27.11.   Hsu C. - Di Filippo C. 1K 4-6, 6-4, 6-1 1.02 7.65
  Waterloo ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Fichman S. - Hsu C. SF 6-2, 7-5 1.29 3.00
13.07.   Hsu C. - Eguchi M. ČF 6-3, 6-3 1.80 1.80
11.07.   Hsu C. - Schiechtl T. OF 6-4, 6-0    
10.07.   Hsu C. - Abanda E. 1K 6-3, 6-1    
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Marand S. - Hsu C. 1K 0-6, 6-4, 6-2    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Litvak L. - Hsu C. Q-ČF 6-1, 6-2    
29.04.   Hsu C. - Jeukeng-Nkamg Q-OF 6-2, 6-2    
28.04.   Hsu C. - Will A. Q-1K 6-3, 6-2    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Brodsky G. - Hsu C. Q-ČF 5-7, 6-4, 6-3    
23.04.   Hsu C. - Piter K. Q-OF    
22.04.   Hsu C. - Min G. Q-1K 6-1, 6-1    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.04.   Bencic B. - Hsu C. Q-1K 6-3, 6-1    
  Bundaberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Holland I. - Hsu C. 1K 6-4, 7-5    
  Ipswich ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Sema Y. - Hsu C. OF 6-0, 6-1    
20.03.   Hsu C. - Aoyama S. 1K 6-2, 7-5    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Capra B. - Hsu C. Q-2K 7-63, 4-6, 6-3    
14.01.   Hsu C. - Bardina V. Q-1K 6-4, 6-4    
  Innisbrook ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Okruashvili M. - Hsu C. Q-2K 6-0, 7-65    
07.01.   Hsu C. - Chi L. Q-1K 6-2, 7-5    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Aurou / Irigo - Hsu C / Ishiz OF 6-1, 6-4    
  Waterloo ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Glush / Muell - Hsu C / Paz G ČF    
10.07.   Hsu C / Paz G - Clark / Moria OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Irigoyen M. - Hsu C. OF 7-65, 6-2    
13.12.   Hsu C. - Segnini V. 1K 6-4, 6-3    
12.12.   Hsu C. - Sarmenti L. Q-OF 6-0, 6-1    
  Buenos Aires 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Tabak R. - Hsu C. OF 6-4, 6-2    
06.12.   Hsu C. - Petit S. 1K 6-4, 6-0    
05.12.   Hsu C. - Robbiani I. Q-OF 6-0, 6-2    
04.12.   Hsu C. - Rescaldani F. Q-2K 6-3, 6-1    
  Williamsburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   Bardina V. - Hsu C. OF 6-1, 6-2    
04.10.   Hsu C. - Hladíková T. 1K 3-6, 6-0, 6-4    
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Babos T. - Hsu C. 1K 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Waterloo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Bouchard E. - Hsu C. 1K 7-65, 6-2    
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Uberoi S. - Hsu C. 1K 6-4, 6-0    
10.05.   Hsu C. - Krivencheva S. Q-ČF 6-2, 7-5    
09.05.   Hsu C. - Slater N. Q-OF 6-2, 7-65    
08.05.   Hsu C. - Martin A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Krajicek M. - Hsu C. 1K 6-2, 6-3    
03.05.   Rogers S. - Hsu C. Q-ČF 6-4, 6-1    
02.05.   Hsu C. - Brodsky G. Q-OF 6-1, 6-3    
01.05.   Hsu C. - Duval V. Q-1K 7-63, 6-0    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Voskoboeva G. - Hsu C. 1K 6-0, 6-4    
26.04.   Hsu C. - Uberoi S. Q-ČF 6-4, 3-6, 6-4    
25.04.   Hsu C. - Mamalat A. Q-OF 6-0, 6-2    
24.04.   Hsu C. - Gater K. Q-1K 6-1, 6-2    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Augustine B. - Hsu C. Q-ČF 6-4, 6-3    
18.04.   Hsu C. - Fuller K. Q-OF 6-2, 6-1    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Alvarez-Teran M. - Hsu C. 1K 6-2, 6-3    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Irigoyen M. - Hsu C. 1K 6-2, 6-2    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Luzhanska T. - Hsu C. Q-OF 7-5, 6-1    
28.03.   Hsu C. - Lucero C. Q-2K 6-3, 6-0    
27.03.   Hsu C. - Weinhold A. Q-1K 5-7, 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Augustine B. - Hsu C. Q-OF 6-4, 7-5    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Rottmann N. - Hsu C. Q-1K 6-1, 6-4    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   El Tabakh H. - Hsu C. 1K 6-1, 6-0    
27.04.   Hsu C. - Nguyen T. Q-ČF 6-4, 7-67    
26.04.   Hsu C. - Zabala P. Q-OF 6-3, 7-5    
25.04.   Hsu C. - Hardenbergh L. Q-1K 6-4, 6-4    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Lee-Waters L. - Hsu C. Q-1K 7-5, 6-3    
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Wowchuk B. - Hsu C. Q-2K 6-4, 6-4    
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Molinero F. - Hsu C. Q-2K 6-4, 6-2    
28.03.   Hsu C. - Gorodetsky V. Q-1K 6-0, 6-0    
  Lutz ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   El Tabakh H. - Hsu C. Q-1K 6-0, 6-0    
  Boca Raton ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.01.   Mrdeza T. - Hsu C. Q-1K 4-6, 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Weinhold A. - Hsu C. Q-OF 3-6, 6-2, 6-3    
11.05.   Hsu C. - Min G. Q-2K 6-2, 5-7, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
11.10.2017 - 18.10.2017  Sumter 2 ITF skreč
01.08.2017 - 03.08.2017  Nonthaburi ITF skreč
20.04.2016 - 21.04.2016  Nanning ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist