4. den v Melbourne: Plíšková a Linda Fruhvirtová jsou favoritkami, Vondroušová vyzve světovou dvojku

  • V rámci čtvrtého hracího dne letošního ročníku Australian Open se o postup do třetího kola poperou tři Češky. Karolína Plíšková bude favoritkou proti Julii Putincevové a Lindě Fruhvirtové se věří v utkání s domácí divokou kartou Kimberly Birrellovou. Nejtěžší soupeřku má Markéta Vondroušová, která vyzve světovou dvojku Ons Džabúrovou. Šlágr obstarají grandslamová finalistka Leylah Fernandezová s aktuální světovou čtyřkou Caroline Garciaovou.
    18. 1., 18:00 | Previews |  179 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
NÁŠ DNEŠNÍ VÝBĚR
• Češi v akci •
Kar. Plíšková (30-ČR) - Putincevová (Kaz.) | PREVIEW LS | 1573 Arena (5:00 SEČ)
L. Fruhvirtová (ČR) - Birrellová (Austr.) | PREVIEW LS | Kia Arena (5:00 SEČ)
Vondroušová (ČR) - Džabúrová (2-Tun.) | PREVIEW LS | Rod Laver Arena (11:00 SEČ)
• Šlágr dne •
Fernandezová (Kan.) - Garciaová (4-Fr.) | PREVIEW LS | Rod Laver Arena (4:30 SEČ)
DALŠÍ PREVIEWS ŽENY | DALŠÍ PREVIEWS MUŽI


• Češi v akci •
Karolína Plíšková (31.) - Julia Putincevová (47.) | 1573 Arena (5:00 SEČ)
Karolína Plíšková postoupila při posledních sedmi startech na Australian Open minimálně do třetího kola a o udržení této úctyhodné série se popere se svou oblíbenou soupeřkou Julií Putincevovou. S ruskou rodačkou reprezentující Kazachstán vyhrála posledních pět soubojů (vše na venkovních betonech), tři z nich ve dvou setech, a ve vzájemné bilanci dominuje 5-1.

Plíšková o loňské australské léto kvůli zlomenině ruky přišla, na kurty se vrátila až v březnu a sezona pro ni rozhodně povedená nebyla. Navíc ji zakončila čtyřmi porážkami v řadě a s nelichotivou bilancí 21-21. Po celý loňský rok střídala lepší a horší období a pouze dvakrát se podívala do semifinále. Nedaří se jí ani v úvodu letošního roku, na obou podnicích v Adelaide skončila hned v prvním kole po jasných prohrách s Jelenou Ostapenkovou a Danielle Collinsovou. V úvodním zápase na Australian Open přehrála po velice solidním výkonu Xiyu Wang.

Ani Putincevová za sebou nemá nijak povedenou sezonu. Za celý loňský rok dosáhla jen na tři čtvrtfinále, do semifinále prošla pouze na malých antukových turnajích v Istanbulu a Budapešti a ani na jednom ze čtyř majorů nepřešla přes druhé kolo. Letošní působení zahájila v United Cupu a set neuhrála s Belindou Bencicovou ani Igou Šwiatekovou. Následně se zastavila ještě v Hobartu, kde po dvou dvousetových výhrách prohrála čtvrtfinále s Annou Blinkovovou.

Plíšková předvedla v úvodním kole jeden z těch lepších výkonů v probíhající sezoně a agresivnější hra by měla na houževnatou soupeřku platit i tentokrát. Bývalá světová jednička sice není ve své nejlepší formě, ale to ani Putincevová. Semifinalistka ročníku 2019 by měla potvrdit roli favoritky, vyhrát i třetí střetnutí na australské půdě (Brisbane 2017 a 2019) a protáhnout zmíněnou sérii.

Tip na vítězku: Karolína Plíšková

Karolína Plíšková - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Australian Open (2K)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open (2K)
Bilance: 3-2
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance na venkovních betonech: 3-2
Bilance proti hráčkám Top 50: 0-2 (kariérní 190-155)

Karolína Plíšková - Australian Open
Kariérní bilance:
23-9
Nejlepší výsledek: semifinále (2019)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: Adelaide 1 (1K), Adelaide 2 (1K)
Cesta turnajem: Xiyu Wang (6-1 6-3)

Julia Putincevová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Hobart (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Hobart (ČF)
Bilance: 3-3
Bilance z posledních 10 zápasů: 4-6
Bilance na venkovních betonech: 3-3
Bilance proti hráčkám Top 50: 1-2 (kariérní 65-114)

Julia Putincevová - Australian Open
Kariérní bilance:
11-10
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2016, 2020-21)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: United Cup (0-2), Hobart (ČF)
Cesta turnajem: Cirsteaová (2-6 6-4 6-3)


Linda Fruhvirtová (82.) - Kimberly Birrellová (167.) | Kia Arena (5:00 SEČ)
Linda Fruhvirtová může při svém debutu na Australian Open znovu využít příznivého losu. Sedmnáctiletá Češka, která i při svém druhém startu v hlavní fázi grandslamů prošla do druhého kola, má jedinečnou příležitost vylepšit své maximum na podnicích velké čtyřky. Také ve druhém zápase totiž narazí na domácí divokou kartu, tentokrát se poprvé utká s Kimberly Birrellovou.

Fruhvirtová má za sebou zatím nejlepší sezonu kariéry, během níž se z 279. místa žebříčku i díky senzačnímu triumfu na turnaji WTA v Čennaí, osmifinále na "tisícovce" v Miami a premiérové účasti v hlavní fázi grandslamů (2. kolo na US Open) vyšvihla do elitní stovky pořadí. Po šokujícím prvenství v Indii ale vypadla na následujících třech akcích hned v prvním kole. Přes úvodní kolo hlavní soutěže se neprobila ani na své jediné generálce v Aucklandu, když neudržela vedení setu a brejku proti grandslamové šampionce Emmě Raducanuové. Sérii zlomila až na Australian Open "povinnou" výhrou nad domácí divokou kartou Jaimee Fourlisovou.

Birrellová se ve své kariéře často trápí zdravotně a nebýt zranění, asi by už by prorazila do Top 150 i elitní stovky. Po další skoro roční pauze se vrátila loni, pohybovala se zejména na okruhu ITF: ovládla domácí akci W60 v Playfordu a hrála ještě další dvě finále. Solidně si vede i na začátku letošní sezony, v Adelaide si vyšlápla na Anu Bogdanovou a v prvním kole Australian Open, kam dostala divokou kartu po omluvence Venus Williamsové, senzačně vyřadila nasazenou Kaiu Kanepiovou, ačkoli estonská veteránka podávala na postup.

Druhá domácí soupeřka by měla být nebezpečnější než ta první. Birrellová už se v tomto dějišti jednou podívala do třetího kola, a to po skalpech Pauly Badosaové a Donny Vekičové. Navíc bude mít na své straně publikum. S hráčkami elitní stovky má úspěšnost 7-14 a všechny skalpy posbírala na australské půdě. Fruhvirtová bude potřebovat co možná nejlepší výkon na servisu, aby potvrdila roli favoritky.

Tip na vítězku: Linda Fruhvirtová

Linda Fruhvirtová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Australian Open (2K)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open (2K)
Bilance: 1-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 1-1
Bilance proti hráčkám mimo Top 100: 1-0 (kariérní 53-26)

Linda Fruhvirtová - Australian Open
Kariérní bilance:
1-0
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2023)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: Auckland (1K)
Cesta turnajem: Fourlisová (6-0 6-4)

Kimberly Birrellová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Australian Open (2K)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Australian Open (2K)
Bilance: 2-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 2-1
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 1-0 (kariérní 3-7)

Kimberly Birrellová - Australian Open
Kariérní bilance:
3-3
Nejlepší výsledek: 3. kolo (2019)
Loňský výsledek: kvalifikace
Generálka: Adelaide 1 (Q)
Cesta turnajem: (31) Kanepiová (3-6 7-6 6-1)


Markéta Vondroušová (86.) - Ons Džabúrová (2.) | Rod Laver Arena (11:00 SEČ)
Markéta Vondroušová může na Australian Open třetím rokem po sobě a potřetí v kariéře postoupit do třetího kola. V cestě jí stojí světová dvojka Ons Džabúrová. Rovněž finalistka posledních dvou grandslamů bude usilovat o třetí účast mezi dvaatřicítkou nejlepších v tomto dějišti. Tunisanka vyhrála poslední tři souboje a ve vzájemné bilanci vede 3-1.

Vondroušová od dubna do října kvůli zranění a následné operaci zápěstí nehrála. Po návratu stihla ovládnout W100 ve Velké Británii, vrátit se do elitní stovky světového hodnocení a dojít do čtvrtfinále na 125k ve Francii. Z posledních 13 zápasů má skvělou bilanci 11-2. Před dvěma týdny v Adelaide absolvovala svůj první turnaj na nejvyšším okruhu od loňského dubna. A vedla si skvěle, po výhrách nad Jekatěrinou Alexandrovovou a Kaiou Kanepiovou ji až ve čtvrtfinále zastavila pozdější šampionka Aryna Sabalenková. V úvodním kole Australian Open, které hrála kvůli dešti dva dny, se protrápila k výhře nad Alison Riskeovou-Amritrajovou.

Džabúrová má za sebou nejlepší sezonu kariéry. V úvodních měsících se jí kvůli zdravotním problémům moc nedařilo, dokonce zmeškala Australian Open, nicméně od startu antukového jara excelovala, posbírala dva tituly (Berlín a Madrid) a včetně Wimbledonu a US Open hrála další čtyři finále. Do nového tenisového roku vstoupila na úvodním ze dvou podniků v Adelaide, kde přetlačila Soranu Cirsteaovou a Martu Kosťukovou a v semifinále podlehla Lindě Noskové. Na Australian Open měla na úvod nečekané potíže s trápící se Tamarou Zidanšekovou.

Poprvé se potkávají na betonech. Ani jedna z aktérek nepředvedla v úvodním kole přesvědčivý výkon, Vondroušová se trápila s chybující Američankou Riskeovou-Amritrajovou a Džabúrová měla problémy ve festivalu nevynucených chyb se Slovinkou Zidanšekovou. Pokud by světová dvojka výrazně chybovala i tentokrát, mohla by obvykle solidní Češka slavit postup a navázat na krajanku Noskovou, která Tunisanku porazila před dvěma týdny. Džabúrová je ovšem v poslední době na grandslamech silná a do karet jí hraje i vzájemná bilance.

Tip na vítězku: Ons Džabúrová

Markéta Vondroušová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Adelaide 1 (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Adelaide 1 (ČF)
Bilance: 3-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 3-1
Bilance proti hráčkám Top 10: 0-1 (kariérní 6-15)

Markéta Vondroušová - Australian Open
Kariérní bilance:
8-5
Nejlepší výsledek: osmifinále (2021)
Loňský výsledek: 3. kolo
Generálka: Adelaide 1 (ČF)
Cesta turnajem: Riskeová-Amritrajová (5-7 6-1 6-4)

Ons Džabúrová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Adelaide 1 (SF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Adelaide 1 (SF)
Bilance: 3-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 3-1
Bilance proti hráčkám Top 50-100: 2-0 (kariérní 65-36)

Ons Džabúrová - Australian Open
Kariérní bilance:
7-5
Nejlepší výsledek: čtvrtfinále (2020)
Loňský výsledek: nehrála
Generálka: Adelaide 1 (SF)
Cesta turnajem: Zidanšeková (7-6 4-6 6-1)


• Šlágr dne •
Leylah Fernandezová (40.) - Caroline Garciaová (4.) | Rod Laver Arena (4:30 SEČ)
Šlágr čtvrtečního programu nabídne premiérový souboj mezi grandslamovou finalistkou a bývalou světovou třináctkou Leylah Fernandezovou, která v Melbourne na čtvrtý pokus přešla přes první kolo, a aktuální čtvrtou nejlepší tenistkou pořadí a úřadující šampionkou Turnaje mistryň Caroline Garciaovou.

Fernandezová si přivodila v loňském čtvrtfinále French Open zranění chodidla, přes dva měsíce nehrála a ve zbytku roku dokázala na nejvyšší úrovni vyhrát jen tři z devíti zápasů. Generálku absolvovala v Aucklandu, kde zničila 15letou Brendu Fruhvirtovou i Julii Grabherovou. Pak ale znovu potvrdila nestabilní formu a ve čtvrtfinále neuhrála set s outsiderkou a kvalifikantkou Ysaline Bonaventureovou. Do úvodního grandslamu sezony vstoupila dvousetovou výhrou nad loňskou čtvrtfinalistkou Alizé Cornetovou.

Garciaová si ještě loni v červnu procházela zhruba čtyřletou krizí, ale od poloviny stejného měsíce má na kontě nejvíce výher na hlavní tour. Své znovuzrození odstartovala triumfem v Bad Homburgu a kralovala ještě ve Varšavě, Cincinnati a na Turnaji mistryň, navíc na US Open prošla do svého prvního semifinále na majorech. Novou sezonu zahájila v United Cupu a neztratila set s Nadiou Podoroskou ani Petrou Martičovou, na generálce v Adelaide sehrála bitvy s Kateřinou Siniakovou a Belindou Bencicovou. V Melbourne na úvod smetla kvalifikantku Katherine Sebovovou.

Garciaová je favoritkou zaslouženě, od června má výbornou a hlavně stabilní formu, kdežto Fernandezová pokračuje v nevyrovnaných výkonech i výsledcích a po zranění na French Open se jí moc nedaří. Mladá Kanaďanka má ovšem se zástupkyněmi Top 10 solidní bilanci 4-4, tři skalpy posbírala během senzačního tažení na předloňském US Open, a je jednou z nejtěžších nenasazených soupeřek na turnaji.

Tip na vítězku: Caroline Garciaová

Leylah Fernandezová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky: Auckland (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Auckland (ČF)
Bilance: 3-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 6-4
Bilance na venkovních betonech: 3-1
Bilance proti hráčkám Top 10: 0-0 (kariérní 4-4)

Leylah Fernandezová - Australian Open
Kariérní bilance:
1-3
Nejlepší výsledek: 2. kolo (2023)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: Auckland (ČF)
Cesta turnajem: Cornetová (7-5 6-2)

Caroline Garciaová - Letošní sezona
Nejlepší výsledky:
Adelaide 2 (ČF)
Největší úspěchy na venkovních betonech: Adelaide 2 (ČF)
Bilance: 4-1
Bilance z posledních 10 zápasů: 8-2
Bilance na venkovních betonech: 4-1
Bilance proti hráčkám Top 50: 2-1 (kariérní 118-144)

Caroline Garciaová - Australian Open
Kariérní bilance:
13-11
Nejlepší výsledek: osmifinále (2018)
Loňský výsledek: 1. kolo
Generálka: United Cup (2-0), Adelaide 2 (ČF)
Cesta turnajem: Sebovová (6-3 6-0)

AUSTRALIAN OPEN 2023 - PROGRAM 4. HRACÍHO DNE
• ROD LAVER ARENA • (od 1:00 SEČ)
1. Sabalenková (5-) - Rogersová (USA)
2. Brooksby (USA) - Ruud (2-Nor.) / nejdříve ve 2:30 SEČ
3. Fernandezová (Kan.) - Garciaová (4-Fr.)
4. Couacaud (Fr.) - Djokovič (4-Srb.) / nejdříve v 9:00 SEČ
5. Vondroušová (ČR) - Džabúrová (2-Tun.)
• MARGARET COURT ARENA • (od 1:00 SEČ)
1. Volynetsová (USA) - Kuděrmetovová (9-)
2. Kontaveitová (16-Est.) - Linetteová (Pol.) / nejdříve ve 3:00 SEČ
3. Mmoh (USA) - Zverev (12-Něm.)
4. Liuová (USA) - Bencicová (12-Švýc.) / nejdříve v 9:00 SEČ
5. A. Murray (Brit.) - Kokkinakis (Austr.)
• JOHN CAIN ARENA • (od 1:00 SEČ)
1. Townsendová (USA) - Alexandrovová (19-)
2. Davisová (USA) - Mertensová (26-Belg.)
3. Fritz (8-USA) - Popyrin (Austr.) / nejdříve v 5:00 SEČ
4. Mannarino (Fr.) - de Minaur (22-Austr.) / nejdříve v 9:00 SEČ
• KIA ARENA • (od 1:00 SEČ)
3. L. Fruhvirtová (ČR) - Birrellová (Austr.)
• 1573 ARENA • (od 1:00 SEČ)
3. Kar. Plíšková (30-ČR) - Putincevová (Kaz.)
• COURT 3 • (od 1:00 SEČ)
5. Martincová/Vekičová (ČR/Chorv.) - Gauffová/Pegulaová (2-USA)
• COURT 5 • (od 1:00 SEČ)
1. Bouzková/Osoriová (ČR/Kol.) - Changová/Kulikovová (USA)
• COURT 6 • (od 1:00 SEČ)
2. Krejčíková/Siniaková (1-ČR) - Eikeriová/Harrisonová (Nor./USA)
• COURT 12 • (od 1:00 SEČ)
5. Lehečka/Molčan (ČR/SR) - F. Cerúndolo/Etcheverry (Arg.)
Kompletní program
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (179)
19.01.2023 20:06Od: A211 Pod
Pod Lendlem to jinak asi nejde.
[ Reagovat ]
19.01.2023 18:13Od: RFanousek Respekt a poklona
Už jsem viděl vše.
[ Reagovat ]
19.01.2023 18:01Od: vrabejka
Tohle nemůže být real
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:54Od: RFanousek
Opravdu by mě nenapadlo, že ještě v 18:00 se bude hrát.smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:54Od: vrabejka
5:53 je silně v ohrožení xdd
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:44Od: HolyMotors
Neskutečný, co tam oba borci předvádí. Jak se Andy vrátil do zápasu, klobouček. Podle mě je i lepší, ale Kokki parádně servuje. Mazec.
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:41Od: RFanousek
Oficiálně nejdelší zápas Murrayho kariéry.
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:45Od: Tenisovy.nadsenec
Neskutečné, Andy je srdcař... Moc mu přeji postup.
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:37Od: RFanousek
Kvůli takovým zápasům se díváme na tenis.
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:11Od: RFanousek
Jestli Murray vyhraje dva pětihodinové maratony v řadě proti o deset let mladším soupeřům, s kovovou kyčlí, tak je prostě neskutečný borec.
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:23Od: DJOKERTHEGOAT
To je už i takto.
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:35Od: Nola
jj, neuveritelne, Kokkin mal Andyho na lopate, ale Andy je stale co sa tyka taktiky a citania hry supera ovela lepsim hracom, mixuje hru a ked si spomeniem tie smece, vdaka ktorym ziskal brejk, to si zasluzi iba poklonu, tieto dlhe zapasy nepotrebuje pre svoj zdravotny stav, ale stale je hracom, ktory je skvely, tak ako v casoch najvacsej slavy, nic neda zadarmo, nejde mu nepriat
[ Reagovat ]
19.01.2023 17:36Od: RFanousek
Tak to rozhodně
[ Reagovat ]
19.01.2023 16:35Od: mahycek
Téměř ztracený zápas, Murray visel nad propastí,
že by jsme zažili neskutečný obrat ??????
S tou kyčlí umělou, by to byl skoro zázrak. Teď
tomu přeji. Jestli ale Andy vydrží s kondicí.
Tak pojď smilesmile Hrál se vůbec delší zápas?
Myslím do tak pozdních hodin. Teď už je v Melbourne 02.30 v noci !!! Není to rekord ?
[ Reagovat ]
19.01.2023 16:47Od: RFanousek
do rekordu ještě zbývají dvě hodiny, Zverev s kýmsi dohrával ještě o půl páté. Je to ale šílené.
[ Reagovat ]
19.01.2023 16:47Od: Ereinion
Rekord je Hewitt - Baghdatis z AO 2008 do cca 4:30 ráno smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 15:51Od: RFanousek
To jsem netušil že ten Kokki je až takový mentál.smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 15:27Od: Tennisfan77 Iron man Andy
Aby se Kokkinakis ještě nedivil. smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 14:33Od: Patik
Hráči si po víťaznej výmene tukaju ukazovakmi po boku hlavy ukazujú aki sú herne inteligentní mentalni titani na kurtoch ako je to všetko o hlave a potom sa vláčia po druhých kolách lebo to nemajú zrovnane v hlave..smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 13:24Od: Tenisovy.nadsenec Král
Tenisový král porazil nejenom houževnatého soupeře, ale hlavně zranění.

Asi už jsme všichni vystřízlivěli z té krásné pohádky, že by Novak mohl vyhrát letošní AO (zranění vypadá vážně a hlavně velice zákeřně, ovlivňuje jeho laterální pohyb, vynechává míče, z kterých obvykle zahrává vítězné míče).

Nicméně Novak po právu dokazuje, proč jsou Grandslamy 22:21 v jeho prospěch. :) A to má Nadal štěstí, že nepočítám neuskutečněný Wimbledon 2020, kde Djokovic nemá konkurenci.

Novak i přes nepříjemné zranění vítězí v těchto těžkých zápasech. Kompletně změnil styl hry a hrál brutální ofenzivní, variabilní a pohledný tenis ala křížený hybrid Rogera, Nalbandiana a Andreho. Naopak Nadal vítězí pouze, když je zdravý. Nikdy nezvládá vyhrát zápasy, kde je zraněný. Se zraněním Djokoviče by nikdy neuspěl v takovém zápasů jako dnes. Nemá k tomu dostatečný skillset ani mindset. Rafa předstírá, že dohraje zápas, ale následně se na tiskovce vymlouvá na zranění jako malý klučina. Mistrný manipulátor z Manacoru. :)

K třetímu kolu snad jenom řeknu, že jestli Dimitrov nevyhraje, tak má asi stejného psychologa jako Roger. Djokovic se rozpadá v přímém přenosu, výměnu za výměnou. Ve hře ho drží jeho skvělý charakter, charizma, schopnosti a osobnost. One of kind. :)
[ Reagovat ]
19.01.2023 15:29Od: Tennisfan77
Já bych ten set Dimitrova za 1.8 klidně zkusil, ale to by nesměl být Dimitrov.
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:59Od: Vlk-v-trave sir Andy vs. Kokki
Tak Andy nevstoupil do tohodle slagru uplne nejlepe, a klidne z to muze byt nocni maraton...
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:49Od: dadaft
Djokovič už si to vychutnává, ale musím říct, že teď poprvé si všímám, že už není tak pružný, jak býval, už to není Guma (v dobrém), stárne panáček...
Ale na to, aby vyhrál, pořád má.

(část diváků už je fakt našrot)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:51Od: woody
ty jsi teď vylezl z lesa ne? smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:58Od: dadaft
nevím, dlouho jsem ho neviděl (jedu WTA), prostě mi to tak přišlo
[ Reagovat ]
19.01.2023 13:01Od: woody
není zdravotně úplné ok, má problémy s levým hamstringem
[ Reagovat ]
19.01.2023 13:07Od: Tenisovy.nadsenec
* od Adelaide a zápasu s Medvědem

Je třeba uvést plný kontext, aby některé dezinformatory nenapadlo tvrdit hoax typu "Djokovič tendenčně simuluje zranění, když se mu nedaří ve druhém kole AO" ...
[ Reagovat ]
19.01.2023 14:49Od: Marduch
Je fakt, že v posledním půlroce nebo víc jsem ho asi neviděl z toho typického doskočeného BH zahrát z této krajně defenzivní pozice nebezpečný míč nebo winner, což dříve bývala jeho výstavní zbraň.
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:52Od: Vlk-v-trave
Podle mne je limitovany...

Maky s Ons budou hrat po nich? Se ptam vzhledem k tomu, jestli nam ti divaci tam vydrzi...:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:52Od: Usm
pružný je pořád, akorát hraje zraněnej, pokud nestihl všimnout :-)
[ Reagovat ]
19.01.2023 13:00Od: dadaft
není, fyziologicky už vstoupil do středního věku: pružnost, reakční čas, rychlost regenerace - to vše se zhorší.
[ Reagovat ]
19.01.2023 13:05Od: Usm
má potíže s levým hamstringem, řeší se to už od začátku AO, respektive už tak dohrával přípravný turnaj v Adelaide
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:45Od: Vlk-v-trave Djokovic
brejky 5/17
zase ten Enzo si muze rict, odvratil jsem 12 bb Djoka;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:27Od: Usm
nevzpomínám si, kdy měl Djokovic za necelé tři sety 45 winnerů :-))) evidentně díky zdravotním limitům hraje trochu jinaksmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:28Od: Usm
tak za tři sety jich stihnul nakonec 49 smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:29Od: Ereinion
teď se na to právě dá dívat smile docela sranda vidět jak hraje vabank a stejně mu to tam většinou padá
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:42Od: Tenisovy.nadsenec
Tak ono je to docela nepopulární mezi hatery GOATkovice, ale Nole když chce, tak hraje nejvariabilnější, nejkrásnější a nejofenzivnější tenis za posledních 20 let hned po Federerovi. Kombinuje Nalbandiana, Agassiho i Federera.

To že takhle hraje vzácně, když je natolik dobrým obranářem, je věc jiná.

Djokovič teď vede ve čtvrtém 2:0, ale jeho zranění vypadá velice zle. To už bude jenom horší.
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:45Od: Usm
já bych ještě dodal, že hraje často aktivní obranu, resp. vrátí to tak, že soupeř nemůže z té pozice zaútočit a když, tak jen na riziko
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:15Od: Vlk-v-trave
Americani hraji asi zivotni GS;)
Ta Liu tedy tu Bencic slusne v prvnim trapila, a Agut musel otacet z 0:2

Nema ani snad smysl pocitat, kolik jich je ve 3.kole:)

A klidne ve 4.koke mohou byt zapasy:

Tiafoe x McDonald
Korda x Denis
Shelton x Wolf
Collins x Swiatek
Gauff x Ostapenko
Pegula x Krejcikova
Keys x Sakkari
a perla
Volynets x Pliskova:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:03Od: Forehand
Pozrel som si 15 minut koncovky druhého setu, a pri všetkej úcte to je zápas Challengrovej úrovne.

Djokovic zahučal set s nejakým francuzskym Kokodom s tenisom z riviéry, o razancii Sary Errani, s nejakými pluvancami, končiacimi spravidla na téčko.

Djokovic sa snazi zufalo dobehnut Goatovský gs rekord, ale posobi tragikomicky. Ak by som dnes išiel do bane, je to lepšie strávený deň, než pokračovať v tomto divackom utrpení.
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:04Od: Ondřej.Jirásek
neboj, už přepnul na vyšší level :D mám to zaplý u práce.
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:18Od: Marduch
zaplý,no fuj:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:20Od: Ondřej.Jirásek
smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:22Od: Vlk-v-trave
no...pravda, na zacatku setu na returnu toho mladocha totalne vymazal, ale ten byl jeste v soku po tom druhem setu z vyhry;)

Djokovic zacina zertovat atd.

Je mozne ze temhle duel dotahne do konce, trebas i vitezneho, ale jinak celkove... nic moc...

Zapas je to pekny diky mladochovi, ktery se snazi co muze...;) a na to, ze se malem zrakvil hned v uvodu zapasu, je treba mladocha fakt pochvalit...
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:23Od: Usm
mlaďoch? V březnu mu bude 28 smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:29Od: Vlk-v-trave
:D bozeee, krasny vek...
ale dik, nedival jsem se, pusobi na mne jak mladoch;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:30Od: Ondřej.Jirásek
19W a 6UE ve třetím setu je nic moc proti běhavýmu soupeři, kterej nevypustí míč? smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:38Od: Vlk-v-trave
Hodnotil jsem spis ten druhy set;)

Vsak i pisu, ze ho na returnu totalne vymazal v zacatku tretiho;) Zvedl se...i lepe ted serviruje.
Enzo je uz v utlumu...asi to byl pro nej zivotni set;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:39Od: Usm
no pokud bude dávat Enzo pravidelně na GS aspon druhý kola, tak si jednou to Enzo třeba bude moct dovolitsmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:40Od: Ondřej.Jirásek
aha, tak ten druhej set ale měl taky výborný čísla, akorát Enzo zabral a Djokovič se tam trápil s nohou atd., asi zabraly léky, nebo nevím, teď zase jede jako pila.
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:43Od: Usm
uvidíme na tiskovce, co k tomu řekne. Pokud je to jen "bolest", dá se tlumit léky. Pokud to není jen bolest, tak asi po dnešku podle mě končí
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:44Od: Ereinion
pořád je ale vidět, že ten pohyb do jeho BH strany není 100%, skoro vůbec nehraje ty své typické gymnastické údery, radši dává jen slice
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:48Od: Vlk-v-trave
Vsak Djoko je evidentne od zacatku "handicapovany", to zase je videt... nevim, ale trebas ve tretim jsem si vsiml, ze Enzo uz nedokaze tak hrat aktivne ty vymeny, krom toho casto na saku i ted ve ctvrtem to slo vic na Djoka, ktery se ho zkousi lobovat... v jine situaci bych tipl, ze by hral FH po lajne atd...
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:18Od: Usm
no vidíš, takže nakonec ten turnaj místrů nebude zas taková haluz co? Tam totiž zápasy challangerové úrovni nevidíš a nejsou tam zoufalci z konce druhý stovky žebříčkusmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:28Od: Vlk-v-trave
:D
je to takova choroba fans B4 obecne - urcovat kvalitu soupere dle vysledku:)

Jak Djoko dnes prohraje, ten Francouz je uplny jelito, ktereho by porazila i babicka Ondry. A nebo je nej. talent, ktery vyhraje urcite jeste min. 4GS v kariere:)

Pochopitelne to same s McDonaldem - vyhral, takze prumerny challengerovy hrac:D, a nebo zivotka a nenaplneny talent...

Pak jeste vchazi do hry otazka zraneni, hadka, kdo je viz zrakveny...a kdo mel behem kariery horsi operaci a bebi...:D
[ Reagovat ]
19.01.2023 11:42Od: dako
Keby dnes stál proti Nolemu McDonald so včerajším výkonom, tak by ho vystrieľal z kurtu.
[ Reagovat ]
19.01.2023 11:45Od: Ereinion
no s tímhle by to byla konečná proti Dimitrovovi...teď to musí nějak přežít, ale ten hamstring asi za dva dny nevyléčí no
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:03Od: Patik
Dimitrov ma jednorucny backhand.. Djokovic na neho vie zahrať..herne by Grigor nestačil to by bol kompletne iný zápas od základov..
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:06Od: Ereinion
má jednoručák, no a? Je schopný zůstat s Djokovičem dlouho ve výměně a to je to hlavní...pak jen záleží na Noleho zdravotním stavu, ale proti Grigorovi by nemohl hrát na 50% jak dnes
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:10Od: woody
souhlas Patikův komentář úplně mimo..
[ Reagovat ]
19.01.2023 12:17Od: Vlk-v-trave
No hlavne nejprve dotlacte toho Djoka do 3.kola, nez tu vypisovat neco, co ani nemusi nastat;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 14:09Od: Patik
Je to jednorucak a natom záleží to je kľúčová informácia pre Djokovica pretože môže hrať omnoho agresívnejšie tam sa inak zakladá útok inak vytláča z kurtu lepšie sa odkrýva strana z forehandu..jednorucny backhand nieje taky dorazny ako obojruc je to slabšia zbraň..z toho bude Djokovic ťažiť ak nastúpi nato si môžeš vsadiť.
[ Reagovat ]
19.01.2023 14:13Od: Patik
Grigor drží vymeny lebo ma dobrý pohyb ale herne byva stále zatlačený vzadu..bude dostávať topspiny do backhandu a bomby do forehandu.. Djokovic bude čeliť defenzivnym slajzom.
[ Reagovat ]
19.01.2023 11:12Od: Tenisovy.nadsenec
Djokovič ve druhém setu bojuje s hamstringem, vypouští míče, které normálně hraje. Je zjevně limitován.

Coaucaud nicméně zlepšil hru, všechna čest.
[ Reagovat ]
19.01.2023 11:36Od: Patik
Myslím si ze dnes to Djokovic ešte nejako dobojuje ale s Dimitrovom to bude asi konečná.. Pokial sa nejako nenadopuje..ale to nemá význam na jeden zápas možno ale na 4 zápasy proti top hráčom len by si uškodíl.
[ Reagovat ]
19.01.2023 11:44Od: Tenisovy.nadsenec
Přesně tak, i kdyby přežil dnešek, tak mu dnešní i další zápas s Dimitrovem vezmou tolik, že nebude schopen dohrát zbytek turnaje.
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:03Od: Forehand Tipovačka
Po Karatsevovi, resp. Pouillem, kto bude Djokovicovym dalsim tradične kuriouznym semifinalistom?..

Dolná pavuka sa vyčistila, ja tipujem Mmoha..:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:11Od: woody
Velmi předčasné, v dalśím kole (pokud dnes vyhraje) ho čeká výborně hrající Dimitrov. Pak nejspíš Rune. Takže semifinále je vážně daleko.
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:26Od: Vlk-v-trave
ASi vyhraje, Enzo se zranil hned v uvodu zapasu...;(
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:29Od: woody
jj teď mi zatrnulo, když jsem viděl ošetření, co se stalo?
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:32Od: Vlk-v-trave
spatne doslapl u saka...
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:43Od: Tenisovy.nadsenec
Neměl si sundavat botu kvůli kompresi než přišel fyzio. To byla hodně amatérská chyba. To ví i tenisoví hráči nižších úrovní, od profíka bych to nečekal.
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:27Od: Vlk-v-trave
Jeste si zapomnel na mozneho Bustu;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:14Od: Grape
No tyjo, až teď koukám, že je to fakt celkem brutálně vyčištěno (i když většina těch borců má formu) a samý Američan. Ale Mmoh podle mě vyletí už s Wolfem, klidně to může být vítěz zápasu Murray - Kokkinakis, pokud nebudou dnes hrát 5 hodin, možná někdo z dvojice Paul - Brooksby, dost těžko tam tipovat...
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:25Od: GaelM
Murray, jde si pro 6. finále smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 10:50Od: Usm
no hlavně je dost funny, že do druhého kola GS proloze hráč skoro na 200. místě žebříčku a někdo, kdo se nedostává do závěrečný fáze ani na challengerech. To musí být pro top hráče peklo, udržet si po celý zápas koncentraci, když hraju s hráčem, který je dva levely pode mnou
[ Reagovat ]
19.01.2023 09:28Od: dadaft Leylah
v prvním setu vedení v tajbrejku 5-2, ve druhém dokonce setbol ......... přesto porážka ve dvou smile
Zkrátka nezvládnuté na big pointech smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 08:28Od: dadaft
ach Lejlo Lejlo, ztratit tajbrejk z vedení 5-2? smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 09:21Od: makro99
přesto herní projev Kanaďanky proti Raducanu úplně někde jinde..
[ Reagovat ]
19.01.2023 08:27Od: Mony Garcia - Fernandes
Caro se vyhrabal z velké slamastyky. Od BL jasně lepší Leylah, ale servis Caro spasitel
[ Reagovat ]
19.01.2023 09:19Od: makro99
Laura Robson teď zpovídá! pěkné.. pěkný outfit :)
[ Reagovat ]
19.01.2023 08:19Od: A211 K.P
Karolína P. má Zhang to by mělo jít
[ Reagovat ]
19.01.2023 08:30Od: tommr
na Zhang by Karolína mohla narazit až ve čtvrtým kole ale tam ještě ani jedna z nich není ...
V příštím kole Karolínu čeká vítězka zápasu Gracheva-Stefanini ...
[ Reagovat ]
19.01.2023 08:42Od: A211 Re: Ano
Pardón
[ Reagovat ]
19.01.2023 08:44Od: makro99
slušný druhý kolo.. na stovkovým ITFku;
[ Reagovat ]
19.01.2023 09:11Od: EllNino
přesně, to j los ... škoda, že ho neměla Petra, ale ta by byla schopná to projet, to ostatně i Karolína :))

Ale jo, Karolíně přeju nastartování, snad toho tam urve co nejvíc :)
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:48Od: A211 Gratulace
Karolína i Linda zkušeně se soupeřkami předpažili,jen tak dál.
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:49Od: Liverpool22
smile smile smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:43Od: Vlk-v-trave Linda vs. Kim 6:3 / 6:2
Kim vic nervoznejsi... rodice v hledisti, Sam Stosur v hledisti, nateseni divaci...Linda to zvladla pekne.
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:53Od: woody
Vlčku neplatí tě tenisportál za reporty? :-)
[ Reagovat ]
19.01.2023 09:18Od: Vlk-v-trave
:D ne... ale muzes to navrhnout.
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:29Od: Mony
Jedna už by to měla.. Co ta druhá?
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:28Od: Marie9
Konec. Putinseva zakončila stylově - třísknutím raketou o zem, Kája se neznatelně usmála do své lože, trenér se asi měnit nebude. Gratulovat není k čemu.smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:29Od: Mony
smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:41Od: Liverpool22
jo, jo Putinseva byla hodně snadné sousto smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:45Od: Marie9
Jo, v prvním setu ano, souhlasím. Ale druhý set byl bída a utrpení a vsadím se, kdyby došlo na třetí set, Kája by nevyhrála. Na té Rusce bylo vidět, že chce, ale nešlo to, mnohdy netrefila ani kurt. Kája zase působila dojmem, že je jí to jedno.
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:49Od: Liverpool22
smile máš pravdu, že Kája ve 2. setu polevila - no uvidíme dále - los má luxusní, tak snad minimálně čtvrtfinále uhraje smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:50Od: Marie9
Moc bych jí to přálasmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:15Od: Vlk-v-trave Linda
celkem se me libi, jak z jednoducheho servu dokaze pak vymest ultimatne ty lajny... je to celkem efektni, na servisu si prohodi micek mezi nohama jak Izzy, a pak izzy jedna lajna, sup druha, winner...;) Vypada to jednoduse, ale az takova sranda to provest neni...;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:27Od: Vlk-v-trave Re: UE - Linda x Kim
19 x 28

No, kdyby ta Kim to lepe trefovala... tak by to asi vypadalo vysledkove jinak... lehke to tu rozhodne nebude, uz si tak nejak predstavuji jak padla ta Kanepi...hlavne v tom tretim setu.
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:13Od: Vlk-v-trave Trening Djokovice:D
hraji s tymem o prachy od saka caru s dunlopkama:DDD
Tomu rikam kvalitni priprava na dnesni zapas.
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:23Od: woody
To hrajou celkem často smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:27Od: Vlk-v-trave
Fakt? Jsem nevedel...:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:35Od: woody
jj většinou na závěr tréninku, na twitteru toho už pár bylo - možná jsem to tím slovem často přehnal.. ale párkrát jsem to viděl
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:41Od: Vlk-v-trave
Tak ted to ukazovali na T.CH. - ja twitter nesleduji:) Tak ze jsem byl pekvapeny...
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:04Od: Marie9
4:3, Ruska poprvé v zápase vede. Hrůza, ale dokoukám. Kájo, hraj!smilesmilesmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:03Od: EllNino Karolína
Měla už dávno vyhrát 6:0 6:1, ale z nějakýho záhadnýho důvodu je to 6:0 3:4*
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:07Od: Vlk-v-trave
Hele Vlk se hlasi jako Denis ve 3.kole, tak jeste 4 zapasy trefovat dobre kurt a hrajem finale :DDD
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:09Od: EllNino
Jasný, jedeme dál :))
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:16Od: Vlk-v-trave
Koho tam v dalsi mate? :)))
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:03Od: Vlk-v-trave Universita v Baylor slavi!!!:)))
Ovsem respekt pro Jensona, fakt vypadal, ze ho ten treti set polozi, ale zvladl to...i kdyz az na 5 MB, a Ruud pomohl ten zapas dokonci...

Velky uspech tohoto univerzitniho hrace, jinak celkove se amikum s tema puckama na tom rychlem hardu hodne dari... vlastne to maji skoro jako doma...
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:57Od: Vlk-v-trave Brook vs. Ruud
Kolik tech pokusu bude mit;) Tak snad to zvladne po tom totalnim kolapsu...
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:02Od: Mony
Mužský tenis se nám poženstuje.. Už to mu vládne jen Djoker, stejně jako Iga
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:06Od: Vlk-v-trave
Ano po druhem kole No.1 a No.2 venku:)
Amici rozlozili pavouka...:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:56Od: Vlk-v-trave Linda x Kim 6:3
Celkem nervozni zapas... takze ani nedutam,... jeden set v kapse:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:53Od: Marie9
Karolína přepnula do "nepohybu" a hned je to vidět na průběžném skore. Minimálně 2-3 míčky mohla mít, kdyby popoběhla. No, škoda.smilesmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:25Od: Vlk-v-trave Linda:)
odvracene 3 brejky, ale jak...!:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:31Od: Vlk-v-trave
A dobre ze na kurtu celkem fouka,...:)
Tyhle podminky...jsou zajimavejsi pro technicky lepe vybavenou hracku;)
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:36Od: Vlk-v-trave
Konecne Linda na tom 1. 160satkou:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:43Od: Vlk-v-trave
Ted jsem si vlastne uvedomil, ze ta Kim je o 7 let starsi... a ted ta silena vymena...jak Linda u te hry mysli, jak by byla ona o tech 7 let starsi... :)
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:47Od: Vlk-v-trave
uf...DFkova snura...
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:49Od: Vlk-v-trave
dalsi DFkova snura, ale na druhe strane.
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:19Od: Liverpool22 Kája
to bude asi rychlovka smile Putinseva není schopná kloudně returnovat smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:21Od: Marie9
Kája do toho vlítla jak uragán, snad vydržísmilesmilesmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:26Od: Liverpool22
Ano Kája do zápasu vlítla, ale je třeba vidět, že Putinseva je snová soupeřka - na tenis nemá hlavu ani postavu - je malá + se furt čertí....
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:29Od: Marie9
No koukám, ta má nervy v kýblu. Ale Kája hraje dobře, běhá a podání dneska drží.smilesmile
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:32Od: Liverpool22
Kája naděluje kanárka smile smile smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:56Od: Mony Kája a Linda
Už mají volné kurty. Tak jdeme na to holky!
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:00Od: Liverpool22
smile smile smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:08Od: tommr
škoda jen že budou hrát souběžně což je hodně náročný na sledování ...
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:49Od: Liverpool22 Aneta
opět potvrdila, že na GS nemá hlavu - prostě je to spíše halová hráčka a na GS většinou zvadne. Škoda no smile Tak aspoň, že už nestraší v TOP 5 smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:00Od: Mony
S Tursunovem to slapalo, bez něj to nejde nikde
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:02Od: Liverpool22
smile přesně - to Anetu hodně vykolejilo smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:40Od: Vlk-v-trave Brook vs. Ruud
No ze to muze byt pekny ulet se dalo tusi, ale je to masakr Ruuda... turnaj ATP po 2. kole bude bez turnajove No1. a No2.
Neverim ze to jeste Ruud otoci...:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:44Od: Vlk-v-trave
A nejlepsi je i to, ze i v tech vymenach, co ted vidim, je ten Brook lepsi, a to mu to Ruud hraje dost prez BH.
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:49Od: Vlk-v-trave
No, ale pekne odvraceny 2. MB. Ruuda.
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:51Od: Vlk-v-trave
3 MB take, ale drsna haluz... ovsem ty pucky, to je neco:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:54Od: Vlk-v-trave
Boze :D
Takhle poslat drop na brejku do autu...nooo:)
Ruud po haluzi jeste zije.
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:58Od: Vlk-v-trave
Jsem zvedavy jak se s tim Brook popere, uz mohl byt vklidu v satne... bylo videt, ze nemuze uverit, ze jeste na te lavce sedi a zapas jeste pokracuje:)))
[ Reagovat ]
19.01.2023 06:21Od: Vlk-v-trave
Takhle zmrvit zapas:) jaj.
Jsem tim vpisem asi dost Ruudovi pomohl:)
Nevim, jestli ma Brook tu mentalni kondici, aby ten jeden set jeste urval. V tom tb bylo videt, ze je dost uz rezignovany...
Beru zpet. Otocka muze byt v pohode... az me je lito toho Jensona, mel to opravdu hodne dobre rozehrane... tenis no:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:18Od: tommr Bára Krejčíková/Katka Siniaková
KrejSi po hladce vyhraným prvním setu polevily a soupeřky toho využily ke srovnání. Ve třetím setu se ale přece jen projevila větší kvalita našeho páru ...
Doufám že si naše holky z tohoto zápasu vezmou ponaučení a v dalších kolech se vyvarují podobných výpadků v koncentraci. Nemuselo by se jim to vyplatit ...
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:18Od: Vlk-v-trave Vlk vs. Diego 6:1/6:4/6:4
Jednim slovem Masakr.
ASi nej vlci uder dneska - sileny half na zadni...sem ani neveril, ze to tam spadne;)

Diego hral i pez nektere svalove potize, ktere ma, takze k te okolnosti jeste hodne dobre.

Tak doufam, ze do toho 3. kola bude Zverev, a ne Mmoh...:))) Hlavne ne amik...
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:23Od: woody
Vlčí koncert :-)
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:46Od: Vlk-v-trave
;)
Cekame na dalsiho soupere, doufam ve Zvereva.
Jinak dnes Vlk hral s trickem, na kterem mel grafiku vlci hlavu:)
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:00Od: GaelM MIX
Tak nějak potichu a nenápadně tu prošel fakt, že teprve podruhé v samostatné historii ČR nebude mít na AO 2023 český tenis
zastoupení v grandslamové smíšené čtyřhře. (Poprvé se tak stalo v roce 2000, shodou okolností také v Austrálii.)

Vzhledem k rekordní účasti singlistek je to docela škoda. Aspoň třeba Katka Siniaková se mohla s někým domluvit, světová jednička
v deblu by určitě neměla nouzi o parťáky...
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:08Od: Vlk-v-trave
uuuu, no skoda.
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:24Od: tommr
Bára a Katka se musí soustředit na obhajobu deblovýho titulu a žádná jiná z našich by v mixu neměla šanci ...
[ Reagovat ]
19.01.2023 04:45Od: Vlk-v-trave Vlk vs. Diego 6:1/6:4
Jako zatim, to je k Diegovi hodne krute,... jsem rad, ze si ho po pauze vybrala vazka, kterou mu lajnova sundavala z trika, aspon nejake zajimave momentum.

Nebot v samem zapase dnes i ten Vlk az tak nevyhazuje, takze pro Diega zatim hodne spatny...
Rozhodnuto ale neni...zname Diega, bojovnik, a zname Vlka, milovnik rizika, autu:)))
[ Reagovat ]
19.01.2023 04:52Od: Vlk-v-trave Re: nevynucene
Se ani nechce verit...ze to mame po dvou setech stale pod 20:) Diego se ale hodne zveda z toho soku...a urcite v tom tretim se muze stat jeste cokoliv.

Vlcoun 18
Diego 20
[ Reagovat ]
19.01.2023 03:32Od: A211 To
To jsem nečekal že Volynets porazí Veroniku K.Ale naprosto zaslouženě poctiví výkon hlavně na nohách V.K. nesoustředěnost, různé gestikulace při chybách a to se nevyplácí i když je daleko lepší hráč.
[ Reagovat ]
19.01.2023 03:36Od: Liverpool22
Carevna dnes hodně špatná smile moc chyb a jak píšeš nesoustředěnost + možná jí vadilo vedro. Naopak Volynets tam běhala jak motorová myška - možná i naše Kája s ní bude mít problémy - pokud se sejdou ve 4.kole
[ Reagovat ]
19.01.2023 07:52Od: A211 Re: VK
Veronika K.a její tým ještě teď nevěří že jsou z kola venku.
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:13Od: tommr
Karolíně Plíškový se dál čistí cestička do čtvrtfinále. Pokud by toho nevyužila tak by to byla ostuda ...
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:18Od: Liverpool22
smile smile
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:19Od: Vlk-v-trave
no...nevim jestli ostuda, ale proti te Putince bych ani ja hrat nechtel:)))
[ Reagovat ]
19.01.2023 05:26Od: tommr
pro Karolínu je to ale oblíbená soupeřka kterou pětkrát za sebou porazila ...
[ Reagovat ]
18.01.2023 20:57Od: paddy
Lendl je osobně přítomen, QF je blízko smile
[ Reagovat ]
18.01.2023 21:45Od: Tomas_Smid_fan
Jenom QF? Nebuďme tak při zemismile
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:16Od: Tomas_Smid_fan Vidím velký špatný
chudák Kája vs top členka Hall of Shame
chudák Maky vs nebezpečná tunisská Žabka
chudák Leylah vs létající španělská Francouzka
chudák Linda - místo chlazené Plzně proti ní postaví přehřátý Birrell

No, co na to říct: pevné nervy a hodně štěstí!smilesmilesmile
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:03Od: Vlk-v-trave BREAK POINT - Nadejne vyhlidky (Netflix)
4. dil me dostal do hodne ironickeho vztahu s timto projektem, s kterym vytahl asi Netflix lovit nove fans tenisu...

Nazev dilu mne prijde dost ironicky:) Nebot po tomhle dile rozhodne davam pauzu, a uvidim, jestli si vubec pustim toho krale antuky:) Ale moc to na nadejne vyhlidky nevidim. Nadeje sice umira posledni, ale take se rika, ze nadeje je matka hloupych:)

Rovnopravnost zen a odmen vyresili do 2 min. aniz by se aspon pokusili ukazat proc to tak je..., a pribehem Ons to krasne naprali jeste emocemi. Dost manipulativni...popularni tema pochopitelne..., jako dokument jsem to moc nebral, ale po tehle akci, ani nahodou;) nemam problem s tematem, ale spis s tim, jak to zaprezentovali. Dost jednostrane s tim brnknutim na emocionalni strunu, co umocnila deprese Badosy. Dokonce se divak dovida, ze Badosa je pionyrem v otazce depresi, o ktere otevrene hovori...no...dobre;) Badosa nic moc... a jeste ze jsem ji znal drive z kurtu, nez z tohoto dokumentu.

Svetle momenty:
Nahlednuti do tuniske kuchyne:) Par peknych vymen Ons. Mouratoglou a jeho pekne vysvetleni proc je Pegula nebezpecnou hrackou...do 1.minuty. Rekl bych zlata minuta:) A ze divak vidi nejakou Evert, ale dost pochybuji, ze ji nejak oceni.

Obecne po 4 dilech jak to na mne pusobi.

Teniste jsou chudaci, kteri jsou zavisli na tenisu jak na drogach, jak narkomani, kteri jeste trpi na vsechny mozne deprese, zeny trpi, ze dostavaji mene nez muzi, a je to nejtezsi sport na svete, nebot nechteji myslet egoisticky o sobe, ale musi, jinak by nic nevyhrali.:)

Tohle bude jiste popularni.;)
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:11Od: Torn
Goffin to řekl dobře. "Nepotřebuje koukat na něco, kde chodí Kyrgios se svou přítelkyní". :D
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:23Od: Tomas_Smid_fan
A nemá David problémy s manželkou?smile
[ Reagovat ]
18.01.2023 22:38Od: Forehand
Goffin sa vyjadril rovnako ako moj 75r otec :)

S tym rozdielom, ze David by mal byt trochu optimistickejší jedinec a ako aktér tohto kolotoča by mal rozumieť biznisovm nuansám.

Je to robené presne tak, aby to ľudí bavilo. A aj bežných ľudí, nielen tenisovych fans.
[ Reagovat ]
19.01.2023 00:03Od: baggik
Presne, Kyrgios ve skutecnosti chodi jenom s cizima pritelkynema.
[ Reagovat ]
18.01.2023 23:59Od: baggik
Tak ja myslel ze pionyrem byla Jelena Dokic, kterou mlatil despotickej fotr, pak taky Nicole Vaidisova, kterou zdeptala Serena Williamsova ve vzajemnem zapase svoji silou natolik, ze uz se z toho nikdy nevzpamatovala. No a konecne i ta Naomi Osaka, ktera odmitla hovorit s novinari a jako gs sampiobka a svetova jednicka odatoupila z nekterych turnaju protoze nwbyla psychicky ok.
[ Reagovat ]
18.01.2023 18:58Od: Torn Karolína
Jak již níže psal tommr. Karolína by měla využít losu a dojít minimálně do toho čtvrtfinále, pokud chce ještě někdy pomýšlet na TOP10. Jestli už tohle nezvládne, tak pak nevím.

Jo, doufám, že brzo vypadne Swiatek. Pro mě snad nejméně sympatická světová jednička.
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:39Od: Liverpool22
smile smile S Igou taky souhlas smile
[ Reagovat ]
18.01.2023 18:45Od: Vlk-v-trave WTA
Nevidim tam nic specialniho...

Kaja vs. Putka; i nepriteli bych asi nepral takovou souperku... tohle muze byt masakr...

Maky vs. Ons; hodil jsem si egyptskou minci a vyslo, ze vyhraje Ons... asi tak bych ocenil zitrejsi duel:)))

Garcia vs. Fernandez; opet dalsi duel, ktery by se hodil spis na pozdejsi kola. Skoda. Ale co uz...

Taylor vs. Ekaterina; pral bych Taylor 3.kolo, ale nevim... jestli tohle u Ekateriny projde.

Jinak vubec mi nic nerika ta Volynets, snad aspon hraje paradni voleje na saku, kdyz uz ma tak hezke prijmeni:)

Jooo pak tam je jeste jeden zapas, ale o nem mlcim jako pena;)
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:00Od: peek
Já jsem si hodil tuniskou mincí a vyšla mi rozšlápnutá žába. Tak nevim.
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:04Od: Vlk-v-trave
:D dobry... to muze mit vetsi value, nebot je to mince tuniska:)
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:02Od: Torn
A víš, že Ons není z Egypta, že jo? :D
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:06Od: Vlk-v-trave
Ano, ale nemam jinou africkou minci :D
[ Reagovat ]
18.01.2023 21:38Od: makro99
Vyjmenovals to všechno, žádný další zápas už tam nevidím...
[ Reagovat ]
19.01.2023 00:01Od: baggik
A co Linda vlcaku? Nespi.
[ Reagovat ]
19.01.2023 00:04Od: makro99
Linda bohužel nedostala WC...:/
[ Reagovat ]
18.01.2023 18:33Od: Vlk-v-trave ATP
Brook vs. Ruud, to muze byt ulet.:)
Fritz vs. Popyrin, dalsi mozny ulet:)
Mmoh vs. Zverev, to bude ulet:)
Cressy vs. Rune, dalsi mozny ulet;)

Jasny trhak; Kokki vs. Sir. Andy

no ale Diego vs. Vlk... jasny muj hlavni vyber, bozska ruka Diega vs. Reznik z Indian Hill:)

H2H 0:0 (Pujde o prvni vzajemny zapas)

Myslim, ze Diego bude cumet jak veverka na liskovy orisek, a asi bude hodne tezke, aby se nejak ubranil totalnimu rozlousknuti, zachranit ho muze pouze ultimatni vlci autovani:)

V tomhle zapase se vlastne muze stat vsechno:D
[ Reagovat ]
18.01.2023 18:22Od: com
Karolina si zejtra smlsne na oblibene Putine a jelikoz nam vypadla nasazena Kasatkina, tak ani dalsi kolo by nemela byt konecna smilesmile
[ Reagovat ]
18.01.2023 18:30Od: tommr
na úvod nerozehraná Čínanka, ve druhým kole místo nebezpečný Cirstey oblíbená Putintseva, ve třetím kole bez Kasatkiny a ani Kudermetova ve čtvrtým kole nebudí žádnou hrůzu. Karolína si tentokrát na los stěžovat nemůže a měla by toho využít a dojít aspoň do toho čtvrtfinále ...
[ Reagovat ]
18.01.2023 19:38Od: Liverpool22
smile smile smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist