Popescu Anna - profil

Popescu Anna 

Popescu Anna

Stát: Velká Británie
Věk: 23 (9. 7. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1226. / 1081.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 795. / 600.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 36/66 23/31 7/16 5/18 1/1 -
2020 0/6 0/3 - 0/3 - -
2019 7/17 4/10 1/5 2/2 - -
2018 13/15 9/6 4/6 0/3 - -
2017 9/14 6/7 0/1 3/6 - -
2016 7/14 4/5 2/4 0/4 1/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 52/53 22/27 16/12 14/14 - -
2020 9/11 2/7 - 7/4 - -
2019 18/11 10/8 5/3 3/0 - -
2018 19/15 7/5 11/6 1/4 - -
2017 3/10 2/5 0/1 1/4 - -
2016 3/6 1/2 0/2 2/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2018 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Daley D. - Popescu A. Q-2K 6-4, 0-6, 10-8 2.04 1.63
  Heraklion 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Duca G. - Popescu A. Q-1K 3-6, 6-4, 10-4    
  Heraklion 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Corneanu O. - Popescu A. 1K 6-0, 7-5 1.26 3.32
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Rosca / Rosca - Bejen / Popes OF 6-2, 6-1 1.09 5.41
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Colme / Delai - Popes / Rusov OF 6-1, 6-1 1.18 4.15
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Kimch / Tahan - Popes / Rusov OF 3-6, 6-4, 10-5 1.50 2.29
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Lavin / Spiga - Bolto / Popes OF 7-5, 7-63 1.57 2.19
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Delai / Spite - Bolto / Popes ČF 6-1, 6-0 1.31 3.01
27.10.   Bolto / Popes - Rusov / Schae OF 3-6, 6-0, 10-4 1.82 1.83
  Heraklion 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Carri / Fita - Haver / Popes OF 7-63, 7-5 1.35 2.90
  Heraklion 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Spiga / Vivia - Haver / Popes ČF 2-6, 6-2, 10-6 2.10 1.63
11.02.   Haver / Popes - Lindh / Zafei OF 6-1, 3-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Mueller S. - Popescu A. 1K 7-5, 3-6, 6-2 1.63 2.01
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Bechri C. - Popescu A. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.59 2.07
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Sibille C. - Popescu A. 1K 6-3, 6-1 1.11 4.76
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Raggi A. - Popescu A. 1K 6-1, 6-2 1.25 3.21
  Tabarka 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Bougrat M. - Popescu A. ČF 6-4, 6-2 1.17 3.89
25.07.   Popescu A. - Dalakishvili OF 4-6, 6-3, 6-4 4.21 1.14
23.07.   Popescu A. - Stojanovic J. 1K 6-1, 6-1    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Steur J. - Popescu A. 1K 6-2, 6-2    
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Samavati S. - Popescu A. OF 6-1, 6-2 1.10 5.06
14.05.   Popescu A. - Isaeva A. 1K 2-6, 6-4, 6-2 3.27 1.24
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Markova J. - Popescu A. 1K 6-0, 6-2 1.01 8.34
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Rakotomalala - Popescu A. Q-OF 6-1, 6-3    
11.03.   Popescu A. - Bizet N. Q-1K 6-1, 6-4 1.33 2.77
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Stevens L. - Popescu A. Q-1K 6-4, 6-2 1.13 4.38
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Colme / Heraz - Echev / Popes SF 6-4, 7-5    
19.09.   Echev / Popes - Cheho / Koeve ČF 5-7, 7-66, 10-8    
18.09.   Echev / Popes - Auden / Nieuw OF 6-0, 6-2    
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Siedl / Ureke - Echev / Popes F 7-67, 1-6, 10-8    
13.09.   Echev / Popes - Amend / Pigat SF 6-3, 7-66    
12.09.   Echev / Popes - Kalav / Kalva ČF 6-0, 6-1    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Echev / Popes - Pinto / Squar F 4-6, 6-1, 12-10    
06.09.   Echev / Popes - Raggi / Zante SF 7-5, 6-3    
05.09.   Echev / Popes - Garri / Kalav ČF 6-3, 6-3    
03.09.   Echev / Popes - Haset / Lance OF 6-0, 6-3    
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Gadie / Karun - Echev / Popes OF 6-4, 7-65    
  Tabarka 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Arias / Lanti - Poile / Popes OF 6-4, 7-64    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Farul / Reaye - Popes / Vanho OF 7-5, 7-5    
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Lebes / Vojci - Herte / Popes OF 7-5, 6-4 2.10 1.57
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Lim A / Reix - Kung / Popes OF 6-1, 6-2    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Bougr / Dartr - Morat / Popes F 6-3, 6-2    
08.03.   Morat / Popes - Morde / Morde SF 1-6, 6-4, 10-2 2.01 1.63
07.03.   Morat / Popes - Herte / Wargn ČF 6-1, 7-64 1.93 1.69
Žádné zápasy.
 
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Gillan A. - Popescu A. OF 6-4, 4-6, 6-1    
16.05.   Popescu A. - Hennemann C. 1K 4-6, 6-4, 6-4    
14.05.   Popescu A. - Ekdahl T. Q-OF 6-2, 6-1    
13.05.   Popescu A. - Peer A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Karlskrona ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Intert A. - Popescu A. 1K 6-3, 6-3    
07.05.   Popescu A. - Loudd T. Q-OF 6-0, 6-0    
06.05.   Popescu A. - Aerila S. Q-1K 6-3, 6-0    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Mamic M. - Popescu A. Q-1K 6-4, 7-63    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Proese N. - Popescu A. Q-2K 2-6, 7-64, 6-3    
17.03.   Popescu A. - Anane S. Q-1K 6-3, 6-2    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Tutunaru L. - Popescu A. Q-2K 6-1, 6-4    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Hobgarski K. - Popescu A. OF 6-4, 6-2    
06.03.   Popescu A. - Noel M. 1K 6-3    
05.03.   Popescu A. - Bellahouel S. Q-OF 6-4, 6-3    
04.03.   Popescu A. - Belgraver J. Q-2K 3-6, 6-1, 7-62    
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Popes / Yudan - Eiduk / Kucze F 6-4, 6-2    
18.05.   Popes / Yudan - Da Si / Rame SF 3-6, 6-4, 10-8    
17.05.   Popes / Yudan - Henne / Vikto ČF 4-6, 6-1, 10-3    
15.05.   Popes / Yudan - Lovqv / Petro OF 6-4, 7-5    
  Karlskrona ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Adame / Ghite - Popes / Yudan SF 6-4, 6-4    
10.05.   Popes / Yudan - Eiduk / Vojci ČF 6-4, 6-2    
08.05.   Popes / Yudan - Ekdah / Falk OF 6-2, 6-2    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Kitag / Vange - Anane / Popes OF 6-3, 7-63    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Morde / Morde - Popes / Yudan SF 7-69, 4-6, 10-5    
19.03.   Popes / Yudan - Bourb / Lolli ČF 6-2, 6-2    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Matte / Tutun - Popes / Yudan OF 7-69, 6-3    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Belgr / Haver - Popes / Yudan OF 0-6, 6-2, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Shinikova I. - Popescu A. 1K 6-2, 6-2 1.02 7.64
18.12.   Popescu A. - Stevens L. Q-OF    
17.12.   Popescu A. - Ata S. Q-1K 6-0, 6-4    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Biagianti M. - Popescu A. Q-OF 6-4, 6-4    
10.12.   Popescu A. - Arzalluz Luqu Q-1K 6-0, 6-1    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Crivelletto J. - Popescu A. Q-OF 6-0, 6-2    
03.12.   Popescu A. - Viglianisi A. Q-1K 4-6, 7-5, 6-3    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Pulchartova L. - Popescu A. Q-OF 1-6, 6-2, 6-1    
19.08.   Popescu A. - Rubbrecht A. Q-1K 6-2, 6-4    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Rodgers A. - Popescu A. Q-OF 6-2, 6-1 1.16 4.02
16.07.   Popescu A. - Cirotte C. Q-2K 4-6, 6-3, 6-3    
15.07.   Popescu A. - Vekeman C. Q-1K 6-0, 6-1    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Oliver Sanche - Popescu A. Q-1K 6-1, 6-3    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Prenkovic L. - Popescu A. Q-1K 6-1, 6-3    
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Bahri / Bouzg - Bunea / Popes OF 6-2, 61-7, 10-2    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Giovi / March - Njoze / Popes ČF 6-1, 6-2    
12.12.   Njoze / Popes - Ekani / Vigli OF 6-3, 6-1    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Erjav / Vukov - Echev / Popes ČF 4-6, 7-5, 12-10    
05.12.   Echev / Popes - Milen / Milet OF 6-2, 6-1    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Janse / Jorge - Popes / Scudi OF 6-2, 6-1    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Heise / Kerfs - Popes / Tumos OF 6-1, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Simion O. - Popescu A. Q-2K 6-3, 6-3    
28.08.   Popescu A. - Buzelan I. Q-1K 6-0, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Spiteri D. - Popescu A. Q-OF 7-5, 6-3    
21.08.   Popescu A. - Ivascu I. Q-2K 6-2, 6-1    
20.08.   Popescu A. - Toma M. Q-1K 6-2, 6-3    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Gaspar-Ivan I. - Popescu A. Q-OF 6-2, 6-1    
13.08.   Popescu A. - Botez A. Q-2K 6-0, 6-1    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Biran S. - Popescu A. Q-1K 3-6, 6-4, 7-66    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Peiretti G. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-4    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Bogda / Hrist - Arcid / Popes OF 7-5, 7-5    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Bejen / Craci - Luikh / Popes ČF 6-1, 6-1    
16.08.   Luikh / Popes - Marcu / Mare OF 6-4, 4-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.11.2016 - 15.11.2016  Heraklion 11 ITF nenastoupila
 
 
 
 
TOPlist