Niklas-Salminen Patrik - profil

Niklas-Salminen Patrik 

Niklas-Salminen Patrik

Stát: Finsko
Věk: 21 (5. 3. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 440. / 423.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 296. / 255.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 99/79 52/42 29/16 17/19 - 1/2
2018 42/20 18/7 17/8 7/5 - -
2017 18/21 9/11 4/2 4/6 - 1/2
2016 19/17 13/9 5/4 1/4 - -
2015 13/10 7/6 3/2 3/2 - -
2014 1/5 1/5 - - - -
2013 6/4 4/3 - 2/1 - -
2012 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 76/29 30/19 31/6 13/4 - 2/0
2018 37/5 12/2 24/3 - - 1/0
2017 18/8 6/5 0/1 11/2 - 1/0
2016 11/5 3/3 6/1 2/1 - -
2015 6/4 5/2 1/1 0/1 - -
2014 1/4 1/4 - - - -
2013 3/3 3/3 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 7
2017 - 3
2016 - 1
Celkem: 0 11
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Virtanen O. - Niklas-Salmin OF 6-3, 7-64 3.27 1.27
13.11.   Niklas-Salmin - Rouvala M. 1K 6-0, 6-0 1.01 9.40
  Bratislava challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Bublik A. - Niklas-Salmin Q-OF 6-4, 7-64 1.22 3.58
03.11.   Niklas-Salmin - Puskar S. Q-1K 6-2, 6-3 1.04 7.28
  Eckental challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Bublik A. - Niklas-Salmin Q-OF 7-66, 6-3 1.34 2.84
27.10.   Niklas-Salmin - Kotov P. Q-1K 6-2 1.96 1.70
  Ismaning challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Blancaneaux G - Niklas-Salmin Q-1K 6-4, 6-3 2.13 1.59
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Ruusuvuori E. - Niklas-Salmin F 6-4, 6-4 1.36 2.83
05.10.   Niklas-Salmin - Mridha J. SF 7-60, 6-4 2.00 1.71
04.10.   Niklas-Salmin - Poljak D. ČF 6-1, 7-66 1.85 1.81
03.10.   Niklas-Salmin - Zgirovsky A. OF 6-3, 6-3 1.10 5.48
01.10.   Niklas-Salmin - Bergevi F. 1K 62-7, 6-3, 7-69 1.66 2.03
07.09.   Ehrat S. - Niklas-Salmin SF 6-1, 6-4 1.73 1.96
06.09.   Niklas-Salmin - Sant'Anna B. ČF 6-2, 6-4 2.16 1.58
05.09.   Niklas-Salmin - Martinez L. OF 6-4, 6-3 1.14 4.67
03.09.   Niklas-Salmin - Haim M. 1K 6-2, 6-1 2.11 1.61
16.08.   Friberg K. - Niklas-Salmin ČF 7-64, 7-64 3.23 1.25
15.08.   Niklas-Salmin - Minin M. OF 7-5, 6-4 1.18 3.84
14.08.   Niklas-Salmin - Solberg C. 1K 6-0, 6-1 1.05 6.40
10.08.   Rochette L. - Niklas-Salmin SF 6-2, 6-1 1.67 2.05
09.08.   Niklas-Salmin - Loffhagen G. ČF 7-67, 1-6, 6-2 1.60 2.05
08.08.   Niklas-Salmin - Hietaranta R. OF 6-3, 6-3    
07.08.   Niklas-Salmin - Vasa E. 1K 6-2, 6-3 1.10 4.97
04.08.   Hansson G. - Niklas-Salmin F 7-65, 6-0 2.66 1.41
03.08.   Niklas-Salmin - Ivanov V. SF 6-3, 6-2 1.54 2.25
02.08.   Niklas-Salmin - Siimar M. ČF 6-4, 7-64 1.46 2.42
01.08.   Niklas-Salmin - Kosonen M. OF 6-1, 6-1 1.04 7.24
31.07.   Niklas-Salmin - Solberg C. 1K 6-2, 6-4 1.20 3.78
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Gakhov I. - Niklas-Salmin 1K 6-2, 7-65 1.35 2.97
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Kalovelonis M - Niklas-Salmin SF 6-4, 7-5 1.85 1.82
19.07.   Niklas-Salmin - Klok D. ČF 7-65, 6-2 1.39 2.62
18.07.   Niklas-Salmin - Khomentovskiy OF 6-4, 6-4 1.17 3.86
17.07.   Niklas-Salmin - Renard L. 1K 6-1, 6-2 1.13 4.39
07.07.   Zhurbin A. - Niklas-Salmin SF 6-3, 3-6, 6-2 1.50 2.37
06.07.   Niklas-Salmin - Van Den Berg ČF 6-2, 7-5 1.33 2.77
05.07.   Niklas-Salmin - Yamacita F. OF 3-6, 6-4, 7-63 1.15 4.10
03.07.   Niklas-Salmin - Guenther V. 1K 6-4, 6-3    
28.05.   Ruusuvuori E. - Niklas-Salmin 1K 6-3, 4-6, 6-4 1.36 2.85
20.05.   Niklas-Salminen P. - Sun F. F 2-6, 6-4, 6-4 1.84 1.87
19.05.   Niklas-Salmin - Reinwein S. SF 6-1, 4-1 1.63 2.13
18.05.   Niklas-Salmin - Imai S. ČF 6-3, 7-64 2.65 1.39
16.05.   Niklas-Salmin - Altamirano C. OF 7-62, 7-5 3.20 1.28
15.05.   Niklas-Salmin - Zhou S. 1K 6-4, 6-4 1.10 5.58
08.05.   Kim C. - Niklas-Salminen P. 1K 63-7, 6-4, 6-4 1.22 3.67
27.04.   Bega A. - Niklas-Salmin ČF 4-6, 6-4, 6-2    
26.04.   Niklas-Salmin - Orlov V. OF 6-0, 6-1    
25.04.   Niklas-Salmin - Haerteis J. 1K 6-4, 63-7, 6-4    
19.04.   Bega A. - Niklas-Salmin OF 6-4, 6-4    
17.04.   Niklas-Salmin - Orlov V. 1K 6-4, 6-3    
23.03.   Heliovaara H. - Niklas-Salmin ČF 6-3, 6-0    
22.03.   Niklas-Salmin - Canter A. OF 6-4, 7-5    
21.03.   Niklas-Salmin - Descotte M. 1K 6-2, 6-4    
15.03.   Heliovaara H. - Niklas-Salmin OF 6-2, 6-3    
14.03.   Niklas-Salmin - Gerch L. 1K 6-1, 6-4    
12.03.   Niklas-Salmin - Albertoni D. Q-OF 6-2, 6-0    
11.03.   Niklas-Salmin - Mendes M. Q-2K 6-0, 6-1    
06.03.   Mertens Y. - Niklas-Salmin 1K 6-3, 6-3 1.14 4.28
04.03.   Niklas-Salmin - Kolobaev N. Q-OF 6-2, 6-0    
03.03.   Niklas-Salmin - Goldhoff G. Q-2K 6-3, 6-2    
25.01.   Mager G. - Niklas-Salmin 1K 6-3, 6-2    
23.01.   Niklas-Salmin - Shubladze V. Q-OF 6-2, 6-2    
22.01.   Niklas-Salmin - Alekseenko G. Q-2K 6-0, 6-0    
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Konti / Nikla - Sabry / Safwa   6-3, 6-4 1.12 5.45
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Helio / Nikla - Nouza / Skoch F 6-3, 6-1 1.54 2.17
06.09.   Helio / Nikla - Paul / Ritsc SF 3-6, 7-5, 10-6 1.22 3.46
05.09.   Helio / Nikla - Balte / Ehrat ČF 6-1, 6-4 1.15 4.09
04.09.   Helio / Nikla - Pietr / Viber OF 6-1, 6-1 1.29 2.98
17.08.   Nikla / Virta - Tiain / Vesan F 6-3, 6-3 1.16 4.06
16.08.   Nikla / Virta - Hieta / Saar SF 6-1, 6-4 1.03 7.22
15.08.   Nikla / Virta - Bruna / Coope ČF 6-1, 6-2 1.02 7.70
13.08.   Nikla / Virta - Lofma / Tiain OF 6-2, 6-1 1.01 8.36
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Gakho / Pavli - Helio / Nikla SF 3-6, 6-3, 12-10 1.77 1.87
26.07.   Helio / Nikla - Virta / Virta ČF 6-2, 6-0 1.25 3.37
25.07.   Helio / Nikla - Sakam / Souza OF 6-1, 6-1 1.30 3.04
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Brouw / Sels - Helio / Nikla SF 4-6, 6-0, 10-6 2.58 1.38
04.07.   Helio / Nikla - De Kr / Nijbo ČF 6-1, 6-2 1.35 2.70
02.07.   Helio / Nikla - Bothw / Bothw OF 6-2, 6-1 1.14 4.21
01.06.   Hoyt / Nikla - Munoz / Perez F 6-2, 67-7, 10-5    
31.05.   Hoyt / Nikla - Boltz / Silva SF 7-5, 6-1    
30.05.   Hoyt / Nikla - Bothw / Bothw ČF 7-5, 6-3    
29.05.   Hoyt / Nikla - Pulga / Viver OF 7-64, 6-3    
18.05.   Helio / Nikla - Gao X / Te R. F 6-2, 6-3    
17.05.   Helio / Nikla - Alcan / Sun F SF 6-3, 6-1    
16.05.   Helio / Nikla - He Y. / Lee K ČF 6-3, 6-2    
15.05.   Helio / Nikla - Kim C / Wang OF 6-3, 6-1    
11.05.   Helio / Nikla - Imai / Shimi F 6-1, 65-7, 10-4    
10.05.   Helio / Nikla - Alcan / Sun F SF 6-2, 4-6, 10-4    
09.05.   Helio / Nikla - He Y. / Kim C ČF 7-5, 6-0    
08.05.   Helio / Nikla - Cui J / Wang OF 6-3, 6-3    
28.04.   Nikla / Orlov - Haert / Uryso F 6-4, 7-5    
27.04.   Nikla / Orlov - Desco / Devia SF 6-1, 6-3    
26.04.   Nikla / Orlov - Baksh / Bega ČF 6-2, 6-1    
24.04.   Nikla / Orlov - Danie / Luria OF 6-4, 6-1    
20.04.   Boyer / Hoyt - Nikla / Orlov SF 7-5, 6-2    
19.04.   Nikla / Orlov - Artun / Viver ČF    
17.04.   Nikla / Orlov - Gorne / Morr OF 6-1, 6-4    
24.03.   Kalen / Uzhyl - Helio / Nikla F 7-5, 6-3    
23.03.   Helio / Nikla - Desco / Matos SF 7-5, 6-3    
22.03.   Helio / Nikla - Bitto / Elbaz ČF 6-3, 6-0    
20.03.   Helio / Nikla - Alesh / Merci OF 6-2, 6-2    
17.03.   Helio / Nikla - Devia / Uzhyl F 6-3, 6-2    
16.03.   Helio / Nikla - Kalen / Polja SF 7-66, 6-1    
15.03.   Helio / Nikla - Bitto / Musia ČF 6-4, 6-1    
13.03.   Helio / Nikla - Beaup / Vande OF 6-1, 6-2    
05.03.   Bulis / Weste - Mager / Nikla OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
21.10.2016 - 21.10.2016  Futures 2016 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist