James Akilah - profil

James Akilah 

James Akilah

Stát: USA
Věk: 28 (29. 8. 1992)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1063. / 678.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1135. / 913.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 56/86 19/33 33/49 4/4 - -
2021 7/12 3/4 4/8 - - -
2020 1/3 - 1/3 - - -
2019 17/17 10/10 3/5 4/2 - -
2018 5/12 3/6 2/6 - - -
2017 12/24 2/8 10/14 0/2 - -
2016 14/18 1/5 13/13 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/53 11/21 11/29 0/3 - -
2021 2/5 1/4 1/1 - - -
2020 1/2 - 1/2 - - -
2019 9/13 7/6 2/5 0/2 - -
2018 5/8 2/3 3/5 - - -
2017 1/16 0/5 1/10 0/1 - -
2016 4/9 1/3 3/6 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Don Benito ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Oosterhout E. - James A. OF 6-0, 6-2 1.08 6.10
20.07.   James A. - Haseth L. 1K 6-3, 6-3 2.21 1.57
  UTR Pro Match Series Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   James A. - Garcia J.   6-2, 6-1    
02.04.   Nelson P. - James A.   4-6, 6-1, 6-1    
31.03.   Sutjiadi A. - James A.   2-6, 6-3, 6-1    
30.03.   James A. - Tanguilig C.   7-6, 4-6, 7-6    
29.03.   Newborn R. - James A.   6-3, 6-2    
27.03.   Thiel M. - James A.   6-1, 7-6    
26.03.   Sutjiadi A. - James A.   6-2, 6-3    
25.03.   James A. - Genovese M.   6-0, 6-2    
24.03.   Rojas S. - James A.   6-2, 6-2    
23.03.   Agar S. - James A.   6-4, 6-0    
  Don Benito ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Novak / Shind - James / Leon ČF 6-2, 6-2 1.81 1.86
20.07.   James / Leon - Jurna / Zayni OF 6-4, 7-5 1.08 5.79
Žádné zápasy.
 
  Cancun ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Nefedova A. - James A. OF 6-3, 7-5 1.20 3.95
10.03.   James A. - Williford K. 1K 6-4, 6-1 1.16 4.55
  Cancun 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Hartono A. - James A. 1K 4-6, 6-2, 7-5 1.07 6.65
  Cancun 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Hartono A. - James A. 1K 6-4, 6-2 1.11 5.45
  Cancun ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Casti / James - Dijkm / Touly ČF 2.95 1.33
10.03.   Casti / James - Mettr / Sanz OF 6-0, 6-2 3.05 1.32
  Cancun 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Cline / Sysoe - James / Raszk OF 7-65, 6-2 1.48 2.45
  Cancun 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Perez / Plaza - James / Kupri OF 6-4, 6-3 1.16 4.40
Žádné zápasy.
 
  Metepec 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Weedon K. - James A. ČF 2-6, 7-5, 6-2    
24.10.   James A. - Washington A. OF 6-1, 6-4    
22.10.   James A. - Ossa M. 1K 6-2, 6-1    
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Ladhani A. - James A. ČF 7-65, 6-3    
17.10.   James A. - Bonilla A. OF 6-3, 6-0    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Skryabina M. - James A. 1K 6-4, 6-3    
  Arcadia ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Black H. - James A. 1K 6-1, 6-2 1.11 4.72
  Carson 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Krueger A. - James A. 1K 7-5, 7-61 1.05 6.40
  Metepec 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Fung / Ladha - James / Willi ČF 6-3, 4-6, 14-12    
23.10.   James / Willi - Hudso / Hudso OF 6-1, 6-2    
  Metepec ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Lee S / Washi - James / Ladha ČF 6-3, 6-0    
16.10.   James / Ladha - Porta / Sanch OF 6-3, 4-6, 10-7    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Danie / Parks - James / Wijes OF 6-2, 6-2    
  Arcadia ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Boren / Lee S - James / Karei OF 6-3, 6-2 1.08 5.50
  Carson 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Mossm / Van N - James / McCra OF 6-2, 6-4 1.24 3.25
Žádné zápasy.
 
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Codino F. - James A. 1K 0-6, 6-3, 6-3    
  Tacarigua ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Fodor C. - James A. ČF 6-1, 6-2    
09.05.   James A. - Rose A. OF 6-0, 4-1    
08.05.   James A. - Toma V. 1K 6-3, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Morgina A. - James A. 1K 65-7, 6-3, 7-5    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Werner C. - James A. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Lee E. - James A. Q-2K 6-1, 6-3    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Palcatova B. - James A. Q-2K 6-3, 3-6, 6-1    
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Biran / Pulch - James / Wijes SF 6-3, 7-63    
06.06.   James / Wijes - Barav / Tarun ČF 6-1, 6-4    
04.06.   James / Wijes - Kalan / Mor K OF 6-2, 6-1    
  Tacarigua ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Hatto / Ubero - James / Leduc OF 7-5, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Al Na / Vaidy - James / Stuar ČF 6-2, 6-1    
17.04.   James / Stuar - Pitt / Van H OF 6-3, 4-6, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Kordo / Moore - Chama / James OF 7-5, 6-3    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Ayuka / Stadl - James / Willi OF 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Manta ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Bovy M. - James A. ČF 6-2, 63-7, 6-2 1.30 2.92
30.11.   James A. - Mdlulwa W. OF 6-2, 6-2 1.03 7.12
28.11.   James A. - Tarun A. 1K 1-6, 6-2, 6-2 1.04 6.68
  Lagos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Bechri C. - James A. 1K 7-66, 7-611 1.32 3.00
  Lagos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Veselinovic A. - James A. 1K 6-1, 6-3 1.08 6.12
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Dart H. - James A. OF 6-3, 6-1 1.03 8.59
19.09.   James A. - Whoriskey C. 1K 6-2, 3-6, 6-4 6.32 1.07
  Redding ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Swan K. - James A. 1K 6-0, 7-62 1.02 9.08
  Landisville 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Whoriskey C. - James A. Q-2K 6-2, 6-3    
06.08.   James A. - Leonard S. Q-1K 6-3, 4-6, 7-5    
  Campos Do Jordao ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Escauriza L. - James A. OF 7-64, 6-1 1.68 2.03
25.07.   James A. - Andrade Silva A. 1K 6-0, 6-1 1.06 6.44
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Naya G. - James A. SF 6-2, 6-1 1.15 4.44
14.07.   James A. - Gatica B. ČF 6-4, 6-3 6.30 1.05
13.07.   James A. - Wijesundera R. OF 4-6, 6-3, 7-64 1.98 1.65
11.07.   James A. - Terwindt T. 1K 6-4, 6-1 1.80 1.80
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Poggensee-Wei K. - James A. Q-1K 6-4, 7-5    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Ohana N. - James A. 1K 6-0, 4-6, 7-63 1.40 2.52
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Codino F. - James A. 1K 6-3, 6-4 2.17 1.57
  Indian Wells - předkvalifikace Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Kenin S. - James A. 3K 6-1, 6-0    
01.03.   James A. - Bolock K. 2K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Geukens B. - James A. 1K 6-0, 7-5 1.06 5.96
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Pribylova A. - James A. OF 7-63, 6-1    
07.02.   James A. - Kakuya A. 1K 4-6, 6-4, 6-2 1.50 2.25
  Manta ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Nemts / Schae - James / Villa OF 6-4, 6-4    
  Lagos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Casci / Marci - James / Riley OF 6-3, 6-0    
  Lagos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Klaff / Majer - James / Riley OF 6-4, 6-0    
  Lubbock ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Elbab / Hsu C - James / Silva OF 6-2, 6-1    
  Redding ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Dart / Sanch - Derie / James ČF 6-0, 6-4    
14.09.   Derie / James - Ewing / Fisch OF 63-7, 6-3, 10-6    
  Campos Do Jordao ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Perei / Tomit - Cruz / James OF 7-5, 7-5    
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Kurat / Perei - Fisch / James OF 7-5, 6-0    
  Sumter ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kisse / Leduc - James / Okuda OF 3-6, 6-2, 10-6    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Deigm / Riley - Arol / James OF 6-4, 6-1 1.56 2.13
  Irapuato ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Rodri / Sanch - Codin / James OF 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Tel Aviv - Ramat Gan 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Negreanu D. - James A. OF 6-2, 6-2 1.20 3.60
06.12.   James A. - Tahan M. 1K 6-3, 6-3 2.32 1.47
  Hua Hin 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Fujioka N. - James A. 1K 6-0, 6-1 1.49 2.27
  Šarm aš-Šajch 43 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Bonic B. - James A. 1K 6-3, 6-3 1.35 2.70
  Šarm aš-Šajch 42 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Marrow A. - James A. 1K 7-5, 6-3    
  Lagos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Majeric T. - James A. OF 6-2, 6-0 1.04 7.97
18.10.   James A. - Kolar N. 1K 6-4, 4-2 1.03 8.10
16.10.   James A. - Agugbom C. Q-OF 6-1, 6-0    
  Lagos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Vukovic D. - James A. OF 6-2, 6-2 2.53 1.41
11.10.   James A. - Strakhova V. 1K 6-4, 6-4 7.80 1.04
  Šarm aš-Šajch 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Cadar E. - James A. ČF 6-4, 6-3 1.45 2.37
15.09.   James A. - Natarajan R. OF 6-3, 6-3    
13.09.   James A. - Njoze M. 1K 6-4, 6-0 2.06 1.60
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Mihaila A. - James A. SF 6-4, 6-4    
09.09.   James A. - Larkin S. ČF 6-4, 2-6, 7-67    
08.09.   James A. - Saitova A. OF 5-7, 7-61, 7-5    
07.09.   James A. - Njoze M. 1K 6-4, 7-65    
05.09.   James A. - Akiyama M. Q-OF 6-0, 4-6, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Tatachar Venu - James A. OF 6-2, 6-3    
31.08.   James A. - Horvat I. 1K 6-3, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Alhussein Abd - James A. 1K 6-1, 6-4 1.25 3.21
22.08.   James A. - D'Oliveira E. Q-OF 6-2, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Papamichail D. - James A. 1K 6-3, 6-4    
15.08.   James A. - Akiyama M. Q-OF 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Vikhryanova E. - James A. 1K 6-0, 7-66    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Pietroiu I. - James A. 1K 6-3, 6-1 1.01 8.26
  Hua Hin 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Folts / Umaro - Easwa / James OF 6-4, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 42 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Cadar / Geuke - James / Suhai ČF 6-1, 6-1    
15.11.   James / Suhai - Gerit / Kalim OF 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Cleri / Lomba - Akiya / James OF    
  Šarm aš-Šajch 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Alhus / Chakr - Akiya / James ČF 6-4, 6-2    
06.09.   Akiya / James - Daas / Sadiq OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Mihai / Samir - Elton / James ČF 6-2, 6-4    
30.08.   Elton / James - Daas / Sadiq OF 66-7, 6-1, 11-9    
  Šarm aš-Šajch 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Akiya / Bhunu - Gomez / James OF    
  Šarm aš-Šajch 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Balu / Sunka - Donat / James OF 6-0, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Pietr / Zduni - James / Vikhr OF 7-65, 2-6, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist