Makarova Ekaterina (1996) - profil

Makarova Ekaterina (1996) 

Makarova Ekaterina (1996)

Stát: Rusko
Věk: 23 (15. 2. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 435. / 398.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 526. / 521.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 61/44 32/29 23/9 6/6 - -
2019 18/25 13/17 0/3 5/5 - -
2018 43/19 19/12 23/6 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 24/31 20/20 4/9 0/2 - -
2019 16/15 16/13 - 0/2 - -
2018 8/16 4/7 4/9 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 3
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Penza ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Cengiz B. - Makarova E. 1K 1-0 1.60 2.16
  Moskva 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Levashova E. - Makarova E. 1K 5-7, 6-4, 6-3 1.57 2.11
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Malygina E. - Makarova E. 1K 6-3, 6-3 1.80 1.80
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Yushchenko V. - Makarova E. 1K 6-2, 6-3 1.38 2.72
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Gerlach K. - Makarova E. ČF 6-0, 6-2 1.38 2.72
18.07.   Makarova E. - Hayashi E. OF 6-1, 6-2 2.35 1.50
17.07.   Makarova E. - Primorac I. 1K 6-4, 7-5 2.47 1.46
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Bara I. - Makarova E. 1K 6-2, 6-4 1.06 6.91
08.07.   Makarova E. - Kung L. Q-OF 1-6, 7-64, 10-6    
08.07.   Makarova E. - Drazic M. Q-1K 6-3, 6-2    
  Haag ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Boskovic L. - Makarova E. 1K 3-6, 6-2, 6-0 1.40 2.64
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Grabher J. - Makarova E. 1K 6-0, 6-2 1.20 3.88
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Bjorklund M. - Makarova E. 1K 6-2, 6-2 1.13 4.76
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Jones F. - Makarova E. OF 6-4, 6-4 1.40 2.64
11.06.   Makarova E. - Lansere S. 1K 6-4, 6-1 2.65 1.40
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Colmegna M. - Makarova E. 1K 7-64, 6-2 1.54 2.26
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Benoit M. - Makarova E. OF 6-4, 6-3 1.27 3.26
28.05.   Makarova E. - Bondar A. 1K 2-6, 6-1, 6-1 4.81 1.13
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Yudanov M. - Makarova E. F 6-3, 7-5 1.79 1.88
18.05.   Makarova E. - Samavati S. SF 6-1, 6-2 1.65 2.04
17.05.   Makarova E. - Jarlskog I. ČF 6-3, 4-6, 7-5 2.10 1.57
16.05.   Makarova E. - Manilova M. OF 6-2, 6-0 1.34 2.74
15.05.   Makarova E. - Sanz-Llaneza 1K 6-2, 6-1 1.29 3.00
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Hennemann C. - Makarova E. OF 6-4 1.99 1.64
07.05.   Makarova E. - Minetti M. 1K 6-2, 6-0 1.13 4.38
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Herdzelas D. - Makarova E. SF 6-4, 4-6, 6-3 1.24 3.45
03.05.   Makarova E. - Selekhmeteva ČF 4-6, 6-3, 7-64 2.82 1.35
02.05.   Makarova E. - Siskova A. OF 6-0, 7-5 2.26 1.54
01.05.   Makarova E. - Kukharchuk N. 1K 1-6, 6-4, 6-3 1.95 1.73
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Cabaj Awad J. - Makarova E. 1K 1-6, 6-0, 6-4 1.47 2.42
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Saez Larra O. - Makarova E. 1K 6-1, 6-1 1.10 5.37
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Hogenkamp R. - Makarova E. 1K 6-2, 6-1 1.08 6.11
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Ostlund F. - Makarova E. OF 6-0, 6-3 1.88 1.73
27.03.   Makarova E. - Sakellaridi S 1K 6-2, 6-1    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Arshinkova P. - Makarova E. OF 1-6, 6-1, 6-2 1.69 1.93
19.03.   Makarova E. - Ercetin E. 1K 6-4, 6-2    
  Kazaň ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Bronzetti L. - Makarova E. ČF 6-1, 6-3 1.25 3.47
14.03.   Makarova E. - Badegyeva A. OF 6-3, 6-3 1.98 1.70
12.03.   Makarova E. - Koval V. 1K 6-4, 6-2 3.12 1.30
  Moskva ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Savinykh V. - Makarova E. 1K 6-4, 6-4 1.14 4.69
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Silva E. - Makarova E. 1K 6-0, 7-5 1.18 4.07
  Jodhpur ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Shapatava S. - Makarova E. 1K 6-2, 7-5    
  Kazaň 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Flink V. - Makarova E. 1K 6-0, 6-1 1.10 5.49
  Moskva 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Avane / Pachk - Makar / Piraz F 6-2, 7-5    
23.08.   Makar / Piraz - Fomin / Kruzh SF 7-5, 3-6, 11-9    
22.08.   Makar / Piraz - Kazio / Zakha ČF 6-3, 6-3    
20.08.   Makar / Piraz - Saide / Zhura OF 6-3, 6-2    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Krupe / Volod - Makar / Piraz ČF 4-6, 7-64, 10-6    
14.08.   Makar / Piraz - Manil / Reyng OF 6-3, 6-3    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Anshb / Detiu - Kreme / Makar F 6-2, 6-4    
26.07.   Kreme / Makar - Kenne / Piraz SF    
25.07.   Kreme / Makar - Kazio / Zakha ČF 6-3, 7-5    
24.07.   Kreme / Makar - Krupe / Lytne OF 4-6, 6-3, 10-7    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Gerla / Wacha - Makar / Matvi ČF    
16.07.   Makar / Matvi - Duers / Grimm OF 6-3, 6-4    
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Anshb / Detiu - Bayer / Makar ČF 1-6, 6-2, 10-6    
09.07.   Bayer / Makar - Drazi / Klase OF 6-3, 6-3    
  Haag ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Priby / Priby - Makar / Piraz OF 6-3, 6-4    
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Gjorc / Komar - Berbe / Makar OF 2-6, 6-2, 10-3    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kreme / Shyma - Makar / Palki ČF 3-6, 6-2, 10-5    
12.06.   Makar / Palki - Ovcha / Shytk OF 6-4, 6-1    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Gjorc / Komar - Makar / Palki OF 6-0, 6-3    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Aiava / Hives - Makar / Urzhu ČF 7-5, 6-0    
29.05.   Makar / Urzhu - Drazi / Ivano OF 6-2, 2-6, 10-5    
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Henne / Petro - Makar / Tolib F 7-63, 6-3 1.55 2.15
17.05.   Makar / Tolib - Lebes / Vojci SF 6-2, 1-6, 13-11 1.75 1.85
16.05.   Makar / Tolib - Gusta / Shast ČF 6-4, 7-5 1.24 3.29
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Ostlu / Silic - Makar / Makho ČF 1.40 2.53
08.05.   Makar / Makho - Kjaer / Lunds OF 6-1, 6-2 1.10 5.06
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Frolo / Lanse - Makar / Ukolo OF 6-2, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Aller / Makar - Arshi / Ene C OF 1.85 1.75
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   March / Rosat - Herte / Makar OF 6-3, 6-1 1.20 3.64
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Malyg / Park - Makar / Paule SF 6-2, 6-3    
28.03.   Makar / Paule - Vanla / Yoruk ČF 6-1, 6-2    
27.03.   Makar / Paule - Ostlu / Vukov OF 6-3, 4-6, 10-8    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Ukolo / Vanla - Makar / Pospe ČF 7-64, 6-3 1.80 1.80
19.03.   Makar / Pospe - Malyg / Yushc OF 3-6, 6-3, 10-3 1.93 1.69
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Terzi / Uzcat - Andri / Makar OF 6-3 1.53 2.19
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
28.08.2019 - ?  Penza ITF skreč
09.05.2019 - 15.05.2019  Göteborg ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
TOPlist