In-Albon Ylena - profil

In-Albon Ylena 

In-Albon Ylena

Stát: Švýcarsko
Věk: 19 (6. 3. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 240. / 234.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 623. / 528.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 129/66 113/56 8/3 8/7 - -
2018 59/17 47/15 8/1 4/1 - -
2017 15/17 15/13 0/2 0/2 - -
2016 29/9 27/9 - 2/0 - -
2015 8/7 6/5 - 2/2 - -
2014 10/11 10/9 - 0/2 - -
2013 8/5 8/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/34 35/29 6/3 0/2 - -
2018 10/12 9/11 1/1 - - -
2017 16/10 11/7 5/2 0/1 - -
2016 13/4 13/4 - - - -
2015 1/3 1/2 - 0/1 - -
2014 0/3 0/3 - - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 4
2016 - 1
Celkem: 0 5
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2016 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bulgaru M. - In-Albon Y. 1K 4-6, 6-3, 6-1 3.34 1.26
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Leykina P. - In-Albon Y. SF 6-1, 6-4 4.14 1.18
26.10.   In-Albon Y. - Zarytska A. ČF 6-2, 64-7, 6-2 2.19 1.56
25.10.   In-Albon Y. - Di Sarra F. OF 7-5, 6-0 1.15 4.36
23.10.   In-Albon Y. - Dinu C. 1K 3-6, 6-3, 6-2 1.44 2.50
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Sorribes Torm - In-Albon Y. ČF 6-3, 6-4 1.50 2.35
19.10.   In-Albon Y. - Boskovic L. OF 6-4, 4-6, 6-3 1.37 2.75
16.10.   In-Albon Y. - Pedretti T. 1K 6-3, 6-3 1.08 5.92
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Hobgarski K. - In-Albon Y. SF 6-3, 7-64 2.50 1.46
28.09.   In-Albon Y. - Chiesa D. ČF 7-5, 6-3 1.51 2.31
27.09.   In-Albon Y. - Rossi F. OF 6-2, 6-1 1.02 8.50
25.09.   In-Albon Y. - Jones F. 1K 7-5, 7-5 1.13 4.93
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Caregaro M. - In-Albon Y. SF 6-4, 6-3 4.32 1.17
21.09.   In-Albon Y. - Bilardo F. ČF 6-0, 6-1    
21.09.   In-Albon Y. - Matteucci A. OF 6-3, 6-4 1.16 4.27
19.09.   In-Albon Y. - Lim A. 1K 6-2, 6-3 1.25 3.39
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Zimmermann K. - In-Albon Y. SF 7-5, 6-2 2.20 1.61
07.09.   In-Albon Y. - Grabher J. ČF 6-4, 7-5 1.52 2.36
06.09.   In-Albon Y. - Schoofs B. OF 6-3, 6-2 1.44 2.52
05.09.   In-Albon Y. - Bacsinszky T. 1K 6-1, 6-2 2.87 1.36
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Zimmermann K. - In-Albon Y. OF 7-5, 4-6, 6-4 2.12 1.62
27.08.   In-Albon Y. - Grabher J. 1K 6-1, 6-4 2.05 1.64
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Bucsa C. - In-Albon Y. SF 7-5, 6-2 2.14 1.62
27.07.   In-Albon Y. - Lemoine Q. ČF 7-66, 5-7, 6-1 1.49 2.39
26.07.   In-Albon Y. - Matviyenko L. OF 7-5, 3-6, 6-4 1.16 4.35
24.07.   In-Albon Y. - Cavalle-Reime 1K 6-0, 6-2 1.16 4.33
  Setubal ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   In-Albon Y. - Herdzelas D. F 7-5, 6-2 1.37 2.84
14.07.   In-Albon Y. - Guerrero Alva SF 6-3, 6-1 1.82 1.87
13.07.   In-Albon Y. - Romeo C. ČF 6-2, 6-2 1.14 4.68
12.07.   In-Albon Y. - Al Nabhani F. OF 7-5, 6-2 1.14 4.67
09.07.   In-Albon Y. - Quiterio L. 1K 6-3, 7-63 1.01 8.90
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Molinaro E. - In-Albon Y. OF 2-6, 6-4, 6-4 2.11 1.61
27.06.   In-Albon Y. - Hobgarski K. 1K 6-4, 6-2 1.44 2.50
26.06.   In-Albon Y. - Vasilescu A. Q-OF 6-1, 6-1    
25.06.   In-Albon Y. - Rittberger S. Q-1K 6-3, 6-1    
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Kawa K. - In-Albon Y. SF 6-3, 6-2 2.18 1.57
01.06.   In-Albon Y. - Radwanska U. ČF 6-3, 6-3 1.96 1.71
31.05.   In-Albon Y. - Sebov K. OF 6-3, 4-6, 6-2 1.93 1.73
30.05.   In-Albon Y. - Solovieva V. 1K 6-2, 6-2 1.73 1.93
  Oeiras ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   In-Albon Y. - Hendler T. F 7-5 1.63 2.15
26.05.   In-Albon Y. - Da Silva Fick SF 6-4, 6-2 1.22 3.67
25.05.   In-Albon Y. - Bejenaru K. ČF 6-2, 6-3    
24.05.   In-Albon Y. - Gutierrez Car OF 6-1, 6-4    
22.05.   In-Albon Y. - Chavatipon C. 1K 6-0, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Fourlis J. - In-Albon Y. ČF 6-1, 6-3 1.41 2.60
26.04.   In-Albon Y. - Arcangioli M. OF 1-6, 6-3, 6-2 1.57 2.17
25.04.   In-Albon Y. - Caregaro M. 1K 6-3, 6-0 1.28 3.18
23.04.   In-Albon Y. - Ochsner S. Q-OF 6-0, 6-0    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Zavatska K. - In-Albon Y. ČF 6-3, 6-4 1.62 2.12
19.04.   In-Albon Y. - Von Deichmann OF 6-4, 6-3 2.67 1.40
18.04.   In-Albon Y. - Bondar A. 1K 6-4, 6-3 1.75 1.90
  Lugano WTA Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Korpatsch T. - In-Albon Y. Q-1K 6-1, 7-5 1.43 2.60
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Sabino L. - In-Albon Y. SF 6-4, 6-2 2.44 1.49
30.03.   In-Albon Y. - Rubini S. ČF 7-63, 6-3 1.40 2.68
29.03.   In-Albon Y. - Szupper M. OF 6-2, 6-1    
28.03.   In-Albon Y. - Bentes De Oli 1K 6-0, 6-0    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   In-Albon Y. - Bondar A. F 4-6, 7-63, 6-1 1.73 2.01
25.03.   In-Albon Y. - Kilnarova M. SF 6-3, 2-0 1.85 1.83
24.03.   In-Albon Y. - Koelzer R. ČF 6-1, 6-2 1.40 2.52
23.03.   In-Albon Y. - Heinrichs L. OF 6-2, 6-1 1.17 3.90
21.03.   In-Albon Y. - Prati F. 1K 6-3, 6-0 1.03 7.12
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   In-Albon Y. - Shinikova I. F 6-1, 7-5 2.02 1.69
02.03.   In-Albon Y. - Gerlach K. SF 5-7, 7-5, 6-1 2.31 1.53
01.03.   In-Albon Y. - Burillo Escor ČF 6-4, 6-3 1.70 1.91
28.02.   In-Albon Y. - Yoshitomi A. OF 6-4, 6-0 1.26 3.15
26.02.   In-Albon Y. - Maristany Zul 1K 6-0, 6-0 1.98 1.65
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Bassols Riber - In-Albon Y. ČF 6-0, 5-7, 6-4    
23.02.   In-Albon Y. - Burillo Escor OF 6-3, 5-7, 7-65    
20.02.   In-Albon Y. - Haas S. 1K 7-62, 6-3    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Mendez S. - In-Albon Y. OF 0-6, 6-2, 6-2    
07.02.   In-Albon Y. - Mdlulwa W. 1K 6-1, 6-2    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Wagner S. - In-Albon Y. ČF 6-3, 6-2 1.91 1.70
25.01.   In-Albon Y. - Potocnik N. OF 7-5, 6-0 1.91 1.70
24.01.   In-Albon Y. - Urzhumova V. 1K 6-4, 6-2 1.57 2.11
23.01.   In-Albon Y. - Munozova A. Q-OF 6-2, 6-1    
22.01.   In-Albon Y. - Zuger S. Q-1K 6-3, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Cao S / Ma S. - In-Al / Morat OF 6-2, 7-5    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Morde / Morde - In-Al / Matte OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Mitu / Ruse - In-Al / Kung SF 6-1, 6-2 1.59 2.08
06.09.   In-Al / Kung - Korpa / Marci ČF 6-1, 7-64 2.08 1.59
04.09.   In-Al / Kung - Amanm / Shini OF 6-4, 3-6, 10-8 2.01 1.63
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Chies / Paoli - Colme / In-Al OF 6-4, 2-6, 10-3 1.93 1.69
  Porto ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Bucsa / Ueda - In-Al / Masar ČF 6-1, 4-6, 10-6 2.27 1.49
25.07.   In-Al / Masar - Caval / Gamiz OF 6-3, 6-2 1.78 1.82
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Rueff / Solov - In-Al / Ochsn ČF 6-2, 6-2    
29.05.   In-Al / Ochsn - Lanca / Silva OF 6-3, 6-3    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Bresc / Galfi - In-Al / Ochsn OF 6-3, 7-5    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Koelz / Ponom - In-Al / Ochsn OF 6-4, 6-3    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Koelz / Ponom - In-Al / Ochsn ČF 7-5, 4-6, 10-6    
19.03.   In-Al / Ochsn - Ugrel / Zarno OF 6-1, 6-1    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Saigo / Yoshi - In-Al / Ochsn ČF 6-3, 6-4    
26.02.   In-Al / Ochsn - Perez / Vilas OF 6-0, 6-0    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Saigo / Yoshi - In-Al / Ochsn SF 6-2, 6-4    
23.02.   In-Al / Ochsn - Cabez / Caval ČF 6-0, 3-6, 10-5    
19.02.   In-Al / Ochsn - Hoste / Mende OF 6-4, 7-5    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Saigo / Sato - In-Al / Ochsn SF 7-65, 6-2    
08.02.   In-Al / Ochsn - Bilar / Pieri ČF 6-4, 2-6, 10-8    
07.02.   In-Al / Ochsn - Akler / Mdlul OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Sabino L. - In-Albon Y. OF 7-63, 6-1 1.65 1.98
21.11.   In-Albon Y. - Maetschke L. 1K 6-1, 6-1 1.09 5.16
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Gaspar-Ivan I - In-Albon Y. OF 2-6, 6-1, 7-64    
14.11.   In-Albon Y. - Maetschke L. 1K 6-1, 6-0    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Ramialison I. - In-Albon Y. F 6-1, 6-4 1.40 2.68
11.11.   In-Albon Y. - Morderger T. SF 6-4, 6-2 2.11 1.63
10.11.   In-Albon Y. - Gaspar-Ivan I ČF 6-3, 5-7, 6-4 1.50 2.25
09.11.   In-Albon Y. - Boev M. OF 6-2, 6-4    
07.11.   In-Albon Y. - Tomazani M. 1K 6-1, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Cakarevic S. - In-Albon Y. Q-OF 7-62, 6-1    
23.10.   In-Albon Y. - Palcatova B. Q-2K 6-2, 7-5    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Bronzetti L. - In-Albon Y. ČF 1-1 2.15 1.55
23.08.   In-Albon Y. - Clerici G. OF 6-3, 4-6, 6-0 1.25 3.21
22.08.   In-Albon Y. - Giavazzi V. 1K 6-1, 6-1 1.01 9.20
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Torro-Flor M. - In-Albon Y. ČF 6-3, 6-2 1.13 4.79
17.08.   In-Albon Y. - Lechemia E. OF 6-4, 6-4 2.69 1.39
15.08.   In-Albon Y. - Zavatska K. 1K 6-3, 6-1 5.06 1.12
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Eraydin B. - In-Albon Y. Q-1K 6-4, 6-3 1.19 3.92
  Tarvisio ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Burnett N. - In-Albon Y. OF 1-6, 6-2, 6-0 1.76 1.84
27.06.   In-Albon Y. - Di Sarra F. 1K 6-0, 6-1    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Brescia G. - In-Albon Y. 1K 6-2, 6-1 1.19 3.87
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Brito F. - In-Albon Y. SF 6-3, 6-3 1.22 3.62
05.05.   In-Albon Y. - Rinaldo Perss ČF 6-2, 5-7, 6-1 1.65 1.98
04.05.   In-Albon Y. - Appleton E. OF 7-5, 7-613 1.91 1.70
03.05.   In-Albon Y. - Pratesi M. 1K 6-4, 6-1 1.03 7.12
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Zavatska K. - In-Albon Y. 1K 6-3, 6-0 1.11 5.21
  Biel Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Sabalenka A. - In-Albon Y. Q-1K 6-2, 6-0 1.08 6.28
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Schmiedlova K - In-Albon Y. 1K 6-2, 6-2 1.47 2.32
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Krejsova P. - In-Albon Y. 1K 6-2, 1-6, 6-2 1.30 2.92
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Brune Olsen A - In-Albon Y. 1K 1-6, 7-5, 6-2 2.92 1.30
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Skamlova C. - In-Albon Y. 1K 6-2, 6-3 1.58 2.09
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Lister C. - In-Albon Y. Q-1K 6-1, 6-4    
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Duca / Gavri - In-Al / Ochsn ČF 6-3, 6-3    
20.11.   In-Al / Ochsn - Anton / Tzano OF 7-5, 6-0    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Bejen / Rosca - In-Al / Ochsn ČF 6-3, 6-2    
14.11.   In-Al / Ochsn - Konta / Tzano OF 6-1, 6-1    
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Ayuka / In-Al - Komme / Schae F 6-4, 6-3    
10.11.   Ayuka / In-Al - Morde / Morde SF 6-4, 6-0    
09.11.   Ayuka / In-Al - David / Staic ČF 6-0, 6-4    
06.11.   Ayuka / In-Al - Gaspa / Sting OF 6-2, 7-62    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Giaqu / Scott - In-Al / Kenne SF 7.28 1.04
23.08.   In-Al / Kenne - Fonta / Stadl ČF 6-4, 7-5 1.22 3.43
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Honco / Shini - Grimm / In-Al ČF 7-5, 6-4    
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Sadik / Teich - In-Al / Perri OF 6-1, 6-2 1.32 3.04
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Ferra / Rosat - In-Al / Walte ČF 6-4, 6-4 1.27 3.09
21.06.   In-Al / Walte - Baron / Duda OF 6-0, 6-1 1.01 8.26
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Gjorc / Nayde - In-Al / Kenne ČF 6-3, 6-2    
18.04.   In-Al / Kenne - Cleri / Pilud OF 63-7, 6-0, 10-8 1.20 3.60
  Biel Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Hsieh / Nicul - In-Al / Kung OF 6-2, 6-1 1.04 8.61
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Andre / Krejs - Bresc / In-Al F 6-3, 6-2 1.26 3.15
15.03.   Bresc / In-Al - Maffe / Picci SF 6-2, 7-65 1.04 6.68
14.03.   Bresc / In-Al - Remon / Spite ČF 6-2, 6-3 1.60 2.06
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Andre / Krejs - In-Al / Pieri F 6-0, 6-3 1.42 2.46
09.03.   In-Al / Pieri - Primo / Vajdo SF 6-3, 3-6, 14-12 1.65 1.98
08.03.   In-Al / Pieri - Napol / Tona ČF 6-1, 7-5 1.30 2.92
06.03.   In-Al / Pieri - Malmq / Priby OF 7-62, 6-4 1.85 1.75
  Bergamo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Pieri / Stefa - Colme / In-Al F 3-6, 6-3, 10-6 1.80 1.80
16.02.   Colme / In-Al - Remon / Sabin SF 4-6, 7-5, 10-7 1.82 1.78
14.02.   Colme / In-Al - Arcid / Spiga ČF 3-6, 6-3, 10-5 1.60 2.06
Žádné zápasy.
 
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Soler-Espinos - In-Albon Y. 1K 2-6, 6-3, 6-1 1.97 1.87
20.11.   In-Albon Y. - Payola J. Q-OF 6-0, 6-3    
19.11.   In-Albon Y. - Garrigues Mel Q-1K 6-0, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Lukacs V. - In-Albon Y. F 6-1, 6-2    
05.11.   In-Albon Y. - Simic J. SF 6-2, 6-2 1.40 2.53
04.11.   In-Albon Y. - Giovine C. ČF 6-3, 7-65 1.91 1.70
03.11.   In-Albon Y. - Ponomar L. OF 6-1, 6-0 1.12 4.58
01.11.   In-Albon Y. - Fontana K. 1K 6-0, 6-3 1.02 7.64
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Pieri T. - In-Albon Y. OF 6-3, 6-3 2.70 1.35
26.10.   In-Albon Y. - Ponomar L. 1K 6-4, 6-1 1.11 4.76
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Lukacs V. - In-Albon Y. SF 1-6, 6-4, 6-3    
22.10.   In-Albon Y. - Lavender E. ČF 6-1, 6-3 1.03 7.12
20.10.   In-Albon Y. - Sanesi G. OF 6-2, 6-2 1.22 3.43
18.10.   In-Albon Y. - Spiteri D. 1K 6-3, 6-1 1.06 5.96
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Haddad Maia B - In-Albon Y. OF 6-4, 6-2 1.39 2.58
05.10.   In-Albon Y. - Gorgodze E. 1K 2-6, 6-4, 6-3 1.78 1.83
03.10.   In-Albon Y. - Chiesa D. Q-OF 6-4, 6-3    
03.10.   In-Albon Y. - Juhaszova V. Q-1K 6-1, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Chiesa D. - In-Albon Y. ČF 6-1, 2-6, 6-4 1.80 1.80
29.09.   In-Albon Y. - Spiteri D. OF 7-5, 6-1 1.07 5.66
27.09.   In-Albon Y. - Sabino L. 1K 5-1    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   In-Albon Y. - Balducci A. F 7-5, 6-2 2.32 1.47
24.09.   In-Albon Y. - Simic J. SF 7-61, 6-2 1.92 1.70
23.09.   In-Albon Y. - Gouvernante D ČF 6-3, 6-3 1.10 4.95
22.09.   In-Albon Y. - Marchetti G. OF 3-6, 6-0, 6-2 1.50 2.25
20.09.   In-Albon Y. - Piccinetti L. 1K 6-1, 6-1    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Sugnaux T. - In-Albon Y. ČF 6-4, 6-0 1.60 2.06
24.08.   In-Albon Y. - Fontana K. OF 6-1, 6-4 1.02 7.64
22.08.   In-Albon Y. - Lioi E. 1K 6-1, 6-2    
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   In-Albon Y. - Sulpizio V. 5K 5-7, 6-4, 6-2    
24.04.   In-Albon Y. - Hofer V. 4K 6-1, 6-2    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Koehler M. - In-Albon Y. Q-1K 4-6, 7-5, 6-4    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Stokke M. - In-Albon Y. ČF 6-4, 6-1 1.22 3.45
18.02.   In-Albon Y. - Marti Riembau OF 5-7, 6-1, 6-3 1.22 3.45
17.02.   In-Albon Y. - Savoretti A. 1K 6-3, 6-3    
15.02.   In-Albon Y. - Payola J. Q-OF 7-65, 6-4    
14.02.   In-Albon Y. - Canero Perez Q-2K 6-1, 7-5    
13.02.   In-Albon Y. - Cascapera G. Q-1K 6-1, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   In-Al / March - Remon / Spite F 6-1, 6-3    
03.11.   In-Al / March - Bellu / Simic SF 6-2, 7-5    
02.11.   In-Al / March - Giovi / Palmi ČF 2-6, 6-1, 10-3    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   In-Al / March - Ponom / Zmau F 4-6, 6-2, 10-8    
27.10.   In-Al / March - Bilar / Pieri SF 6-4, 6-0    
26.10.   In-Al / March - Bellu / Simic ČF 6-1, 6-2    
25.10.   In-Al / March - De Vi / Patta OF 4-6, 6-0, 10-7    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Bilar / Pieri - In-Al / March F 6-4, 7-5    
20.10.   In-Al / March - Kerfs / Simic SF 6-1, 6-4    
19.10.   In-Al / March - Bellu / Remon ČF 6-2, 6-4    
18.10.   In-Al / March - Colar / Holto OF 7-5, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Klase / Koelz - In-Al / Robil ČF 6-3, 4-6, 10-7    
28.09.   In-Al / Robil - Stadl / Zimme OF 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Pieri / Stefa - In-Al / Karam SF 6-2, 6-3    
21.09.   In-Al / Karam - Inter / Niedm ČF    
20.09.   In-Al / Karam - Buczy / Kalav OF 6-0, 6-1    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Ferra / Kenne - Bresc / In-Al ČF 3-6, 6-3, 10-5    
23.08.   Bresc / In-Al - Fonta / Giaqu OF 6-0, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Klasen A. - In-Albon Y. OF 7-65, 6-4 1.48 2.29
09.12.   In-Albon Y. - Huber L. 1K 7-5, 6-4 2.65 1.36
07.12.   Thiem J. - In-Albon Y. Q-OF 6-2, 6-3 1.60 2.06
06.12.   In-Albon Y. - Jais J. Q-1K 7-5, 7-63    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Zimmermann K. - In-Albon Y. OF 6-2, 6-1 1.32 2.85
10.09.   In-Albon Y. - Mordegan F. 1K 6-0, 6-1 1.30 2.90
  Duino Aurisina ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Brescia G. - In-Albon Y. OF 6-3, 6-4 1.05 6.30
01.09.   In-Albon Y. - Marchetti G. 1K 6-4, 6-2 1.36 2.65
30.08.   In-Albon Y. - Danieli M. Q-OF 6-1, 6-0    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Brescia G. - In-Albon Y. ČF 6-3, 6-1 1.08 5.40
26.08.   In-Albon Y. - Clerici G. OF 6-2, 4-6, 6-0 2.16 1.55
25.08.   In-Albon Y. - Bandecchi S. 1K 6-2, 7-5 1.40 2.50
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Zimmermann K. - In-Albon Y. Q-OF 6-2, 6-0    
11.04.   In-Albon Y. - Del Peral-Fra Q-1K 2-6, 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Temin M. - In-Albon Y. Q-1K 6-2, 6-1    
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.12.   Grimm / Stadl - Bresc / In-Al SF 5-7, 6-3, 10-7    
08.12.   Bresc / In-Al - Di Gi / Scala ČF    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Arcid / Masin - Crive / In-Al OF 6-2, 6-4    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Touly / Wacan - Bresc / In-Al SF 4-6, 6-0, 10-5    
26.08.   Bresc / In-Al - Bande / Kung ČF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Santa Margherita Di Pula 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Woerle K. - In-Albon Y. 1K 6-1, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Fujioka N. - In-Albon Y. OF 6-2, 0-6, 6-4 1.98 1.65
28.10.   In-Albon Y. - Cordovani E. 1K 6-1, 6-4 1.15 4.15
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Dentoni C. - In-Albon Y. OF 4-6, 6-3, 6-3 1.10 4.95
15.10.   In-Albon Y. - Cheli C. 1K 6-3, 6-3 2.08 1.58
12.10.   In-Albon Y. - Palcic S. Q-OF 6-2, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Klasen C. - In-Albon Y. 1K 7-62, 6-2    
29.09.   In-Albon Y. - Turati A. Q-OF 1-6, 6-3, 6-1    
27.09.   In-Albon Y. - Mazzari S. Q-1K 6-0, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Stefanini L. - In-Albon Y. 1K 6-1, 6-1    
22.09.   In-Albon Y. - Pratesi M. Q-OF 6-0, 6-2    
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Gasparovic L. - In-Albon Y. Q-2K 6-1, 6-2    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Nancarrow A. - In-Albon Y. OF 6-1, 6-2    
26.08.   In-Albon Y. - Marchetti G. 1K 6-4, 64-7, 7-5 3.50 1.21
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Touly C. - In-Albon Y. Q-2K 6-2, 6-2    
09.08.   In-Albon Y. - Hotter N. Q-1K 6-0, 6-0    
  Řím - Tevere Remo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Peral M. - In-Albon Y. 1K 6-2, 6-4 1.05 6.30
22.06.   In-Albon Y. - Bullani F. Q-OF 6-1, 7-5    
21.06.   In-Albon Y. - Capogrosso A. Q-1K 4-6, 6-3, 6-2    
  Dijon ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Kocher I. - In-Albon Y. Q-1K 6-2, 6-2    
  Buenos Aires 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Perez-Garcia - In-Albon Y. Q-1K 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Umag ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Sipek N. - In-Albon Y. Q-OF 6-4, 2-6, 6-2    
27.10.   In-Albon Y. - Haepers L. Q-2K 6-0, 6-1    
26.10.   In-Albon Y. - Squadrin G. Q-1K 6-2, 6-3    
  Dubrovník 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Drazic M. - In-Albon Y. 1K 6-3, 3-6, 6-1    
20.10.   In-Albon Y. - Brnovic N. Q-OF 6-1, 6-0    
20.10.   In-Albon Y. - Tehrani T. Q-2K 6-2, 6-3    
  Dubrovník ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Reix S. - In-Albon Y. 1K 6-2, 6-1    
13.10.   In-Albon Y. - Milovanovic L Q-OF 7-5, 5-7, 7-5    
12.10.   In-Albon Y. - Mrcela K. Q-1K 6-4, 6-4    
  Caslano ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Conti K. - In-Albon Y. Q-1K 2-6, 7-5, 7-61    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Vasilyeva L. - In-Albon Y. 1K 6-2, 6-3    
07.07.   In-Albon Y. - Gasparri G. Q-OF 5-7, 6-3, 6-1    
06.07.   In-Albon Y. - Boinay L. Q-1K 6-2    
  Dubrovník 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Bukta / Juhas - In-Al / Mucho ČF 1-6, 6-3, 10-3    
22.10.   In-Al / Mucho - Lange / Zokic OF 6-2, 6-4    
  Dubrovník ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Cucca / Icard - In-Al / Milov OF 3-6, 6-3, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
24.08.2017 - 23.10.2017  Caslano ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist