Sergeyev Ivan - profil

Sergeyev Ivan 

Sergeyev Ivan

Stát: Ukrajina
Výška / Váha: 175 cm / 78 kg
Věk: 32 (20. 1. 1988)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1357. / 147.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1850. / 230.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 332/214 193/120 97/59 38/35 - 4/0
2020 8/3 5/1 3/2 - - -
2019 3/3 3/3 - - - -
2018 8/2 8/2 - - - -
2017 1/2 1/2 - - - -
2016 3/2 0/1 3/1 - - -
2013 9/22 6/13 3/7 0/2 - -
2012 85/29 42/11 31/10 12/8 - -
2011 11/10 7/5 4/4 0/1 - -
2010 25/31 13/14 6/10 5/7 - 1/0
2009 53/26 34/17 16/6 2/3 - 1/0
2008 30/27 14/18 8/3 6/6 - 2/0
2007 50/22 38/15 8/5 4/2 - -
2006 25/11 6/3 12/5 7/3 - -
2005 10/9 9/7 0/1 1/1 - -
2004 11/13 7/7 3/5 1/1 - -
2003 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 38/67 30/43 5/13 3/11 - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 2/3 2/3 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
2016 1/1 - 1/1 - - -
2013 6/7 4/6 2/1 - - -
2012 10/9 7/3 1/2 2/4 - -
2011 0/1 0/1 - - - -
2010 6/10 5/7 0/2 1/1 - -
2009 5/12 4/6 1/5 0/1 - -
2008 3/9 3/9 - - - -
2007 5/8 5/5 0/2 0/1 - -
2006 0/1 - - 0/1 - -
2005 0/1 - - 0/1 - -
2004 0/1 - - 0/1 - -
2003 0/1 - - 0/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2012 - 4
2010 - 1
2009 - 3
2008 - 1
2007 - 2
Celkem: 0 11
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2012 - 2
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Bobrov B. - Sergeyev I. ČF 5-7, 6-2, 6-4 1.50 2.37
03.09.   Sergeyev I. - Uzhylovsky V. OF 6-4, 6-4 1.39 2.68
02.09.   Sergeyev I. - Prihodko O. 1K 7-68, 6-2 1.89 1.78
31.08.   Sergeyev I. - Beloborodko I Q-OF 6-3, 4-6, 10-5    
31.08.   Sergeyev I. - Venger R. Q-2K 6-1, 6-4    
30.08.   Sergeyev I. - Kokkin O. Q-1K 6-1, 6-1    
  Futures 2020 Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Mazur / Slyep - Petre / Serge OF 4-6, 6-4, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Madarasz G. - Sergeyev I. 1K 6-1, 7-5 1.99 1.64
28.08.   Olivieri G. - Sergeyev I. 1K 6-2, 6-3 1.28 3.17
26.08.   Sergeyev I. - Boychuk R. Q-OF 7-64, 6-2    
26.08.   Sergeyev I. - Varichenko O. Q-2K 6-3, 6-1    
14.08.   Uspensky D. - Sergeyev I. OF 3-6, 7-5, 6-3 1.80 1.80
13.08.   Sergeyev I. - Beloborodko I 1K 6-1, 7-63    
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Grynk / Wojna - Boych / Serge ČF 2-6, 6-3, 10-6 2.01 1.63
24.09.   Boych / Serge - Ovcha / Strel OF 7-5, 6-4    
27.08.   Ivano / Zopp - Kruty / Serge OF 6-4, 6-2 1.57 2.11
15.08.   Belob / Masht - Basko / Serge ČF 6-2, 6-4 1.54 2.17
13.08.   Basko / Serge - Liuta / Lomak OF 2-6, 6-4, 10-3    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Zarichanskyy - Sergeyev I. ČF 4.63 1.12
21.11.   Sergeyev I. - Tikhomirov M. OF 7-63, 7-5 1.55 2.15
19.11.   Sergeyev I. - Berry N. 1K 6-1, 6-2 1.02 7.64
30.08.   Petrone A. - Sergeyev I. ČF 6-0, 64-7, 6-2 1.44 2.41
29.08.   Sergeyev I. - Khassanov R. OF 7-62, 6-1 1.67 1.96
28.08.   Sergeyev I. - Fekiac M. 1K 5-7, 6-3, 6-0 1.40 2.51
27.08.   Sergeyev I. - Curci M. Q-OF 6-3, 6-2 1.13 4.36
26.08.   Sergeyev I. - Sorrentino L. Q-2K 7-5, 7-63    
25.08.   Sergeyev I. - Kolb M. Q-1K 6-0, 6-2    
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Torebko P. - Sergeyev I. Q-OF 6-3, 2-0    
31.03.   Sergeyev I. - Lawson A. Q-1K 6-2, 6-2    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Bosse / Marti - Serge / Zaric OF 6-3, 6-2 1.54 2.17
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Horansky F. - Sergeyev I. OF 6-3, 6-0    
09.05.   Sergeyev I. - Tsivadze G. 1K 3-6, 6-4, 6-2 1.55 2.15
  Panama City challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Arguello F. - Sergeyev I. Q-1K 6-3, 6-1    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Dembe / Zaric - Gevel / Serge OF 6-0, 6-3 1.50 2.25
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Gengel M. - Sergeyev I. 1K 6-1, 5-7, 2-0 3.05 1.28
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Brown D. - Sergeyev I. 1K 6-3, 6-2 1.28 3.02
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Cervenak P. - Sergeyev I. 1K 6-1, 6-2 1.78 1.83
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Sergeyev I. - Decoud S. 9K 6-4, 6-2    
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Ungur A. - Sergeyev I. 1K 1-6, 6-3, 6-1 3.35 1.23
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Fischer H. - Sergeyev I. 7K 6-0, 6-3    
  Liberec challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Kavcic B. - Sergeyev I. OF 6-4, 6-0 1.25 3.23
30.07.   Sergeyev I. - Konečný M. 1K 3-6, 7-5, 7-5 1.59 2.10
  Scheveningen challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Haase R. - Sergeyev I. OF 6-1, 6-0 1.16 4.02
09.07.   Sergeyev I. - Zekic M. 1K 6-1, 6-4 1.73 1.88
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Krajinovic F. - Sergeyev I. OF 6-2, 6-2 1.79 1.81
02.07.   Sergeyev I. - Zeballos H. 1K 3-6, 6-1, 6-4 3.30 1.24
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Trevisan M. - Sergeyev I. 1K 6-1, 0-6, 6-1 1.78 1.83
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Campozano J. - Sergeyev I. 1K 6-1, 6-1 1.98 1.65
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Gojowczyk P. - Sergeyev I. OF 6-4, 6-0 1.56 2.14
03.06.   Sergeyev I. - De Voest R. 1K 6-1, 6-4 1.72 1.89
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Stebe C. - Sergeyev I. Q-1K 6-4, 6-2 1.28 3.07
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Delbonis F. - Sergeyev I. 1K 6-2, 2-0 1.27 3.12
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Ungur A. - Sergeyev I. OF 6-1, 6-2 1.49 2.28
30.04.   Sergeyev I. - Viola M. 1K 4-6, 7-62, 5-3 1.94 1.69
  Scheveningen challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Albot / Nedov - Lojda / Serge ČF 6-0, 6-4    
08.07.   Lojda / Serge - Kirch / Monte OF 6-4, 6-2    
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Bagni / Delbo - Golub / Serge OF 6-3, 6-2    
  Milán challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Crugn / Giorg - Ciuma / Serge OF 6-1, 6-2    
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Clusk / Walsh - Ciuma / Serge OF 6-3, 6-1    
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Monro / Stadl - Serge / Wang SF 7-69, 7-65    
05.06.   Serge / Wang - Cerve / Silje ČF 7-65, 6-4    
04.06.   Serge / Wang - Kello / Rumle OF 7-63, 6-2    
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Cipol / Di Ma - Nedov / Serge ČF 6-4, 6-1    
29.04.   Nedov / Serge - Roche / Schwa OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Lermontov challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Pashanski B. - Sergeyev I. ČF 6-0, 7-65 2.12 1.57
27.09.   Sergeyev I. - Kumantsov A. OF 6-3, 6-4 1.30 2.93
25.09.   Sergeyev I. - Diez S. 1K 6-4, 6-3 1.25 3.21
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Cervantes I. - Sergeyev I. SF 7-5, 6-3 1.44 2.41
21.09.   Sergeyev I. - Andreozzi G. ČF 6-3, 6-4 1.67 1.96
19.09.   Sergeyev I. - Delbonis F. OF 6-4, 7-5 2.28 1.49
18.09.   Sergeyev I. - Knittel B. 1K 6-3, 6-4 1.53 2.20
  Banja Luka challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Haider-Maurer - Sergeyev I. SF 6-2, 6-3 1.38 2.59
15.09.   Sergeyev I. - Torebko P. ČF 3-6, 6-2, 6-3 1.69 1.92
12.09.   Sergeyev I. - Lajovic D. OF 62-7, 6-2, 7-5 2.15 1.55
10.09.   Sergeyev I. - Balazs A. 1K 6-3, 6-2 1.60 2.06
  Alphen a/d Rijn challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Mertens Y. - Sergeyev I. OF 6-4, 3-6, 7-5 1.75 1.86
04.09.   Sergeyev I. - Dasnieres de 1K 6-2, 62-7, 6-4 2.16 1.55
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Lajovic D. - Sergeyev I. ČF 6-4, 2-6, 6-4 1.54 2.18
08.08.   Sergeyev I. - Schukin Y. OF 6-3, 0-6, 6-2 1.82 1.78
07.08.   Sergeyev I. - Eleskovic E. 1K 7-5, 6-2 1.17 3.88
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Michalicka M. - Sergeyev I. 1K 6-3, 6-1 2.37 1.45
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Haider-Maurer - Sergeyev I. SF 7-62, 4-6, 7-64 1.36 2.68
13.07.   Sergeyev I. - Inzerillo J. ČF 6-1, 6-4 1.59 2.09
13.07.   Sergeyev I. - Greul S. OF 6-4, 5-7, 6-4 2.62 1.37
10.07.   Sergeyev I. - Marrai M. 1K 6-0, 6-1 1.53 2.22
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Kumantsov A. - Sergeyev I. F 6-3, 3-6, 6-4 2.17 1.54
29.06.   Sergeyev I. - Rumyantsev A. SF 6-3, 6-4 1.35 2.70
28.06.   Sergeyev I. - Nedelko I. ČF 6-4, 5-7, 7-64    
27.06.   Sergeyev I. - Tikhonov E. OF 6-0, 6-2    
26.06.   Sergeyev I. - Lebedev I. 1K 6-4, 6-0    
23.06.   Basilashvili - Sergeyev I. F 6-4, 7-6 2.45 1.42
22.06.   Sergeyev I. - Rudnev V. SF 6-2, 6-3 1.40 2.52
21.06.   Sergeyev I. - Pavlioutchenk ČF 7-5, 6-4    
20.06.   Sergeyev I. - Zaitsev A. OF 6-4, 6-2    
19.06.   Sergeyev I. - Igoshin A. 1K 7-6, 6-2    
03.06.   Reynet F. - Sergeyev I. F 4-6, 6-1, 6-4 2.59 1.38
01.06.   Sergeyev I. - Nedovyesov A. SF 6-2, 6-3    
31.05.   Sergeyev I. - Brydolf P. ČF 6-4, 7-6    
30.05.   Sergeyev I. - Krotiouk S. OF 6-2, 6-0    
29.05.   Sergeyev I. - Yuksel A. 1K 6-4, 6-3    
19.05.   Sergeyev I. - Eremin E. F 6-4, 6-2    
18.05.   Sergeyev I. - Nedovyesov A. SF 6-4, 3-6, 6-3    
17.05.   Sergeyev I. - Skoloudik J. ČF 6-4, 6-4    
16.05.   Sergeyev I. - Tavares L. OF 6-4, 6-2    
15.05.   Sergeyev I. - Dimov V. 1K 6-4, 65-7, 6-4    
12.05.   Sergeyev I. - Craciun T. F 6-0    
11.05.   Sergeyev I. - Grozdanov T. SF 6-1, 6-2    
10.05.   Sergeyev I. - Enev T. ČF 6-2, 6-2    
09.05.   Sergeyev I. - Statzberger T OF 6-2, 6-4    
08.05.   Sergeyev I. - Dima D. 1K 3-6, 6-3, 6-4    
25.03.   Sergeyev I. - Reynet F. F 6-2, 6-2 1.86 1.74
23.03.   Sergeyev I. - Gutierrez-Fer SF 6-1, 6-1    
22.03.   Sergeyev I. - Cervenak P. ČF 6-1, 1-6, 6-2    
21.03.   Sergeyev I. - Lindell C. OF 6-3, 6-3    
20.03.   Sergeyev I. - Mijic I. 1K 6-3, 6-2    
15.03.   van der Meer - Sergeyev I. ČF 6-2, 7-5    
14.03.   Sergeyev I. - Inoyatov M. OF    
13.03.   Sergeyev I. - Kovalev I. 1K 5-7, 6-1, 6-1    
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Junai / Shama - Merte / Serge ČF 7-66, 6-4    
18.09.   Merte / Serge - Dasni / Devil OF    
  Alphen a/d Rijn challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   De Ba / Schoo - Kapas / Serge OF 6-3, 6-4    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Nedov / Serge - Shara / Vardh F 6-4, 7-6, 7-1 2.05 1.61
09.08.   Nedov / Serge - Marti / Sikor SF 6-4, 4-6, 10-4    
08.08.   Nedov / Serge - Koneč / Matsu ČF 62-7, 6-2, 10-5    
06.08.   Nedov / Serge - Bikty / Ismai OF 6-3, 6-3    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Koneč / Shyla - Nedov / Serge OF 6-4, 2-6, 10-2    
23.06.   Nedov / Serge - Lobko / Rumya F    
21.06.   Nedov / Serge - Geras / Vasil SF 6-4, 6-3    
20.06.   Nedov / Serge - Kuman / Zhurb ČF 3-6, 7-65, 10-7    
19.06.   Nedov / Serge - Belya / Maneg OF 7-5, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Linzer M. - Sergeyev I. ČF 4-6, 7-63, 6-4    
16.11.   Sergeyev I. - Panfil G. OF    
15.11.   Sergeyev I. - Fransen S. 1K 6-1, 6-3    
10.11.   Westerhof B. - Sergeyev I. ČF 3-6, 7-5, 6-3    
09.11.   Sergeyev I. - Kincaid J. OF 6-3, 6-1    
08.11.   Sergeyev I. - Mahyari M. 1K 6-0, 6-0    
05.10.   Safwat M. - Sergeyev I. OF 7-5, 4-6, 7-63    
04.10.   Sergeyev I. - Erun F. 1K 6-2, 6-2    
12.05.   Marcora R. - Sergeyev I. ČF 2-6, 6-4, 7-5    
11.05.   Sergeyev I. - Giner M. OF 7-5, 5-7, 7-66    
10.05.   Sergeyev I. - King B. 1K 6-3, 2-6, 6-3    
09.05.   Sergeyev I. - Lobanov V. Q-OF 6-1, 6-1    
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Vagnozzi S. - Sergeyev I. 1K 6-1, 7-6 1.54 2.17
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Di Ma / Motti - Pavlo / Serge OF 6-0, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Olaso-De La R - Sergeyev I. 1K 7-5, 4-6, 6-4 1.90 1.71
  Štětín challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Munoz-De La N - Sergeyev I. OF 6-3, 6-4 1.46 2.35
13.09.   Sergeyev I. - Rochette L. 1K 6-2, 6-0 1.69 1.93
  Alphen a/d Rijn challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Rochus C. - Sergeyev I. OF 6-3 1.53 2.19
07.09.   Sergeyev I. - Dustov F. 1K 6-2, 6-4 1.78 1.83
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Sergeyev I. - Semjan M. F 7-6, 6-1 1.52 2.22
31.07.   Sergeyev I. - Kuznetsov A. SF 5-7, 6-4, 6-4 2.16 1.54
30.07.   Sergeyev I. - Recouderc L. ČF 6-2, 6-1 1.79 1.81
29.07.   Sergeyev I. - Manegin A. OF 6-0, 6-1 1.18 3.80
27.07.   Sergeyev I. - Sitak A. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.41 2.48
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Andujar P. - Sergeyev I. Q-ČF 6-4, 4-6, 6-4 1.32 2.86
11.07.   Sergeyev I. - Struff J. Q-OF 7-6, 0-6, 6-3 1.56 2.14
10.07.   Sergeyev I. - Ledovskikh M. Q-1K 6-3, 6-1    
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Schukin Y. - Sergeyev I. OF 6-3, 1-0 1.41 2.50
30.06.   Sergeyev I. - Hernandez Per 1K 6-3, 7-6 2.32 1.47
  Marburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Rufin G. - Sergeyev I. OF 6-4, 6-3 1.56 2.13
21.06.   Sergeyev I. - Kravchuk K. 1K 6-2, 6-4 1.73 1.88
  Bytom challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Pospíšil J. - Sergeyev I. 1K 7-5, 6-1 1.70 1.92
  Lugano challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Dustov F. - Sergeyev I. 1K 7-6, 6-3 1.97 1.66
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Greul S. - Sergeyev I. 1K 3-6, 6-1, 6-1 1.26 3.16
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Ascione T. - Sergeyev I. Q-1K 6-3, 7-5 1.48 2.30
  Nice Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Eysseric J. - Sergeyev I. Q-OF 4-6, 6-0, 7-5    
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Ignatik U. - Sergeyev I. 1K 7-6, 4-6, 7-6 1.89 1.72
  Marrákeš challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Nieminen J. - Sergeyev I. OF 6-3, 1-0 1.32 2.85
16.03.   Sergeyev I. - Knittel B. 1K 6-0, 7-6 1.76 1.84
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Kavcic B. - Sergeyev I. OF 6-7, 6-4, 7-5 1.52 2.21
09.03.   Sergeyev I. - Ouahab L. 1K 6-4, 6-2 2.62 1.37
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Danis / Krkos - Marti / Serge OF 6-4, 6-3    
  Alphen a/d Rijn challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Blom / Koolh - Rudne / Serge OF 4-6, 6-1, 10-4    
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Kuman / Savic - Nilan / Serge OF 6-2, 6-4    
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Batti / Huey - Santo / Serge ČF 6-4, 6-1    
29.06.   Santo / Serge - Bruns / Zvere OF 6-4, 5-7, 10-8    
  Marburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Batti / de He - Kravc / Serge ČF 7-5, 6-3    
22.06.   Kravc / Serge - Nilan / Silje OF 7-6, 6-4    
  Bytom challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Klec / Smirn - Kravc / Serge F 1-6, 6-3, 10-3    
17.06.   Kravc / Serge - Capde / Santo SF 6-2, 6-1    
16.06.   Kravc / Serge - Aguil / Garci ČF 6-1, 6-1    
15.06.   Kravc / Serge - Carre / Riba OF 7-6, 4-6, 10-1    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Poch / Santo - Kravc / Serge OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Bachinger M. - Sergeyev I. 1K 6-1, 1-0 1.51 2.24
  Alphen a/d Rijn challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Russell M. - Sergeyev I. OF 6-1, 6-4 1.33 2.84
08.09.   Sergeyev I. - Schoorel T. 1K 6-2, 1-6, 7-6 1.32 2.82
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Klizan M. - Sergeyev I. 1K 7-6, 6-0 1.50 2.25
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Kirillov E. - Sergeyev I. OF 6-1, 6-0 2.21 1.52
10.08.   Sergeyev I. - Sancic A. 1K 6-4, 6-2 1.47 2.34
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Molchanov D. - Sergeyev I. OF 4-6, 6-3, 7-6 2.54 1.40
28.07.   Sergeyev I. - Dubinsky V. 1K 6-4, 6-1 1.20 3.67
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Jaziri M. - Sergeyev I. SF 6-3, 7-5    
23.07.   Sergeyev I. - Inoyatov M. ČF 6-2, 6-2    
22.07.   Sergeyev I. - Giustino L. OF 6-4, 6-4    
21.07.   Sergeyev I. - Kushakov A. 1K 6-3, 6-4    
18.07.   Marrai M. - Sergeyev I. F 5-7, 6-1, 6-3    
17.07.   Sergeyev I. - Leonte B. SF 6-0, 6-2    
16.07.   Sergeyev I. - King B. ČF 6-3, 6-1    
15.07.   Sergeyev I. - Tsivadze G. OF 6-3, 6-0    
14.07.   Sergeyev I. - Asatryan T. 1K 6-3, 6-1    
24.06.   Dustov F. - Sergeyev I. OF 7-64, 7-65    
23.06.   Sergeyev I. - Thomson C. 1K 7-610, 3-6, 6-4    
  Bytom challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Janowicz J. - Sergeyev I. 1K 6-4, 6-4 1.55 2.15
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Ramirez-Hidal - Sergeyev I. 1K 6-3, 2-6, 6-4 1.38 2.58
07.06.   Sergeyev I. - Semjan M. Q-ČF 7-6, 6-1    
06.06.   Sergeyev I. - Traykov I. Q-OF 6-0, 7-5    
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Santos-Gonzal - Sergeyev I. 1K 3-6, 6-3, 7-6    
01.06.   Sergeyev I. - Poch-Gradin C Q-ČF 6-1, 6-4    
31.05.   Sergeyev I. - Panfil G. Q-OF 6-3, 6-0    
30.05.   Sergeyev I. - Yuzhnyy A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Sousa P. - Sergeyev I. Q-ČF 6-4, 4-6, 4-0    
25.04.   Sergeyev I. - Boughnimi M. Q-OF 6-0, 6-1    
24.04.   Sergeyev I. - Brahim A. Q-1K 6-0, 6-2    
  Sofie challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Dodig I. - Sergeyev I. Q-1K 6-2, 2-0    
  Futures 09 Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Sergeyev I. - Roshardt R. F 6-0    
03.04.   Sergeyev I. - Economidis K. SF 7-5, 6-1    
02.04.   Sergeyev I. - Inoyatov M. ČF 6-4, 6-3    
01.04.   Sergeyev I. - Vivanco-Guzma OF 6-3, 6-3    
31.03.   Sergeyev I. - Mirnegg M. 1K 6-2, 2-6, 6-2    
28.03.   Sergeyev I. - Rudnev V. F 6-3, 6-1    
27.03.   Sergeyev I. - Tveit E. SF 6-2, 6-2    
26.03.   Sergeyev I. - Inoyatov M. ČF 6-3, 6-0    
25.03.   Sergeyev I. - Lustyk J. OF 6-2, 6-3    
24.03.   Sergeyev I. - Mirnegg M. 1K 65-7, 6-4, 6-4    
20.03.   Vejmelka A. - Sergeyev I. SF 6-4, 1-6, 6-2    
19.03.   Sergeyev I. - Dimov V. ČF 2-6, 6-3, 6-1    
18.03.   Sergeyev I. - Mihov T. OF 6-3, 6-4    
17.03.   Sergeyev I. - Mirnegg M. 1K 1-6, 7-5, 6-1    
12.02.   Maamoun K. - Sergeyev I. ČF 6-4, 6-2    
11.02.   Sergeyev I. - Sabry S. OF 6-0, 6-1    
10.02.   Sergeyev I. - Ezz M. 1K 6-4, 6-2    
03.02.   Inoyatov M. - Sergeyev I. 1K 7-65, 7-66    
28.01.   Sabry S. - Sergeyev I. OF 6-3, 1-6, 7-61    
27.01.   Sergeyev I. - Chaki R. 1K 3-6, 6-3, 6-3    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Dolgo / Smirn - Panfi / Serge OF 6-2, 6-3    
  Alphen a/d Rijn challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Marx / Riesc - March / Serge OF 6-3, 6-0    
  Freudenstadt challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Pless / Ward - Juska / Serge OF 6-3, 6-4    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Hense / Hubbl - Rudne / Serge F 7-5, 7-5 1.79 1.82
13.08.   Rudne / Serge - Lee H / Yang SF 6-2, 6-4    
12.08.   Rudne / Serge - Alvar / Poch ČF 7-5, 6-3    
11.08.   Rudne / Serge - Rizza / Stath OF 6-4, 6-1    
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   van d / Weste - Gorba / Serge ČF 6-2, 7-5    
28.07.   Gorba / Serge - Klec / Mitsu OF 6-2, 6-3    
  Bytom challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Santo / Truji - Serge / Smirn OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Cherkassy challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Stakhovsky S. - Sergeyev I. 1K 6-1, 5-7, 6-3 1.37 2.61
  Almaty 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Decoud S. - Sergeyev I. OF 6-1, 6-3    
26.08.   Sergeyev I. - Perez-Perez S 1K 6-3, 3-6, 6-4 1.35 2.70
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Sergeyev I. - Gorban A. F 6-4, 6-4    
22.08.   Sergeyev I. - Dolgopolov A. SF 6-0, 6-3    
21.08.   Sergeyev I. - Somogyi A. ČF 7-63, 6-2    
20.08.   Sergeyev I. - Karatchenia A OF 6-1, 6-3    
19.08.   Sergeyev I. - Krotiouk S. 1K 6-3, 6-0    
12.08.   Poerschke L. - Sergeyev I. 1K 7-65, 6-4    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Marach O. - Sergeyev I. 1K 6-7, 7-5, 7-6    
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Chernov A. - Sergeyev I. OF 3-6, 6-4, 6-4    
30.07.   Sergeyev I. - Arnaboldi A. 1K 7-6, 7-5    
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Di Mauro A. - Sergeyev I. OF 6-7, 6-2, 6-0 1.56 2.14
07.07.   Sergeyev I. - Bozoljac I. 1K 5-7, 7-6, 6-1 2.48 1.42
  Turín challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Kamke T. - Sergeyev I. 1K 6-4, 0-6, 7-5 1.46 2.37
30.06.   Sergeyev I. - Motti A. Q-ČF 6-3, 6-3    
29.06.   Sergeyev I. - Sattanino M. Q-OF 7-5, 7-5    
  Bytom challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Riba-Madrid P - Sergeyev I. 1K 2-6, 6-2, 7-6 1.46 2.34
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Prodon E. - Sergeyev I. 1K 6-7, 6-3, 6-4 1.31 2.84
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Lorenzi P. - Sergeyev I. 1K 7-5, 6-2 1.63 2.00
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Gensse A. - Sergeyev I. Q-1K 6-2, 6-2 1.75 1.85
  Marrákeš challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Monfils G. - Sergeyev I. OF 6-3, 6-0 1.14 4.22
13.05.   Sergeyev I. - Recouderc L. 1K 6-3, 6-3 2.12 1.56
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Dasnieres de - Sergeyev I. 1K 6-2, 5-7, 6-2 2.55 1.40
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Vicente F. - Sergeyev I. 1K 4-6, 7-5, 6-4 1.42 2.48
  Futures 08 Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Stasiak J. - Sergeyev I. 1K 6-3, 7-5, 6-2    
01.04.   Brown D. - Sergeyev I. 1K 7-65, 4-6, 6-3    
28.03.   Moraru G. - Sergeyev I. SF 4-6, 6-0, 6-1    
27.03.   Sergeyev I. - Lojda D. ČF 6-3, 7-5    
26.03.   Sergeyev I. - Marse-Vidri J OF 6-3, 6-0    
25.03.   Sergeyev I. - Sansonetti F. 1K 6-1, 6-3    
18.03.   Plotniy A. - Sergeyev I. 1K 6-2, 4-6, 7-5    
  Cherkassy challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Bachi / Brand - Gorba / Serge OF 6-4, 6-4    
  Almaty 3 challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Bykov / Makey - Gorba / Serge OF 6-1, 6-2    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Molch / Smirn - Dupuy / Serge ČF 6-0, 6-1    
05.08.   Dupuy / Serge - Chen / Shipi OF 7-6, 6-3    
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Krasn / Matsu - Gorba / Serge ČF 6-0, 6-2    
29.07.   Gorba / Serge - Kukus / Maamo OF 7-6, 1-6, 10-6    
  San Benedetto challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Guez / Sidor - Kiril / Serge OF 6-3, 6-1    
  Bytom challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Brizz / Vagno - Elesk / Serge OF 6-1, 7-6    
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Bedna / Zelen - Lojda / Serge SF 6-2, 6-2    
11.06.   Lojda / Serge - Rosol / Zib T ČF    
10.06.   Lojda / Serge - Devil / Prodo OF 7-5, 6-4    
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Alleg / Tecau - Elgin / Serge OF 4-6, 6-2, 10-7    
  Tunis challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Colan / Motti - Elgin / Serge OF 6-3, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Bukurešť challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Montcourt M. - Sergeyev I. OF 6-2, 6-0 1.33 2.75
25.09.   Sergeyev I. - Kudryavtsev A 1K 6-1, 7-5 1.74 1.87
23.09.   Sergeyev I. - Burniol-Teixi Q-ČF 6-2, 6-0    
22.09.   Sergeyev I. - Paval C. Q-OF 6-2, 6-3    
21.09.   Sergeyev I. - Burzi E. Q-1K 6-3, 6-4    
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Luzzi F. - Sergeyev I. 1K 6-2, 6-2 1.29 2.92
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Patience O. - Sergeyev I. OF 6-2, 7-5 1.33 2.73
04.09.   Sergeyev I. - Lojda D. 1K 7-6, 4-6, 6-4 1.78 1.80
  Cherkassy challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Ventura S. - Sergeyev I. 1K 6-3, 6-7, 6-3 1.40 2.60
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Gorban A. - Sergeyev I. OF 6-2, 6-3    
14.08.   Sergeyev I. - Molchanov D. 1K 6-3, 6-2    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Maamoon M. - Sergeyev I. OF 6-4, 2-6, 6-2 2.40 1.45
07.08.   Sergeyev I. - Ikramov S. 1K 4-6, 6-1, 7-6 1.30 2.90
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Kukushkin M. - Sergeyev I. F 6-3, 6-1 1.86 1.74
04.08.   Sergeyev I. - Sela D. SF 7-5, 6-2 3.03 1.27
03.08.   Sergeyev I. - Istomin D. ČF 7-5, 6-4 2.60 1.36
02.08.   Sergeyev I. - Bubka S. OF 6-3, 6-4    
31.07.   Sergeyev I. - Chen T. 1K 7-6, 6-4 1.90 1.70
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Mathieu J. - Sergeyev I. OF 7-64, 6-2    
17.07.   Sergeyev I. - Jouan R. 1K 6-4, 6-3    
13.07.   Paire B. - Sergeyev I. SF 6-1, 7-5    
12.07.   Sergeyev I. - Cruciat A. ČF 6-4, 63-7, 6-3    
11.07.   Sergeyev I. - Niland C. OF 6-3, 6-2    
10.07.   Sergeyev I. - Fabbri A. 1K 4-6, 6-4, 7-65    
  Constanta challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Cervenak P. - Sergeyev I. 1K 6-4, 6-7, 6-3 1.40 2.50
24.06.   Sergeyev I. - Miron M. Q-ČF 6-2, 6-3    
23.06.   Sergeyev I. - Kanev Y. Q-OF 6-0, 6-3    
  Futures 07 Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Sergeyev I. - Vassiliev M. F 6-4, 6-0    
15.06.   Sergeyev I. - Molchanov D. SF 6-3, 6-1    
14.06.   Sergeyev I. - Smirnov A. ČF 6-2, 6-7, 6-2    
13.06.   Sergeyev I. - Rudnev V. OF 7-5, 7-5    
12.06.   Sergeyev I. - Alekseenko V. 1K 7-64, 6-3    
07.06.   Smirnov A. - Sergeyev I. ČF 6-2, 2-6, 6-1    
06.06.   Sergeyev I. - Katliarou P. OF 7-65, 6-3    
05.06.   Sergeyev I. - Shirinov F. 1K 6-1, 6-0    
24.05.   Gard C. - Sergeyev I. ČF 3-6, 7-5, 2-1    
23.05.   Sergeyev I. - Nedeljkovic P OF 6-0, 6-1    
22.05.   Sergeyev I. - Feitsch M. 1K 6-2, 6-2    
19.05.   Sergeyev I. - Traykov I. F 3-6, 6-2, 6-2    
18.05.   Sergeyev I. - Kumlin D. SF 7-61, 6-2    
17.05.   Sergeyev I. - Tavares L. ČF 6-4, 4-6, 6-4    
16.05.   Sergeyev I. - Kanev Y. OF 7-61, 6-1    
15.05.   Sergeyev I. - Figueroa P. 1K 6-1, 6-3    
11.05.   Mergea F. - Sergeyev I. SF 6-4, 6-3    
10.05.   Sergeyev I. - Ionita V. ČF 64-7, 6-2, 5-2    
09.05.   Sergeyev I. - Leonte B. OF 7-5, 63-7, 6-2    
08.05.   Sergeyev I. - Szygowski J. 1K 6-2, 6-2    
03.05.   Desein N. - Sergeyev I. ČF 6-3, 2-6, 6-4    
02.05.   Sergeyev I. - Karol D. OF 6-3, 63-7, 6-4    
01.05.   Sergeyev I. - Dalla Santa F 1K 7-64, 7-65    
05.04.   Checa-Calvo J - Sergeyev I. ČF 3-6, 6-4, 6-4    
04.04.   Sergeyev I. - Smirnov A. OF 6-2, 6-2    
03.04.   Sergeyev I. - Celik G. 1K 6-0, 6-2    
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Cruci / Miron - Lunca / Serge SF 6-2, 6-2    
06.09.   Lunca / Serge - Oswal / Scher ČF 6-1, 6-4    
05.09.   Lunca / Serge - Kiril / Marca OF 6-3, 6-2    
  Cherkassy challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Munoz / Ventu - Klyme / Serge OF 6-1, 6-2    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Jorqu / Jun W - Pavlo / Serge OF 6-1, 6-4    
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Chen / Mazar - Gorba / Serge ČF 3-6, 6-1, 15-13    
31.07.   Gorba / Serge - Filip / Kroti OF 6-2, 6-2    
  Constanta challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Morar / Tecau - Lunca / Serge SF 6-2, 7-5    
27.06.   Lunca / Serge - Aguil / Guez ČF 6-3, 6-1    
26.06.   Lunca / Serge - Karag / Moser OF 6-3, 7-6    
Žádné zápasy.
 
  Futures 06 Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Stanica V. - Sergeyev I. ČF 6-4, 6-4    
30.08.   Sergeyev I. - Alcaide-Juste OF 6-2, 7-5    
29.08.   Sergeyev I. - Gavrila A. 1K 6-3, 6-4    
22.08.   Chaki R. - Sergeyev I. 1K 7-5, 6-3    
19.08.   Ionita V. - Sergeyev I. F 6-4, 6-3    
18.08.   Sergeyev I. - Cruciat A. SF 6-3, 6-3    
17.08.   Sergeyev I. - Nedovyesov A. ČF 6-3, 7-6    
16.08.   Sergeyev I. - Karanashev A. OF 6-2, 6-3    
15.08.   Sergeyev I. - Novak B. 1K 4-6, 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 05 Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Yarmola A. - Sergeyev I. OF 1-6, 7-5, 6-4    
11.10.   Sergeyev I. - Craciun T. 1K 6-2, 4-6, 6-4    
01.10.   Smirnov A. - Sergeyev I. Q-2K 6-4, 2-6, 6-1    
30.09.   Sergeyev I. - Klymenko V. Q-1K 6-1, 6-3    
27.09.   Petrov D. - Sergeyev I. 1K 6-1, 6-2    
  Samarkand challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Im K. - Sergeyev I. OF 7-5, 7-5    
15.08.   Sergeyev I. - Sun P. 1K 6-4, 6-4    
14.08.   Sergeyev I. - Ivanov P. Q-ČF 2-6, 6-2, 6-1    
13.08.   Sergeyev I. - Shegai V. Q-OF 6-2, 6-2    
12.08.   Sergeyev I. - Nurov F. Q-1K 6-0, 6-0    
  Saransk challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Jaziri M. - Sergeyev I. Q-OF 6-4, 2-6, 6-2    
30.07.   Sergeyev I. - Naymushin A. Q-1K 6-0, 6-0    
  Futures 05 Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Dilaj M. - Sergeyev I. OF 7-64, 6-3    
24.05.   Sergeyev I. - Dilaj P. 1K 6-1, 6-2    
18.05.   Nijaki J. - Sergeyev I. OF 2-6, 6-4, 6-2    
17.05.   Sergeyev I. - Roelant C. 1K 4-6, 6-1, 7-61    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 04 Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Fasching A. - Sergeyev I. 1K 6-3, 3-6, 7-5    
05.10.   Garcia-Sintes - Sergeyev I. 1K 6-4, 6-2    
  Kyjev challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Dabrowski B. - Sergeyev I. Q-OF 6-4, 6-3    
28.08.   Sergeyev I. - Smirnov E. Q-1K 6-3, 6-4    
  Futures 04 Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Smirnov E. - Sergeyev I. ČF 6-4, 6-1    
11.08.   Sergeyev I. - Skroderis J. OF 4-6, 6-2, 6-3    
10.08.   Sergeyev I. - Kozin V. 1K 6-3, 6-4    
08.07.   Pozdnev S. - Sergeyev I. ČF 6-3, 6-3    
07.07.   Sergeyev I. - Portnov V. OF 6-3    
06.07.   Sergeyev I. - Inoyatov M. 1K 6-3, 6-2    
04.07.   Istomin D. - Sergeyev I. Q-OF 6-2, 6-3    
03.07.   Sergeyev I. - Kojemiakin A. Q-1K 6-4, 6-4    
23.06.   Stakhovsky S. - Sergeyev I. OF 6-4, 2-6, 6-4    
22.06.   Sergeyev I. - Filenkov A. 1K 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 03 Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Davletshin V. - Sergeyev I. 1K 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
10.11.2020 - ?  Futures 2020 skreč
02.11.2020 - 08.11.2020  Futures 2020 skreč
22.11.2018 - 13.08.2019  Futures 2018 nenastoupil
01.04.2018 - 25.08.2018  Panama City challenger skreč
23.08.2016 - 24.09.2016  Futures 2016 skreč
20.08.2013 - 16.09.2013  US Open skreč
06.05.2013 - 21.05.2013  Řím 2 challenger skreč - pravé rameno
24.02.2013 - 06.03.2013  Dubaj skreč
14.01.2011 - 14.02.2011  Australian Open skreč
13.10.2010 - 16.10.2010  Taškent challenger skreč - slabost
09.09.2010 - 13.09.2010  Alphen a/d Rijn challenger skreč - zánět spojivek
01.07.2010 - 01.07.2010  Braunschweig challenger skreč
17.03.2010 - 11.05.2010  Marrákeš challenger skreč - levé zápěstí
03.02.2010 - 03.02.2010  Kazaň challenger skreč - slabost
22.09.2009 - 22.09.2009  Trnava challenger skreč - únava
26.04.2009 - 08.05.2009  Tunis challenger skreč
17.04.2009 - 24.04.2009  Sofie challenger skreč
24.05.2007 - 05.06.2007  Futures 07 skreč
22.02.2006 - 08.04.2006  Futures 06 skreč
20.08.2005 - 27.09.2005  Bukhara challenger skreč
 
 

Zprávy

  • Federer a spol. suverénní, set ztratil jen Djokovič

    AUSTRALIAN OPEN MUŽI - Úvodní grandslam sezony pokračuje bez velkých překvapení. Ve dvouhře mužů se favoritům dařilo i dnes. Pohodlné postupy si zajistili Federer, Verdasco, Davyděnko a přes ztrátu první sady nakonec také Djokovič. Melbourne se již s jistotou může těšit na duel Hewitta s Baghdatisem.   »
    21. 1. 2010, 12:00 | Aktuality |  118 komentářů
     
 
 
 
 
TOPlist