1. den v Miami: Do hlavní soutěže vstoupí sestry Fruhvirtovy, Siniaková a Martincová

  • V rámci prvního hracího dne letošního ročníku Miami Open půjdou do akce čtyři české zástupkyně. Brenda Fruhvirtová se v prvním kole střetne s Xiyu Wang z Číny, Linda Fruhvirtová s kanadskou kvalifikantkou Katherine Sebovovou, Kateřina Siniaková s domácí Claire Liuovou a kvalifikantka Tereza Martincová s Němkou Tamarou Korpatschovou.
    21. 3., 08:00 | Previews |  232 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Češi v akci •
B. Fruhvirtová (ČR) - Xiyu Wang (Čína) | PREVIEW LS | Grandstand (17:00 SEČ)
Martincová (ČR) - Korpatschová (Něm.) | PREVIEW LS | Court 1 (19:00 SEČ)
Siniaková (ČR) - Liuová (USA) | PREVIEW LS | Court 7 (19:00 SEČ)
L. Fruhvirtová (ČR) - Sebovová (Kan.) | PREVIEW LS | Grandstand (20:00 SEČ)


Brenda Fruhvirtová (142.) - Xiyu Wang (58.) | Grandstand (17:00 SEČ)
Brenda Fruhvirtová dnes zahájí svou premiéru na podnicích WTA 1000. Teprve 15letá Češka startující na divokou kartu od pořadatelů vyzve v úvodním kole hlavní soutěže o šest let starší Xiyu Wang. Bude se jednat o premiérový vzájemný souboj.

Fruhvirtová se na nejvyšší tour představí počtvrté, loni v Guadalajaře a letos v Aucklandu i na Australian Open, kde prošla tříkolovou kvalifikací, skončila shodně hned v prvním kole. Do Miami dorazila po vystoupení na W40 v Bengalúru, v indické metropoli zvládla v roli nasazené jedničky všech pět zápasů a vyhrála i své deváté finále na turnajích ITF, a to po parádním obratu proti domácí Ankitě Rainaové. Jedná se o její první triumf mimo antukové dvorce a ten zatím nejcennější v kariéře.

Wang zakončila loňskou sezonu šokující porážkou s Ninou Potočnikovou v Billie Jean King Cupu a od té doby se trápí. Letos uspěla jen ve dvou z osmi duelů, a to proti trápící se Alison Riskeové-Amritrajové v Méridě a Olze Danilovičové v Indian Wells. V kalifornské poušti odehrála svůj nejpovedenější turnaj v aktuálním roce, po postupu přes Srbku neměla daleko ke skalpu Anastasie Potapovové.

Fruhvirtová patří k největším mladým talentům, a dokonce není ani nijak výraznou outsiderkou. Wang sice do utkání nastoupí s negativní letošní bilancí, nicméně na poslední akci v Indian Wells neměla daleko ke skalpu Anastasie Potapovové a pro českou teenagerku bude nejspíše až příliš solidní a těžkou soupeřkou. Mladší z talentovaných sester prohrála všechny tři dosavadní souboje s hráčkami Top 100 a stále čeká na první vítězství v hlavních soutěžích na nejvyšším okruhu.

Tip na vítězku: Xiyu Wang

Brenda Fruhvirtová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Největší úspěchy na venkovních betonech: čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Bilance: 8-2
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 8-2
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 0-0 (kariérní 0-2)
Grandslamy: Australian Open (1K)

Brenda Fruhvirtová - Miami Open
Kariérní bilance:
0-0
Nejlepší výsledek: 1. kolo (2023)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: W40 Bengalúru (T)

Xiyu Wang - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Indian Wells,  Mérida (2K)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Indian Wells, Mérida (2K)
Bilance: 2-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 2-8
Bilance na venkovních betonech: 2-6
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 1-2 (kariérní 117-63)
Grandslamy: Australian Open (1K)

Xiyu Wang - Miami Open
Kariérní bilance:
1-2
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2019)
Loňský výsledek: kvalifikace
Generálka: Indian Wells (2K)


Tereza Martincová (113.) - Tamara Korpatschová (87.) | Court 1 (19:00 SEČ)
Tereza Martincová může poprvé od loňského srpna vyhrát tři zápasy v řadě. Na zvládnutou kvalifikaci se pokusí navázat v souboji s debutantkou Tamarou Korpatschovou. Na jediné předchozí střetnutí došlo před osmi lety na halové akci ITF ve Francii, česká zástupkyně v něm měla jasně navrch.

Martincová zakončila loňskou sezonu s negativní zápasovou bilancí, v pozitivních číslech není ani letos (6-8) a už vypadla z elitní stovky světového hodnocení. V probíhajícím roce má za sebou osm turnajů a ani na jednom nedokázala přejít přes první kolo hlavní soutěže, navíc na posledních čtyřech akcích ztroskotala v kvalifikaci. V Miami si v bojích o hlavní fázi poradila se Simonou Waltertovou a po obratu s Julií Grabherovou.

Korpatschová loni prožila jednu ze svých nejlepších sezon v kariéře. Vstup do té letošní je ale z jejího pohledu katastrofální, v tomto roce prohrála všech sedm utkání a dohromady uhrála jen dva sety, konkrétně v úvodních dvou duelech. Nepomohl jí ani návrat na nižší okruh ITF, na konci února nestačila v Maconu na Audrey Albieovou a na začátku března v Trnavě nenašla recept na Weroniku Falkowskou.

Martincová se v posledních měsících ohromně trápí, nicméně soupeřka je na tom letos ještě mnohem hůře a ve své kariéře odehrála jen 18 utkání na venkovních betonech (6-12). Toho by měla pražská rodačka využít a vyrovnat své maximum v tomto dějišti.

Tip na vítězku: Tereza Martincová

Tereza Martincová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Největší úspěchy na venkovních betonech: čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Bilance: 6-8
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance na venkovních betonech: 6-7
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 0-2 (kariérní 33-42)
Grandslamy: Australian Open (1K)

Tereza Martincová - Miami Open
Kariérní bilance:
1-2
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2021)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: Indian Wells (Q)

Tamara Korpatschová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Největší úspěchy na venkovních betonech: čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Bilance: 0-7
Bilance z posledních 10 zápasů: 1-9
Bilance na venkovních betonech: 0-3
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 0-4 (kariérní 209-156)
Grandslamy: Australian Open (1K)

Tamara Korpatschová - Miami Open
Kariérní bilance:
0-0
Nejlepší výsledek: 1. kolo (2023)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: W60 Trnava (1K)


Kateřina Siniaková (46.) - Claire Liuová (59.) | Court 7 (19:00 SEČ)
Kateřina Siniaková se až loni, při celkově osmém startu, dostala do třetího kola Miami Open. Do letošního ročníku floridského podniku vstoupí proti domácí Claire Liuové. S Američankou prohrála loni v Monastiru i letos v Adelaide.

Siniaková si letos vede až na pár zaváhání slušně. Ve druhém kole v Adelaide neměla daleko ke skalpu zástupkyně Top 10 Caroline Garciaové, v Méridě padla těsně v semifinále s pozdější šampionkou Camilou Giorgiovou, pak nešťastně podlehla Kamille Rachimovové v Monterrey a ve druhém kole v Indian Wells měla na dosah vítězství nad členkou elitní dvacítky Beatriz Haddadovou Maiaovou. Do Miami přijela s letošní bilancí 8-6.

Liuová naopak na Floridu dorazila s negativní úspěšností 7-9, přičemž více než polovinu výher posbírala v lednu na australském kontinentu a přes první kolo hlavní soutěže se letos podívala jen dvakrát. V posledních 10 utkáních se radovala z postupu pouze třikrát, naposledy před dvěma týdny v Indian Wells, kde si poradila s trápící se Annou Karolínou Schmiedlovou a pak schytala výprask od světové jedničky Igy Šwiatekové.

Siniaková má jedinečnou šanci poprvé Liuovou porazit. V posledních týdnech se totiž prezentovala solidní formou a dokázala držet krok i s kvalitnějšími soupeřkami, kdežto její protivnice zvládla jen tři z posledních 10 zápasů, dvakrát prohrála s Dajanou Jastremskou a nestačila třeba ani na Lauru Siegemundovou. Pokud Češka předvede jeden ze svých lepších výkonů, mohlo by to na postup stačit.

Tip na vítězku: Kateřina Siniaková

Kateřina Siniaková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Mérida (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Mérida (SF)
Bilance: 8-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 5-5
Bilance na venkovních betonech: 8-6
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 6-3 (kariérní 88-65)
Grandslamy: Australian Open (1K)

Kateřina Siniaková - Miami Open
Kariérní bilance:
3-7
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2022)
Loňský výsledek: 3. kolo
Generálka: Indian Wells (2K)

Claire Liuová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Indian Wells,  Australian Open (2K)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Indian Wells, Australian Open (2K)
Bilance: 7-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 3-7
Bilance na venkovních betonech: 7-9
Bilance proti hráčkám Top 50: 1-4 (kariérní 10-24)
Grandslamy: Australian Open (2K)

Claire Liuová - Miami Open
Kariérní bilance:
1-1
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2018)
Loňský výsledek: kvalifikace
Generálka: Indian Wells (2K)


Linda Fruhvirtová (50.) - Katherine Sebovová (172.) | Grandstand (20:00 SEČ)
Linda Fruhvirtová bude v Miami obhajovat osmifinále, svůj nejlepší výsledek na akcích WTA 1000. Letošní působení na Floridě odstartuje proti kvalifikantce Katherine Sebovové, která na Miami Open debutuje. Hráčky se potkávají poprvé.

Fruhvirtová přerušila na lednovém Australian Open sérii čtyř vyřazení v prvním kole, která se táhla od jejího senzačního zářijového triumfu v indickém Čennaí. V Melbourne Parku to nakonec dotáhla až do druhého týdne a od postupu do čtvrtfinále ji dělil jediný set. Přes úvodní soupeřku přešla i na dalších třech turnajích v Hua Hinu, Dubaji a Indian Wells. Pokaždé ztroskotala ve druhém kole, v kalifornské poušti po nevyužitém mečbolu proti nasazené Anhelině Kalininové.

Sebovová má v probíhající sezoně vynikající úspěšnost 10 výher a pouhých dvou porážek. Polovinu skalpů si ovšem připsala v kvalifikačních bojích a zbylých pět na domácím halovém podniku ITF v Torontu, kde za celý týden ztratila jediný set a slavila svůj třetí kariérní triumf. V žebříčku je momentálně na svém maximu a v Miami musela do kvalifikace. Zatímco Kamillu Rachimovovou přehrála snadno, s Jodie Burrageovou měla velké potíže a nebyla daleko od vyřazení.

Fruhvirtová je jasnou favoritkou. Její soupeřka má na kontě jediné vítězství v hlavních soutěžích na nejvyšším okruhu, s hráčkami Top 100 disponuje bilancí 5-11 a neuspěla v ani jednom ze tří předchozích soubojů s členkami nejlepší padesátky. Navíc měla v posledních týdnech potíže třeba s Gabrielou Andreou Knutsonovou nebo ve finále kvalifikace v tomto dějišti s Jodie Burrageovou.

Tip na vítězku: Linda Fruhvirtová

Linda Fruhvirtová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Australian Open (OF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open (OF)
Bilance: 6-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 6-5
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 2-1 (kariérní 54-27)
Grandslamy: Australian Open (OF)

Linda Fruhvirtová - Miami Open
Kariérní bilance:
3-1
Nejlepší výsledek: osmifinále (2022)
Loňský výsledek: osmifinále
Generálka: Indian Wells (2K)

Katherine Sebovová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Největší úspěchy na venkovních betonech: čeká na první výhru v hlavních soutěžích na nejvyšší tour
Bilance: 10-2
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na venkovních betonech: 5-2
Bilance proti hráčkám Top 50: 0-1 (kariérní 0-3)
Grandslamy: Australian Open (1K)

Katherine Sebovová - Miami Open
Kariérní bilance:
0-0
Nejlepší výsledek: 1. kolo (2023)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: W25 Toronto (T)

MIAMI OPEN 2023 - PROGRAM 1. HRACÍHO DNE
• GRANDSTAND • (od 17:00 SEČ)
1. B. Fruhvirtová (ČR) - Xiyu Wang (Čína)
2. Mertensová (Belg.) - Parksová (USA)
3. L. Fruhvirtová (ČR) - Sebovová (Kan.)
4. Peraová (USA) - Rodinová (-)
• BUTCH BUCHHOLZ • (od 16:00 SEČ)
1. Ealaová (Fil.) - Beguová (Rum.)
2. Putincevová (Kaz.) - Marinová (Kan.)
3. Giorgiová (It.) - Kanepiová (Est.)
4. Golubicová (Švýc.) - Baptisteová (USA)
• COURT 1 • (od 16:00 SEČ)
3. Martincová (ČR) - Korpatschová (Něm.)
• COURT 7 • (od 16:00 SEČ)
3. Siniaková (ČR) - Liuová (USA)
Kompletní program
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (232)
21.03.2023 23:25Od: hanz
Do kdypa asi stará Kanepi bude hrát?
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:21Od: Jon61
Camila Giorgi vedla s veteránkou Kanepi 5:0 ve třetím setu a hraje se tie break. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:20Od: baba
tak dnešek se moc nevydařil, zítra snad bude lépe
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:42Od: tommr
zítra budou hrát holky který jsou momentálně v lepší formě a předpokládám že všechny vyhrajou ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:19Od: tommr Tereza Martincová
tak nakonec dneska z našich vyhrála jen Tereza které jsem přitom věřil nejmíň ... smile
Katka měla nehoráznou smůlu když musela vzdát skvěle rozehranej zápas ... smile
Sestry Fruhvirtovy dneska zklamaly jak výsledkově tak herně ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:22Od: milanspring
ano, to že Fruhvirtovy prohrály ani tak nemrzí, jako to po jakém výkonu
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:37Od: Otmar
Je to tak, prohrát jistě lze...ale jak...to je problém!!
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:15Od: makro99 Sebov
Ty bláho, Sebov bylo vidět, že to má hodně v hlavě (opakoavná nadhozy, simulované údery mezi výměnama..).. ale nakonec nepomohla vůbec; jak tam narvala ty dva vítězný FH hned po returnu, nad tím sama kroutí hlavou ještě teď...
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:23Od: Tomas_Smid_fan
ale pomohla, bez její pomoci by Linda druhý set nevyhrála.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:26Od: makro99
to nevím, 2. set sem viděl až poslední game.. ale mluvím o té koncovce, čekal sem, že jí ta ruka ztuhne, ale... holt dneska všechno špatně;
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:14Od: Mony
Kanadská Káťa katyně Češek..Nosková,Knutson,Fruhv..ale snad jsem jí to i přál, zasloužila si to, a ten pláč dojetí na koncismile..
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:15Od: Alien
Knutson? Jaká Knutson?
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:20Od: Mony
další Češka,amatérka..Pracuje na universitě asi v Londýně, zřejmě jí teď dali volno, tak si zajela vyhrát nějaká ITFka..akorát tuhle Sebov v dalším dramatu nakonec nedala.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:20Od: milanspring
Sebov normálně hrává turnaje s tenistkami úrovně naší Gabrielou Knutson, Gabrielu po boji porazila
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:16Od: hanz
Příště bude brečet z Pegčismilesmile, až jí vymrní (s Lindičkou by to bylo stejný)
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:13Od: Jon61
Linda si zápas prohrála mizerným podáním, dokázala trefit jen polovinu prvních servisů, nasekala 13 dvojchyb. je běhavá, moc chyb nedělá, ale bez podání lze vyhrávat jen kdyby byla soupeřka ještě horší. Snad zítřek bude pro naše tenistky úspěšnější.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:14Od: hanz
Stejně jako s Kalininou... klasika...
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:12Od: Alien
Nezlobte se na mě, ale tohle bylo žalostné! Dobrou noc.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:24Od: Tomas_Smid_fan
bylo a já se nezlobímsmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:10Od: hanz
Lindička pinkalka - další pohnojený tříseťák dablíky .... a tomu zatleskejtmesmile... vrací se tam, kam se svým servisem a tenisem patří... konec první stovky.smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:13Od: George_Renel
Co ty seš za vola, to se jen tak nevidí....
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:14Od: hanz
Bohužel pravdivý vůl.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:10Od: Dobry-den
Fruhvirtky dneska smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:01Od: Dobry-den gratulka
Terezka otočila zápas, konečně! První letošní výhra v hlavní soutěži. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:02Od: Tennis_Lover
Neuvěřitelné.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:12Od: hanz
Tak vono jí to je stejnak prdlajs platný, páč vyfásla Hadí Máju na kterou vůbec neumí
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:00Od: Jon61
Tereza nakonec výhru vydřela. A Linda? Ta bez servisu nemůže zápasy vyhrávat.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:03Od: Tomas_Smid_fan
mně přijde, že má ty servisy horší a horší.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:06Od: makro99
mně přijde, že ten servis předělává..
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:11Od: milanspring
To ano servis asi předělává, ale ani její hra není nic moc, bez nápadu, jen čekání na chybu soupeřky
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:11Od: hanz
A prej že Fuhvirtky budou vládnout tenisu... to je jako když to vykládali o Korýskovi...hahahasmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:14Od: Tomas_Smid_fan
to by bylo sice logické, ale tak zblízka ho nevidím.
Ovšem další bídný výkon od Lindy. Druhý set vyhrála jen díky 20ue soupeřky. Sama měla 1.servis 48% celkově 51%
13w:34ue to není pěkná vizitkasmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:15Od: hanz
smile Naprostý souhlas... na ten její tenis se nedá dívat, je to nezáživné, plné chyb, bez kreativity, HROZNÉHO servisu... zlatá Nosková, ta do toho umí alespoň prásknout, i když se tolik pohybovat neumí
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:30Od: Tomas_Smid_fan
Linda do toho umí taky prásknout, ale dneska jí to moc nepomohlo. Oproti loňsku mi přijde, že ztratila na kreativitě i na tom servisu.
Snad na tom tým s novým trenérem zapracuje. Nicméně čas běží a Linda není jediný talent 16-20let na okruhu.
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:00Od: Tennis_Lover
Gratulace Martinkova. MP zakonceny prasatkem :D S každou jinou by vyletela.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:56Od: Tennis_Lover
Korpatsch DF ani ne do půlky sítě :D :D Tohle je moc i na mě.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:56Od: hanz
Tak copa Kropáč smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:58Od: Tennis_Lover
Jan Vendelin Kropac zlepšovatel a vynálezce
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:55Od: Tennis_Lover
Kdo se těší na antuku? Už aby to začalo. Tohle flakani na nahodu me přestává bavit. Toto není hard tenis, ale spíš tenis na trávě. Bum bum a bud anebo.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:54Od: Tomas_Smid_fan
že ji ty df baví smile Na servisu je opakovaně tragickásmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:56Od: hanz
Ale evidentně jí to netrápí, hodí si tam pár dablíků a tváří se furt spokojeně.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:01Od: Tomas_Smid_fan
jestli nepotřebuje vyhrávat, tak jich může sázet kolik chcesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:48Od: hanz
A Lindička další dablík a šup brejk pro Seboua
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:46Od: dadaft Linda
čekal jsem to jednodušší
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:50Od: makro99
je to porod..
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:51Od: Davor1
Žiadny zápas nemôže byť jednoduchý, keď je tvoj najväčší súper vlastný servis...
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:53Od: makro99
ale tak na tom returnu by to ted šlo..
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:54Od: EllNino
ten servis je fakt hroznej
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:56Od: hanz
Takovej papír alá Vondroušová.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:00Od: EllNino
Markéta má v pohodě servis
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:04Od: Tomas_Smid_fan
smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:13Od: hanz
Vondroušovic že má v pohodě servis? Možná tak plný dablů.... Dobrý tak na nahození ... Přímé body ani esa z něj nedává... servis bídný ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:58Od: makro99
v IW, pokud ten 1. serv trefila, tak z toho bylo docela dost přímých bodů včetně pár es; ale dnes teda kde nic tu nic..
[ Reagovat ]
21.03.2023 23:28Od: makro99
sem to teda zakřik, ty poslední dva gamy byly ty returny hodně špatné...:/
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:39Od: Tennis_Lover
Každopádně v životě si na tohle Miami nezvyknu. V životě. Jediné Miami Open bylo v Crandon Parku. Fialové kurty, výborná atmosféra, parádní místo. Tohle je hnus. Miami nikdy už nebude Miami Open. Bleju.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:40Od: hanz
No, mně se líbí, že je to rychlejší.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:38Od: hanz
Horní polovina se z českého pohledu teda povedla....
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:37Od: Tomas_Smid_fan
poor service game from L.F. Aby ne, když v něm udělala dvě, ne-li 3DF a posledním síť sotva přehodila.smile

By mě zajímalo, kolik času tomu servisu věnuje na trénincích.smile

výborný start do 3.setusmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:38Od: hanz
Ale zatím jich má asi jen 10, to už asi nepřekoná IW.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:40Od: makro99
no já myslím, že momentálně právě docela hodně času; že ten servis nějak předělávají, bylo to vidět i na tom videu z IW s SG... tolik dvojchyb Linda zdaleka nedělávala;
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:35Od: Tennis_Lover
Ta Martinkova je opravdu marná. Tam neumí nic jiného než jen pinkat. Hrozná tenistka.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:36Od: hanz
No, koukni o kurt dál.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:37Od: Tennis_Lover
Nemám odvahu. To jsou fakt hrozne tenisy.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:40Od: hanz
Už aby hrály nějaké zajímavější hráčky, tohle je vážně nuda.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:41Od: Tennis_Lover
*už aby hráli chlapi
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:33Od: hanz
Lindička si dala ve třetím další dablíky a věnovala servis druhé pinkalce.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:33Od: com
Martincova to samy, takze na ne kaslu a du hají smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:35Od: hanz
SOuhlas, už mi to ani nerozčiluje, jak jsou marný. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:32Od: hanz
Jaký by byl asi kurz na Lindičku, že alespoň v jendom setu neudělá žádnou dvojchybu? Tipuju tak 1000.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:28Od: zfloyd Tereza modrá ruka
taky srovnala na 1:1 smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:36Od: lvicek
Modra?
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:28Od: Mony
Uffsmile..Terka i Linda jdou do 3.setu. smile
Pěkná šichta pro obě, ale pro Terku úmornější. Jestli to zvládne, tak klobouk dolů. Korpatch je jako zeď, úmorné výměny. U Lindy přece jen trochu kratší
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:30Od: makro99
Linda bojuje hlavně sama se sebou.. ale set je tam smile ty poslední tři výměny byly pěkné :)
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:25Od: Dobry-den
Linda jak tam řve. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:31Od: frenkie57
Pouští ven emoce, jakoby vyhrála GS. Ale soupeřka překvapila, hraje vážně dobře, určitě lépe, než je její ranking.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:39Od: hanz
Mě hlavně rozčiluje, že tam řve jak pominutá jen při chybách soupeřky, ale sama pořádně nedokáže nic vymyslet.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:20Od: lvicek
Zvedla jsem hlavu zrovna na to druhe podani v prvnim bodu v gamu za stavu 5:3 a ten micek k te siti snad ani nedoletel...
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:14Od: zfloyd Linda Fruhvirtová
i když to moc nejde tak jí nelze upřít velkou bojovnost , ale bude to stačit ? smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:16Od: hanz
No, myslím, že takto se chystá hrát po celou svojí kariéru, žádné náznaky winnerů tam nepozoruju už delší dobu, jí to pinkando vyhovuje, ale do světa s tím díru neudělá.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:54Od: Haitik
Linda dneska zatím strašný..
Ale soupeřce tam teda spadne naprosto vše..
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:55Od: hanz
Sebov je stará známá pinkalka, která hraje tak akorát v USEJ. Myslím, že s ní měla problém i Šafina. Nosková si na ní taky vylámala zuby.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:10Od: Ondřej.Jirásek
pinkalka :D
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:13Od: hanz
No, je pravda, že na Lindičku s Marií nemá.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:52Od: hanz
Párksový taky výsměch .... dobrá tak akorát do haly ....
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:24Od: Tomas_Smid_fan
slečna Párková je venku zase venkusmile K bohu je prostě v hale blíž. Podle všeho sedává někde ve stropní konstrukci.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:32Od: frenkie57
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:51Od: hanz
Lindička si jede zase dablíky...
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:47Od: makro99
Linda dnes poprvé v životě obhajuje velké body - nový tlak, nová zkušenost..
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:44Od: Mony
Linda si půjčila bombarďáky od Aryny, a už to jede
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:49Od: makro99
jáj, teď 3 BB neproměněné, to je škoda, tady to chtělo razantně odskočit...
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:29Od: Tomas_Smid_fan
snad se v nich aspoň dobře běhá. Nike tak dlouho nechal šít věci v Asii, až se nakazil jejich stylem - design hodně často hrůza a to jsem míval jejich boty rád. I kvalitou šel dolů smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:35Od: hanz
Hnus na entou .... blééé ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:40Od: com
nekoukej se do toho zrcadla smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:47Od: hanz
S tím už jsem se dávno srovnal ...smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:34Od: zfloyd
dneska to vypadá na českej masakr motorovou pilou
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:21Od: zfloyd
vypadá to , že ségry mají rády žluté ptáčky , ale Linda to zkazila smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:20Od: Tomas_Smid_fan
U Lindy už asi první set nemá smysl sledovat smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:19Od: Dobry-den černé úterý
Brenda v kanárkovém módu, Katka zranění, Tereza set dole s hráčkou, co letos ještě nevyhrála, Linda teče 0:4... smile

Tak ještě, že už dneska víc Češek nehraje. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:25Od: Tomas_Smid_fan
Tomáš a spol to samý smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:27Od: Dobry-den
Tak Tomáš je ztracenej případ, už se máchá ve 2. stoce moc dlouho...
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:27Od: Dobry-den
stovce smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:33Od: Tomas_Smid_fan
tak kde?smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:38Od: lvicek
Tak macha se lip ve stoce nez ve stovce... ;)
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:19Od: Ondřej.Jirásek Wang a Sebov
si ze mě dneska asi dělaj ..... :D pálej to tam neskutečně a zrovna proti našim, fakt super.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:24Od: Tomas_Smid_fan
to je to sebevědomí, dokud je někdo nevykolejí.smile Brenda už to nestihla, uvidíme jak Linda.

Btw, nevíš, co je s live výsledky, že nejsou live? Vůbec se mi v mobilu nepohnou, přitom livesport běží normálně.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:28Od: Ondřej.Jirásek
to netuším, napsal jsem šéfovi.
[ Reagovat ]
21.03.2023 22:00Od: milanspring Re: Sestry Fruhvirtovy
Sestry Fruhvirtovy, co opustily akademii a trénují je rodiče, jdou od desíti k pěti.

Toto se už nedá omlouvat věkem, před rokem měly o rok míň a hrály jak z partesu. Teď hrají bez nápadu, bez kreativity, je to jen pinkání na téčko. Podání je kapitola sama pro sebe. Přitom jak v Indian, tak v Miami si na los nemůžou stěžovat

Řek bych, že potřebují pořádného trenéra
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:18Od: com
Na to jak se porad Fruhvirtky vychvalujou, ze to budou dalsi Williamsky tak teda nic moc.. Jedna s kanarem, druha k tomu ma taky blizko
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:21Od: Dobry-den
Budou se toho muset naučit víc, než jen zlehýnka lechtat míček raketou...
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:22Od: Oin
Nové Plíškovky budou stačit.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:26Od: com
no svetovou jednicku z Češka by dokazal spocitat i clovek s jednim prstem, to je pravda smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:43Od: Blondie
Vždyť jsou to děti, Come. Karo měla fakt mega výsledky až po 20, ne?
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:15Od: milanspring Linda
vypadá to, že chce dát soupeřce také 9 gamů náskok, stejně jak Brenda
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:18Od: elsky
Problém je ale soupeřka..
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:14Od: lvicek
Skoda Katky, nevypadala moc dobre tu chvilku, co jsem ji videla na lavicce. Tak ji drzim palce, at z toho neni nic velkeho.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:14Od: EllNino Dnes
To vypadá na totální fiasko :/
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:18Od: Tomas_Smid_fan
tak kde je další turnaj?smile Už předpokládám antuka.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:11Od: com
Dve venku..
Dalsi dve tam budou coby dup smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:09Od: Tomas_Smid_fan Katka
zase pechfógl jak Brnosmile

V podstatě vyhraný zápas a místo radosti z postupu a posunu na žebříčku posun na lazaret. A nejspíš tím bohužel zhasly KrejSi i naděje na Sunshine double smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:11Od: Dobry-den Re: posun na žebříčku???
Vždyť měla ve 2. kole Igu...

Jak to bude s deblem se neví, třeba z toho zranění nic nebude, byť to momentálně nevypadá dobře.
Ale nepředbíhal bych, Katka je hysterka...
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:15Od: Tomas_Smid_fan
ale že by pustila vyhraný zápas...
Třeba tam šance na debla je, teda pokud hrajou až zítra nebo pozítří.

To, že nepostoupí, ji samozřejmě nějaké body stát bude, místo aby je připsala.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:09Od: Dobry-den smůla
Jak se vlastně Katka zranila? Já jsem si ničeho nevšiml, jen po jedné z výměn požádala o ošetření.
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:11Od: Tomas_Smid_fan
bohužel možná obnovené zranění nebo jí tam zkrátka něco bolí...smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:13Od: com
Machcac ji dal ultimatum.. Jestli bude lepsi jak on, tak ji da kopacky smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:16Od: Tomas_Smid_fan
v tom případě štěstí, že nehraje deblasmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:07Od: elsky
Sebov zdá se tenis hrát umí smile, první game excelentní.
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:52Od: tommr Katka Siniaková
s Katkou to vypadá zle. Má něco se zápěstím ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:55Od: Mony
ještě má v záloze levé
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:59Od: tommr
jestli si poranila to zápěstí se kterým letos dlouho laborovala tak je to těžkej průšvih ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:59Od: Mony
hmmm, to už má zavázané takysmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:01Od: lenka258
Na live výsledcích je napsáno jen ošetření, nějak spadla? Nebo nebylo vidět, co si provedla s ním? :) Nebo už do zápasu vstoupila zafačovaná?:)
Díky za info!
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:21Od: Mony
přešel jsem na Terky, když v pohodě vedla..vrátím se , pořád vedla, ale slzy na krajíčku a fyzio jí tam fáčovala,..nevím
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:03Od: Tomas_Smid_fan
Mummy is Back...smile
a 2BB v háji smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:56Od: Tomas_Smid_fan
bohužel smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:36Od: Mony
hraješ blbě Terko, ale jsi hezčí
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:36Od: tommr Katka Siniaková
už jsem chtěl napsat, že Katka měla dobrej vstup do druhýho setu a ona si to tak pokazí. Tři zahozený gemboly na 3:0 ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:20Od: tommr Katka Siniaková
Katka první set sice podle očekávání nedopodávala, ale zvládla ho naštěstí ukončit na returnu ... smile
S vítěznejma prognózama bych byl ale opatrnej. Letos v Adelaide Katka soupeřce dokonce v prvním setu nadělila kanára, ale pak úplně vyšuměla ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:13Od: tommr Katka Siniaková
dopodávat set je holt problém a pro Katku to platí dvojnásob ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:20Od: zfloyd
nemusí , když to pak zvládne v pohodě na returnu smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:03Od: Mony
Myslím, že takové soupeřky jako Liu Kačce sednou.
Dnes tedy o ní vůbec nepochybuji, i když Lijka žádné ořezávátko není
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:06Od: zfloyd
hraje dobře , bekhend excelentní smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:08Od: tommr
nemyslím si že Liu je ideální soupeřka pro Katku. Vždyť s ní oba vzájemné zápasy prohrála ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:10Od: com
smile jediny mozny vysvetleni je, ze je Siniakova jeste cela v euforii z vyhry v IW smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:17Od: Tomas_Smid_fan
taky myslím... strašná vracečka. V IW by bylo tutově vymalováno, tady je to o něco rychlejší, tak se snad Katka kousne.
Prohoz na SB parádní a po 2.servisu Liu zatlačila.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:49Od: tommr Katka Siniaková
zápas ještě pořádně nezačal a Katka už má zase nervy v kýblu. A upřímně řečeno ani se jí moc nedivím protože hrát proti takový vracečce jako je Liu je opravdu za trest ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:18Od: Tomas_Smid_fan
smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:44Od: zfloyd
no Kačenko dva dably na game , to si nech na tréninky smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:49Od: com
Kačena ma rada brejkovanou smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:10Od: Mony
Katka jde na to, to by mohla být dobrá podívaná
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:57Od: Preview.lover Čtyřhra
Krejčíková/Siniaková - Linette/Pera
Bouzková/Kasatkina - Haddad Maia/Olmos
Sestry Fruhvirtovy - Gauff/Pegula
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:05Od: Mony
zase hrátka s osudemsmile
Nic těžšího už se snad nenabízelo
Linette s Perou jsem viděl, a hrály skvěle
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:18Od: tommr
pokud jde o sestry Fruhvirtovy tak to máš samozřejmě pravdu, ale Krejsi musí takový soupeřky přehrávat ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:10Od: Alien
Cože? No pane jo!
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:19Od: tommr
jsem rád že KrejSi v Miami budou hrát a snad se jim podaří získat Sunshine Double ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:48Od: Ondřej.Jirásek Brenda
do stavu 0-6 0-3 to asi nepotřebuje komentář, Brenda evidentně nervozní, krátké údery bez razance a bez umístění. po udrženym servisu na 1-3 hrála naopak moc dobře, a dokonce Wang často přetlačovala ve výměnách, uvolnila se a hned to lítalo jinak a Wang nutila k chybám. jen škoda několika rozhodnutí oběhnout si na FH, nechápu, když má silnější BH.

Wang teda neskutečná klika v posledním gamu, dvakrát líznutá lajna a jednou přes pásku, smůla pro Brendu, každopádně na druhém setu už se stavět dá.

musíme si taky uvědomit, že jí bude za pár dní teprve 16, pořád je ve vývinu, kdežto Wang je teda na Číňanku dost muskulaturní a pálí to tam ze všech úderů, servis celkem pravidelně 190-200kmh, co by za to někteří antukáři dali :D
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:57Od: Tomas_Smid_fan Re: Ahoj Ondro
tak to má ještě tak o 10km/h rychlejší servisy než Rybkasmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:58Od: Ondřej.Jirásek
a teď si vem chudák Brenda, takový tintítko ještě, v podstatě juniorka, na takový rány není vůbec zvyklá, i proto je důležitý, že si tyhle zápasy vyzkouší.
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:24Od: Tomas_Smid_fan
taktak, na její tělo jeden takový zápas bohatě stačí, snad si na příštím turnaji zahraje proti rovnocennější soupeřce.smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:58Od: proch
Upřímně řečeno se mi nechce psát to samý. Je třeba si uvědomit, že Brenda je na tom kurtu a naše rady neslyší. Podle mě ty úvodní stavy 0:6 a 0:3 něco naznačují, ale dnešní soupeřce pomohlo pár zázračných úderů, jinak bychom možná viděli, že i 58.hráčce může "pocuchat s psychikou". Jak se Brenda "otrká", tak všechny z kurtu "vytrká"!smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:06Od: Mony
smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:15Od: George_Renel
smile
A věřím, že dotáhnout to do TB, ještě se mohly dít věci, Číňanka již byla dost načnutá.
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:47Od: tommr Brenda Fruhvirtová
za stavu 0:6 0:3 to vypadalo na ostudu ale pak se Brenda naštěstí probrala a druhej set odehrála poměrně slušně. Příště to chce ale začít hrát hned od začátku ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:58Od: makro99
zajímavá kuriozita, že to vyšlo takto to stejně, do stavu 0:9.. ale holt čína není indie, no :/
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:46Od: Dobry-den Brenda
To se moc nepovedlo. Nervozitu odložila příliš pozdě, což je mrzuté, protože to mohl být zajímavý zápas...smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:43Od: com
prvni z kola ven..
3 zbyvaji smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:43Od: hanz
Už padaj jak hrušky...
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:55Od: Tomas_Smid_fan
zatím Češi/ký vs svět asi 0:6smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:20Od: tommr
je třeba rozlišovat a ne házet naše muže a ženy do jednoho pytle ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:51Od: Mony
to ne! To by to tam mohlo s těma našema čuníkama špatně dopadnout
[ Reagovat ]
21.03.2023 21:01Od: Tomas_Smid_fan
není čas rozlišovat smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:43Od: Mony
Skoda Brendasmile už jsem se těšil na TB
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:45Od: tommr
jj k TB scházel jen jeden míček ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:48Od: makro99
Hmm, skoda ten TB moh byt zajimavy. A motivacni...
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:32Od: Mony
Chlapi dostávají dnes pěkně přes pr...Machac,Rosol,Kopřiva,Gengelsmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:46Od: Dobry-den
Takže vše v normě. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:28Od: zfloyd Brenda
ale vrtět prdelkou při příjmu ,to už zvládá docela slušně smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:03Od: flex
prdrofile
[ Reagovat ]
21.03.2023 19:47Od: jirkaS
to uměla hezky AHsmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:25Od: baba Macháč
To byla ostuda, prekérka na saku, nic překvapujícího, takto se nikdy dál neposune...ten zápas s Djokerem byl pouze o tom, že Djoko to silně podcenil. Jsem z Macháčovi předvedené hry zklamaná
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:16Od: Davor1 Macháč
Vie mi niekto vysvetliť, ako môže byť v race rebríčku v top100, keď nevyhral ani jediný zápas v hlavnej súťaži ATP a na challengeri uhral jedno štvrťfinále? To sa dáva toľko bodov za výhry v kvalifikáciách, alebo to dostal za tú jedinú výhru v DC?
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:17Od: EllNino
Protože uhrál finále na podzim a to už se počítá do nového Race, bylo to až po turnaji mistrů
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:29Od: Davor1
Aha, to som si neuvedomil, že sa tam počítajú ešte výsledky z tých posledných challengerov na konci roka.

Za tento prvý štvrťrok ale neuhral absolútne nič, takže som zvedavý, ako to zase bude dobiehať v ďalších mesiacoch, na priamo sa na žiadny väčší turnaj nedostane a keďže má problémy prejsť aj kvaldami, tak sa k tej stovke nepriblíži ani zďaleka...
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:38Od: makro99
Jj, to se tyka vzdycky Bratislavy, kde nasi vetsinou boduji, takze treba Rosol takto nekolikrat rozjizdel sezonu snad i v Top 10 :)
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:23Od: com
neboj, vsak on s takovou brzo z ty stovky vyleti smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:16Od: zfloyd Brenda
zlepšila servis , a začala hrát aktivněji a trochu riskovat no a vida ono to jde
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:09Od: tommr Brenda Fruhvirtová
Brenda zase začíná hrát až od stavu 0:6 0:3 ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:17Od: zfloyd
musí nejdříve přečíst soupeřku , akorát jí to trvá moc dlouho smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:59Od: zfloyd Brenda
no vida už se to otáčí , první game doma i ten komentátor jí ho přál smilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:56Od: hanz
Brendísek se ještě nedostal v celým zápase na 40.
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:53Od: r176 0:6 0:3
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:53Od: Mony
No tak Brendo! Ony tyhle náskoky soupeřkám nemusejí vycházet pokaždé! Jedeme už sakra!
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:57Od: Mony
Ted jdu dotlačit Toma, ale na 3. set se vrátím !
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:51Od: bIbec Ajaj
To bude ostudasmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:48Od: bIbec
Tak nakonec škoda. Porážka 60 60 by pro ni byla lepší.
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:51Od: tommr
to si nemyslím. Dostat dva kanáry by byla ostuda která by se mohla promítnout do jejího sebevědomí ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:53Od: Mony
hlavně do sponzorů!
[ Reagovat ]
21.03.2023 18:54Od: bIbec
Tak nějak prohrát s člověkem nic moc neudělá. Ostuda je to nej, co se může člověku stát.
Já bejt tam v hledišti, tak vyhecuju publikem aby skandovalo OSTUDA OSTUDA OSTUDA!!!
Aby na ni všichni ukazovali prstem a křičeli jak je nemožná.

Za rok by byla number 1
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:50Od: Mony
Pořád je na tom Brenda lépe, než s Rainou v Indii.
Tam to bylo 0:6,0:3. Ted ani nebude potřebovat MTO myslím..Už se rozehrává
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:51Od: hanz
Pravda, Wnagovic se už řádně rozehrála
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:45Od: hanz
Brenda - další pinkalka, brrr.... strašidelná podívaná.... absolutní neschopnost zakončit...
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:57Od: r176 Re: hmmm
stejně jako Linda. Ale ta už dopinkne za čáru pro servis smilesmilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:39Od: r176 Brenda
zatím ostuda . Na této úrovni turnajů nemá co dělat s tím dětským pinkáním doprostřed kurtu a s výrazem že ji všichni ubližují smilesmilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:39Od: zfloyd Brenda
dostává dospěláčskou školu , trochu tvrdší a rychlejší balóny , velice slušnej servis a útok , kde ho nečeká , každopádně ji to jen prospěje , bude vědět na co se zaměřit
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:39Od: Alien
Tak B.Frühaufové to zatím moc nejde! Snad bude 2.set o něčem jiném!
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:36Od: tommr Brenda Fruhvirtová
to je jako vraždění neviňátek. Jak jsem tady už psal Brenda měla dostat WC do kvalifikace a ani tam by možná s touhle hrou nic neuhrála ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:37Od: SpacialRecognition
Wang je letos 2/6, je lehčí než podstatná většina kvalifikantek. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:56Od: milanspring
když srovnám loňský Tucuman, tak nevidím žádný progres, právě naopak, A to tam nehrálaza s výrazně horšími hráčkami
[ Reagovat ]
21.03.2023 20:34Od: Amatter Re: Proč lžeš?
Tam byla nejvýše nasazenou Paula a byla kolem 170 místa. Číňanka je o 100 vejš. To jste tak omezený?
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:31Od: hanz
Tak co, je to u Brendíska stejné jako u Lindičky? Nebo je tam nějaký rozdíl?
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:35Od: Mony
obě mají rády kanárkysmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:30Od: SpacialRecognition brenda
samén chyby smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:13Od: Fandina
Brendičko pojď!!!
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:00Od: Petra86
Linda a Katka by mohly postoupit, u Terezy je to 50:50 a u Brendy tam nevím 80:20, že to nedá.
[ Reagovat ]
21.03.2023 16:11Od: tommr
dneska hraje horní polovina pavouka ve které máme jen 4 hráčky smile od kterých se nedá čekat že by došly daleko. Já si dokonce myslím že většina ne-li všechny skončí už v prvním kole. Každá dnešní výhra našich bude proto pro mě příjemným překvapením ...
[ Reagovat ]
21.03.2023 16:17Od: makro99
já tipuju 3:1 :)
[ Reagovat ]
21.03.2023 16:35Od: Mony
Díky, to vypadá slibně
[ Reagovat ]
21.03.2023 16:59Od: Mony
Martincová - kurz 1.23
L.Fruhvirtová - kurz 1.36
Siniaková - 1.48
pouze B.Fruhvirtová - 2.22 , jediná kurzová outsiderka
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:32Od: makro99
Ja tipuju 3:1 :)
[ Reagovat ]
21.03.2023 16:45Od: Alien
To si snad pane Tommre děláte srandu! Já naopak predikuji vítězství všech našich děvčat! Hezký tenisový večer!
[ Reagovat ]
21.03.2023 16:53Od: com
taky dneska pocitam s tim, ze vsechny vypadnou..
Fruhvirtky - jedna se sesype, druha ma rozehranou hracku z kvaldy smile
Siniakova - ta by mohla mit i celkem sanci, ale na Liu proste neumi smile
a Martincova - ta je jasna smile Muze byt rada aspon za ty body z kvaldy..
[ Reagovat ]
21.03.2023 17:32Od: tommr
zdá se že Brenda se rozsypala už před utkáním ... smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 15:13Od: Dobry-den
Tak Tereze jsem opravdu přivolal Korpatschovou, tu by měla dát. :)
Muška to má horší, ale forma by měla být na její straně...

Každopádně dneska to vidím na postup Terezy a Lindy.
Katka to proti Liuové už dvakrát nezvládla a dneska to asi dopadne podobně.
Brenda to odehraje důstojně, ale asi taky padne...
[ Reagovat ]
21.03.2023 13:36Od: Mony nejlepší proti sobě
nejobávanější kvalifikantky, dle mého Muška, Tsurenko, Smiedelová, Gračeva, schytaly nejobávanější hráčky 1. kola, dle mého Taichman, Fernandes, Davis, Zanevska(ta možná ne).
Osud se s tím nepáral
[ Reagovat ]
21.03.2023 12:55Od: aligo Fruhvirtky
Si dneska obě dvě užijí veliký kurt smilesmilesmile
[ Reagovat ]
21.03.2023 13:07Od: makro99
taky mě to zaujalo.. že jdou po sobě na Grandstand :)
[ Reagovat ]
21.03.2023 14:12Od: Pavol
Dnes som vsadil proti Brende čím som zvýšil jej šance na úspech. smile
[ Reagovat ]
21.03.2023 11:16Od: soloo
Neviete ako sa posudzuje lucky loser? žrebom alebo najvyššie postaveny v kvalde?
[ Reagovat ]
21.03.2023 13:29Od: Mony
pokud hráčka odstoupí až po ukončení kvaldy, tak podle rankingu finalistek, jinak losem. Někdy se losuje pouze z nasazených finalistek, jindy ze všech, neznám pravidla.
[ Reagovat ]
21.03.2023 14:56Od: soloo
tak to nemyslim, myslim tak ze ked odstupi hracka z hlavnej sutaze tak sa uvolni miesto a nevim ci se o to misto zrebuje alebo ho bere prva nasadzena co prehrala
[ Reagovat ]
21.03.2023 15:20Od: Mony
Vzdyt odpovidam. Pokud odstoupí tesne před zápasem tedy po ukonceni kvaldy,, tak podle rankingu, pokud už neodjela
[ Reagovat ]
21.03.2023 15:23Od: soloo
odstupi hrac hlavneho pavuka , ne hrac kvalifikace
[ Reagovat ]
21.03.2023 15:25Od: soloo
aha sorry diky za info uz chapem
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist