James Akilah - profil

James Akilah 

James Akilah

Stát: USA
Věk: 29 (29. 8. 1992)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1050. / 678.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1172. / 913.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 57/92 19/33 34/55 4/4 - -
2021 8/18 3/4 5/14 - - -
2020 1/3 - 1/3 - - -
2019 17/17 10/10 3/5 4/2 - -
2018 5/12 3/6 2/6 - - -
2017 12/24 2/8 10/14 0/2 - -
2016 14/18 1/5 13/13 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/55 11/21 11/31 0/3 - -
2021 2/7 1/4 1/3 - - -
2020 1/2 - 1/2 - - -
2019 9/13 7/6 2/5 0/2 - -
2018 5/8 2/3 3/5 - - -
2017 1/16 0/5 1/10 0/1 - -
2016 4/9 1/3 3/6 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Corley I. - James A. 1K 6-0, 6-3 1.21 3.75
  Cancun 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Sewing S. - James A. 1K 6-3, 6-3 1.14 4.63
  Cancun 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Portillo Rami - James A. OF 6-4, 6-1 1.12 4.96
23.09.   James A. - Barrera Aguir 1K 6-3, 6-2 1.26 3.28
  UTR Pro Match Series Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Johnson T. - James A.   6-1, 6-2    
26.08.   Howard Z. - James A.   6-2, 7-5    
24.08.   Hand C. - James A.   6-1, 1-6, 6-1    
  Don Benito ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Oosterhout E. - James A. OF 6-0, 6-2 1.08 6.10
20.07.   James A. - Haseth L. 1K 6-3, 6-3 2.21 1.57
  Káhira 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Ezzat Y. - James A. Q-OF 6-4, 6-3 1.70 1.98
03.05.   James A. - Khairy L. Q-2K 6-1, 6-2 1.07 6.16
  Káhira 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Stevic H. - James A. Q-OF 6-3, 5-7, 10-7 2.87 1.34
26.04.   James A. - Keller N. Q-2K 2-6, 6-1, 10-6 2.18 1.56
25.04.   James A. - Ayman Maamoun R. Q-1K 6-0, 6-3    
  UTR Pro Match Series Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   James A. - Garcia J.   6-2, 6-1    
02.04.   Nelson P. - James A.   4-6, 6-1, 6-1    
31.03.   Sutjiadi A. - James A.   2-6, 6-3, 6-1    
30.03.   James A. - Tanguilig C.   7-6, 4-6, 7-6    
29.03.   Newborn R. - James A.   6-3, 6-2    
27.03.   Thiel M. - James A.   6-1, 7-6    
26.03.   Sutjiadi A. - James A.   6-2, 6-3    
25.03.   James A. - Genovese M.   6-0, 6-2    
24.03.   Rojas S. - James A.   6-2, 6-2    
23.03.   Agar S. - James A.   6-4, 6-0    
  Káhira 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Skamlova C. - James A. 1K 6-4, 6-1 1.02 9.38
  Káhira 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Stevens L. - James A. 1K 6-2, 6-2 1.08 6.04
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Reaye / Romer - James / Rojas OF 6-1, 7-64 2.25 1.53
  Cancun 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Ivano / Proct - Becer / James OF 6-1, 6-4 1.08 5.79
  Don Benito ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Novak / Shind - James / Leon ČF 6-2, 6-2 1.81 1.86
20.07.   James / Leon - Jurna / Zayni OF 6-4, 7-5 1.08 5.79
  Káhira 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Ezzat / Ngoun - James / Pitt SF 3-6, 7-63, 10-5 1.12 4.97
06.05.   James / Pitt - Kubka / Nagy ČF 5.61 1.09
04.05.   James / Pitt - Garri / Imamu OF 6-2, 7-61 1.31 3.07
  Káhira 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Alhus / Tran - James / Pitt OF 5-7, 6-0, 10-6 1.22 3.66
  Káhira 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Herdz / Husar - James / Pitt OF 6-3, 6-3 1.09 5.66
  Káhira 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Ostlu / Samir - James / Pitt OF 6-1, 6-1 1.10 5.51
Žádné zápasy.
 
  Cancun ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Nefedova A. - James A. OF 6-3, 7-5 1.20 3.95
10.03.   James A. - Williford K. 1K 6-4, 6-1 1.16 4.55
  Cancun 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Hartono A. - James A. 1K 4-6, 6-2, 7-5 1.07 6.65
  Cancun 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Hartono A. - James A. 1K 6-4, 6-2 1.11 5.45
  Cancun ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Casti / James - Dijkm / Touly ČF 2.95 1.33
10.03.   Casti / James - Mettr / Sanz OF 6-0, 6-2 3.05 1.32
  Cancun 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Cline / Sysoe - James / Raszk OF 7-65, 6-2 1.48 2.45
  Cancun 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Perez / Plaza - James / Kupri OF 6-4, 6-3 1.16 4.40
Žádné zápasy.
 
  Metepec 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Weedon K. - James A. ČF 2-6, 7-5, 6-2    
24.10.   James A. - Washington A. OF 6-1, 6-4    
22.10.   James A. - Ossa M. 1K 6-2, 6-1    
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Ladhani A. - James A. ČF 7-65, 6-3    
17.10.   James A. - Bonilla A. OF 6-3, 6-0    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Skryabina M. - James A. 1K 6-4, 6-3    
  Panamerické hry Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Schaefer D. - James A. 1K 7-5, 7-5    
  Lima 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Brito F. - James A. ČF 6-4, 6-0    
18.07.   James A. - Kobelt M. OF 7-5, 4-6, 6-3    
16.07.   James A. - Monroy Y. 1K 7-5, 5-7, 6-1    
  Lima ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Escauriza L. - James A. SF 6-4, 6-2 1.31 3.10
12.07.   James A. - Echeverria Al ČF 7-5, 7-5    
11.07.   James A. - Hayashida D. OF 6-1, 6-1    
09.07.   James A. - Monroy Y. 1K 1-6, 6-2, 7-66    
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Collins K. - James A. 1K 7-5, 6-2    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Stearns P. - James A. Q-1K 6-2, 6-2    
  Tacarigua 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Leon S. - James A. OF 6-4, 7-64 1.73 1.88
21.05.   James A. - Hitt Z. 1K 6-2, 6-0    
  Tacarigua ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Gillan A. - James A. SF 6-2, 6-2 1.46 2.47
17.05.   James A. - Wuarin P. ČF 6-3, 6-0    
16.05.   James A. - Kent S. OF 6-4, 6-1 2.01 1.63
15.05.   James A. - Simmons S. 1K 6-0, 6-1    
  Williamsburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Ong V. - James A. 1K 6-2, 6-1 1.14 4.33
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Lucero C. - James A. ČF 4-6, 6-4, 7-62 1.05 6.44
25.04.   James A. - Yepes Medina A. OF 7-5, 6-1 1.57 2.10
23.04.   James A. - Madrid Torres J. 1K 6-0, 6-0 1.02 7.76
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Pulchartova L. - James A. OF 7-5, 6-4 2.77 1.33
16.04.   James A. - Fernandez B. 1K 1-6, 6-1, 7-63 1.43 2.43
  Arcadia ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Black H. - James A. 1K 6-1, 6-2 1.11 4.72
  Carson 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Krueger A. - James A. 1K 7-5, 7-61 1.05 6.40
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Blakely A. - James A. Q-OF 67-7, 6-2, 10-8    
28.01.   James A. - Stauber E. Q-1K 6-2, 6-0    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Brunskog L. - James A. Q-OF 6-1, 6-0    
22.01.   James A. - Martinez Mora Q-1K 6-1, 6-3    
  Metepec 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Fung / Ladha - James / Willi ČF 6-3, 4-6, 14-12    
23.10.   James / Willi - Hudso / Hudso OF 6-1, 6-2    
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Lee S / Washi - James / Ladha ČF 6-3, 6-0    
16.10.   James / Ladha - Porta / Sanch OF 6-3, 4-6, 10-7    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Danie / Parks - James / Wijes OF 6-2, 6-2    
  Lima 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Lacas / Zebal - James / Kupri OF 6-4, 6-4    
  Lima ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Kobel / Makho - James / Kupri SF 5-7, 6-3, 10-6    
11.07.   James / Kupri - Lynn / Mihai ČF 6-2, 6-0    
10.07.   James / Kupri - Black / Sinha OF 6-0, 6-1    
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Danie / Davis - James / Tilbu ČF 6-4, 6-2 1.80 1.80
12.06.   James / Tilbu - Gawan / Sysoe OF 5-7, 6-4, 10-6 1.54 2.17
  Tacarigua 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Blake / Wijes - James / Robin OF 6-4, 6-3    
  Tacarigua ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Nuudi / Steve - James / Moham OF 6-2, 6-0    
  Williamsburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Broad / Ong V - Blake / James ČF 6-2, 6-2    
08.05.   Blake / James - Able / Payne OF 6-3, 6-2    
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Brito / Perez - James / Pulch SF 7-5, 6-4    
25.04.   James / Pulch - Bueno / Plaza ČF 6-2, 6-1 1.78 1.82
23.04.   James / Pulch - Herre / Ramir OF 6-2, 6-2    
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Schmi / Shaul - Bueno / James ČF 7-5, 4-6, 10-7 1.21 3.48
17.04.   Bueno / James - Baran / Wasse OF 6-2, 6-0    
  Arcadia ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Boren / Lee S - James / Karei OF 6-3, 6-2 1.08 5.50
  Carson 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Mossm / Van N - James / McCra OF 6-2, 6-4 1.24 3.25
Žádné zápasy.
 
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Kwong L. - James A. Q-1K 6-4, 7-5    
  Hilton Head Island ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Hrastar A. - James A. 1K 6-0, 7-65    
  Guayaquil 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Kikuchi A. - James A. 1K 4-6, 7-5, 6-2    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Brito F. - James A. SF 6-2, 7-63 1.07 6.31
09.08.   James A. - Codino F. ČF 6-3, 6-3 1.55 2.15
08.08.   James A. - Shah P. OF 6-2, 6-2 2.51 1.40
07.08.   James A. - Amicuzi M. 1K 6-3, 6-1 1.38 2.58
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Codino F. - James A. 1K 0-6, 6-3, 6-3    
  Tacarigua ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Fodor C. - James A. ČF 6-1, 6-2    
09.05.   James A. - Rose A. OF 6-0, 4-1    
08.05.   James A. - Toma V. 1K 6-3, 6-0    
  Charleston ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Carrington S. - James A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Morgina A. - James A. 1K 65-7, 6-3, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Werner C. - James A. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Potocnik N. - James A. 1K 6-4, 6-1    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Lee E. - James A. Q-2K 6-1, 6-3    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Palcatova B. - James A. Q-2K 6-3, 3-6, 6-1    
  Hilton Head Island ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Okuno / Stear - James / Raszk ČF 6-1, 6-2    
25.09.   James / Raszk - Gilch / Naya OF 3-6, 6-4, 10-7    
  Guayaquil 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Brito / Luini - James / Shah OF 6-4, 6-3    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Brito / Luini - James / Pitt ČF 6-2, 6-1 1.07 5.76
06.08.   James / Pitt - Amicu / Molin OF 7-5, 6-4 2.05 1.60
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Biran / Pulch - James / Wijes SF 6-3, 7-63    
06.06.   James / Wijes - Barav / Tarun ČF 6-1, 6-4    
04.06.   James / Wijes - Kalan / Mor K OF 6-2, 6-1    
  Tacarigua ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Hatto / Ubero - James / Leduc OF 7-5, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Al Na / Vaidy - James / Stuar ČF 6-2, 6-1    
17.04.   James / Stuar - Pitt / Van H OF 6-3, 4-6, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Kordo / Moore - Chama / James OF 7-5, 6-3    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Nagat / Naito - James / Willi OF    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Ayuka / Stadl - James / Willi OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Portillo Rami - James A. 1K 6-2, 3-6, 6-4 1.30 2.92
  Manta ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Bovy M. - James A. ČF 6-2, 63-7, 6-2 1.30 2.92
30.11.   James A. - Mdlulwa W. OF 6-2, 6-2 1.03 7.12
28.11.   James A. - Tarun A. 1K 1-6, 6-2, 6-2 1.04 6.68
  Saguenay ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Carrington S. - James A. Q-1K 6-1, 6-2    
  Lagos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Bechri C. - James A. 1K 7-66, 7-611 1.32 3.00
  Lagos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Veselinovic A. - James A. 1K 6-1, 6-3 1.08 6.12
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Turati A. - James A. OF 6-0, 6-0    
27.09.   James A. - Schmidt M. 1K 6-0, 6-3    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Dart H. - James A. OF 6-3, 6-1 1.03 8.59
19.09.   James A. - Whoriskey C. 1K 6-2, 3-6, 6-4 6.32 1.07
  Redding ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Swan K. - James A. 1K 6-0, 7-62 1.02 9.08
  Landisville 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Whoriskey C. - James A. Q-2K 6-2, 6-3    
06.08.   James A. - Leonard S. Q-1K 6-3, 4-6, 7-5    
  Campos Do Jordao ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Escauriza L. - James A. OF 7-64, 6-1 1.68 2.03
25.07.   James A. - Andrade Silva A. 1K 6-0, 6-1 1.06 6.44
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Naya G. - James A. SF 6-2, 6-1 1.15 4.44
14.07.   James A. - Gatica B. ČF 6-4, 6-3 6.30 1.05
13.07.   James A. - Wijesundera R. OF 4-6, 6-3, 7-64 1.98 1.65
11.07.   James A. - Terwindt T. 1K 6-4, 6-1 1.80 1.80
  Victoria 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Silva D. - James A. 1K 66-7, 6-1, 7-5    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Poggensee-Wei K. - James A. Q-1K 6-4, 7-5    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Gordon M. - James A. 1K 6-2, 6-4 1.03 7.73
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Ohana N. - James A. 1K 6-0, 4-6, 7-63 1.40 2.52
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Codino F. - James A. 1K 6-3, 6-4 2.17 1.57
  Mornington 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Cveticanin A. - James A. Q-OF 4-6, 6-1, 6-4    
26.03.   James A. - Hetrel B. Q-2K 6-2, 6-4    
  Mornington ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Wlodarczak K. - James A. Q-2K 6-4, 6-0    
  Orlando 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Wei Z. - James A. 1K 6-1, 6-4 1.07 5.66
  Indian Wells - předkvalifikace Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Kenin S. - James A. 3K 6-1, 6-0    
01.03.   James A. - Bolock K. 2K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Geukens B. - James A. 1K 6-0, 7-5 1.06 5.96
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Pribylova A. - James A. OF 7-63, 6-1    
07.02.   James A. - Kakuya A. 1K 4-6, 6-4, 6-2 1.50 2.25
  Káhira 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Szupper M. - James A. 1K 6-0, 6-4 1.04 6.68
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Sunkara R. - James A. 1K 1-6, 6-1, 7-65 1.35 2.70
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Closs / Tarun - James / Willi OF 6-4, 7-5    
  Manta ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Nemts / Schae - James / Villa OF 6-4, 6-4    
  Lagos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Casci / Marci - James / Riley OF 6-3, 6-0    
  Lagos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Klaff / Majer - James / Riley OF 6-4, 6-0    
  Charleston 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Danie / Rodge - Bayer / James OF 4-6, 6-2, 11-9    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Elbab / Hsu C - James / Silva OF 6-2, 6-1    
  Redding ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Dart / Sanch - Derie / James ČF 6-0, 6-4    
14.09.   Derie / James - Ewing / Fisch OF 63-7, 6-3, 10-6    
  Campos Do Jordao ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Perei / Tomit - Cruz / James OF 7-5, 7-5    
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Kurat / Perei - Fisch / James OF 7-5, 6-0    
  Victoria 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Altic / Graha - James / Raszk OF 6-2, 6-2    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kisse / Leduc - James / Okuda OF 3-6, 6-2, 10-6    
  Bethany Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Elbab / Hsu C - James / Okuda OF 6-0, 6-2    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Deigm / Riley - Arol / James OF 6-4, 6-1 1.56 2.13
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Rodri / Sanch - Codin / James OF 6-0, 6-0    
  Mornington ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Bai A / Hsu C - James / Wloda OF 6-1, 6-2 1.18 3.79
  Káhira 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Kreme / Maets - James / Osafu OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Rabat 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.12.   Udvardy P. - James A. OF 6-2, 6-1 1.04 6.68
26.12.   James A. - Wuarin P. 1K 6-1, 6-1    
25.12.   Lampla L. - James A. Q-OF 7-5, 6-4    
  Casablanca 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Lene E. - James A. 1K 6-3, 7-5 1.42 2.46
  Casablanca 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Kerfs D. - James A. 1K 6-1, 6-1 1.06 5.96
  Tel Aviv - Ramat Gan 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Negreanu D. - James A. OF 6-2, 6-2 1.20 3.60
06.12.   James A. - Tahan M. 1K 6-3, 6-3 2.32 1.47
  Hua Hin 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Fujioka N. - James A. 1K 6-0, 6-1 1.49 2.27
  Šarm aš-Šajch 43 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Bonic B. - James A. 1K 6-3, 6-3 1.35 2.70
  Šarm aš-Šajch 42 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Marrow A. - James A. 1K 7-5, 6-3    
  Pereira ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Brito F. - James A. 1K 6-2, 6-0    
  Lagos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Majeric T. - James A. OF 6-2, 6-0 1.04 7.97
18.10.   James A. - Kolar N. 1K 6-4, 4-2 1.03 8.10
16.10.   James A. - Agugbom C. Q-OF 6-1, 6-0    
  Lagos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Vukovic D. - James A. OF 6-2, 6-2 2.53 1.41
11.10.   James A. - Strakhova V. 1K 6-4, 6-4 7.80 1.04
  Šarm aš-Šajch 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Cadar E. - James A. ČF 6-4, 6-3 1.45 2.37
15.09.   James A. - Natarajan R. OF 6-3, 6-3    
13.09.   James A. - Njoze M. 1K 6-4, 6-0 2.06 1.60
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Mihaila A. - James A. SF 6-4, 6-4    
09.09.   James A. - Larkin S. ČF 6-4, 2-6, 7-67    
08.09.   James A. - Saitova A. OF 5-7, 7-61, 7-5    
07.09.   James A. - Njoze M. 1K 6-4, 7-65    
05.09.   James A. - Akiyama M. Q-OF 6-0, 4-6, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Tatachar Venu - James A. OF 6-2, 6-3    
31.08.   James A. - Horvat I. 1K 6-3, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Alhussein Abd - James A. 1K 6-1, 6-4 1.25 3.21
22.08.   James A. - D'Oliveira E. Q-OF 6-2, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Papamichail D. - James A. 1K 6-3, 6-4    
15.08.   James A. - Akiyama M. Q-OF 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Vikhryanova E. - James A. 1K 6-0, 7-66    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Pietroiu I. - James A. 1K 6-3, 6-1 1.01 8.26
  Rabat 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.12.   Berto / Marci - Herin / James SF 6-1, 7-5    
28.12.   Herin / James - Benha / Ziout ČF 6-1, 6-1    
  Casablanca 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Herin / Parre - James / Orlov OF 6-1, 6-2    
  Casablanca 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Kuzne / Orlov - El Fa / James OF 6-1, 6-4    
  Hua Hin 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Folts / Umaro - Easwa / James OF 6-4, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 42 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Cadar / Geuke - James / Suhai ČF 6-1, 6-1    
15.11.   James / Suhai - Gerit / Kalim OF 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Cleri / Lomba - Akiya / James OF    
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Alhus / Chakr - Akiya / James ČF 6-4, 6-2    
06.09.   Akiya / James - Daas / Sadiq OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Mihai / Samir - Elton / James ČF 6-2, 6-4    
30.08.   Elton / James - Daas / Sadiq OF 66-7, 6-1, 11-9    
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Akiya / Bhunu - Gomez / James OF    
  Šarm aš-Šajch 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Balu / Sunka - Donat / James OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Pietr / Zduni - James / Vikhr OF 7-65, 2-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist