Marcinkevica Diana - profil

Marcinkevica Diana 

Marcinkevica Diana

Stát: Lotyšsko
Výška: 170 cm
Věk: 29 (3. 8. 1992)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 355. / 196.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 310. / 146.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 471/408 191/192 153/110 123/90 0/1 4/15
2021 16/27 10/18 3/5 3/4 - -
2020 28/33 2/3 24/26 2/3 - 0/1
2019 34/40 14/14 16/17 4/8 - 0/1
2018 39/34 17/21 11/8 11/5 - -
2017 42/42 19/23 11/7 11/9 - 1/3
2016 54/35 20/16 16/6 18/10 - 0/3
2015 18/23 7/12 10/7 1/2 - 0/2
2014 26/32 8/12 8/9 8/8 0/1 2/2
2013 43/30 16/15 10/3 17/12 - -
2012 50/30 22/14 6/2 22/14 - -
2011 47/30 19/14 12/7 16/9 - -
2010 28/28 13/14 11/7 3/4 - 1/3
2009 33/17 18/12 12/4 3/1 - -
2008 13/6 6/3 3/2 4/1 - -
2007 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 217/189 97/78 70/60 49/50 - 1/1
2021 18/24 9/16 7/4 2/4 - -
2020 1/4 1/2 - 0/2 - -
2019 27/31 8/9 16/15 2/7 - 1/0
2018 25/27 11/12 9/8 5/6 - 0/1
2017 36/20 21/10 6/4 9/6 - -
2016 26/23 11/8 6/8 9/7 - -
2015 17/15 8/6 6/7 3/2 - -
2014 20/20 9/7 5/7 6/6 - -
2013 29/17 14/5 8/5 7/7 - -
2012 18/8 5/3 7/2 6/3 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 2
2014 - 1
2013 - 1
2011 - 1
2009 - 1
Celkem: 0 7
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2018 - 1
2017 - 6
2016 - 2
2015 - 1
2014 - 1
2013 - 2
2012 - 2
Celkem: 0 16
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Gjorcheska L. - Marcinkevica Q-OF 6-4, 6-1 1.34 2.89
20.09.   Marcinkevica D. - Guth M. Q-1K 7-61, 6-2 1.56 2.19
  Montreux ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Bandecchi S. - Marcinkevica 1K 6-4, 6-1 1.23 3.64
  Collonge-Bellerive ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Cascino E. - Marcinkevica 1K 6-4, 6-4 1.64 2.12
  Verbier ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Makarova E. - Marcinkevica 1K 2-6, 6-1, 6-3 1.52 2.30
  Radom ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Zakharova A. - Marcinkevica 1K 6-1, 6-4 1.24 3.60
  Bydgoszcz ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Schunk N. - Marcinkevica D. 1K 6-1, 6-0 1.34 2.91
  Grodzisk Mazowiecki ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Carle M. - Marcinkevica D. 1K 6-2, 6-2 1.40 2.73
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Dartron E. - Marcinkevica OF 7-66, 4-6, 6-2 2.56 1.43
20.07.   Marcinkevica D. - Orange M. 1K 6-4, 6-3 1.26 3.34
  Tarvisio ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Potocnik N. - Marcinkevica OF 6-3, 7-62 1.68 2.02
12.07.   Marcinkevica - Rocchetti S. 1K 63-7, 6-2, 6-2 1.08 6.45
  Amstelveen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Prisacariu A. - Marcinkevica Q-OF 6-2, 2-6, 10-5 1.30 3.09
05.07.   Marcinkevica - Liauw A Fong Q-1K 6-2, 6-3 1.08 6.00
  Wroclaw ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Kolodziejova - Marcinkevica ČF 6-4, 7-5 1.21 3.89
01.07.   Marcinkevica D. - Lukas T. OF 6-4, 7-5 1.70 1.99
30.06.   Marcinkevica - Soboleva A. 2K 4-6, 7-5, 6-3 3.08 1.31
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   In-Albon Y. - Marcinkevica SF 6-1, 6-2 1.19 3.98
25.06.   Marcinkevica - Malečková J. ČF 5-4 2.55 1.44
24.06.   Marcinkevica D. - Pigato L. OF 4-6, 6-4, 6-0 3.44 1.25
23.06.   Marcinkevica D. - Ryser V. 2K 6-4, 6-3 1.60 2.15
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Ferrando C. - Marcinkevica 1K 7-64, 6-0 1.77 1.92
  Otočec ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Nahimana S. - Marcinkevica 1K 6-2, 3-6, 6-3 1.41 2.67
  Salinas 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Rodriguez V. - Marcinkevica 1K 6-4, 6-3 1.80 1.88
  Salinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Poznikhirenko - Marcinkevica 1K 2-6, 6-2, 6-2 1.84 1.84
  Oeiras 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Melnikova M. - Marcinkevica ČF 6-1, 4-6, 6-3 1.27 3.33
29.04.   Marcinkevica - Stadler N. OF 7-64, 7-5 1.52 2.33
28.04.   Marcinkevica - Spigarelli M. 2K 7-64, 6-1 1.77 1.92
  Oeiras 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Lansere S. - Marcinkevica 1K 6-3, 6-3 2.10 1.63
  Cordoba 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Burillo Escor - Marcinkevica 1K 6-4, 6-3 1.27 3.25
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Papamichail D - Marcinkevica 1K 1-6, 7-63, 6-3 1.69 2.01
  Buenos Aires 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Gerlach K. - Marcinkevica 1K 6-0, 6-1 1.62 2.11
  Manacor 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Romero Gormaz - Marcinkevica ČF 7-63, 2-6, 6-4 3.22 1.29
11.03.   Marcinkevica - Mihalikova T. OF 6-2, 6-2 1.13 4.96
10.03.   Marcinkevica - Gutierrez Car 1K 6-4, 6-4 1.70 2.04
  Manacor 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Fett J. - Marcinkevica D. 1K 3-6, 6-3, 6-3 1.26 3.43
  Poitiers 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Burel C. - Marcinkevica D. 1K 6-4, 6-2 1.18 4.10
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Bandecchi S. - Marcinkevica Q-OF 3-6, 6-2, 10-7 1.55 2.23
14.02.   Marcinkevica - Morderger T. Q-1K 6-2, 6-1    
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Albie A. - Marcinkevica D. Q-1K 6-3, 65-7, 10-6 2.03 1.65
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Voegele S. - Marcinkevica 1K 6-4, 5-7, 6-2 1.16 4.51
26.01.   Marcinkevica D. - Pieri J. Q-OF 6-1 2.68 1.40
25.01.   Marcinkevica - Yerolymos M. Q-1K 6-2, 5-7, 10-4 1.84 1.84
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Di Gi / Gatto - Marci / Schol OF 4-6, 7-63, 11-9 1.58 2.18
  Montreux ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Casci / Rosat - Marci / Schol OF 6-2, 6-2 1.39 2.67
  Collonge-Bellerive ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Anshb / Gasan - Hadda / Marci ČF 7-62, 6-2 1.83 1.83
01.09.   Hadda / Marci - Perri / Ponch OF 7-67, 4-6, 10-7 1.84 1.84
  Verbier ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Andre / Makar - Marci / Timof F 7-62, 6-1 1.99 1.70
27.08.   Marci / Timof - Spite / Zante SF 6-3, 4-6, 11-9 1.60 2.13
26.08.   Marci / Timof - Duers / Naef ČF 6-1, 7-5 1.59 2.16
  Bydgoszcz ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Alves / Shyma - Jakup / Marci ČF 6-3, 62-7, 10-8 2.07 1.64
04.08.   Jakup / Marci - Herte / Kubka OF 6-4, 6-2 1.84 1.84
  Grodzisk Mazowiecki ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Gatic / Perei - Jakup / Marci ČF 6-2, 6-4 2.95 1.40
27.07.   Jakup / Marci - Forys / Grusz OF 6-4, 6-2 1.06 6.63
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Marci / Schol - Carle / In-Al F 3-6, 6-2, 10-7 2.23 1.56
22.07.   Marci / Schol - Gadec / Kulik SF 6-3, 6-4 2.07 1.65
21.07.   Marci / Schol - Bolto / Sun L ČF 4-6, 7-62, 10-8 1.84 1.84
  Amstelveen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Lamen / Lemoi - Marci / Visma OF 6-2, 6-1 1.84 1.84
  Wroclaw ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Danil / Strak - Marci / Morgi OF 6-3, 4-6, 10-7 1.42 2.58
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Duers / Falko - Marci / Morgi SF 6-4, 6-4 1.59 2.15
24.06.   Marci / Morgi - Bolto / Manso ČF 6-4, 6-4    
22.06.   Marci / Morgi - Airol / Gaemp OF 6-1, 6-1    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Branc / Delai - Amanm / Marci ČF 6-4, 6-2 2.05 1.66
  Otočec ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Anshb / Marko - Ferra / Marci ČF 6-3, 6-1 1.42 2.59
25.05.   Ferra / Marci - Kladi / Palec OF 6-4, 6-2 1.32 3.01
  Salinas 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Rodri / Sanch - Marci / Pozni ČF 6-3, 7-5 1.51 2.32
12.05.   Marci / Pozni - Gomez / Riera OF 6-2, 6-1 1.17 4.14
  Salinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Cabaj / Jorge - Marci / Pozni ČF 4-6, 6-3, 10-5 1.97 1.71
05.05.   Marci / Pozni - Gamiz / Nefed OF 6-4, 3-6, 10-2 2.43 1.47
  Oeiras 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Shapa / Weble - Marci / Pozni OF 6-1, 6-2 1.81 1.82
  Oeiras 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Lamen / Melni - Marci / Pozni ČF 6-4, 6-3 1.60 2.14
20.04.   Marci / Pozni - Azadi / Olive OF 6-1, 6-0 1.05 7.00
  Cordoba 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Gatic / Perei - Ce G. / Marci OF 7-5, 7-5 2.14 1.60
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Bains / Perri - Marci / Monne OF 6-1, 6-1 1.60 2.18
  Buenos Aires 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Gerla / Heraz - Gatto / Marci OF 4-6, 6-2, 10-8 2.07 1.65
  Manacor 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Monno / Ville - Marci / Zaryt OF 6-1, 6-2 5.60 1.10
  Manacor 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Jani / Salde - Marci / Melni SF 6-2, 7-5 1.61 2.18
03.03.   Marci / Melni - Fetec / Walte ČF 7-5, 6-3 1.66 2.06
02.03.   Marci / Melni - Fita / Selek OF 7-62, 0-6, 10-3 2.07 1.65
  Poitiers 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Di Sa / Rosat - Marci / Rosca ČF 6-2, 4-6, 10-8 1.84 1.84
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Harto / Miyaz - Bucsa / Marci OF 7-5, 2-6, 11-9 1.65 2.07
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Harto / Miyaz - Leche / Marci SF 7-5, 6-2 1.83 1.83
09.02.   Leche / Marci - Drogu / Janic ČF 7-5, 6-3 1.65 2.06
  Andrezieux-Boutheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Kania / Zavat - Marci / Segue ČF 6-2, 6-3 1.67 2.06
26.01.   Marci / Segue - Morde / Morde OF 6-2, 2-6, 10-5 1.54 2.29
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
07.06.2018 - 08.06.2018  Brescia ITF skreč
30.05.2016 - 05.06.2016  Hodmezovasarhely ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
TOPlist