Matteucci Alice - profil

Matteucci Alice 

Matteucci Alice

Stát: Itálie
Věk: 23 (29. 9. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 587. / 319.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 448. / 145.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 213/141 138/94 46/25 29/22 - -
2018 25/20 22/17 2/2 1/1 - -
2017 31/31 20/19 5/6 6/6 - -
2016 34/24 15/16 9/2 10/6 - -
2015 58/27 28/13 19/5 11/9 - -
2014 39/25 27/16 11/9 1/0 - -
2013 15/8 15/7 0/1 - - -
2012 8/3 8/3 - - - -
2011 3/3 3/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 151/76 109/56 29/10 13/9 - 0/1
2018 14/14 14/13 0/1 - - -
2017 25/14 15/8 7/2 3/4 - -
2016 18/13 18/11 0/1 0/1 - -
2015 40/12 24/8 6/0 10/4 - -
2014 37/16 24/10 13/5 - - 0/1
2013 14/5 11/4 3/1 - - -
2012 3/2 3/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2016 - 1
2015 - 2
2014 - 1
2013 - 1
Celkem: 0 6
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Bronzetti L. - Matteucci A. 5K 6-1, 7-5    
04.11.   Matteucci A. - Zucchini A. 4K 7-5, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Potocnik N. - Matteucci A. 1K 7-5, 6-0 1.47 2.40
22.10.   Matteucci A. - Cappelletti M Q-OF 7-5, 4-6, 6-4 1.38 2.58
21.10.   Matteucci A. - Gram O. Q-1K 6-0, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Alves C. - Matteucci A. Q-OF 6-2, 6-1 1.44 2.39
07.10.   Matteucci A. - Crump A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Cuk P. - Matteucci A. Q-OF 3-6, 6-3, 6-1 2.17 1.54
30.09.   Matteucci A. - Piai E. Q-1K 6-4, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Matviyenko L. - Matteucci A. Q-1K 6-3, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   In-Albon Y. - Matteucci A. OF 6-3, 6-4 1.16 4.27
19.09.   Matteucci A. - Antonitsch M. 1K 7-5, 6-4 1.34 2.87
17.09.   Matteucci A. - Arbuthnott E. Q-OF 6-1, 6-0    
16.09.   Matteucci A. - Koelzer R. Q-1K 6-2, 5-7, 6-4    
  Trieste ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Matteucci A. - Scala C. F 6-2, 6-2 1.51 2.36
08.09.   Matteucci A. - Martinich I. SF 6-4, 7-5 1.31 3.05
07.09.   Matteucci A. - Pislak M. ČF 6-4, 7-5 1.45 2.39
06.09.   Matteucci A. - Ivaldi B. OF 6-1, 6-1 1.05 6.34
05.09.   Matteucci A. - Ceschi G. 1K 6-2, 6-2 1.01 8.30
03.09.   Matteucci A. - Visentin E. Q-OF 4-6, 7-5, 6-2 1.04 6.75
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Halbauer E. - Matteucci A. Q-1K 6-1, 6-1 1.24 3.25
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Mcadoo R. - Matteucci A. Q-OF 6-4, 6-3 2.77 1.33
08.07.   Matteucci A. - Stamat V. Q-2K 6-3, 6-3 1.49 2.27
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Dinu C. - Matteucci A. Q-OF 6-3, 6-2    
01.07.   Matteucci A. - Pedretti T. Q-1K 6-2, 6-2    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Di Giuseppe M - Matteucci A. 1K 6-2, 6-3 1.22 3.73
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Gorgodze E. - Matteucci A. 1K 6-4, 3-6, 7-66 1.37 2.83
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Buyukakcay C. - Matteucci A. OF 6-2, 6-3 1.29 3.16
29.05.   Matteucci A. - Kamenskaya V. 1K 6-0, 6-3 2.77 1.36
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Burger C. - Matteucci A. OF 6-2, 6-4 1.34 2.90
21.05.   Matteucci A. - Heisen V. 1K 6-3, 6-3 1.69 1.99
  Řím - předkvalifikace Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Brianti A. - Matteucci A. 2K 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Pella C. - Matteucci A. OF 6-1, 6-3 1.18 4.06
24.04.   Matteucci A. - Juhaszova V. 1K 6-4, 6-1 1.78 1.88
  Santa Margherita Di Pula 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Cocciaretto E - Matteucci A. 1K 6-1, 7-63 1.57 2.24
16.04.   Matteucci A. - Bovy M. Q-OF 63-7, 6-2, 6-0    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Boskovic L. - Matteucci A. SF 6-1, 6-3 1.50 2.40
16.03.   Matteucci A. - Tona M. ČF 6-1, 7-5 1.20 3.60
15.03.   Matteucci A. - Berberovic N. OF 6-2, 6-2 1.91 1.70
13.03.   Matteucci A. - Hoedt M. 1K 6-2, 62-7, 6-3    
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.03.   Jorge F. - Matteucci A. 1K 6-3, 5-7, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Pribylova A. - Matteucci A. 1K 3-6, 6-1, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Pribylova A. - Matteucci A. ČF 7-5, 6-3    
08.02.   Matteucci A. - Samsonova L. OF 6-4, 6-2    
07.02.   Matteucci A. - Riley A. 1K 3-6, 6-3, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Dinu / Rosat - Matte / Spite OF 6-3, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Wagne / Wirge - Jani / Matte OF 6-3, 5-7, 10-8    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Morde / Morde - In-Al / Matte OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Trieste ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Marci / Scott - Lavin / Matte ČF 6-4, 6-4 2.01 1.63
04.09.   Lavin / Matte - Cinko / Kaste OF 6-3, 6-0 1.03 7.18
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Heraz / Vogel - Gramm / Matte OF 7-64, 6-4 2.72 1.34
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Garde / Mikha - March / Matte ČF    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Gryma / March - Chies / Matte ČF 3-6, 7-5, 10-7 1.60 2.05
03.07.   Chies / Matte - Fujiw / Thomb OF 6-3, 6-4 2.27 1.49
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Bronz / Stefa - Ferra / Matte ČF 6-2, 3-6, 10-4    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Gorgo / Gryma - Chies / Matte OF 3-6, 6-2, 10-5    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   March / Matte - Bains / Fujiw F 6-0, 6-4    
31.05.   March / Matte - Podor / Zaraz SF 6-4, 7-5    
30.05.   March / Matte - Crist / Marci ČF 4-6, 6-2, 10-8    
28.05.   March / Matte - Trick / Trick OF 6-1, 6-2    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Fourl / Perez - Matte / Samso SF 6-4, 6-2    
23.05.   Matte / Samso - Gatic / Perei ČF 3-6, 6-1, 10-4    
21.05.   Matte / Samso - Piraz / Vogel OF 6-3, 7-63    
  Řím WTA Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   King / Srebo - Chies / Matte 1K 7-5, 6-0 1.11 5.79
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Kan V / Zotta - Matte / Solov ČF    
  Santa Margherita Di Pula 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Benoi / Xu S. - Matte / Solov SF 6-3, 2-6, 13-11    
19.04.   Matte / Solov - Arcan / Zaryt ČF 6-4, 6-4    
18.04.   Matte / Solov - Careg / Di Sa OF    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Klaff / Simio - March / Matte SF 6-4, 6-4    
15.03.   March / Matte - Halba / Stama ČF 6-1, 1-0    
13.03.   March / Matte - Hoste / Suvri OF 6-1, 6-3    
  Hammamet 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Halba / Stama - March / Matte F 6-4, 6-3    
09.03.   March / Matte - Hoedt / Prisa SF 6-4, 6-1    
08.03.   March / Matte - Bosko / Stefa ČF 5-7, 6-2, 10-4    
07.03.   March / Matte - Jorge / Quite OF 6-2, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Kuzne / Sablj - Bronz / Matte OF 6-2, 4-6, 10-5    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.09.2017 - 10.10.2017  Santa Margherita Di Pula 12 ITF skreč
14.09.2017 - 14.09.2017  Santa Margherita Di Pula 11 ITF skreč
03.10.2016 - 15.10.2016  Santa Margherita Di Pula 14 ITF skreč
04.02.2016 - 13.04.2016  Grenoble ITF skreč
03.02.2015 - 15.02.2015  Glasgow ITF skreč
10.11.2014 - 28.01.2015  Šarm aš-Šajch 54 ITF skreč
06.12.2013 - 14.01.2014  Duino Aurisina ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist