1. den ve Wimbledonu: Do turnaje vstoupí Bouzková, Siniaková, Veselý a Rosol. Djokovič začne obhajobu

  • V rámci prvního hracího dne letošního ročníku Wimbledonu do turnaje vstoupí čtyři české naděje. Marie Bouzková vyzve nasazenou sedmičkou Danielle Collinsovou, Kateřina Siniaková se utká s kvalifikantkou Majou Chwaliňskou, Jiří Veselý nastoupí proti Federicovi Coríovi a kvalifikanta Lukáše Rosola čeká nasazený Nikoloz Basilašvili. Novak Djokovič vykročí za obhajobou proti Soonwoo Kwonovi. Šlágr obstarají Emma Raducanuová s Alison Van Uytvanckovou.
    27. 6., 06:00 | Previews |  236 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Češi v akci •
Siniaková (ČR) - Chwaliňská (Pol.) | Court 16 (12:00 SELČ)
Rosol (ČR) - Basilašvili (22-Gruz.) | Court 15 (12:00 SELČ)
Bouzková (ČR) - Collinsová (7-USA) | No. 3 Court (14:00 SELČ)
Veselý (ČR) - Coría (Arg.) | Court 9 (14:00 SELČ)
• Cesta za obhajobou titulu •
Djokovič (1-Srb.) - Soonwoo Kwon (Korea) | Centre Court (14:30 SELČ)
• Šlágr dne •
Van Uytvancková (Belg.) - Raducanuová (10-Brit.) | Centre Court (16:30 SELČ)


• Češi v akci •
Kateřina Siniaková (79.) - Maja Chwaliňská (170.) | Court 16 (12:00 SELČ)

Kateřina Siniaková při posledních třech návštěvách Wimbledonu vždy zvládla úvodní kolo a letos v něm narazí na debutantku v hlavní fázi grandslamových turnajů Maju Chwaliňskou. S polskou kvalifikantkou, která v žebříčku figuruje o více než 100 míst níže, se potkává poprvé.

Siniaková pokračuje v singlovém trápení a naopak sbírání deblových triumfů. Ve dvouhře se letos přes úvodní kolo hlavní soutěže dostala až v Indian Wells a na dalších čtyřech akcích i kvůli zdravotním problémům nedokázala dojít dál než do druhého kola. Její výkony v posledních týdnech ovlivňovaly zdravotní potíže a na travnatých generálkách těsně prohrála s Biancou Andreescuovou i Simonou Halepovou. Proti poslední jmenované vedla 6-4 3-0, jenže pak začala mít problémy s nohou.

Chwaliňská je stále mladá, neustále se zlepšuje a může se pyšnit výbornou bilancí 32-9 v aktuálním roce. Letos byla třikrát ve finále na nižším okruhu ITF a ovládla antukovou akci W60 v Praze a také hardovou "pětadvacítku" v Tunisku. Hrát umí evidentně i na trávě, na W100 v Ilkley prošla až do čtvrtfinále a v tříkolové kvalifikaci Wimbledonu zdolala Aljonu Bolšovovou, Alexandru Ignatikovou a Coco Vandewegheovou.

Siniaková je daleko zkušenější hráčkou, a pokud nebude zdravotně limitována, měla by si s Chwaliňskou, která je momentálně na svém žebříčkovém maximu a v hlavních soutěžích na nejvyšší tour debutuje, poradit.

Tip na vítězku: Kateřina Siniaková

Kateřina Siniaková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Miami (3K)
Největší úspěchy na trávě: čeká na první výhru
Bilance: 8-11
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance na trávě: 0-2
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 2-1 (kariérní 150-50)
Grandslamy: Australian Open (1K), French Open (2K)

Kateřina Siniaková - Wimbledon
Kariérní bilance:
7-6
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2016, 2018, 2021)
Loňský výsledek: 3. kolo
Generálka: Berlín (1K), Bad Homburg (1K)

Maja Chwaliňská - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
W60 Praha,  W25 Monastir (T)
Největší úspěchy na trávě: W100 Ilkley (ČF)
Bilance: 32-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na trávě: 5-1
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 0-0 (kariérní 0-2)
Grandslamy: Australian Open (-), French Open (-)

Maja Chwaliňská - Wimbledon
Kariérní bilance:
0-0
Nejlepší výsledek: 1. kolo (2022)
Loňský výsledek: kvalifikace
Generálka: W100 Ilkley (ČF)


Lukáš Rosol (278.) - Nikoloz Basilašvili (27.) | Court 15 (12:00 SELČ)
Lukáš Rosol si v kvalifikaci vybojoval svou první účast v hlavní fázi grandslamů od French Open 2019 a ve Wimbledonu po pěti letech. V dějišti, kde v roce 2012 šokoval vítězstvím nad Rafaelem Nadalem, v úvodním kole letošního ročníku vyzve nasazeného Nikoloze Basilašviliho. S Gruzíncem, jehož maximem v All England Clubu je rovněž třetí kolo, má vyrovnanou bilanci 1-1.

Rosol to v žebříčku ATP dotáhl na 26. místo, ale v posledních letech už není tak kvalitním hráčem a momentálně je až na konci třetí stovky. Letos se na challengerech dostal maximálně do čtvrtfinále a na nejvyšším okruhu nezaznamenal jediné vítězství v hlavní fázi. Do kvalifikace Wimbledonu vstupoval se čtyřmi porážkami v řadě. V Roehamptonu ovšem neztratil jediný set a postupně si poradil s Thiagem Seybothem Wildem, Christopherem Eubanksem a Renzem Olivem.

Basilašvili letos absolvoval 17 turnajů a dočkal se jediné vítězné série, a to po cestě do finále únorového podniku v Dauhá, kde obhajoval titul. Na trávě si zpočátku vedl skvěle, ve Stuttgartu porazil Lorenza Musettiho a sehrál vyrovnanou bitvu s Nickem Kyrgiosem, v Halle si vyšlápl na Andreje Rubljova a jen těsně podlehl v životní formě hrajícímu Oscarovi Ottemu. Vše ale zazdil porážkou s členem až čtvrté stovky Matsem Rosenkranzem v kvalifikaci na Mallorce.

Basilašvili je hodně nevyrovnaným hráčem a bude záležet na tom, v jakém rozpoložení zrovna nastoupí. Rosol svou top formu už dávno nemá, ovšem na trávě stále může být se svým dělovým servisem a agresivním pojetím hry velmi nebezpečný. Bez šance není, ale vzhledem k výsledkům v posledních letech je Basilašvili zaslouženě celkem jasným favoritem.

Tip na vítěze: Nikoloz Basilašvili

Lukáš Rosol - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Praha 4 challenger,  Oeiras 2 challenger,  Roseto Degli Abruzzi challenger, Forlí 6 challenger (ČF)
Největší úspěchy na trávě: čeká na první výhru v hlavních soutěžích
Bilance: 27-19
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance na trávě: 3-1
Bilance proti hráčům Top 30: 0-0 (kariérní 22-69)
Grandslamy: Australian Open (-), French Open (-)

Lukáš Rosol - Wimbledon
Kariérní bilance:
5-6
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2012)
Loňský výsledek: kvalifikace
Generálka: Ilkley challenger (Q)

Nikoloz Basilašvili - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dauhá (F)
Největší úspěchy na trávě: Halle, Stuttgart (2K)
Bilance: 10-20
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance na trávě: 2-3
Bilance proti hráčům mimo Top 100: 1-5 (kariérní 249-176)
Grandslamy: Australian Open (1K), French Open (2K)

Nikoloz Basilašvili - Wimbledon
Kariérní bilance:
4-5
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2015)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: Stuttgart (2K), Halle (2K), Mallorca (Q)


Marie Bouzková (66.) - Danielle Collinsová (8.) | No. 3 Court (14:00 SELČ)
Marie Bouzková si před třemi lety ve Wimbledonu připsala svou premiérovou výhru v hlavní fázi grandslamových turnajů a o vyrovnání maxima v All England Clubu se utká s Danielle Collinsovou, která byla v tomto dějišti nejdále ve třetím kole. Jediný dosavadní souboj se uskutečnil v roce 2018 na akci WTA 125k ve Spojených státech, ve dvou těsných setech zvítězila Collinsová.

Bouzková si loni prošla nepříjemnou krizí, ovšem v letošní sezoně si opět vede skvěle. V Guadalajaře si zahrála své třetí finále na podnicích WTA a přidala čtvrtfinále v Monterrey a osmifinále na velké akci v Madridu. Kvůli pozitivnímu testu na Covid-19 nemohla nastoupit k utkání druhého kola na French Open a do akce se vrátila až na poslední generálce v Eastbourne. Tam ztroskotala hned na Shelby Rogersové a teprve podruhé v sezoně nezvládla úvodní zápas.

Collinsová letos hlavně kvůli zdravotním problémům absolvovala pouhých šest turnajů. Po finále na Australian Open vzdala úvodní kolo v Dubaji a pak uhrála čtvrtfinále v Miami. Na antuce odjížděla ze všech tří podniků s bilancí jedné výhry a porážky. Na trávě žádnou z generálek nehrála a představí se poprvé od French Open.

Bouzková má letos solidní formu, ale výsledek se bude odvíjet hlavně od výkonu a zdravotního stavu Collinsové. Světová osmička totiž bude diktovat tempo hry a klíčovým faktorem bude její počet nevynucených chyb. Bouzková si musí proti favoritce připravit co možná nejlepší obranu.

Tip na vítězku: Danielle Collinsová

Marie Bouzková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Guadalajara (F)
Největší úspěchy na trávě: čeká na první výhru
Bilance: 22-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na trávě: 0-1
Bilance proti hráčkám Top 10: 1-1 (kariérní 5-8)
Grandslamy: Australian Open (2K), French Open (2K)

Marie Bouzková - Wimbledon
Kariérní bilance:
1-2
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2019)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: Generálka: Eastbourne (1K)

Danielle Collinsová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Australian Open (F)
Největší úspěchy na trávě: první turnaj
Bilance: 12-6
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na trávě: 0-0
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 3-2 (kariérní 36-24)
Grandslamy: Australian Open (F), French Open (2K)

Danielle Collinsová - Wimbledon
Kariérní bilance:
3-3
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2019)
Loňský výsledek: 2. kolo
Generálka: žádná


Jiří Veselý (66.) - Federico Coría (70.) | Court 9 (14:00 SELČ)
Jiří Veselý při všech sedmi předchozích startech v hlavní fázi Wimbledonu zvládl úvodní zápas a o prodloužení své neporazitelnost v této fázi nejslavnějšího turnaje bude usilovat proti antukovému specialistovi Federicovi Coríovi, který při loňském debutu v hlavní soutěži vypadl v prvním kole. Hráči se potkávají poprvé.

Veselý v únoru zazářil v Dubaji postupem z kvalifikace do svého největšího finále, po cestě do nějž vyřadil i světovou jedničku Novaka Djokoviče. Až na tento úspěch však pokračuje v dlouhém trápení, alespoň mezi nejlepší kvarteto se dostal už jen na challengeru v Marbelle. Poté nezvládl pět zápasů v řadě. Prvního vítězství po více než dvou měsících se dočkal na travnatém challengeru v Ilkley, kde ve čtvrtfinále prohrál bitvu s Jackem Sockem.

Coría má značně negativní bilanci na tvrdém povrchu (9-22), v hale (3-8) i na trávě (0-3) a ve své kariéře se soustředí hlavně na nejpomalejší povrch (532-306). Asi tedy není překvapením, že se semifinalista letošní akce v Marrákeši i pár dní před startem Wimbledonu představil na antukovém challengeru v Miláně, kde bez ztráty setu triumfoval, a neabsolvoval žádnou z travnatých generálek.

Pokud je Veselý dostatečně fit, pak by neměl mít s postupem do dalšího kola větší potíže. Coría totiž ještě včera dohrával finále na antukovém challengeru v Miláně, měl velmi málo času na přesun a na trávě zřejmě neabsolvoval žádný trénink ani přípravný neoficiální zápas.

Tip na vítěze: Jiří Veselý

Jiří Veselý - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Dubaj (F)
Největší úspěchy na trávě: Ilkley challenger (ČF)
Bilance: 16-15
Bilance z posledních 10 zápasů: 3-7
Bilance na trávě: 2-2
Bilance proti hráčům Top 50-100: 2-7 (kariérní 62-67)
Grandslamy: Australian Open (1K), French Open (1K)

Jiří Veselý - Wimbledon
Kariérní bilance:
13-7
Nejlepší výsledek: osmifinále (2016, 2018)
Loňský výsledek: 2. kolo
Generálka: Nottingham challenger (1K), Ilkley challenger (ČF)

Federico Coría - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Marrákeš (SF)
Největší úspěchy na trávě: první turnaj
Bilance: 20-17
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na trávě: 0-0
Bilance proti hráčům Top 50-100: 5-3 (kariérní 19-26)
Grandslamy: Australian Open (1K), French Open (1K)

Federico Coría - Wimbledon
Kariérní bilance:
0-1
Nejlepší výsledek: 1. kolo (2021-22)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: žádná


• Cesta za obhajobou titulu •
Novak Djokovič (3.) - Soonwoo Kwon (75.) | Centre Court (14:30 SELČ)
Novak Djokovič zahájí útok na čtvrtý triumf ve Wimbledonu v řadě a celkově sedmý a také 21. grandslamovou trofej, kterou by stáhl náskok Rafaela Nadala na jediný kousek, proti Soonwoo Kwonovi. S korejskou jedničkou se největší favorit dosud utkal jen loni na domácí antuce v Bělehradu a suverénně vyhrál.

Djokovič kvůli odmítání vakcíny proti Covidu-19 letos odehrál pouhých šest turnajů. Antukové jaro ale mohl absolvovat celé a postupně se během něj zlepšoval. Po finále v Bělehradu sehrál skvělou semifinálovou bitvu s Carlosem Alcarazem v Madridu, v Římě bez ztráty setu triumfoval a set soupeřům nepovolil ani po cestě do čtvrtfinále French Open, v němž prohrál s Rafaelem Nadalem. Žádnou z travnatých generálek neabsolvoval.

Kwon se letos naopak zúčastnil 18 akcí. Jenže jedinou vítěznou sérii zaznamenal v kvalifikaci madridského Masters, v úvodním kole na turnajích byl přitom úspěšný v deseti ze 16 případů. Do All England Clubu přijel se sérií čtyř porážek, na travnatém povrchu neuspěl proti Christopherovi O'Connellovi ani Hugovi Gastonovi.

Djokovič je zaslouženě jednoznačným favoritem. Bývalý lídr žebříčku je ve všech směrech jasně lepším hráčem a bylo by překvapením, kdyby měl s trápícím se Kwonem jakékoli potíže.

Tip na vítěze: Novak Djokovič

Novak Djokovič - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Řím (T);  Bělehrad (F);  Madrid (SF)
Největší úspěchy na trávě: první turnaj
Bilance: 16-5
Bilance z posledních 10 zápasů: 9-1
Bilance na trávě: 0-0
Bilance proti hráčům Top 50-100: 3-0 (kariérní 225-15)
Grandslamy: Australian Open (-), French Open (ČF)

Novak Djokovič - Wimbledon
Kariérní bilance:
79-10
Nejlepší výsledek: triumf (2011, 2014-15, 2018-19, 2021)
Loňský výsledek: triumf
Generálka: žádná

Soonwoo Kwon - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Lyon,  Estoril,  Barcelona,  Dubaj,  Dauhá,  Rotterdam,  Montpellier,  Australian Open,  Adelaide 2,  Adelaide (2K)
Největší úspěchy na trávě: čeká na první výhru
Bilance: 14-18
Bilance z posledních 10 zápasů: 3-7
Bilance na trávě: 0-2
Bilance proti hráčům Top 10: 0-3 (kariérní 0-7)
Grandslamy: Australian Open (2K), French Open (1K)

Soonwoo Kwon - Wimbledon
Kariérní bilance:
1-2
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2021)
Loňský výsledek: 2. kolo
Generálka: Surbiton challenger (1K), Hertogenbosch (1K)


• Šlágr dne •
Alison Van Uytvancková (46.) - Emma Raducanuová (11.) | Centre Court (16:30 SELČ)

Emma Raducanuová poprvé zazářila loni právě ve Wimbledonu, ale letos na domácí grandslam nepřijela v ideální fyzické kondici, a navíc do prvního kola schytala jednu z nejtěžších možných soupeřek. Domácí hvězdičku totiž čeká šlágr s na trávě extrémně nebezpečnou Alison Van Uytvanckovou. Jediné předchozí střetnutí se uskutečnilo loni na hardové akci WTA 125k v Chicagu, Raducanuová zvítězila ve dvou těsných setech.

Raducanuová po senzačním Wimbledonu ve Flushing Meadows jako první v historii z kvalifikace ovládla grandslamový turnaj, v deseti zápasech dokonce neztratila set. Jenže od té doby nedosáhla na více než dvě výhry v řadě, neustále mění trenéra a často se trápí se zdravím. Na trávě absolvovala jediný zápas, v Nottinghamu po sedmi gamech vzdala Viktoriji Golubicové a zhoršila si letošní bilanci na 8-11.

Van Uytvancková nebyla letos až na čtvrtfinále v lyonské hale vidět, ovšem na nejrychlejším povrchu se opět rozjela. Po triumfu na W100 v Surbitonu byla ve čtvrtfinále v Hertogenboschi pár míčků od skalpu Aryny Sabalenkové a pak ovládla akci WTA 125k v Gaibě. I svou druhou letošní porážku na pažitu zaznamenala v tie-breaku rozhodující sady, v Bad Homburgu těsně nestačila na Amandu Anisimovovou.

Raducanuová má hru na to, aby v souboji bývalých osmifinalistek Van Uytvanckovou i na tomto povrchu dokázala porazit. Jenže její zdravotní stav je velkým otazníkem, Belgičanka má famózní formu, a je dokonce favoritkou. Na druhou stranu má s hráčkami Top 20 katastrofální úspěšnost 3-37.

Tip na vítězku: Alison Van Uytvancková

Alison Van Uytvancková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Hertogenbosch,  Lyon (ČF)
Největší úspěchy na trávě: Hertogenbosch (ČF)
Bilance: 20-12
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na trávě: 12-2
Bilance proti hráčkám Top 20: 0-2 (kariérní 3-37)
Grandslamy: Australian Open (2K), French Open (2K)

Alison Van Uytvancková - Wimbledon
Kariérní bilance:
5-7
Nejlepší výsledek: osmifinále (2018)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: W100 Surbiton (T), Hertogenbosch (ČF), 125k Gaiba (T), Bad Homburg (1K)

Emma Raducanuová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Stuttgart (ČF)
Největší úspěchy na trávě: čeká na první výhru
Bilance: 8-11
Bilance z posledních 10 zápasů: 5-5
Bilance na trávě: 0-1
Bilance proti hráčkám Top 50: 2-5 (kariérní 9-5)
Grandslamy: Australian Open (2K), French Open (2K)

Emma Raducanuová - Wimbledon
Kariérní bilance:
3-1
Nejlepší výsledek: osmifinále (2021)
Loňský výsledek: osmifinále
Generálka: Nottingham (1K)

WIMBLEDON 2022 - PROGRAM 1. HRACÍHO DNE
• CENTRE COURT • (od 14:30 SELČ)
1. Djokovič (1-Srb.) - Soonwoo Kwon (Korea)
2. Van Uytvancková (Belg.) - Raducanuová (10-Brit.)
3. A. Murray (Brit.) - Duckworth (Austr.)
• NO. 1 COURT • (od 14:00 SELČ)
1. Björklundová (Švéd.) - Džabúrová (3-Tun.)
2. Struff (Něm.) - Alcaraz (5-Šp.)
3. Kerberová (15-Něm.) - Mladenovicová (Fr.)
• NO. 2 COURT • (od 12:00 SELČ)
1. Norrie (9-Brit.) - Andújar (Šp.)
2. Peraová (USA) - Kontaveitová (2-Est.)
3. Sinner (10-It.) - Wawrinka (Švýc.)
4. Sakkariová (5-Řec.) - Hivesová (Austr.)
• NO. 3 COURT • (od 12:00 SELČ)
2. Bouzková (ČR) - Collinsová (7-USA)
• COURT 9 • (od 12:00 SELČ)
2. Veselý (ČR) - Coría (Arg.)
• COURT 15 • (od 12:00 SELČ)
1. Rosol (ČR) - Basilašvili (22-Gruz.)
• COURT 16 • (od 12:00 SELČ)
1. Siniaková (ČR) - Chwaliňská (Pol.)
Kompletní program 1. hracího dne
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (236)
27.06.2022 22:42Od: Vlk-v-trave Sir Andy
Tak prvni kolo skvele...
Ve druhem nas ceka velka show s Izzym:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:29Od: Nenela Haddad Maia
je venku. Priznam se, ze jsem rada, kdo jednou dopoval, to ma u me nadosmrti marny at se obhajuje jak chce smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:26Od: Nenela Maruska
At hraje jak hraje, casto ne uplne nejlepe, vzdycky z ni vane pozitivni aura i na dalku a z toho duvodu se na ni rada divam. Vitezstvi k tomu je prijemny bonus, ze stastne Marusky prysti pozitivni energie na vsechny strany pekne par tisic kilometru az k nam domu do obyvakusmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:25Od: Vlk-v-trave Sir Andy vs. James HodnotnyKacer
Cela Next, cela... a mohou pribrat i Teho Nadala s Djokovicem...
Si muzou sednout na centr do prvni rady, aby se podivali jak se hraje tenis na trave. A jeste s handicapem!

Diky Sire:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:13Od: Vlk-v-trave 1111
Zkousel dneska udelat zase nejaky ten rekord:)
Nevyslo, ale snaha se ceni...
Doufam, ze uvidime ve 2. kole, mozna i zapas turnaje.
Skotak vs. 1111. To bude mit Thomasino radost :D
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:10Od: Vlk-v-trave Gigin
2.kolo
Djokovic vs. Kokki :)))
Doufam, ze to Kokki da:DDD
[ Reagovat ]
28.06.2022 07:45Od: gigin
:))) Mi už je všechno jedno. Metallica rulez!!
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:10Od: Vlk-v-trave Marie Bouzkova
Dobre, Maruska vyhrala, ale ja jsem celkem smutny, ze uz dale v turnaji neuvidim Danielku... to zase nemohu rict...:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:17Od: Nenela
Tak to ja nejsem smutna ani trochu smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:21Od: Vlk-v-trave
:)))
Chapu.
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:07Od: StestiJeKrasnaVec11 Wang....
Jakoby z 1:5 projet set 7:5 umí jen ženský a Benoit Paire... klobouk dolů smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:09Od: Dobry-den
Pokud jen JAKOBY, tak je to dobrý. Horší je, kdyby se to stalo DOOPRAVDY. smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:04Od: Fandina
Veselka super a ještě lepší Maruška. Super super super a hlavně Marušce velká gratulka a Veselkovi též, moc držím palce!!!
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:03Od: SpacialRecognition Wang
Takhle pouštet Belindu zpět do zápasu. z 5-2 a dvěma brejkama v zádech, 2 krát podávala na vítězství, je z toho 6-5 pro Bencic .smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:08Od: com
bylo to 5:1 a nakonec 5:7.. ta Wang je fakt blbka.. Uz mohla Bencic brecet v satne smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:09Od: zfloyd
je to obdivuhodný ze stavu 0:1 na sety a 1:5 ve druhém vyhrát druhý set smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:58Od: Vlk-v-trave Otte
Jo toho bych opet pripomnel. Hodne zajimavy hrac na trave:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:49Od: StestiJeKrasnaVec11 Bebe
že by byla Belinda další na odstřelená favoritka?
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:43Od: brixner Mařenka super!!!
Ale je škoda, že v podstatě všechno hraje na střed, je mi jasné, že v té rychlosto občas není čas na nějaké umisťování...Ale myslím, že kdyby se snažila Danu víc rozběhat do stran, udělala by jí ve dvou setech!
Ale výkon a hlavně bojovnost za 1*
smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:18Od: Nenela
Toz Maru to nakonec dala, Danielu proste a jednoduse ubehala, to se jen tak nevidi smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:35Od: team.wta Maruška
To byla nádhera.smile
Za stavu 3:2 a 30:0 ve 3. setu pro Marušku se sice Danielle zdravě naštvala a vypadalo to, že otočí. Naštěstí Maruška ustála podání na 4:4 a Collins pak pomohla dalšími chybami.
Maruška naběhala o kilometr víc.
Za celý zápas Maruška jen 7 nevynucených chyb!smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:23Od: Oin Maruška
je strašně sympatické děvče s milým úsměvem. I když asi nikdy nebude světová jednička, dnes mi udělala radost smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:46Od: brixner
Všechny nemůžou bejt světový jedničky, to by pak chyběly ty dvojky, žáno...smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:22Od: George_Renel Helou Mery Bou
smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:21Od: Dobry-den Mary
Upinkala to. smile

Kolinska byla po zranění tragická. Jinak by Češku rozcupovala. smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:30Od: tommr
Collinsová rozhodně nebyla tragická! Ty její bomby jsou neskutečný. Je ale téměř neuvěřitelný co jí dneska Marie dokázala všechno vrátit. Jestli jsem viděl dobře tak Marie udělala za ty tři sety jen 6 nevynucenejch chyb ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:45Od: brixner
Jojo, přesnou hru ona má, ale chtělo by to ještě nějaký rozdílový úder, který jí, bohužel, chybí.
Ale i s tímhle se dá vyhrát Wimbledon, vzpomeňte na takovou Mauresmo...
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:52Od: Dobry-den
No při nejmenším na servisu byla opravdu žalostná, ani vracečka jako Marie se na to už nemohla dívat a řadu těch servisů jí pozabíjela. Nemluvě o dvojchybách (celkem 11), tou poslední darovala Marii rozhodující brejk v zápase... Navíc mi ani nepřišla úplně fit, v závěru už se ani nepovzbuzovala, přitom svým hlasitým KAMÁN prakticky po každém míči je pověstná (a ještě v prvním setu řvala)...

Pokud jde o UE, tak tam jsou statistiky celkem úlet. Ale ano, moc zbytečných chyb Marie opravdu neudělala, tak snad na to naváže i příště. smile

Je fajn, že se Marii na GS konečně začalo dařit, ještě do loňska to byla hrůza, ale letos zatím pokaždé první kolo zvládla. A nehratelné to být nemusí ani v dalším kole. smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:20Od: Nenela
Ke konci uz nemohla, bylo videt, ze ji Maruska neprehrala tenisove, ale na kondici. Coz se taky pocita smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:36Od: team.wta
Tak dneska to z Maruščiny strany rozhodně nebylo jen o pinkání.
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:44Od: FulnekUltras [ Reagovat ]
27.06.2022 21:21Od: Liverpool22 Mařenka
supersmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:20Od: zfloyd
hura hura hura
smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:20Od: Esgalnor
Maruska si to vybehala a ubojovala, je to obranarka, tak tohle vydreny vitezstvi na trav je o to cennejsi. Gratuluju!
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:22Od: Liverpool22
smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:18Od: Blondie
Juchůůůů, výborně, Maruško smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:18Od: Mony MarryBouuuu!!!
Bravooo! smilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:04Od: hanz
Bouzková opět neschopná potvrdit brejk, konečná.
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:19Od: zfloyd
bla bla bla
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:20Od: hanz
Pochvala za zvládnutí, konečně taky někdy vyhrála tříseťák.
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:56Od: Patik Čilič withdraw..
No a už sa to tu čistí Nadalovi...Čilič dostal kovid..
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:29Od: brixner Ale je fakt...
že Maruška zkrátka nemá žádný vítězný úder...Bojuje, běhá, lítá, ale nic, čím by mohla překvapit, v podstatě její skóre naskakuje počtem chyb Dany...škoda, sakra, má tak pěkný nohy!smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:37Od: Liverpool22
máš pravdu, ale Maruška tam aspoň lítá a bojuje zatímco Katka byla dneska mimo mísu....
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:40Od: brixner
No na Kačenu kouknu až z HL, ale dostala naloženo fest, potřebovala by ňákou sousedskou vejpomoc, jináč se snad nesrovná...smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:24Od: Nenela Re: Maruska
At hraje jak hraje, casto ne uplne nejlepe, vzdycky z ni vane pozitivni aura i na dalku a z toho duvodu se na ni rada divam. Vitezstvi k tomu je prijemny bonus, ze stastne Marusky prysti pozitivni energie na vsechny strany az k nam do obyvakusmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:25Od: paddy pojďme radši probrat sexuální skandál ve WTA
smile smile smile

https://www.sport.cz/clanek/tenis-wimbledon-byvala-souperka-navratilove-promluvila-clenka-wta-me-sexualne-obtezovala-3458205
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:47Od: brixner
Andrea prej měla(má) desítky nohy! Se nedivim - takovádle rarita, taky bych si asi šáhsmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:51Od: FulnekUltras
po jégrově prádle budete ještě všeci špendlíčkem hrabat... ;-)
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:53Od: brixner
No, jednou po mě chtěla doktorka vzorky semene, moče a stolice a já, abych to urychlil, dal sem jí svoje jégrovky...Víš, co sem jí ušetřil času more?...smilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 22:07Od: FulnekUltras
jj, roky neprané jsou o to výhřevnější ;-)))
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:23Od: paddy Alcaraz
po roce další epická bitva v 1k s hráčem mimo top100

v indiánské jazyce by se jmenoval náčelník Tektelikla - TEn, KTErému se LId KLAní smile

obě utkání přitom vyhrál, kdežto takový Berrettini má jen prohrané finále z loňska smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:13Od: hanz
A už nám hraje Mladenovička, to je taková volná karta už nějaký ten rok, jen furt nechápu, kde se na těch GS bere. smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:11Od: hanz
Pápá feťačko Májinko. smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:11Od: zfloyd Haddad Maia
její kouzlo po vyhraných turnajích , které utla Petra už vyprchalo a končí v prvním kole
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:02Od: tmora
Bouzková , to je tragédie..Co to má za strategii??? Colins je navíc těhotná nebo obtloustlá, ale vracet ji všechno na střed... Terrible smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:03Od: hanz
Tak Bouzková je bohužel jen vracečka, tam to na nic jinýho nebude. smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:59Od: hanz
A největší trapka turnaje? Vyc.cánek tlustej Tauson, kterej si přijel vyzvednout akorát bakšiš. Bléésmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:58Od: hanz
Co zatím potěšilo?
- vypadnutí Zrzečky (i když tam to bylo jedno, která z nich vypadne, obě možnosti dobré)
- vypadnutí klauna Péra
- vypadnutí semifinalistky Trevisanky
- A snad to vyjde i Hadadky
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:55Od: hanz
Tak copatotumáme?
1) Rosol si přijel pro výživný a šupajdy na ITF.
2) Jyrka se vyznamenal, jde to i proti někomu jinému než NO.1.smile
3) Siniaková se také vyznamenala - asi v breku a rozhazování rukou.
4) Mery jako tradičně dostála svému standardu a po běžeckým výkonu vše naservírovala soupeřce na konci setu.
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:46Od: Mony Úchvatný
Tenis v podání Collins vs Bouzkovasmile
Tak, jak jednouderovy tenis na trávě moc nemusím, tenhle zápas mě dostalsmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:50Od: brixner
Maruška Bouková bojuje! Ještě není nic ztraceno!smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:52Od: Mony
Ta Collins je silná ženská, ta se bude těžko porazet
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:58Od: tmora
Těžce nesympatická...smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 20:25Od: brixner
No, todle se mi nezdá! Jen se prostě moc neusmívá, je taková ledovější, ale docela pěkná žena! Chris byla taky studená...smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:53Od: Dobry-den
Fakt nádhera. Marie opět nahazuje ty svoje jemné údery na střed, aby soupeřce co nejvíce nahrála na winner. smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:41Od: Patik
Alcaraz zatínajúci päsť po každom fiftíne vzbudil vo svete dosť veľký hejt ako som si všimol..
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:48Od: annah
Jestli měl takovou sichtu se Struffem, tak asi moc daleko nedojde...
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:55Od: Patik
čakal som že Struff ho porazí..ale súhlas..a možno ho to nakopne k lepšiemu ktovie.
[ Reagovat ]
27.06.2022 21:51Od: brixner
Jen ne, proboha, k poháru! To by rafaeloiho jeblo a rovnou by ho vodvezlismilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:08Od: Vlk-v-trave Fognini
dnes proveri kvalitu kurtu ve Wimbledonu :DDD
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:04Od: mahycek
Kde máme toho Hurkače (Hurkacze) ???? Nasazen,
jako č. 7. V prd..i. To Jyrka jde dále. Dobře
Jiřísmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:59Od: Vlk-v-trave Legenda Bileho Sportu J1r1
profrcela do druheho kola. Skvele:) Tam ho ceka Fokina.
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:55Od: Martan1
Carlito je na tom špatně se Strufem
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:38Od: Vlk-v-trave HuHu x Fokina - Hned tu mame paradni upset.
Dobry zapas na 1.kolo
Fokina to nakonec dal, Hubert dal aspon v Tb rybicku. Fokina dost zaslouzene. Hral paradne...hlavne uvod zapasu, ve kterem se Hubert snad soustredil jen na servis a mezihra byla priserna. Krom toho na saku byl v prvnich dvou setech dost hruzny... to, ze z toho bylo dramo...no tomu pomohl hlavne dest a po prestavce sam Fokina.

Gratulace Fokinovi. A Hubertovi k 21 esum. Si je ted muze dat zaramovat...

Nektera prohlaseni jsou (za mne) fatalni...slusne receno...
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:04Od: FulnekUltras
smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:31Od: zfloyd Ema
to je dravé pružné mládí narozené na trávě
první set doma smilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:37Od: EllNino
ta určitě ne
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:21Od: Patik
myslel som že tiebreak v 5 sete je až od stavu 12:12 a nie 6:6 klasicky..
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:23Od: Vlk-v-trave
taky... asi zase zmena... uz ani ty zmeny nesleduji :D
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:24Od: Vlk-v-trave
Kazdopadne, pekny paskvil...ze hned od 6:6
Na te trave klidne mohlo zustat az od pozdejsiho stavu. Vetsinou se rozhodne drive, pokud proti sobe nehraje 1111 a Anderson, nebo Mahut:D
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:25Od: Vlk-v-trave
Jeste jsem zvedavy, do kolikati ten TB bude:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:37Od: EllNino
všechny jsou do 10 už na všechn GS za stavu 6:6
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:41Od: Vlk-v-trave
hmmm, o nicem... na trave hlavne.
[ Reagovat ]
27.06.2022 19:01Od: Patik
pekná blbosť..mali to nechať na 12 gemov a potom supertiebreak..
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:06Od: Vlk-v-trave Legenda J1r1 x syn legendy Coria 2:0
Bez vetsi namahy se nam J1rka riti do 2.kola.
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:24Od: Carter
Kto je jeho tatko? Ja poznám iba jeho starsieho brata Guillerma smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:37Od: EllNino
je to jeho bratr, ne syn :)
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:41Od: Vlk-v-trave
:D no jo...
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:03Od: zfloyd
Pro Emu ta zrzka nebude nic jednoduchýho
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:59Od: Vlk-v-trave HuHu x Fokina
3 brejky za sebou v patem... toz ulet... ale Fokina po prestavce opravdu spatenka.
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:10Od: Vlk-v-trave
Fokina lepsi na saku :)
39/56 (70%)
vs.
HuHu
40/64 (63%)

Mozna aspon tohle ho potesi po zapase:), ktery si tedy dost drsne projel...
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:16Od: Vlk-v-trave Re: Fokina brejkuje v patem, za stavu 4:5
ale paradne tu vymenu rozehral...neskutecne hraje...
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:18Od: Vlk-v-trave
4 brejky v patem setu. HuHu zatim 20 es.:) vs. 5 Fokina...
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:44Od: EllNino Lukáš
Velká škoda 2. setu, pak už odcházel fyzicky ..

Nikoloz je ale skvělý hráč, sice má vlny, ale umí zahrát fakt dobře ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:00Od: Vlk-v-trave
Hlavne, ze J1r1 jede:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:25Od: Vlk-v-trave J1r1
Legenda na place:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:27Od: Vlk-v-trave
A koukam, ze ma celkem fajn los, prvni poradny souper az ve finale Kyrgios...:) Tak tady by tu motivaci mohl najit:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:29Od: Vlk-v-trave
Legenda nehraje ani v treningovem tempu:)))
Coria mu tam hodi drop, J1rka se nepohne ani milimetr...proc...zbytec:) Je treba se setrit na finale.
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:35Od: FulnekUltras
panděros má svou linii vytyčenu jasně ;-)
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:23Od: EllNino Máte někdo stream na Lukáše
kde je synchro zvuk a obraz?
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:36Od: EllNino
tak díky :D
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:01Od: Vlk-v-trave
:D
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:19Od: Mac
cdn.livetv553.me/webplayer.php?t=ifr&c=1879569&lang=en&eid=61920385&lid=1879569&ci=3849&si=4
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:23Od: Vlk-v-trave
Hmmm, tak ta prestavka Fokinu celkem dostala z rytmu, neni schopny se poradne trefit do kurtu. Tady mel Hubert teda dost stesti...
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:49Od: expert69 nole
Aby nešel do 5 s kwonemsmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:53Od: Patik
Už sa dostava do rytmu..
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:33Od: Patik
Djokovic potrebuje vybuchnúť bez toho to nepôjde potrebuje sa vyventilovat.. Odkedy je kľudnejší a nejaký taky utlaceny tými udalosťami beha so sklonenou hlavou bez zatatej päste tie zápasy sú katastrofa..tie excesy sú polovica jeho úspechu..inak skončí ako Roger dusiť to v sebe a potom samé blackouty.
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:41Od: brixner
Jojo, všiml jsem si toho už v Příži proti Rafovi, jakoby byl bez šťávy...
Zase tam chčí?
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:51Od: Patik
Hej je úplne bez takej iskry ale podľa mňa to ta jeho osobnosť ze potrebuje vkuse byť nejaký ludskejsi a srdieckovy rozvíjať svoju osobu ..neprospieva to jeho hre..v čase keď mal najväčšie úspechy mal aj slušne excesy.. Bez toho to u neho nepôjde..ale to je tak čím je človek starší inak si tie situácie v zápase vysvetľuje.
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:06Od: Marduch
Hodný Djoker=poloviční Djoker smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:18Od: Patik
Tak to podla mňa je..
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:13Od: brixner
Asi jo, něco jako John, prostě potřebuje něco roztrhat, rozškubat, rozkopat, rozmlátit, rozbombardovat, rozlámat, rozčtvrtit, rozbít, rozšlapat, potřebuje někoho trefit, zjebat, proplesknout, přizabít, pozdějc zabít, znemožnit, vytočit, zesměšnit, zhmoždit...a pak si teprve začne rozumět se svojí pálkou!
Když todlencto všechno udělá, pak bude mít 21 GS!
Kapišto?
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 17:19Od: Patik
Amen.
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:25Od: Vlk-v-trave Struff
pekne:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:27Od: Vlk-v-trave Re: Cameron
Taky pekne:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:21Od: Tomas_Smid_fan
Joker srdnatě odráží soupeřovy breakballysmile Přeci jen je to obhájce titulu.smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:23Od: Tomas_Smid_fan
Ovšem má co dělat, protože Kwon už uhrál dvojnásob winnerů z FH 14:7.smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:25Od: Vlk-v-trave
Skoda, ze nedostal do prvniho Rijthovena:) Pod tou strechou by to bylo zajimave...
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:13Od: Paixx Kwon
Kwon zatím hodně sympatický výkon, je vidět, že je jedním z mála, kteří se někoho z big3 v prvních kolech nezaleknou a nepřijdou si pouze pro výplatu za první kolo.
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:20Od: Patik
Prvé zápasy sú vždy takéto.. Favorit sa hľadá a outsider hra svoj top tenis miestami až za svojimi hranicami..akonahle sa Djokovic dostane do rytmu už to bude len hra na jednu bránku.
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:23Od: Paixx
No vždy takovéto zápasy rozhodně nejsou. Jasně, že hráč se hledá a místy ztrácí i servis, ale takhle to nevypadá
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:55Od: Patik
Tak kwon sa nezlakol a hra dobre ale vyzerá ze Djokovic už začína hrať to svoje a veci pôjdu tak ako sa očakávalo.
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:05Od: paddy Djokovič
slabučký, smeče se opět nedaří smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:22Od: Vlk-v-trave
Ma stesti, ze pod tou zavrenou strechou ma Kwona:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:57Od: Grape ...
No že Novak proti Kwonovi přijde o set se taky úplně nečekalo... smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:55Od: Vlk-v-trave Kwon:)
Pekne...
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:50Od: Marie9
smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:40Od: paddy žabáci slaví postup [ Reagovat ]
27.06.2022 15:59Od: Vlk-v-trave
Prselo, takze zabakum se pak dari:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:59Od: Vlk-v-trave
Prselo, takze zabakum se pak dari:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:02Od: Vlk-v-trave
jeste musi zaprset 6x :)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:30Od: tmora
Tak Chwalinská hrála styl "Errani", nekoukatelný tenis, Katka se nechala ukolébat...hrůza
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:15Od: milik254
Spíše hrála styl Aga
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:28Od: Marie9
Rodí se nám překvapení, ale nezakřiknout! Luky poooojďsmilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:28Od: Marie9
Rodí se nám překvapení, ale nezakřiknout! Luky poooojďsmilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:15Od: Ela-fon-isi
No, tak jsem dnes si dnes úspěšně zatommrovala. Katka dnes hluboko pod svou úroveň. U sítě nic, většina returnů na kříž...smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:11Od: EllNino Holky
Tak to vypadá, že budem rádi, když postoupí Petra, Bára Krejčíková + vítězka českého souboje ... (a to ještě není jisté, Petra i Bára jsou nevyzpytatelné momentálně)

Katka měla vyhrát a prd, a ostatní mají los za trest (Maruška Collins, Muška Halep)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:14Od: Mantra
no a když jsem o víkend napsal, že to vidím na dva postupy našich, tak jsem byl označen za trola - to je realita, možná postoupí jen ta jedna a odstoupí pro zranění smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:33Od: team.wta Re: Mantra
Jako trol píšeš.
A za trola jsem tě označil pod komentářem o ruském/běloruském občanství.
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:11Od: annah
Zdálo se mi to, anebo Siniaková opravdu nepodala ruku upírovi?
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:12Od: EllNino
Bylo tam dost nehlášených autů, takže asi proto
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:18Od: Blondie
Nezdálo...
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:19Od: Vlk-v-trave
:D
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:10Od: Blondie
To nepodání ruky nic moc, Kačko :(
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:11Od: Ela-fon-isi
smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:09Od: EllNino Chwalinska
Nová Niculescu? Myslel jsem, že už bude od tohohle paskvilu pokoj :))
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:21Od: Vlk-v-trave
Niculescu, zlata holka, super prubirsky kamen inteligence souperek... nenahraditelna hracka... absolutne famozni... takove mam rad:) Tyhle souperky pekne obnazi schopnosti hracek. Jeste Erani byla pecka... je fajn, ze bude nejaka nastupkyne:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:22Od: EllNino
Ale to já vím, jen mě to dneska nějak zase zvedlo ze židle :))
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:26Od: Vlk-v-trave
:DDD
Zbytec prozivat...
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:35Od: Vlk-v-trave
Ale Rosi vypada dobre, aspon dle cisel... ja mam v praci pochopitelne komickou podivanou s HuHu a Fokinou:) a je to sranda.
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:38Od: Vlk-v-trave
no ted uz ne... ale tak ma jeste 5.set :)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:46Od: Vlk-v-trave
no ted uz ne... ale tak ma jeste 5.set :)
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:48Od: EllNino
HuHu ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:08Od: Patik
To je krása.. Všetko čisté a uhladene. Žiadny prach utieranie čiar či špinavý outfit..krasna akustika..posadit sa do lóže dat si jahody so smotanou a užívať si tu najkrajšiu verziu tohoto športu.
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:31Od: annah
Tak tak. A jak najednou všichni vypadají elegantně v té bílé. Žádné šílené barevné kombinace, z kterých bolí oči...
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:05Od: EllNino Lukas
Škodaaa :) Ale hraje výborně
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:06Od: Rafaeoli25
Tak Basila by snad dát v aktuálně formě i měl, na trávě.
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:45Od: SpacialRecognition Siniaková
a tohle nemehlo si kdysi věřilo, že bude jednou světovou jedničkou v singlu smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:47Od: zfloyd
prohrát s takovouhle "hráčkou" a ještě ve Wimbledonu to je velké ponížení
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:50Od: SpacialRecognition
Když jí bylo dvacet, hrála ve Wimbledonu proti A.Radwanský. prohrála sice 6-3 6-1, ale tenis to byl na uplně jiné úrovni než co předvádí teď.
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:57Od: zfloyd
no já myslím že se od té doby zlepšila , je velice rychlá,ale styl Polky jí absolutně nesedí a navíc Polka nedělá téměř žádné chyby je jako zeď
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:58Od: EllNino
antitenis
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:34Od: zfloyd Kačenka
líbí se mi jak polský komentátor pěkně fandí Polce ale když Kačenka udělá pěknej míč tak ji taky pochválí /moc jich zatím nebylosmile, ti naši jsou moc objektivní smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:34Od: George_Renel Proč?
se do toho ta Katka trochu neopře. Proč s ní hraje pinkanou. Vždyť si stačí vzpomenout co platilo na Simonu.
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:21Od: zfloyd Kačenka
první game smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:20Od: Marie9
Jupiii, Lukyn má set. Ale nervy to byly, to josmilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:29Od: Rafaeoli25
Láká ho to na centrkurt s Djokerem, je to znát smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:07Od: Pavlis
Rád bych viděl Kontaveit a Ostapenko. Snad to tam ten déšť nebude moc komplikovat.
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:41Od: George_Renel
Za čtvrthodinku se bude hrát, již je odkryto.
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:49Od: FulnekUltras
odplachtovat, odmaskovat a jedeeem... ;-)
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:20Od: Vlk-v-trave
muze klidne prset 2 tydny,... nic se nestane:)
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:08Od: zfloyd
budem koukat holt na Raducanu ta má střechu
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:11Od: tommr
a mezitím můžeme nostalgicky koukat na lonský finále mezi Karolínou Plíškovou a Barty ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:24Od: StestiJeKrasnaVec11
Nejdřív jde na Center Nole? a né dřív jak ve 14:30
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:05Od: brixner
V Londýně si klidně chčí a tady ani kapanec...smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:57Od: Nenela
Co tam ta Kacena probuh dela? Kanar hned na zacatku Wimbledonu smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:06Od: vavrinec
Na první set místo sebe poslala jen papírovou atrapu v životní velikosti. Snad se dostaví aspoň na set druhý.
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:15Od: tenista08
No nevím, zatím mně to připadá, že si nevšimla, že hraje na trávě a s levačkou.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:49Od: Blondie
Jinak jsem se chtěla omluvit Karolíně Plíškové. Napsala jsem, že má nehorázné štěstí, protože jsem si myslela, že WTA ponechává body z loňského roku. Reálně na to naopak Karolína doplatí nejvíc - přijde o obrovskou porci, a i kdyby se jí zadařilo a vyhrála titul, nic si nepřipíše.

Takže se Karolíně symbolicky velmi omlouvám.
Ale třeba ji to zase zdravě vytočí a své fandy potěší.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:56Od: Nenela
Jj, Karolina uz o tom mluvila, rikala, ze je s tim smirena, i kdyz na to nejvice ze vsech doplati. Ja to moc nechapu, proc se ty body odecitaji, kdyz se zadne nepricitaji
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:04Od: Blondie
Ono ani jedno nebylo spravedlivé, no - samozřejmě za předpokladu, že by KP neobhájila.
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:21Od: Nenela
Proc by to nebylo spravedlive? Myslim ponechani bodu
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:23Od: Blondie
Proč by měla rok držet body, které si letos neuhrála?
Nespravedlivé je jak smazání, tak i držení :(
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:31Od: makro99
Proč se rok držely body za covidu, když si je holky neuhrály? obdobný vis maior...
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:15Od: annah
Taky to nechápu. Přece když nemají možnost ty body obhájit, neměli by k ně ani přijít. Nemá to logiku. Kdo to vymyslel???smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:18Od: horska.kraslice
Co je to proti příšernemu propadu Káji Mušky, ta se ocitla až ve druhé půlce druhé stovky....smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:46Od: Marie9
smilepro Lukáše škoda, zatím hrál dobře. No a Katka se snad vzpamatuje.smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:43Od: tommr
tak nám ten letošní Wimbledon pěkně začíná. Ještě se neodehrál ani jeden zápas a už se program kvůli dešti smile přerušuje ... smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:57Od: Rafaeoli25
Tak ale pršet už tam moc dál nemá, pak už jen ve čtvrtek a jinak slunečno. Z tohoto pohledu by to letos nemělo být letos problematicke.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:42Od: zfloyd Kačenka
má možná kliku že začlo pršet může se poradit co s tím
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:38Od: tommr Katka Siniaková
v prvním setu si Chwalinska vodila Katku jak slepýho koně ... smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:36Od: Tennis_Lover
Siniak :D :D :D :D :D :D :D :D :D
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:35Od: Blondie
Už jsem tady, Kačenko, I will save ya!
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:30Od: Rafaeoli25
Jestlipak se bude Rosol letos snažit, jsem zvědav, jestli je potenciální zápas s Novakem pro něj dostatečně velkou motivaci smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:28Od: Tennis_Lover
Siniak :D :D
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:28Od: zfloyd Kačenka
moc dobře nezačíná , zatím je taková bezradná neví co hrát
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:36Od: Liverpool22
Kačku to buď nebaví nebo dostala menstruacismile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:40Od: Blondie
Hele, co vás pány tak fascinuje na tom, neustále svádět horší výkony žen na menstruaci? Garantuji ti, že spousta žen menstruaci kromě nutnosti použít nějakou tu hygienu vůbec nepociťuje.

Fakt nerozumím. Úplně si neumím představit, že bych každý špatný výkon sportovce-muže svalovala na nakupnutá varlata, poruchu erekce či jinou kravinu.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:44Od: Liverpool22
Bereš si to moc osobně a nepochopila jsi nadsázkusmile To, že je Kačka mimo snad vidí všichni a už tam i nervově teče - snad déšť pomůže....
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:47Od: Blondie
Tak vzhledem k tomu, že se to objevuje skoro pokaždé, když se nějaké babě hrubě nedaří, už mě to tak nějak nebaví číst :/

Hraji rekreakčně (počítáme) badec, beru to velmi vážně, snažím se - někdy se daří a někdy jsem naprosto mimo a zkazím, na co sáhnu. Na cyklu to fakt nezáleží. A to se snažím dodržovat i stejné rituály.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:58Od: brixner
To já, když se vobjeví menstruace, mam striktní zákaz vstupu do vonoho bytu, kde se zrovínka krvácí! Já totiž, sotva zahlídnu krev, vokamžitě vomdlim a s vomdlelym se mnou nikdá nic nebylo, nikdá, rozumíš!smilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:03Od: Blondie
Já myslela, že s Čendou míříte na cílovku, která už na tyhle věci z biologické podstaty tak nehraje? smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 18:01Od: brixner
Depá, mládí vpřed! Čendovi de hlavně vo žvanec, ale neumí moc česky číst, takže do vobčanek vobčas mrknu za nějsmilesmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:05Od: makro99 Live ranking WTA
Zajímavé posuny..
15. Karolína P.
16. Bára
23. Petra
91. Katka
137. Linda N.
158. Karolína M.
161. Linda F.
204. Sára
327. Brenda
Všechny 4 juniorky nová kariérní maxima..
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:39Od: lajzt0
Navíc v žebříčku do 18 let je nyní díky Dominice Šálkové už 6 českých tenistek v top 10.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:00Od: SydneyOpen
No nic z letošního Wimblu uvidím velký houno smile budu teď 2 týdny v Tatrách, no nic. Péťo držím palce smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:12Od: Vlk-v-trave
Hory lepsi nez se koukat jak jelito jak hraji na trave nekteri jak jelita...:D
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:59Od: Tomas_Smid_fan Rybka
někam odplavala?smile Jestli, tak je jí škoda, protože na trávě by se svojí hrou určitě mohla uhrát solidní výsledek.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:10Od: tommr
pokud máš na mysli Rybárikovou tak ta už dávno skončila ze zdravotních důvodů ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:55Od: Tomas_Smid_fan
nene,smile Rybakinu
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:00Od: Tomas_Smid_fan
Aha, tak jsem něco zaspal, hraje zítra s Coco.

Taky jsem si až teď všiml, že Zdenda je v MD jako llsmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 16:00Od: horska.kraslice
Keys se odhlásila, původně nalosovaná soupeřka Rybky Zhang se dostala na místo Keys jako 33. nasazená a k Rybce postoupila Coco jako LL.
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:34Od: Liverpool22
Ano je to škoda. Na Rybku jsem se dost těšil - na trávě měla šanci uhrát pěkný výsledek - to čtvrtfinále mohla dát. Bohužel nedá. Tak snad naše holky smile zaberou i když Katka je zatím dost mimo mísu...
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:56Od: paddy Vítěz si ide pro titul
smile smile smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:12Od: Vlk-v-trave
:D
[ Reagovat ]
27.06.2022 10:59Od: Usm
kdyby Djokovic vyhrál Wimbledon, tak by se odpoutal od Nadala a Federera opět v jedné statistice - vyhrát 7x dva rozdílné GS
[ Reagovat ]
27.06.2022 10:37Od: Tennis_Lover
Kdo nema rád Wimbledon, nemá rád tenis
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:01Od: Mony
Spousta lidí má po něm zelený zakal
[ Reagovat ]
27.06.2022 09:22Od: annah
Otevírá se Chrám!!!!
[ Reagovat ]
27.06.2022 10:51Od: FulnekUltras
smile smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:42Od: Vlk-v-trave
Pryyy chram :DDD
[ Reagovat ]
27.06.2022 08:59Od: brixner Brý ránko na Válečnymportále
Káva, vyštrachat streamy a dem na to!
smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 09:15Od: Ela-fon-isi
Taky se těším se a dnes mám volno. Bohužel od zítra už budu moct lovit jen výsledky mezi prací.smile
Všem našim chladnou hlavu, dobrá mířidla a štěstí. V koutku duše doufám, že Muška zdolá Halepku, Katka a Bára překvapí a Petra dojde daleko! A hlavně bez úrazů.
[ Reagovat ]
27.06.2022 10:21Od: Tomas_Smid_fan
Já se moc neutrhnu ani dneska, ani zítrasmile Dneska to odnese hlavně aeRosol.
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:38Od: brixner
Ajajajaja, to tě lituju more! Přídeš vo epickou vejhru Lukyho! Já mu věřim!smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:39Od: brixner
Nic si z toho nedělej, já vobčas nemam ani pitomej signál...
A Kdyby dneska Moucha vyhrála, nepudu tejden na hajzl-slibuju!!smilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:54Od: tommr
to se ti to slibuje když Muška dneska vůbec nehraje ... smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:20Od: Ela-fon-isi
To bylo celkové, na celý turnajsmile Nějaké prognózy budou?smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:34Od: tommr
od našich nečekám letos vůbec nic a vzhledem k tomu že se neuděluj body do žebříčku je mi to i celkem jedno ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:01Od: brixner
Jaj, beru zpět!
Moucha vítěz=Brix totální dvoutejdenní dietasmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:13Od: Tomas_Smid_fan
Vítěz Wimbledonusmile?
[ Reagovat ]
27.06.2022 06:43Od: Mayo
Dnes štartuje velkolepe divadlo. Vamos Rafa smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 11:49Od: brixner
Dosť bolo Rafusmilesmile
[ Reagovat ]
27.06.2022 12:28Od: Rafaeoli25
Čo bolo bolo, tehdy bol Nadal iba majorom, teď je už generálom smile
[ Reagovat ]
27.06.2022 13:03Od: brixner
Jaja, docela rychlej postup měl!
A teďkonc už jen Rafa for president...
Ale letos ve Wimblu povýšení nebude, na to vem jed!smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist