Češi v akci, čtvrtek 14. 10. Svrčina na challengeru do čtvrtfinále nepostoupil

  • Dalibor Svrčina na challengeru v Chile postup do čtvrtfinále nevybojoval. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    14. 10., aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 14. října 2021)
ATP CHALLENGER SANTIAGO (Chile), 52.080 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Varillas (3-Peru) - Svrčina (ČR) 6-4 1-6 6-4
ATP CHALLENGER NEAPOL (Itálie), 44.820 eur, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Clarke/Kadhe (Brit./Indie) - Heliovaara/Jebavý (1-Fin./ČR) 6-3 6-4
ITF W25 LIMA (Peru), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
A. Sisková (ČR) - Mariaová (3-Něm.) 6-0 6-7(7) 6-3
ITF W25 LAGOS (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Malečková (7-ČR) - Kolodziejová (ČR) 6-0 7-5
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Kaulová/Welkerová (Est./Něm.) - Šebestová/E. Šimizuová (ČR/Jap.) 7-5 6-3
Vlčková/J. Wang (ČR/Čína) - Dalakišviliová/K. Kužmová (4-Gruz./SR) 6-2 6-7(4) 10-7
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Gengel (1-ČR) - Mikula (Pol.) 6-4 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Cretu/Gengel (2-Rum./ČR) - Kovapitukted/Stevenson (Thaj./Kan.) 6-3 7-6(5)
ITF M15 SOZOPOL (Bulharsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Harris (7-Brit.) - Jurajda (ČR) / bez boje
Paulson (ČR) - Agabigun (Tur.) 6-2 6-3
• Dvouhra - 1. kolo •
Paulson (ČR) - Wehnelt (6-Něm.) 7-6(3) 6-1
J2 ISTANBUL (Turecko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Nicod (4-ČR) - Tokac (6-Tur.) 6-2 6-7(3) 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Nicod/Tokac (2-ČR/Tur.) - Mitsakos/Rankin (8-Řec./Brit.) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Pavlouová/Ratkovičová (7-Řec./Č. Hora) - Klimovičová/Šolochovová (1-ČR/Rus.) 2-6 6-2 11-9
J3 STELLENBOSCH (JAR), tv. povrch
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Manyubeová/Pretoriusová (JAR) - Sagandikovová/Šmejkalová (1-Kaz./ČR) 6-3 1-6 10-7
J4 ŠIROKI BRIJEG (Bosna a Hercegovina), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Prachař (3-ČR) - Žnuderl (8-Slovin.) 6-0 6-3
Kalina (2-ČR) - Petrovic (Něm.) 6-3 6-7(5) 6-3
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Kirbiš/Žnuderl (4-Slovin.) - Kalina/Prachař (1-ČR) 7-5 2-6 10-7
J4 HAMBURK (Německo), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Apltauer (1-ČR) - Baumert (Něm.) 6-3 6-3
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Pieper/Steveker (Něm.) - Aharyšev/Apltauer (1-Ukr./ČR) 6-3 6-3
J4 POREČ (Chorvatsko), antuka
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Miyoši (1-Jap.) - Janoušek (14-ČR) 6-3 6-1
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Graziani/Janoušek (4-Švýc./ČR) - Jozwicki/Werren (6-Rak.) 7-6(8) 6-7(6) 10-4
J5 PŘEROV (Česko), tv. povrch / hala
Program | Čas
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Vacula (ČR) - Sávay (Maď.) 6-2 6-2
Kusý (ČR) - Švojgr (4-ČR) 6-2 7-6(4)
Kučera (ČR) - Čurlej (SR) 2-6 6-1 6-4
Peták (ČR) - Fedasko (5-ČR) 6-7(5) 6-1 5-5 / skreč
Verčík (SR) - Vejšický (2-ČR) 6-3 4-6 7-5
Filip (1-ČR) - Homola (ČR) 6-2 6-3
Mészáros (3-Maď.) - Valeš (ČR) 5-7 6-4 7-5
Zlatohlávek (7-ČR) - Blumaier (ČR) 6-4 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Lacková (2-SR) - Dvořáčková (ČR) 6-4 6-7(4) 6-3
Slaměníková (3-ČR) - Benešová (ČR) 7-5 6-0
Koppová (1-SR) - V. Huťková (ČR) 6-4 6-2
Svobodová (ČR) - Zikmundová (ČR) 6-3 6-3
Valdmannová (ČR) - K. Valentová (ČR) 6-1 / skreč
Nádaská (SR) - Ticháčková (ČR) 7-6(3) 6-4
Krejzová (8-ČR) - Pobořilová (ČR) 6-7(1) 6-3 6-2
Havlová (ČR) - Navrátilová (5-ČR) 6-1 7-5
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Durovič/Zavadil (4-ČR) - Čurlej/Verčík (SR) / bez boje
Krupa/Vacula (ČR) - Bien/Kratochvíl (ČR) 6-0 1-6 12-10
Filip/Zlatohlávek (1-ČR) - Horák/Kusý (ČR) 6-2 6-3
Fedasko/O. Kratochvíl (2-ČR) - Homola/Valeš (ČR) 1-6 6-2 10-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Kareisová/Slaměníková (3-ČR) - Jantačová/Zikmundová (ČR) 6-2 4-6 10-4
K. Huťková/V. Huťková (ČR) - Heiderová/Valdmannová (ČR) 6-2 6-0
19:30 | Krejzová/Nádaská (ČR/SR) - Koppová/Lacková (1-SR)
Kajabová/Navrátilová (2-ČR) - Dvořáčková/K. Valentová (ČR) 6-1 7-5
J5 SEEFELD-TIROL (Rakousko), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Schwaerzler (1-Rak.) - Panáček (7-ČR) 7-6(4) 6-3
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Schwaerzler/Zimmermann (1-Rak.) - Guzoň/Panáček (3-SR/ČR) 6-3 7-6(5)
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Junová/Lukešová (2-ČR) - Kamiňská/Nolteová (Pol./Něm.) 6-3 6-2
* české časy u jednotlivých zápasů jsou pouze orientační
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
14.10.2021 22:33Od: tommr Anna Sisková
Anna má zjevně ráda třísetáky ... smile
[ Reagovat ]
14.10.2021 12:18Od: George_Renel Článek o Brendě
https://sport.aktualne.cz/tenis/fenomenalni-divi-se-svet-brenda-leti-nahoru-uz-nahani-starsi/r~6e288d3e2cc911eca824ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=8zSOi9gLoS6-202110141012&dop_id=13903317
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist