10. den na US Open: Plíšková má na dosah semifinále! Na úvod programu nastoupí proti Sabalenkové

  • Po skončení 10. hracího dne US Open poznáme kompletní semifinálové obsazení letošního ročníku. Poslední česká zástupkyně Karolína Plíšková vyzve Arynu Sabalenkovou, světová jednička Iga Šwiateková bude bojovat s domácí Jessicou Pegulaovou, Jannik Sinner změří síly s Carlosem Alcarazem a domácí Frances Tiafoe se proti Andrejovi Rubljovovi pokusí navázat na senzační skalp.
    7. 9., 11:00 | Previews |  256 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Čtvrtfinále žen •
Kar. Plíšková (22-ČR) - Sabalenková (6-) | Arthur Ashe Stadium (18:00 SELČ)
Šwiateková (1-Pol.) - Pegulaová (8-USA) | Arthur Ashe Stadium (čtvrtek 1:00 SELČ)
• Čtvrtfinále mužů •
Rubljov (9-) - Tiafoe (22-USA) | Arthur Ashe Stadium (19:30 SELČ)
Sinner (11-It.) - Alcaraz (3-Šp.) | Arthur Ashe Stadium (čtvrtek 2:30 SELČ)


• Čtvrtfinále žen •
Karolína Plíšková (22.) - Aryna Sabalenková (6.) | Arthur Ashe Stadium (18:00 SELČ)
Karolína Plíšková absolvuje své jubilejní 10. grandslamové čtvrtfinále a bude usilovat o druhou účast mezi nejlepším kvartetem v tomto dějišti. Finalistka ročníku 2016 vyzve světovou šestku Arynu Sabalenkovou, která může vyrovnat své maximum na podnicích velké čtyřky (Wimbledon a US Open 2021). Vzájemná bilance je vyrovnaná, závěrečné dva souboje ovládla poslední česká zástupkyně na turnaji.

Plíšková na Sabalenkovou umí, dvakrát s ní sice prohrála, ale pokaždé velmi těsně (7-5 a 7-6 ve třetím setu). Její soupeřka v úvodních čtyřech zápasech US Open Series nasázela neskutečných 77 dvojchyb, v New Yorku ovšem jen 25. Plíškové by mohly k postupu pomoct i větší zkušenosti a výborné výkony v posledních dvou duelech s Belindou Bencicovou a Viktorií Azarenkovou.

Tip na vítězku: Karolína Plíšková

Aktuální forma
Plíšková do sezony kvůli zlomenině ruky naskočila až v březnu a návrat jí zatím vůbec nevychází, před startem US Open se pouze na třech turnajích probojovala alespoň do čtvrtfinále. Jejím maximem jsou dvě semifinálové účasti. Do US Open Series vstoupila v San José a skončila ve druhém kole na Amandě Anisimovové. V Torontu se naopak dostala až do semifinále, jenže stejně jako ve dvou předchozích případech nedokázala navázat na solidní letošní výsledek a v Cincinnati se loučila již ve druhém kole.

Cesta turnajem
V úvodním kole US Open měla namále, s Magdou Linetteovou prohrávala 1-4 v rozhodující sadě a byla dva míčky od porážky. Ve druhém naopak měla usnadněnou práci, jelikož čelila zraněné krajance Marii Bouzkové. Ve třetím po obratu zdolala Belindu Bencicovou a další třísetovou bitvu vyhrála v osmifinále s trojnásobnou finalistkou Viktorií Azarenkovou.

Historie na US Open
V hlavní fázi US Open absolvuje jubilejní 10. start, také při pěti z posledních šesti hrála ve druhém týdnu. V roce 2016 ve Flushing Meadows sahala po titulu.

Karolína Plíšková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Toronto,  Štrasburk (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Toronto (SF)
Bilance: 19-14
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 10-5
Bilance proti hráčkám Top 10: 1-0 (kariérní 37-43)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 4-5)
Grandslamy: Australian Open (-), French Open (2K), Wimbledon (2K)

Karolína Plíšková - US Open
Kariérní bilance:
28-9
Nejlepší výsledek: finále (2016)
Loňský výsledek: čtvrtfinále
Bilance ve čtvrtfinále: 1-3
Generálka: San José (2K), Toronto (SF), Cincinnati (2K)
Cesta turnajem: Linetteová (6-2 4-6 7-6), Bouzková (6-3 6-2), (13) Bencicová (5-7 6-4 6-3), (26) Azarenková (7-5 6-7 6-2)

Aktuální forma
Sabalenková má letos obrovské potíže s dvojchybami, v aktuálním roce jich nasekala jasně nejvíc ze všech hráček na tour (celkem 364 ve 45 zápasech). Přesto si zahrála finále v Hertogenboschi a Stuttgartu a semifinále v Římě a Cincinnati, kde ve třech setech podlehla pozdější šampionce Caroline Garciaové. Stále jí však hrozí, že poprvé od roku 2017 zakončí sezonu bez triumfu na hlavním okruhu.

Cesta turnajem
Na US Open zpočátku střídala lepší a horší výkony, v úvodním kole nedala šanci Catherine Harrisonové, ve druhém otáčela stav 2-6 1-5 a likvidovala dva mečboly proti Kaie Kanepiové a ve třetím přejela Claru Burelovou. V osmifinále zvládla parádní bitvu s domácí Danielle Collinsovou.

Historie na US Open
Hned při svém debutu v hlavní soutěži se dostala do osmifinále, následovala dvě vyřazení ve druhém kole a loňské semifinále.

Aryna Sabalenková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Hertogenbosch,  Stuttgart (F);  Cincinnati,  Řím (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Cincinnati (SF)
Bilance: 28-17
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 15-10
Bilance proti hráčkám Top 30: 5-9 (kariérní 61-48)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 2-0)
Grandslamy: Australian Open (OF), French Open (3K), Wimbledon (-)

Aryna Sabalenková - US Open
Kariérní bilance:
14-4
Nejlepší výsledek: semifinále (2021)
Loňský výsledek: semifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 1-0
Generálka: San José (ČF), Toronto (OF), Cincinnati (SF)
Cesta turnajem: Harrisonová (6-1 6-3), Kanepiová (2-6 7-6 6-4), Burelová (6-0 6-2), (19) Collinsová (3-6 6-3 6-2)


Iga Šwiateková (1.) - Jessica Pegulaová (8.) | Arthur Ashe Stadium (čtvrtek 1:00 SELČ)
Iga Šwiateková bude o své čtvrté semifinále na majorech, první ve Flushing Meadows, usilovat proti domácí Jessice Pegulaové, která nezvládla ani jedno ze tří předchozích čtvrtfinále na grandslamových turnajích. Světová jednička suverénně vyhrála oba letošní souboje a ve vzájemné bilanci vede 2-1.

Šwiateková je celkem jasnou kurzovou favoritkou. Vedoucí žena pořadí ovšem v New Yorku nepůsobí přesvědčivě a sama se vyslovila, že jí vůbec nesedí míče, se kterými se hraje. Ve čtvrtfinálových duelech má vynikající úspěšnost 13-2. Pegula je naopak až na jedno menší zaváhání suverénní a na velkých akcích letos exceluje. Na druhou stranu v tomto roce zvládla jen dvě z devíti střetnutí s hráčkami Top 10. Asi by ale nebylo velkým překvapením, kdyby s pomocí domácího publika nasazenou jedničku vyřadila.

Tip na vítězku: Iga Šwiateková

Aktuální forma
Šwiateková prožívá naprosto neskutečnou sezonu. Do New Yorku dorazila s fenomenální bilancí 50 výher a pouhých sedmi porážek, podruhé ovládla antukové French Open a v aktuálním roce triumfovala celkem šestkrát. Ve třetím kole Wimbledonu však přišla o neuvěřitelnou sérii 37 vítězství, nejdelší v tomto století, a od té doby se trápí. Na domácí antuce ve Varšavě skončila už ve čtvrtfinále a na velkých generálkách v Torontu ani Cincinnati nepřešla přes osmifinále.

Cesta turnajem
Na US Open se možná znovu chytla, bez ztráty setu si poradila s Jasmine Paoliniovou, bývalou šampionkou Sloane Stephensovou i další domácí zástupkyní Lauren Davisovou. V osmifinále však znovu potvrdila, že stále není v nejlepší formě, Jule Niemeierové dovolila vedení setu a brejku.

Historie na US Open
Na US Open hraje počtvrté a každým startem se zlepšuje. Při debutu před třemi lety vypadla ve druhém kole, o rok později ve třetím a loni v osmifinále.

Iga Šwiateková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
French Open,  Řím,  Stuttgart,  Miami,  Indian Wells,  Dauhá (T);  Australian Open,  Adelaide (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Miami, Indian Wells, Dauhá (T); Australian Open, Adelaide (SF)
Bilance: 54-7
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 32-5
Bilance proti hráčkám Top 10: 7-1 (kariérní 12-7)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 2-0 (kariérní 3-1)
Grandslamy: Australian Open (SF), French Open (T), Wimbledon (3K)

Iga Šwiateková - US Open
Kariérní bilance:
10-3
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2022)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Toronto (OF), Cincinnati (OF)
Cesta turnajem: Paoliniová (6-3 6-0), Stephensová (6-3 6-2), Davisová (6-3 6-4), Niemeierová (2-6 6-4 6-0)

Aktuální forma
Pegulaová je v poslední době hráčkou těch největších akcí, na podnicích WTA 1000 či grandslamech posbírala 11 ze 13 čtvrtfinálových účastí od začátku loňské sezony. Jejím letošním maximem je finále na antukové "tisícovce" v Madridu. Po semifinále v Torontu a čtvrtfinále v Cincinnati (pokaždé prohrála s pozdější šampionkou) se solidní formou prezentuje i na domácím grandslamu.

Cesta turnajem
Ve Flushing Meadows bez větších komplikací přehrála Aljaksandru Sasnovičovou, kvalifikantky Viktoriji Golubicovou a Yue Yuan i Petru Kvitovou.

Historie na US Open
Při všech předchozích pěti startech v hlavním losu skončila v úvodních kolech, jejím maximem bylo třetí kolo z posledních dvou let.

Jessica Pegulaová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Madrid (F);  Toronto,  Miami (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Toronto, Miami (SF)
Bilance: 35-16
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 21-10
Bilance proti hráčkám Top 10: 2-7 (kariérní 9-17)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-2 (kariérní 0-3)
Grandslamy: Australian Open (ČF), French Open (ČF), Wimbledon (3K)

Jessica Pegulaová - US Open
Kariérní bilance:
9-5
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2022)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Washington (2K), Toronto (SF), Cincinnati (ČF)
Cesta turnajem: Golubicová (6-2 6-2), Sasnovičová (6-4 6-4), Yue Yuan (6-2 6-7 6-0), (21) Kvitová (6-3 6-2)


• Čtvrtfinále mužů •
Andrej Rubljov (11.) - Frances Tiafoe (26.) | Arthur Ashe Stadium (19:30 SELČ)
Andrej Rubljov i Frances Tiafoe, který se pokusí navázat na senzační skalp Rafaela Nadala, mají na dosah své premiérové grandslamové semifinále. První jmenovaný neuspěl v ani jednom z pěti předchozích čtvrtfinále (na US Open 0-2) a nejmladší domácí čtvrtfinalista newyorského majoru od roku 2006 před třemi lety na Australian Open podlehl právě Nadalovi. Vzájemná bilance je vyrovnaná, loni se v tomto dějišti radoval Tiafoe, letos v Indian Wells měl jasně navrch Rubljov.

Šance na postup jsou naprosto vyrovnané. Oba aktéři letos ve Flushing Meadows ukázali, čeho jsou schopní. Rubljov v osmifinále nedal šanci nebezpečnému Cameronovi Norriemu a Tiafoe ztratil set až s Nadalem. Po velkém vítězství, zejména u mladíků, většinou přichází porážka, a jen proto o chlup více věříme ruskému tenistovi. Ten se však bude muset vypořádat s bouřlivou podporou na adresu soupeře.

Tip na vítěze: Andrej Rubljov

Aktuální forma
Rubljov měl vynikající úvodní měsíce roku. Po semifinále v Rotterdamu ovládl halu v Marseille i venkovní betony v Dubaji, probojoval se do semifinále na Masters v Indian Wells a triumfoval ještě na antuce v Bělehradu. Od té doby byl ale jen dvakrát v semifinále, naposledy na svém prvním přípravném turnaji ve Washingtonu. Na akcích Masters v Montréalu ani Cincinnati se do závěrečných bojů nepodíval.

Cesta turnajem
Na US Open absolvoval už dvě pětisetové bitvy, a to s antukářem Laslem Djerem a nevyzpytatelným Denisem Shapovalovem. Mezitím smetl Soonwoo Kwona a v osmifinále suverénně přehrál nebezpečného Camerona Norrieho.

Historie na US Open
Za sebou má šest startů v hlavní soutěži, polovinu z nich zakončil v úvodních kolech. Čtvrtfinále si tu zahrál také v letech 2017 a 2020, nad jeho síly byli Rafael Nadal a Daniil Medveděvem.

Andrej Rubljov - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Bělehrad,  Dubaj, Marseille (T);  Washington,  Bastad,  Indian Wells,  Rotterdam (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Dubaj (T); Washington, Indian Wells (SF)
Bilance: 40-14
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 19-6
Bilance proti hráčům Top 30: 10-9 (kariérní 56-61)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-1 (kariérní 0-5)
Grandslamy: Australian Open (3K), French Open (ČF), Wimbledon (-)

Andrej Rubljov - US Open
Kariérní bilance:
17-6
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2017, 2020, 2022)
Loňský výsledek: 3. kolo
Bilance ve čtvrtfinále: 0-2
Generálka: Washington (SF), Montréal (2K), Cincinnati (OF)
Cesta turnajem: Djere (7-6 6-3 3-6 4-6 6-4), Soonwoo Kwon (6-3 6-0 6-4), (19) Shapovalov (6-4 2-6 6-7 6-4 7-6), (7) Norrie (6-4 6-4 6-4)

Aktuální forma
Tiafoe ještě před pár dny neprožíval nijak povedenou sezonu. V Estorilu sice bojoval o titul, ale v dalším průběhu roku dosáhl jen na jediné další semifinále. To si zahrál na své první generálce v Atlantě, následovalo čtvrtfinále ve Washingtonu, v němž nevyužil šest mečbolů proti pozdějšímu šampionovi Nickovi Kyrgiosovi, a druhé kolo na podnicích Masters v Montréalu a Cincinnati.

Cesta turnajem
Na US Open využil příznivého losu a bez ztráty setu přehrál Marcose Girona, Jasona Kublera i trápícího se Diega Schwartzmana. V osmifinále senzačně slavil své nejcennější vítězství na grandslamech, když si vyšlápl na světovou trojku a čtyřnásobného šampiona Rafaela Nadala.

Historie na US Open
Na domácím majoru se mu začalo dařit až v posledních letech. Úvodních šest návštěv zakončil nejpozději ve druhém kole, v posledních dvou ročnících ale došel do osmifinále.

Frances Tiafoe - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Estoril (F);  Atlanta (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Atlanta (SF)
Bilance: 25-18
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 14-9
Bilance proti hráčům Top 20: 3-3 (kariérní 17-46)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-0 (kariérní 0-1)
Grandslamy: Australian Open (2K), French Open (2K), Wimbledon (OF)

Frances Tiafoe - US Open
Kariérní bilance:
12-7
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2022)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Washington (ČF), Montréal (2K), Cincinnati (2K)
Cesta turnajem: Giron (7-6 6-4 6-3), Kubler (7-6 7-5 7-6), (14) Schwartzman (7-6 6-4 6-4), (2) Nadal (6-4 4-6 6-4 6-3)


Jannik Sinner (13.) - Carlos Alcaraz (4.) | Arthur Ashe Stadium (čtvrtek 2:30 SELČ)
Také Jannik Sinner a Carlos Alcaraz si to rozdají o své první grandslamové semifinále. Jednadvacetiletý Ital prohrál všechna tři předchozí čtvrtfinále na majorech a o dva roky mladší Španěl, který bojuje o post světové jedničky, obě. Druhý jmenovaný má svému soupeři co vracet, letos s ním prohrál ve Wimbledonu i ve finále v Umagu a dovolil mu srovnat vzájemnou bilanci.

Oba za sebou mají podobnou přípravu a Sinner bude mít výhodu v tom, že letos Alcaraze v obou případech porazil. Na rozdíl od Španěla se však v tomto roce trápí se zdravotními problémy a tento souboj bude rozhodně fyzicky náročný. V dosavadním průběhu turnaje si lépe vedl mladší z aktérů a mohl by mít navrch.

Tip na vítěze: Carlos Alcaraz

Aktuální forma
Sinner se letos často trápí zdravotně, přesto má skvělou bilanci 42-11 a na šesti z 10 dokončených turnajů (bez skreče či odstoupení) postoupil minimálně do čtvrtfinále. Uspěl až v tom posledním na antuce v Umagu, kde získal svou první letošní trofej. Na podnicích Masters v Montréalu a Cincinnati skončil shodně v osmifinále, v Kanadě prohrál s pozdějším vítězem Pablem Carreňem a ve Spojených státech s Félixem Augerem-Aliassimem.

Cesta turnajem
Na US Open se stabilní formou neprezentuje. V úvodním kole vyhrál divoký "pětiseťák" s Danielem Altmaierem, pak neztratil set s Christopherem Eubanksem, Brandona Nakashimu porazil ve čtyřech a další pětisetovou bitvu absolvoval proti outsiderovi Iljovi Ivaškovi.

Historie na US Open
Při úvodních dvou startech ztroskotal hned v prvním kole, loni skončil v osmifinále.

Jannik Sinner - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Umag (T)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Miami, Dubaj, Australian Open (ČF)
Bilance: 42-11
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 21-5
Bilance proti hráčům Top 10: 3-7 (kariérní 9-19)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-2 (kariérní 0-3)
Grandslamy: Australian Open (ČF), French Open (OF), Wimbledon (ČF)

Jannik Sinner - US Open
Kariérní bilance:
7-3
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2022)
Loňský výsledek: osmifinále
Bilance ve čtvrtfinále: 0-0
Generálka: Montréal (OF), Cincinnati (OF)
Cesta turnajem: Altmaier (5-7 6-2 6-1 3-6 6-1), Eubanks (6-4 7-6 6-2), Nakashima (3-6 6-4 6-1 6-2), Ivaška (6-1 5-7 6-2 4-6 6-3)

Aktuální forma
Alcaraz má letos fenomenální bilanci 48 výher (nejvíce na tour) a devíti porážek. Silnou měl hlavně první půlku sezony, po triumfu v Rio de Janeiru získal v Miami svou první trofej z Masters a ovládl i Barcelonu a další Masters v Madridu. Po vyřazení ve čtvrtfinále French Open se mu však přestalo dařit a po skončení Wimbledonu se ještě vrátil na antuku, v Hamburku i Umagu prohrál finále. Generálky na US Open se mu nepovedly vůbec, v Montréalu nestačil hned na Tommyho Paula a ve čtvrtfinále v Cincinnati ho zastavil Cameron Norrie.

Cesta turnajem
V New Yorku po cestě do osmifinále neztratil set, postupně si poradil se Sebastiánem Báezem (skreč), Federicem Coríou a Jensonem Brooksbym. V souboji o čtvrtfinále naopak potřeboval všech pět dějství s bývalým šampionem Marinem Čiličem.

Historie na US Open
Debut na US Open si odbyl loni a prošel až do čtvrtfinále. Postup mezi nejlepší osmičku je jeho grandslamovým maximem.

Carlos Alcaraz - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Madrid,  Barcelona,  Miami,  Rio de Janeiro (T);  Umag,  Hamburk (F);  Indian Wells (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Miami (T); Indian Wells (SF)
Bilance: 48-9
Bilance z posledních 10 zápasů: 7-3
Bilance na venkovních betonech: 18-4
Bilance proti hráčům Top 20: 15-6 (kariérní 19-11)
Bilance ve čtvrtfinále grandslamů: 0-1 (kariérní 0-2)
Grandslamy: Australian Open (3K), French Open (ČF), Wimbledon (OF)

Carlos Alcaraz - US Open
Kariérní bilance:
8-1
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2021-22)
Loňský výsledek: čtvrtfinále
Bilance ve čtvrtfinále: 0-1
Generálka: Montréal (2K), Cincinnati (ČF)
Cesta turnajem: Báez (7-5 7-5 2-0 skreč), Coría (6-2 6-1 7-5), Brooksby (6-3 6-3 6-3), (15) Čilič (6-4 3-6 6-4 4-6 6-3)

US OPEN 2022 - PROGRAM 10. HRACÍHO DNE
• ARTHUR ASHE STADIUM • (od 18:00 SELČ)
1. Kar. Plíšková (22-ČR) - Sabalenková (6-)
2. Rubljov (9-) - Tiafoe (22-USA)
3. Šwiateková (1-Pol.) - Pegulaová (8-USA) / nejdříve v úterý v 1:00 SELČ
4. Sinner (11-It.) - Alcaraz (3-Šp.)
• LOUIS ARMSTRONG STADIUM • (od 17:00 SELČ)
1. Krejčíková/Siniaková (3-ČR) - Dabrowská/Olmosová (5-Kan./Mex.)
• COURT 13 • (od 16:00 SELČ)
1. Havlíčková (2-ČR) - Ilievová (Fr.)
• COURT 15 • (od 16:00 SELČ)
2. Bartoň (ČR) - Butvilas (8-Lit.)
Kompletní program
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (256)
08.09.2022 07:12Od: Blondie
Ons do finále, ať to konečně dá... smile
Moc jí to přeji.
[ Reagovat ]
08.09.2022 02:38Od: StestiJeKrasnaVec11 Iga - Pegula
Horší zápas jsem dlouho v podobné fázi GS dlouho neviděl...
[ Reagovat ]
08.09.2022 02:39Od: StestiJeKrasnaVec11
až je s podivem, jak se obě s touto hrou mohly dostat tak daleko
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:01Od: annah
Frantaaa... !!! Kéž by dal ještě jeden set!!!
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:45Od: annah
A dal! Sázel to tam ve velkém stylu. Zakončil stylově esem. Rubl byl ke konci třetího setu už úplně zoufalý.
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:46Od: team.wta
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 21:52Od: RFanousek
Tiafoe si tímto turnajem získal nového fandu.
Super tenis, super styl, super charakter. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:03Od: paddy Re: charakter nebo podvodník?
Nadala tady kritizovali za dlouhou pauzu v šatně

Franta tam teď byl přes 8 minut smile smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 17:28Od: Tomas_Smid_fan
No, už to okoukalsmile Když může nějaký Nadal, můžu i jásmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 21:36Od: Patik
Tiafou ide..má nato..a väčšinou to tu tak býva aj podľa Nadalfans čo som si všimol že keď porazíš Nadala a dostaneš sa do finále alebo získaš titul tak sú to vlastne Nadalove zásluhy..rovnako ako to bolo v Cinci s Čoričom.
[ Reagovat ]
07.09.2022 21:05Od: Blondie
KrejSi! smile
Parada, byt to podle score nebylo easy.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:46Od: tommr
takže po dnešku je už bohužel jistý že letošní TM v singlu bude poprvé od roku 2011 bez české účasti ... smile
Zápas jsem sledoval jen jedním okem protože jsem dal přednost našemu deblu a zdá se že jsem dobře udělal. Podle čísel to muselo být od Karolíny hodně zoufalý ...
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:47Od: hanz
Co by tam tak jako ty naše primadony dělaly? Jely ta na dovču.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:47Od: hanz
Co by tam tak jako ty naše primadony dělaly? Jely ta na dovču.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:48Od: Liverpool22
bohužel to zoufalý bylo smilesmile o nic jsi nepřišel smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:50Od: hanz
Já viděl skore 0:4 v prvním setu a hned jsem běžel uklidňovat Comíska.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:51Od: Liverpool22
smile comísek už asi vaří hořký kafe smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:54Od: hanz
Nebo brečí do polštářku.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:55Od: Liverpool22
smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:01Od: hanz
Snad se pravdu dozvíme.smile Mám připravenej alespoň kapesníček na votření slziček.smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:45Od: Blondie
Urcote jisty? Ani Peta nemuze?
[ Reagovat ]
08.09.2022 09:03Od: Blondie
Jenže Peťa by asi potřebovala dva turnaje vyhrát, co... :/
[ Reagovat ]
08.09.2022 08:56Od: Mony
Alespoň nemusíme ponocovat
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:46Od: Tomas_Smid_fan
takže Kája to zase neprodalasmile
Asi došly gumičky... No nic, vylejt nálev, jó ten co se tak povedl, a zas někdy příštěsmile Nevím ale koho mentálně labilnějšího by si mohla pro ČF GS přát.smile
Pegula tímto ztrácí motivaci, tedy tam je to jasné.

PS: come buď silný!
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:48Od: hanz
Comísek to ustojí jako vždy, v koutku duše s tím byl dávno smířen.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:50Od: Liverpool22
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:20Od: lars
Karol nenavazala na svoje vykony z predchoz. zapasu. To se tenistkam stava pomerne casto. Akorat sis toho za nekolik let sledovani tenisu asi nedokazals vsimnout :)
[ Reagovat ]
08.09.2022 17:50Od: Tomas_Smid_fan
já jsem léta poctivě počítal, kolikrát se jí podařilo vyhrát finále GS, a víte co, přátelé? Ani jednou.
Víš, ona Kája není žádná prvnička, i když má stále mladistvou vizážsmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:43Od: Mantra return
dnes neměla, AS neztratila svůj servis ani razsmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:42Od: paddy rýsuje se finále pro francouzské gurmány
Žabka - Žába Lenka smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:04Od: horska.kraslice
Lenku nebrat!smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:42Od: frenkie57 KrejSi
postupují, tak aspoň něco.
Dneska neměla Karo proti Sabě co nabídnout. Ona hrála velmi jistě, skvělé podání, returny, razance úderů, prostě všechno. A hlavně si hodně věřila.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:47Od: Tomas_Smid_fan
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:48Od: hanz
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:41Od: zfloyd krejsini
tak aspoň holky to dali smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:48Od: tommr
ale výkon to byl od nich hodně špatnej hlavně od Katky ...
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:49Od: hanz
No já viděl Krejču na podání a to byl teda taky hnus fijalovej, ve hře byla ale lepší.
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:07Od: horska.kraslice
Řekla bych, že se střídaly, takže suma sumárum Fifty Fifty.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:40Od: pockerface
Katka a Bára to urvaly. Takže postup do semifinále je suprový.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:40Od: zfloyd Arynka
jí bohužel přehrála ve všech směrech , takže zaslouženě vzhrála smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:43Od: lars
mela prohrat s Kanepi, ktera nevyuzila MBs
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:24Od: team.wta
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:07Od: horska.kraslice
Jojo....
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:40Od: pockerface
Hlavně Arina změnila podání. Zrovna to na Eurosportu zmínila, že s týmem úplně změnila pohyb na podání a nadhoz. Takže ten servis jí dneska strašně pomohl. Jo klidně by se mi líbila i jako vítězka celého turnaje.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:43Od: frenkie57
ježíš, jenom to ne, já ji nemůžu ani cejtit.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:08Od: pockerface
no je fakt, že strašně řve. Já spíš myslel, že se mi líbí tenisově. Ale pokud jde o sympatie tak asi Garcia.
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:16Od: frenkie57
Garcia působí skromně a velmi sympaticky. Během utkání hraje velmi soustředěně, nepouští emoce na špacír. Jo, tu bych jako vítězku GS bral.
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:18Od: frenkie57
Tenisově byla dneska Aryna za jedna, to je fakt. Štve mně tím řvaním vikigské válečnice a zdá se mi taková pořád namachrovaná.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:37Od: Nola
Amazonka dnes skoro nechybovala, vyborne sa hybala, lepsie returnovala aj servirovala, no nevidela som aspekt hry v ktorom by zaostavala, Kaja zial asi unavenejsia, prvy set tam nemala co ponuknut, v druhom to mohla nejak dat, ale Aryna ju k nicomu nepustila, skoda, ale ma aspon na com stavat
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:37Od: Torn
Bohužel no, nechala si ujet vlak a pak to zachranovat za 5 minut dvanáct je už k ničemu.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:42Od: Liverpool22
smile přesně tak. Ve čtvrtfinále na GS není možné prospat půl zápasu smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:50Od: Dobry-den
Evidentně to možné je. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:37Od: Fandina Bohužel
Sabalenka byla dneska lepší, škoda, že Kája projela první set. Proti včerejšku to byl špatný výkon. Hlavně ze začátku, to Kája nezvládla.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:36Od: Liverpool22 Karolína
dnes se raději bez komentáře smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:37Od: EllNino
Prostě byla Aryna lepší
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:36Od: brixner Fakt si nemůžu pomoct...
Ale vyhrála ta nejodpornější ženská, která kdy hrála tenissmilesmile

Aspoň že ta druhá Karolína mi udělala radostsmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:38Od: hanz
To ano, ta snad vyfičí v dalším kole.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:39Od: annah
smile Opět řvala jako prase na porážce.
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:04Od: brixner
Asi jako mnozí tady - už jsem viděl hrát moc hráček, ale pro tuhle "amazonku" prostě nemám slov! A vůbec ne proto, že porazila teď Káju, to je OK. Vůbec nechci vypisovat, co se mi na ní fakt doslova hnusí, člověk by měl zachovat nějaké dekorum a udělám to i já, starý prasák z lodi. Mám pár hráček, kde se nepodívám ani na blbé HL, "přežil" jsem minulé kolo, kdy hrála VVV, asi bych dal i Rumunku-pokud by hrála s naší hráčkou, ale tuhle prostě ne-ne a ne!!! Počkal jsem si jen na výsledek a fakt doufám, že hanz má pravdu! Nepřeju jí nic zlého, jen ale né úspěch, je v ní něco, co prostě těžce nedávám, fandům se za to omlouvám a jen doufám, že se to jednou nějak neobrátí proti mně samotnému! Skoro až jistě vím, že žádný "obrat" nikdy nenastane, jako třeba v případě Borise Beckera, nevím, kde se to bere, ale ja to prostě tady...
Comí, ty tvoje slinty jsou fakt pravdivé, dneska hrála Kája asi hrozně a ten GS je fakt asi jen utopie...
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:44Od: Blondie
Mne asociuje takovy ty sikmooke sovetske vojaky, co prijedou okupovat, znasilnovat a u toho nevericne cuci na splachovaci zachod. Taky ji nemusim...
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:43Od: petrulinka
Můj muž ji říká velká žabí huba
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:45Od: Liverpool22
já jí říkám Kladivářka - Bělorusové a Polky mají slušné kladivářky - Aryna by klidně kladivem házet mohla - postavu na to má smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:53Od: frenkie57
To je neobyčejně trefné smilesmile
[ Reagovat ]
08.09.2022 11:44Od: Krisboy
Nicméně dost neuctivé k žábámsmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:35Od: hanz
Comí, tak zasejc nic, ale nebuď naštvanej, on se ti ten GS zase ve spánku zjeví.smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:39Od: Liverpool22
bohužel máš pravdu. Já taky věřil, že to tady Kája může vyhrát - bylo a je to hodně otevřený - hrozná škoda promarněné šance smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:45Od: hanz
Takovejch už bylo, už jsem psal dávno, nemá na to hlavu, takže nikdy nic nebude.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:35Od: Mantra 0-2 kurz 3.01
děkuji Aryno smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:35Od: hanz
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:42Od: Mantra Re: musela
statisticky vyhrát Aryna a protože hrály obě předchozí 3sety, tak jsem viděl jako jedinou volbu 0-2
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:32Od: EllNino Nene
Aryna jasně lepší
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:40Od: lars
mela prohrat s Kanepi, ktera nevyuzila MBs
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:28Od: dadaft
tomu se říká "uviset to na gumě"
tajbrejk se dá uhaluzit
............... ale pořád bude zapotřebí výrazné zlepšení
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:37Od: dadaft
tak nebude...
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:21Od: Fandina
Dneska jsem veškeré práce přerušila a šla jsem se dívat na naše holky, ale obávám se, že jak Káje, tak KrejSi jsem přinesla smůlu. Zatím to s nimi moc dobře nevypadá. Kája už asi neotočí a KrejSi ve třetím zase jako ve druhém setu přišly o výhodu brejku. Ale pořád doufám v obojí. Pojďte holky, ať mám také radost.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:26Od: Fandina
Teď ale Kačenka hezky na podání, překrásný lob, pak sice chyby, ale nakonec 5:2. Tak ještě jeden game KrejSi. Pojďte:::
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:36Od: Torn
Ale prd, to se někdy stane. :)
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:38Od: Fandina
Vím, ale já se těšila. Tak alespoň, že KrejSi.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:20Od: EllNino
Aryna se mi teď zdá trochu frustrovaná, Kája by toho mohla využít, čistá hra pomůže
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:20Od: dadaft
není nad dobře načasovaný brejk
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:18Od: frenkie57
Teď to bude krizovka, jestli kája nepronese podání, je konec.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:02Od: PetaM
Miluju, jak se Karolína neomlouvá za prasátka. smile Boží charakter. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:05Od: Fandina
Boží charakter máš spíš ty, když miluješ druhého chyby.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:36Od: PetaM
Pokud nepochopíš ironii, nejsi nic.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:40Od: Fandina
Zato ty jsi hvězda, která se ale nikomu nezdá. Jsi směšný.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:56Od: Blondie
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:58Od: Fandina
Sabalenka má set v zádech, takže netrojčí a hraje v pohodě. Pro Káju to nevidím dobře, sice se zlepšila, ale jestli stihne otočit zápas, toť otázka.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:01Od: Fandina
A navíc první ve druhém setu podávala Sabalenka, Kája pořád bude dotahovat, pokud ji nebrejkne a to se mi zatím jeví nereálné, ale pořád držím palce. Kájo pojď!!!
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:07Od: frenkie57
A naopak, jestli Saba Káju brejkne, je po zápase.
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:16Od: Fandina
To ano, bohužel, Kája z dvou minulých zápasů to dnes není.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:51Od: Fandina
KrejSi měly ve druhém brejk, ale pak o něj přišly a teď se jde do TB. Tak pojďte holky!!!
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:58Od: Mantra
ty vyfičej taky smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:48Od: Mantra Aryna
dost shodila a je to fešnésmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:44Od: hanz
Comísku, už tě přechází ten vlhký sen o GS?smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:44Od: Nola
Kaja sa vobec nehybe, oproti Amazonke, ktora tam beha ako srna
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:49Od: Liverpool22
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:44Od: Bloody13
Zatím to vypadá, že Karolína je po DF hladovější než Sabalenka
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:43Od: zfloyd Karolina
tak rozcvička už skončila a teď konečně začne hrát
smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:43Od: Dobry-den
Kája ještě spí? Kromě 1 esa žádný winner a staré známé ploužení se. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:41Od: dadaft
prostě nakládačka smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:43Od: Liverpool22
asi tak. Zatím velké zklamání - prazáklad všeho je servis - pokud nefunguje je to bez šance smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:41Od: com
no nebudu se rozcilovat a vypinam, treba budu prekvapanej smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:41Od: Mantra
ty jsi fanda jen když se daří... smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:46Od: hanz
Comísek nebude ani nadávat?smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:11Od: farr
Takovej Plzeňák typickej... fanoušek úspěchu smilesmile. KLASIKA
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:41Od: Mantra podle
mého odhadu se ani nevzbudí a bude konec
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:40Od: Fandina
To byl děs. Sabalenka hraje v pohodě, nevyhazuje se, nedělá chyby. Kája bohužel ano. Doufám, že ve druhém se to otočí.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:37Od: Mantra PK
Dělá tam pěknou stafáž smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:32Od: Bloody13
super práce zatím od Karolíny smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:34Od: Liverpool22
už se chytla snížila na 1:4 - radujme se z maličkostí - fandíme dál smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:34Od: Bloody13
jj, už se rozjíždí smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:27Od: com
smile jednou se hraje v normalni cas a ona to projede smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:29Od: farr
Twl Kája snad ještě chrápe ne, co to je zas za výkon kristovanoho...smile
Servis ne 0 ale minus. Hra nic pohyb špatný. Nevim nevím tohle teda.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:31Od: Liverpool22
zatím je to hodně špatný - nic nefunguje smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:33Od: frenkie57
Kája je zatím hodně špatná, žádný winner, žadné eso. Saba vypadá hrozně nadupaně a hladově. No, nevím, nevím.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:36Od: RFanousek
Normální čas pro tebe. Tam je pravé poledne, což je na tenisový zápas blbý čas, zvlášť pokud je povahou spíš sova.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:42Od: Liverpool22
smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:49Od: zfloyd krejsini
první set doma smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:45Od: Blondie
Bára naprosto super hadry!
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:49Od: annah
Jo, nádhera. Krásná barevná kombinace.
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:54Od: zfloyd
Ons v trenkách a Katka v trenkách to je velkej rozdíl
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:57Od: Blondie
U holek jsou to šortky :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:56Od: Blondie
Temně modrá a temně vínová + bílý detail je prostě legendární! smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:27Od: Tomas_Smid_fan
přestaň šlapatsmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:54Od: Blondie
Sorry. Dala jsem si fakt tezkej prevod.
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:41Od: Fandina
KrejSi proti Dabrowski Olmos nejdřív přišly o podání ale teď už je to 4:3. Dobře se mi jeví hlavně Kačenka, tak snad jsem to nezakřikla. A Krejča je asi zimomřivá, má dlouhý rukáv a legíny.
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:47Od: Fandina
A Krejča možná trochu zhubla. V obličeji mi připadá hubenější.

A holky mají první set. Tak ještě jeden!!!
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:37Od: Mantra Dnes
vyhraje Rubljov
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:24Od: com Karolina do SF
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:51Od: Liverpool22
YES smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:47Od: Blondie
smilesmilesmile

:D

No asi jo, no :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:44Od: Krisboy
Ale až někdy jindy.
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:19Od: George_Renel
Dnes jsem do Karolíny investoval 40km na bicyklu, o 10 více než obvykle dávám. Tak snad to ocení postupem.smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:23Od: Krisboy
Já se taky chystám jet z práce trošku oklikou přes kopec, tak to musí vyjít! smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:35Od: Tomas_Smid_fan
Obávám se, že to není jen o tobě. Záleží, kolik km ve prospěch Amazonky si naložila na rotopedu Blondiesmile smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:44Od: annah
Tak daleko by Blondie urcite nezašla...smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:45Od: annah
Teda vlastně nezajela..smile.
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:13Od: Tomas_Smid_fan
Šlape jen za Kvítí?smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:23Od: com
je to proste šlápota smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:51Od: annah
Spiš za nikoho....smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:01Od: Blondie
Za Kvitu a proti Karo.
Beze srandy.
A někdy i posiluji takovým způsobem, že dělám nějaký cvik, i když to bolí jako sviňa, dokud hráčka nedohraje hru, jak potřebuji :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:00Od: Blondie
a že pojedu! ;D už ho jdu štelovat :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:19Od: Tomas_Smid_fan
a sakrasmile
btw, máš ode mě SZsmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:22Od: George_Renel
V mých 68,5 už to moc víc nejde.smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 17:56Od: Tomas_Smid_fan
dělals, cos mohl, na rozdíl od Kájismile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:14Od: tommr
jak to vypadá v New Yorku? Bude zase pršet?
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:23Od: com
v NY nevim, ale u me teda chcije ted dost smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:27Od: R01316
u nas 2 hodky od NY zatazeno a prehanky, v NY jsou na tom podobne
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:28Od: R01316
do obeda by tam meli byt vesmes uplne bez deste
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:32Od: tommr
no Lucka Havlíčková už hraje takže tam zatím neprší ...
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:30Od: dadaft Sinner - Alcaraz
tenisový vrchol letošního USO ???
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:36Od: Tennisfan77
Já si právě myslím, že se od toho zápasu strašně moc očekává.

Sinner vypadal polomrtvý když vyhrál na Ivashkou, Alcaraz by naopak hrál klidně další dvě hodiny.

Za mě Španěl max 3:1
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:57Od: dadaft
Je fakt, že za sebou má dva pětiseťáky a taky s Eubanksem si pořádně zaběhal, i když výsledkově jasný zápas ................ ze začátku bude nabuzený, dva tři sety by mohly být parádní
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:44Od: paddy
Tipy
Swiatek, Plíšková, Alcaraz, Tiafoe

vypadnou

Nejdřív jste souhlasili, že? smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:48Od: Fandina
Možná že ano, možná že ne. Vsadil si na to?
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:45Od: Grape ...
Za mě Kája, Jessica, Frances, Carlos. Ani jeden zápas ale asi nebude jednoznačný, klidně to může dopadnout přesně opačně. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:54Od: Blondie
Svět má rád velké příběhy.
Další kolo Pegula vs. Plíšková, finále Plíšková vs. Garcia, obě vstávající z útlumu.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:59Od: Grape
To by byl ideální scénář. A není to nereálné.
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:07Od: Tomas_Smid_fan
Svět možná, ale věřím, že Iga bude proti. Hlavně ať se nesplaší Amazonka, tu bych v SF potažmo ve F vidět nemusel.
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:11Od: Grape
Já se trochu divím, že je Iga kurzově takovou favoritkou. Je sice pravda, že je obecně kvalitnější hráčkou a navíc má i víc zkušeností, ale to je podle mě tak všechno co mluví v její prospěch. Vnímám to jako zcela otevřený zápas.
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:21Od: vavrinec
Já se obávám, že vyhraje Pegula. Iga hraje dost nevyrovnaně.
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:07Od: Fandina
Přála bych to Igušce, ale tady opravdu tahala kaštany z ohně, vždycky ze začátku nehrála dobře. Jsem zvědavá, jak to bude teď. Nicméně Pegulu letos dvakrát porazila a prohrála s ní jednou v roce 2019. Tak doufám, že to teď Iga dá. Snad se jí to povede do třetice.
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:47Od: annah
Taky doufám a budu držet palce.
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:01Od: Tomas_Smid_fan
Bude to zajímavé, ale Jess toho proti Kvítí mpc nepředvedla. I když přiznávám, že ani nemusela smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:06Od: Tomas_Smid_fan
Každopádně, Pegula vs Kája by nebylo pěkné finále smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:10Od: Blondie
Semi... :-)
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:21Od: Tomas_Smid_fan
Ehm, to mi nějak omylem vypadlo smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:11Od: Blondie
Asi tak, tam se Peťa opravdu porazila úplně sama. Nic proti Jess, samozřejmě, ale bohužel to byl kolaps Péti. Něco jiné než když ji přehrála Garcia.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:35Od: Pavol Nič proti tebe Karulína.
Ale Já si myslím že na rade je Aryna. Lenže myslieť znamená figu vedieť, takže počkáme a uvidíme. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:37Od: Pavol
Samozrejme Karolína, to je len preklep. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:02Od: Torn
Pokud by šlo o pořadí a zásluhy, tak je o parník před všema Karolína, ale na to se nehraje. :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:00Od: Torn
Upřímně doufám, že US Open vyhraje Casper Ruud. :)
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:14Od: Blondie
Karlíček! smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:01Od: Torn
Tomu jedinému to tam nepřeju. Akorát paroduje Nadala svým chováním.
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:19Od: Tomas_Smid_fan
Lepší parodovat než napodobovat smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:28Od: Stan_Borowitz Pikantní zápas v mužském QF
dnes svedou zástupci dvou velmocí, které v zájmu svých imperiálních zájmů neváhají napadat jiné státy a rozpoutávat převraty i války. Tentokrát se nestřetnou na válečném kolbišti, ale na kurtu, přímo v srdci jedné z nich, v New Yorku. Kdo asi z tohoto klání vyjde jako vítěz?

A kdo z toho druhého, na východ od nás?
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:23Od: HolyMotors
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:26Od: Pavol
Môj tip. Ten kto vyradil Nadala pôjde ďalej. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:44Od: Grape
To je nějaký pokus rozjet tu politickou debatu?
Jinak myslím že Tiafoe Rubleva dá... Pokud se tedy neprojeví klasický syndrom mnohých tenistů a tenistek, kteří po nečekaném skalpu velkého favorita v další kole nepředvedou ani poloviční výkon.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:51Od: Krisboy
Od začátku války sem jiné, než politické příspěvky p.Václav Klaus hn. alias Stan Borowitz nedává smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:45Od: Fandina
On je to Václav Klaus? Tak to pak chápu jeho příspěvky.
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:22Od: Grape
No je fakt, že ta názorová shoda je tam obrovská. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:34Od: Stan_Borowitz
Tak to už tady máme v té naší krásné, leč těžce zkoušené zemi, tak cca 6 milionů Václavů Klausů. A den ode dne víc...
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:47Od: Grape
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:48Od: Krisboy
6 milionů Klausů? To bych radši emigroval do Ruska. Ihned smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:50Od: Krisboy
A šest milionů Kahaů Nosatých nežije snad na celým světě, natož u nás smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:54Od: Stan_Borowitz
Tak chytří lidi lezli blbcům vždycky na nervy, hlavně tehdy, když se těm blbcům snažili vysvětlit, že něco dělají špatně. Největší svině a nejvíc nenávidění pak byli, když na jejich slova nakonec došlo...
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:56Od: Stan_Borowitz
Sorry, Krisboyi, to patřilo níže pod Grape.
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:52Od: annah
Do Ruska teda ne, ale představa 6 milionů Klausů je strašlivá... Bože chraň nas od zleho...
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:10Od: Grape
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:57Od: Stan_Borowitz
Chytří lidi lezli iniciativním blbcům vždycky na nervy, hlavně tehdy, když se těm blbcům snažili vysvětlit, že něco dělají špatně. Největší svině a nejvíc nenávidění pak byli, když na jejich slova nakonec došlo..
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:20Od: Grape
Snad těmi chytrými lidmi nemyslíš sebe?
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:15Od: Tomas_Smid_fan
Mně teda dostatečně děsí představa těch dvou smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:46Od: Krisboy
A co takhle 6000000 Babišů? smilesmile

smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:55Od: annah
Těžko si vybrat, co je horší... Možná ten Bureš, protože na jeho koblihy skočí víc lidí než na narcisismus pana Všeználka.
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:50Od: Grape
smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:46Od: Stan_Borowitz
Však ona vás ta legrace brzy přejde, svazáci...

Jestli ovládáte základní aritmetiku, což někteří z vás jistě ano, zkuste si spočítat, kolik oprávněných voličů NEVOLILO tuhle hrůzovládu. Dokonce i většina z těch, kdo hlasovat přišli. To byl ještě pasivní odpor, ale občané už se pomalu zvedají k odporu aktivnímu ve formě demonstrací.

Já se jen modlím, aby ta změna proběhla v klidu a aby Fiala neposlouchal ty různé Novotné a Šafry i toho brněnského obecního blba Šimoníka a nedejbože nepoužil proti demonstrantům silové prostředky. To by pak vzalo rychlý spád...
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:57Od: Liverpool22
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:22Od: annah
Silové prostředky... Tos ale nemyslel vážně, že ne? Že bychom žili v Rusku? Nebo v Číně?
[ Reagovat ]
09.09.2022 02:05Od: Stan_Borowitz
Nebo ve Francii? Koneckonců o tom psal ten ODSák z Brna nebo starosta Řeporyj Novotný, že měl Fiala nechat demonstranty zmlátit, jako to udělali se Žlutými vestami ve Francii...
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:25Od: Grape
Prej svazáci...
Člověk, který se ani nestydí za to, že stojí na straně totalitního státu bude jiným nadávat do svazáků, to fakt nevymyslíš. Ale od tebe je to vlastně poklona, kdybys mě chválil, byl by to jasný signál, že je něco zle...
Btw. To jako podle tebe fakt každý kdo nevolil současnou vládu má stejný názor jako ty? To máš tedy hodně jednoduché vidění světa.
Lidi ať si klidně demonstrují, spousta z nich byla v sobotu jen sprostě zneužita a nejsou to ruští kolaboranti narozdíl od toho odpadu na pódiu. Pokud jde o ně, tak si myslím, že se rozhodně několika trestných činů dopustili, ale to ať posoudí kompetentní orgány...
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:34Od: tommr
trestné činy ... kompetentní orgány ... smile a pak se hrozně divíš když tě někdo nazve svazákem ... smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 07:16Od: Blondie
Co přesně je špatně na pojmech, které použil?
Povídej.
Co nekorektního či fakticky špatně je na tom, jak využil:

A) trestné činy
B) kompetentní orgány

To jsem fkat zvědavá na odpověď.
[ Reagovat ]
08.09.2022 08:14Od: Grape
To se nedozvíme. smile
Tady je názorně vidět, jaký bordel v této zemi udělalo 40 let komunismu.
Člověk aby se bál použít i tak neutrální pojem jako trestný čin, aby ho nějaký "svobodomyslný" občan (který ale obvykle ve světě fandí diktaturám) hned neobvinil ze svazáctví.
[ Reagovat ]
08.09.2022 10:21Od: Stan_Borowitz
Některé tvoje výroky by taky klidně mohly posuzovat "kompetentní orgány" podle § 355 trestního zákona, když už jsme u toho...
[ Reagovat ]
08.09.2022 10:27Od: Grape
Klidně buď konkrétní, neboj se... smile
[ Reagovat ]
09.09.2022 02:24Od: Stan_Borowitz
Tak například mezi tím "odpadem na pódiu" byla většina těch, kteří žádní "ruští kolaboranti" nejsou, mají jen jiný politický názor na směřování naší země než ty.

A § 355 trestního zákona v prvním odstavci říká: Kdo veřejně hanobí a) NĚKTERÝ NÁROD, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo

b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, POLITICKÉ PŘESVĚDČENÍ, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta...

Druhý odstavec trest zpřísňuje, pokud je čin spáchán tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

Přeber si to, jak umíš...
[ Reagovat ]
09.09.2022 07:22Od: Grape
V pohodě. Vůbec nepochybuji, že bych si to bez problémů obhájil, důkazů o jejich proruských postojích je dost.
Je to asi jako kdybych v roce 1942 v Británii nazval nějakého podporovatele nacistů nacistickou zrůdou a jeho příznivci mě chtěli žalovat, že ho urážím pro jeho politické přesvědčení. smile
Btw. Neuvažuješ o kariéře právníka? Mohl bys být úspěšný, vím že spousta právníků má morální problém obhajovat ty nejvíc morálně pokleslé lidi, ty ten problém zjevně nemáš, mohl by ses dobře chytnout. smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 08:24Od: Grape
Věřím, že až ti někdo vykrade barák, nebudeš požadovat aby takový "trestný čin" nějaké "kompetentní orgány" řešily... Když jsou to taková fuj fuj slova...
[ Reagovat ]
08.09.2022 17:03Od: tommr
nedělej se nechápavým. Tak tupej přeci nejseš. Ale pro jistotu ti to radši přece jen ještě vysvětlím. Ohánět se trestnejma činama a kompetentníma orgánama v souvislosti s protivládní demonstrací smrdí bolševickejma praktikama proti kterým se tak rád ohrazuješ ...
[ Reagovat ]
08.09.2022 18:24Od: Grape
Nechápavý jsi asi ty.
Jasně jsem psal, že mluvím o lidech na pódiu, tedy těch co vyřvávali ta proruská hesla.
Takže jednoduše.
Ti lidé podporují Rusko.
Rusko je země, která nás vede na seznamu nepřátel. Kromě toho napadla suverénní stát a mnoha dalším vyhrožuje.
Podpora Ruska je jasná kolaborace. Navíc kolaboranti ke své propagandě zneužili demonstraci, na které mělo jít o úplně jiné věci.
To moje přirovnání bylo špatné, ti lidé představují pro společnost mnohem větší nebezpečí, než nějací domovní lupiči.
[ Reagovat ]
08.09.2022 19:47Od: tommr
to je demokracie jako řemen. Každej kdo nechce válčit s Ruskem je kolaborant a patří do basy ... smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 20:35Od: Grape
Seš ožralej?
Kde píšu něco o base? Kde píšu o lidech, co nechtějí válčit s Ruskem?
Asi třikrát jsem jasně napsal, že se to týká těch, co Rusko přímo podporují.
Piš radši o ostudných prohrách našich tenistek, to ti jde líp. Končím s tebou ubohý demagogu. smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 20:57Od: tommr
smile
[ Reagovat ]
08.09.2022 21:16Od: Grape
Btw. Válčit s Ruskem nechce nikdo, oni mají potřebu neustále někoho napadat. smile
[ Reagovat ]
09.09.2022 02:29Od: Stan_Borowitz
Myslíš asi tyhle?

http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3886
[ Reagovat ]
09.09.2022 07:27Od: Grape
smilesmilesmile
Díky za pobavení takhle po ránu.
To ale nemyslíš vážně, že ne?
A já tu s tebou ztratil tolik času. A ty přitom jen troluješ.
Za odkaz moc děkuji, bude se hodit jako příklad až někomu budu vysvětlovat co to znamená totální výplach ruskou propagandou.
[ Reagovat ]
08.09.2022 07:17Od: Blondie
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 22:28Od: Grape
P.S. A kdo má být tou změnou? Babiš? Okamura? No to si fakt pomůžeme...
[ Reagovat ]
08.09.2022 08:27Od: Krisboy
Spíše Trikolora, což je stejnej odpad.
[ Reagovat ]
08.09.2022 10:20Od: Stan_Borowitz
Tohle by taky klidně mohly posuzovat "kompetentní orgány" podle § 355 trestního zákona, když už jsme u toho.
[ Reagovat ]
09.09.2022 08:54Od: Krisboy
Kompetentní orgány můžou jít s celou Trikolórou a křivohubým kriplem do hajzlu.
[ Reagovat ]
07.09.2022 18:55Od: Stan_Borowitz
Tak chytří lidi lezli blbcům vždycky na nervy, hlavně tehdy, když se těm blbcům snažili vysvětlit, že něco dělají špatně. Největší svině a nejvíc nenávidění pak byli, když na jejich slova nakonec došlo...
[ Reagovat ]
07.09.2022 19:00Od: Stan_Borowitz
Ani sem to nepatří, napotřetí se mi to ale povedlo. Holt nejasem tak chytrej jako Klaus, ten by to jistě trefil ještě dřív než napoprvé.
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:06Od: Blondie
Budu fandit Sabalence, ale podle mě Plíšková ve dvou. Aryna to nedá v hlavě, v klíčových chvílích selže na podání.
Navíc Plíšková, když servíruje A HÝBE SE (což v posledních zápasech dělá), tak je k poražení jen těžko.
A už ji prověřily těžší soupeřky než Sabalenku.

Myslím, že se fandům Karo konečně splní velký sen, i jako hejtr musím přiznat, že hraje parádně a dobře se na to kouká.
A já alespoň vyhraju to víno, no XD
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:22Od: paddy
Jestli pak vypiješ jednu, tak budeš veselá. Pokud vypiješ celou flašku, tak za 9 měsíců budeš mít miminko smile smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:22Od: paddy
...jednu skleničku...
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:37Od: vavrinec
Otěhotnění s lahví vína? Divný, ale dneska už je možné asi všechno.
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:37Od: Blondie
Lol :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 11:58Od: Torn
Můžeš mi vysvětlit, proč vždycky fandíš proti Karolíně? Mi s tím příjdeš už jako nemocná. Pak když vyhraje, tak jí jakože pochválíš. Příjde mi z tvé strany strašně falešné to, jak tu píšeš. smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:14Od: Blondie
Mě nikdy nepřestane fascinovat, kolik lidí neumí pochopit, že můžete někoho nemít rád, mít ho dokonce za konkurenta, ale stejně tak uznale pochválit jeho výkon a mít vůči němu nějaký základní respekt, popřípadš se takové osoby zastat, když se jí děje křivda.

Já si tím nikdy neměla problém, dokonce i u přímých konkurentů, kdy jejich win znamenalo mou loss.

Uvědomujete si vy všichni vůbec, jak mizerné věci o vás tohle nepochopení vypovídá?
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:23Od: annah
smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:25Od: PetaM
Výborně napsáno. smile

Ale lidi to stejně nepochopí. Prostě na to nemají hlavičku. :)
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:34Od: makro99
Hele, a kdo sou "lidi"? Chápu teda, že ty lid nejseš, ale dál už pak nevím...?
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:19Od: brixner
No, sou to člověkové, né? A taky lidové, to máš různý..smile
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:15Od: Fandina
Lidi jsou nechápaví, jen ty jsi letadlo.
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:09Od: Fandina
To, že nemám někoho ráda neznamená, že budu za každou cenu fandit proti němu. To už je úchylnost.
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:39Od: Blondie
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 13:41Od: Fandina
Úchylnost nebo blbost. Vyber si.
[ Reagovat ]
07.09.2022 14:10Od: makro99
já bych přidal do nabídky za c, póza
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:57Od: Torn
Je to póza no. :)
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:47Od: team.wta
Naprosto výstižné.
[ Reagovat ]
07.09.2022 20:58Od: Blondie
Awww, ta projekce, co? :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:57Od: Torn
Fandina má pravdu. Jedna věc jí nefandit, ale ty předvádíš vyloženě komedii.
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:56Od: Torn
Tak to prr. Já tohle chápu, ale chci jen říct, že tobě to prostě nevěřím. To je všechno. :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:50Od: Blondie
to je samozřejmě tvé právo, s tím nic neudělám ;) a ani nechci. Mně stačí vidět, jak vystupuji v reálném životě a kolika lidí, co mi zatápěli, jsem se zastala ;)

hezký den.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:18Od: vavrinec
Ale ona naše "Debbie Harry" má v podstatě Karolínu ráda, byť jí přímo nefandí. A pochválit ji taky nezapomene, když je za co.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:30Od: Blondie
Co je sakra Debbie Harty? XD

Jinak ne, no.
Na kurtech Karolíně strašlivě nefandím.

V osobním životě jí přeji vše nej, tam je mi i vyloženě sympatická, mnohé její aktivity jsou úplně boží.

Pokud ten GS vyhraje, bude to nicméně famózní příběh plný víry v sebe sama a hledání úspěchu. A nikdo by nemohl říci ani popel, natož tady na USO, kde má megatěžké soupeřky.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:50Od: vavrinec
No Debbie Harry je blonďatá zpěvačka skupiny Blondie, podle které se Blondie jmenují Blondie smile. Ve své době jeden ze sex symbolů alternativní scény. Dneska už jí je přes sedmdesát. Vydala pěknou knížku pamětí, Tváří v tvář.
[ Reagovat ]
07.09.2022 12:53Od: Blondie
A, už koukám, díky :D pobavilo :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:59Od: Torn
To by jí docela vystihovala. Ta zpevačka pěkně zpívá atd., ale na jejím výrazu v obličeji mi něco nesedí. Přijde mi nedůvěryhodná. :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 15:59Od: Torn
Stejně Ti to nevěřim...:D Jakou máš barvu očí? :D
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:25Od: com
je to čuza smile fandit proti češkám, kde to jen videla smilesmile
[ Reagovat ]
07.09.2022 16:57Od: annah
Zas tak divné to není. Když hrál Fedex s Berdychem, bylo mi úplně jedno, že je Berdych Čech.
Karolína je mi z našich dam nejmíň sympatická, ale samo ji fandím. Akorát kdyby stála na druhé straně kurtu Iga, byla bych trochu na vážkách...
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:22Od: Fandina
Já jsem měla Berďu ráda, fandila jsem mu proti komukoli. A bylo mi jedno, že je Čech. Asi bych mu fandila stejně. Rogiiho mám také ráda, ale Burďulku víc.
[ Reagovat ]
07.09.2022 17:46Od: Blondie
Modrou smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist