Liutarevich Ivan - profil

Liutarevich Ivan 

Liutarevich Ivan

Stát: Bělorusko
Věk: 23 (20. 2. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 895. / 876.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 403. / 375.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 89/85 12/22 55/43 22/20 - -
2019 15/15 0/4 14/7 1/4 - -
2018 21/20 1/4 20/14 0/2 - -
2017 12/10 3/2 5/5 4/3 - -
2016 16/16 3/6 5/5 8/5 - -
2015 14/13 5/6 1/3 8/4 - -
2014 8/8 - 7/6 1/2 - -
2013 3/3 - 3/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 91/61 20/14 44/32 27/15 - -
2019 24/11 10/2 8/6 6/3 - -
2018 30/17 3/4 21/11 6/2 - -
2017 13/6 1/1 8/4 4/1 - -
2016 9/10 3/2 2/4 4/4 - -
2015 8/12 3/5 3/4 2/3 - -
2014 6/4 - 1/2 5/2 - -
2013 1/1 - 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 4
2018 - 3
2017 - 1
Celkem: 0 8
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bertola R. - Liutarevich I. 1K 6-3, 0-6, 6-4 2.15 1.55
19.10.   Dzhanashia S. - Liutarevich I SF 3-6, 6-4, 6-4 1.75 1.94
18.10.   Liutarevich I - Liaonenka A. ČF 6-3, 6-1    
17.10.   Liutarevich I - Zgirovsky A. OF 6-1, 6-3    
16.10.   Liutarevich I. - Fayziev S. 1K 2-6, 6-0, 1-0    
25.09.   Yevseyev D. - Liutarevich I 1K 3-6, 6-3, 6-4 1.10 5.58
29.08.   Khabibulin T. - Liutarevich I OF 6-3, 65-7, 6-4 2.16 1.60
28.08.   Liutarevich I - Tashbulatov D 1K 2-6, 7-66, 6-4 1.60 2.16
25.08.   Dubrivnyy A. - Liutarevich I F 6-3, 7-65 1.12 5.15
24.08.   Liutarevich I. - Volfson D. SF 7-5, 6-4 1.82 1.84
23.08.   Liutarevich I. - Krstev O. ČF 6-3, 6-3 2.07 1.59
22.08.   Liutarevich I. - Paris J. OF 7-63, 6-3 1.50 2.25
20.08.   Liutarevich I - Bulitski A. 1K 6-3, 6-2 1.85 1.75
13.08.   Dolgosheyev O - Liutarevich I 1K 5-7, 6-4, 6-2 1.40 2.53
23.07.   Mashtakov M. - Liutarevich I 1K 7-61, 6-2 1.25 3.21
28.06.   Niki T. - Liutarevich I. OF 7-67, 7-5 1.13 4.83
28.06.   Liutarevich I. - Wang R. 1K 6-2, 6-4 1.38 2.72
02.05.   Tiurnev E. - Liutarevich I. OF 6-2, 6-4 1.11 5.36
01.05.   Liutarevich I. - Denisov I. 1K 5-7, 7-63, 6-2 1.31 3.06
30.04.   Liutarevich I - Kumthonkittik Q-OF 6-4, 6-4    
29.04.   Liutarevich I - Korobeynikov Q-1K 6-3, 5-7, 18-16    
25.04.   Takeuchi K. - Liutarevich I 1K 6-3, 3-6, 6-4 1.41 2.91
23.04.   Liutarevich I - Tryakshin M. Q-OF 7-63, 6-1    
22.04.   Liutarevich I. - Pulatov S. Q-1K 6-1, 6-1    
15.04.   Maulenov T. - Liutarevich I Q-1K 6-3, 7-66    
08.04.   Maulenov T. - Liutarevich I Q-1K 6-1, 6-2    
18.02.   Liaonenka A. - Liutarevich I Q-1K 7-611, 4-6, 10-7    
12.02.   Lootsma N. - Liutarevich I. Q-OF 6-4, 3-6, 10-7    
11.02.   Liutarevich I - Yitbarek S. Q-1K 4-6, 7-65, 10-6    
22.01.   Danilov S. - Liutarevich I. 1K 6-3, 6-4 1.48 2.36
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Ivano / Saban - Boris / Liuta SF 6-4, 6-2    
31.10.   Boris / Liuta - Glink / Raism ČF    
29.10.   Boris / Liuta - Sarpo / Sormu OF 6-1, 6-3    
16.10.   Igosh / Prudn - Liuta / Zhuka OF 7-65, 7-5    
28.09.   Liuta / Manaf - Lomak / Tsiva F 7-5, 6-2    
27.09.   Liuta / Manaf - Dubri / Yevse SF 6-4, 6-3 1.55 2.21
25.09.   Liuta / Manaf - Fomin / Karim ČF    
24.09.   Liuta / Manaf - Chepi / Kutyb OF 1-6, 6-1, 10-7 1.01 8.26
30.08.   Kravc / Pavli - Liuta / Zakha SF 6-3, 6-0    
29.08.   Liuta / Zakha - Bobro / Chekh ČF 66-7, 6-3, 11-9    
28.08.   Liuta / Zakha - Murat / Usipb OF 6-0, 7-61    
23.08.   Ayap / Tsiva - Liuta / Ursu SF 6-3, 6-4 2.37 1.45
22.08.   Liuta / Ursu - Lomak / Mlade ČF 6-1, 6-3 1.75 1.85
21.08.   Liuta / Ursu - Chepi / Johan OF 6-3, 6-1 1.08 5.40
13.08.   Basko / Serge - Liuta / Lomak OF 2-6, 6-4, 10-3    
27.07.   Liuta / Polja - Dzhan / Saban F 6-3, 6-4    
26.07.   Liuta / Polja - Aksu / Kirci SF 7-5, 6-2    
25.07.   Liuta / Polja - Ayap / Tamm ČF 4-6, 6-3, 10-6    
23.07.   Liuta / Polja - Hraba / Neima OF 6-2, 6-1    
27.06.   Sun F / Wang - Liaon / Liuta OF 6-4, 5-7, 10-7 1.38 2.58
02.05.   Safiu / Tiurn - Bonda / Liuta ČF 6-1, 6-2    
01.05.   Bonda / Liuta - Agarw / Takeu OF 4-6, 6-2, 10-8    
23.04.   Safiu / Tiurn - Bonda / Liuta OF 6-3, 6-3    
19.04.   Gabas / Liuta - Rawat / Sures F 6-4, 6-2    
19.04.   Gabas / Liuta - Kalov / Metre SF 7-65, 6-2 1.96 1.75
18.04.   Gabas / Liuta - Fayzi / Manaf ČF    
17.04.   Gabas / Liuta - Skato / Zakha OF 4-6, 6-2, 12-10    
14.04.   Fayzi / Manaf - Bonda / Liuta F 6-2, 6-1 1.40 2.61
13.04.   Bonda / Liuta - Ivano / Vasil SF 6-4, 3-6, 10-7 2.15 1.55
12.04.   Bonda / Liuta - Maule / Zhuka ČF 7-5, 6-4 1.39 2.56
11.04.   Bonda / Liuta - Khabi / Lomak OF 6-4, 6-4 2.39 1.44
21.02.   Loots / Vasil - Gabas / Liuta ČF 6-2, 6-4 1.80 1.80
20.02.   Gabas / Liuta - Dubri / Tiurn OF 7-67, 6-4 1.55 2.15
16.02.   Gabas / Liuta - Danil / Loots F 6-3, 6-4    
15.02.   Gabas / Liuta - Elgin / Kravc SF 6-3, 66-7, 10-4    
14.02.   Gabas / Liuta - Fufyg / Lomak ČF 3-6, 6-4, 10-7    
13.02.   Gabas / Liuta - Stout / Yitba OF 6-3, 6-4    
22.01.   Betov / Gabas - Liuta / Ursu OF 65-7, 6-2, 10-5 1.60 2.05
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
24.04.2018 - 25.04.2018  Futures 2018 skreč
 
 
 
 
TOPlist