Semenistaja Darja - profil

Semenistaja Darja 

Semenistaja Darja

Stát: Lotyšsko
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 275. / 271.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 420. / 413.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 147/41 77/16 41/18 0/1 - 29/6
2022 57/17 10/2 18/9 - - 29/6
2021 80/12 64/10 16/2 - - -
2020 7/7 - 7/7 - - -
2019 3/5 3/4 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/29 14/13 26/14 1/1 - 0/1
2022 13/10 2/3 11/6 - - 0/1
2021 11/9 7/6 4/3 - - -
2020 11/5 - 11/5 - - -
2019 6/5 5/4 - 1/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2022 - 3
2021 - 7
Celkem: 0 10
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2020 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Liepaja ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Moratelli A. - Semenistaja D 1K 6-4, 63-7, 4-1 4.13 1.19
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Semenistaja D - Samavati S. F 3-6, 6-3, 6-1 1.98 1.74
25.06.   Semenistaja D - Falkowska W. SF 7-65, 6-3 2.02 1.71
24.06.   Semenistaja D - Lopatetska D. ČF 6-4, 6-3 1.73 1.95
23.06.   Semenistaja D - Rinaldo Perss OF 6-3, 1-6, 6-4 1.38 2.75
22.06.   Semenistaja D - Weissheim A. 1K 7-5, 6-2 1.04 8.06
  Platja D'Aro ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Partaud M. - Semenistaja D. 1K 6-3, 4-6, 7-65 2.93 1.32
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Semenistaja D - Khromacheva I F 6-4, 4-6, 6-1 2.97 1.34
14.05.   Semenistaja D - Nguyen Tan L. SF 6-3, 3-6, 7-65 1.48 2.45
13.05.   Semenistaja D - Lizarazo Y. ČF 3-6, 6-3, 6-4 1.44 2.52
12.05.   Semenistaja D - Dessolis B. OF 6-0, 6-1 1.04 7.61
11.05.   Semenistaja D. - Ricci B. 1K 4-6, 6-1, 6-1 1.15 4.55
  Liepaja ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Spaka / Tomas - Semen / Visma ČF    
12.07.   Semen / Visma - Curov / Malyg OF 6-4, 4-6, 10-6 1.20 3.90
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Kolb / Kolb - Keran / Semen OF 4-6, 7-5, 10-3 1.65 2.07
  Platja D'Aro ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Lizar / Parta - Kung / Semen OF 4-6, 6-2, 10-5 1.62 2.05
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Colme / Pigat - Bonda / Semen SF 6-0, 6-3 1.85 1.83
12.05.   Bonda / Semen - Delai / Zucch ČF 7-63, 6-1 1.42 2.55
Žádné zápasy.
 
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Semenistaja D. - Gamiz A.   6-2, 6-1    
11.12.   Semenistaja D. - Kolar N.   0-6, 7-5, 7-6    
10.12.   Semenistaja D - Gatsiounis L.   6-2, 6-1    
09.12.   Semenistaja D. - Morgina A.   6-4, 6-4    
08.12.   Scilipoti S. - Semenistaja D   6-2, 6-3    
07.12.   Semenistaja D. - Jurna E.   6-3, 6-1    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Maristany Zul - Semenistaja D Q-1K 6-2, 5-7, 10-8 1.85 1.80
  Čornomorsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Semenistaja D - Fossa Huergo F 6-3, 6-2 1.34 2.99
28.08.   Semenistaja D. - Lopata A. SF 6-2, 4-6, 6-0 1.11 5.24
27.08.   Semenistaja D. - Komar A. ČF 6-4, 6-4 1.25 3.48
27.08.   Semenistaja D - Milovanovic E OF 6-4, 6-3 1.03 8.48
25.08.   Semenistaja D - Petrenko V. 1K 7-66, 6-3 1.12 5.08
  Erwitte ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Seibold E. - Semenistaja D. 1K 7-5, 3-6, 6-4 3.95 1.20
  Bratislava 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Semenistaja D. - Lovric P. F 6-4, 6-3 1.46 2.51
14.08.   Semenistaja D. - Michel L. SF 1-6, 6-3, 1-1 1.68 2.05
13.08.   Semenistaja D. - Nagy A. ČF 3-6, 6-2, 6-3 2.30 2.02
12.08.   Semenistaja D - Malygina E. OF 5-7, 7-62, 3-0 1.42 2.57
11.08.   Semenistaja D - Martynov D. 1K 6-4, 6-3 1.08 6.21
  Frederiksberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Samavati S. - Semenistaja D OF 7-5, 6-3 7.18 1.05
03.08.   Semenistaja D - Vasilescu A. 1K 6-2, 6-3 1.17 4.26
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Semenistaja D - Gaspar-Ivan I   6-0, 6-3    
17.07.   Semenistaja D. - Matoula M.   6-7, 6-3, 6-3    
15.07.   Semenistaja D. - Jocovic A.   6-2, 6-3    
14.07.   Semenistaja D - Malesevic T.   6-3, 7-5    
13.07.   Semenistaja D. - Anil C.   6-3, 6-1    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Semenistaja D. - Senic N. F 6-0, 6-2 1.22 3.73
10.07.   Semenistaja D. - Bojovic J. SF 6-1, 6-3 1.22 3.84
09.07.   Semenistaja D - Reyngold E. ČF 6-3, 6-4 1.38 2.76
08.07.   Semenistaja D - Janicijevic S OF 6-3, 6-4 2.47 1.46
07.07.   Semenistaja D - Lantigua De L 1K 7-63, 4-6, 6-0 1.10 5.76
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Semenistaja D. - Robbe A. F 6-2, 2-6, 6-3 1.53 2.34
03.07.   Semenistaja D - Lantigua De L SF 6-3, 6-0 1.08 6.22
02.07.   Semenistaja D - Gaspar-Ivan I ČF 6-0, 6-2 1.51 2.38
01.07.   Semenistaja D. - Turati A. OF 6-4, 6-3 1.71 1.98
30.06.   Semenistaja D - Mansouri Y. 1K 6-2, 6-2 1.21 3.75
  UTR Pro Tennis Series 4 Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Ivakhnenko V. - Semenistaja D   3-6, 7-5, 6-4    
11.06.   Semenistaja D - Primorac I.   5-7, 6-2, 6-3    
10.06.   Semenistaja D - Teixido Garci   6-2, 6-3    
09.06.   Semenistaja D. - Darley C.   6-1, 6-3    
07.06.   Semenistaja D - Flaquer Fuste   6-1, 6-1    
06.06.   Semenistaja D - Vicens Mas R.   6-0, 6-3    
05.06.   Semenistaja D. - Stokke M.   6-3, 5-7, 6-3    
04.06.   Semenistaja D - Koussenkova V   6-1, 6-1    
03.06.   Semenistaja D - Miret Avante   6-2, 6-4    
01.06.   Semenistaja D. - Richard Z.   6-7, 6-1, 6-0    
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Kostova E. - Semenistaja D.   6-1, 6-3    
15.05.   Semenistaja D. - Kolar N.   6-4, 6-4    
14.05.   Semenistaja D - Dimitrova K. 1K 6-3, 6-3    
12.05.   Semenistaja D - Gaspar-Ivan I   6-2, 6-4    
11.05.   Semenistaja D. - Vaneva Z.   6-2, 6-3    
10.05.   Semenistaja D - Radulova Y.   6-1, 6-0    
09.05.   Semenistaja D - Dimitrova K.   6-2, 6-2    
08.05.   Semenistaja D - Alexandrova R   7-5, 6-7, 6-1    
07.05.   Semenistaja D - Dencheva R.   3-6, 6-2, 7-5    
06.05.   Semenistaja D. - Lazar S.   6-4, 6-3    
05.05.   Semenistaja D. - Ruseva N.   6-0, 6-0    
04.05.   Ogescu S. - Semenistaja D.   6-2, 2-6, 6-4    
02.05.   Ogescu S. - Semenistaja D.   3-6, 6-3, 6-2    
01.05.   Semenistaja D - Ghioroaie Y.   6-4, 6-2    
30.04.   Semenistaja D - Doroshina O.   4-6, 6-4, 7-5    
29.04.   Semenistaja D. - Gae M.   6-3, 6-4    
28.04.   Rosca A. - Semenistaja D.   2-6, 6-2, 6-2    
27.04.   Semenistaja D - Gaspar-Ivan I   6-7, 7-5, 6-0    
25.04.   Semenistaja D - Vasilescu A.   5-7, 7-5, 6-1    
24.04.   Semenistaja D. - Dinu C.   4-6, 6-1, 6-3    
23.04.   Semenistaja D - Doroshina O.   6-7, 6-4, 6-2    
22.04.   Semenistaja D - Corneanu O.   6-2, 7-5    
22.04.   Semenistaja D - Alexandrova R   6-7, 6-2, 6-1    
21.04.   Semenistaja D. - Marko I.   6-1, 6-2    
  UTR Pro Tennis Series 4 Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Simion O. - Semenistaja D.   6-4, 2-6, 6-4    
16.04.   Semenistaja D - Lopez Alcaraz   6-4, 6-1    
15.04.   Semenistaja D - Koussenkova V   6-0, 6-1    
14.04.   Semenistaja D - Courcoux P.   6-3, 6-4    
12.04.   Semenistaja D - Cervino Ruiz   2-6, 6-4, 7-5    
  Čornomorsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Berge / Komar - Levas / Semen SF 6-4, 6-4 3.62 1.23
27.08.   Levas / Semen - Bokov / Diatl ČF 6-2, 7-5 1.13 4.73
24.08.   Levas / Semen - Pinai / Skoru OF 3-6, 6-4, 10-7 1.10 5.47
  Erwitte ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Herin / Siedl - Rivki / Semen SF 6-4, 6-4 1.83 1.83
19.08.   Rivki / Semen - Janss / Yulda ČF 7-5, 6-4 1.05 7.15
18.08.   Rivki / Semen - Onito / Von K OF 6-1, 6-1 1.01 10.00
  Bratislava 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Ku Y. / Shimi - Semen / Vidma OF 6-2, 6-0 2.35 1.49
  Frederiksberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Nugro / Sato - Bonda / Semen ČF 7-5, 3-6, 10-7 1.93 1.74
03.08.   Bonda / Semen - Jespe / Svend OF 1.42 2.59
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Bejen / Dema - Bonda / Semen SF 6-3, 6-1 2.03 1.67
08.07.   Bonda / Semen - Ciuca / Velce ČF 6-4, 6-2 1.26 3.36
06.07.   Bonda / Semen - Stama / Vukov OF 6-4, 6-2 1.56 2.22
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Robbe / Vukov - Bonda / Semen ČF 6-4, 6-4 2.34 1.50
30.06.   Bonda / Semen - Labra / Turat OF 64-7, 6-4, 10-6 1.82 1.84
Žádné zápasy.
 
  Telavi 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Zolotareva A. - Semenistaja D OF 6-3, 6-2 2.78 1.33
15.10.   Semenistaja D - Dmitrichenko 1K 6-4, 6-1 1.64 1.99
  Telavi 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Zakarlyuk M. - Semenistaja D OF 4-6, 6-3, 6-3    
08.10.   Semenistaja D - Ugrelidze N. 1K 4-6, 6-1, 6-2 1.04 6.68
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Lamens S. - Semenistaja D. OF 6-3, 5-7, 6-4    
18.07.   Semenistaja D. - Haseth L. 1K 6-4, 6-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Saidenova N. - Semenistaja D 1K 6-1, 6-4 4.10 1.15
  Telavi 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Olyan / Pachk - Astak / Semen SF 7-64, 6-2    
16.10.   Astak / Semen - Helbe / Zolot ČF 6-1, 7-65    
14.10.   Astak / Semen - Daujo / Nuudi OF 65-7, 6-4, 10-2    
  Telavi 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Simio / Sisko - Astak / Semen SF 7-5, 5-7, 10-4    
10.10.   Astak / Semen - Gagos / Natsv ČF 6-4, 6-3    
09.10.   Astak / Semen - Karda / Shche OF 6-2, 4-6, 10-2    
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Brune / Lamen - Semen / Yakub ČF 6-1, 6-2    
19.07.   Semen / Yakub - Kuzne / Polis OF 6-1, 1-6, 10-6    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Dema / Dmitr - Semen / Tkach OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
13.07.2022 - ?  Liepaja ITF skreč
10.06.2022 - 14.06.2022  Tbilisi 3 ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist