Češi v akci, středa 2. 11. Krejčíková a Siniaková zvládly na Turnaji mistryň i druhý zápas

  • Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková zvládly i druhý skupinový zápas na Turnaji mistryň v Texasu a zajistily si postup do semifinále. Marek Gengel na challengeru v Austrálii prošel do čtvrtfinále, Vít Kopřiva v Itálii dohrál. Markéta Vondroušová a Karolína Muchová úspěšně vstoupily do podniku ITF ve Velké Británii. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    2. 11., aktualizováno 3. 11. | Aktuality |  12 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 2. listopadu 2022)
TURNAJ MISTRYŇ (Fort Worth, USA), 5.000.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Skupina čtyřhra
• Čtyřhra - skupinová fáze •
Krejčíková/Siniaková (1-ČR) - Y. Xu/Z. Yang (6-Čína) 6-3 6-3
ATP CHALLENGER SYDNEY (Austrálie), 53.120 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Gengel (ČR) - Noguči (7-Jap.) 7-6(4) 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jasika/McCabe (Austr.) - Gengel/Y. Hsu (1-ČR/Tchaj-wan) 6-3 2-6 10-3
ATP CHALLENGER JOKOHAMA (Japonsko), 53.120 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Ferreira Silva/Kolář (Portug./ČR) - Harris/Smith (2-Austr.) 6-3 4-6 13-11
ATP CHALLENGER BERGAMO (Itálie), 45.730 eur, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Stricker (Švýc.) - Kopřiva (ČR) 6-4 7-5
ITF W100 SHREWSBURY (Velká Británie), 100.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Muchová (ČR) - Marčinková (Chorv.) 6-4 6-3
Vondroušová (8-ČR) - Björklundová (Švéd.) 6-2 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Ponchetová/Voráčová (3-Fr./ČR) - Holmesová/Yardleyová (Brit.) 6-1 6-0
ITF W25 TRNAVA (Slovensko), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Sakellaridiová (Řec.) - Klimovičová (ČR) 6-3 3-6 6-3
Smitková (ČR) - Jia-Jing Lu (Čína) 6-3 7-6(4)
Laboutková (ČR) - K. Kužmová (SR) 6-4 6-3
Šalková (ČR) - Balus (SR) 6-3 6-0
• Čtyřhra - 1. kolo •
K. Kužmová/A. Sisková (SR/ČR) - J. Lu/Perrinová (1-Čína/Švýc.) 4-6 6-3 14-12
Babíková/Janigová (SR) - Kučmová/Šinikovová (3-ČR/Bulh.) 6-3 4-6 10-4
Šalková/Štruplová (4-ČR) - Polakovičová/Žabková (SR) 6-2 6-0
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Stamatovová (6-Bulh.) - Zástěrová (ČR) 6-3 6-3
Yu-Yun Li (Tchaj-wan) - Heinzová (ČR) 6-4 6-1
Hrdinková (8-ČR) - Kenžibajevová (Kaz.) 6-1 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Y. Li/Sagandikovová (Tchaj-wan/Kaz.) - Heinzová/Zástěrová (ČR) 6-2 7-6(4)
ITF W15 SOLARINO (Itálie), 15.000 dolarů, koberec
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Abbagnatová/Stagnová (It.) - Danielová/Vlčková (USA/ČR) 6-4 2-6 10-7
ITF M15 AL ZAHRA (Kuvajt), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Henning (Něm.) - Opluštil (ČR) 6-1 6-2
Palán (2-ČR) - Wattanakul (Thaj.) 6-4 6-7(5) 6-3
ITF M15 SELVA GARDENA (Itálie), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Jermář/Vlkovský (ČR) - N. Compagnucci/T. Compagnucci (4-It.) 6-1 6-4
ITF M15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Nicod (ČR) - Kobelt (Švýc.) 6-3 6-7(5) 6-1
D. Pátý (ČR) - Bladelius (Švéd.) 6-7(3) 6-4 6-4
Castelnuovo (Švýc.) - Jeníček (ČR) 7-6(5) 7-5
JUNIORSKÝ DAVIS CUP (Antalya, Turecko), antuka
Místní čas | Skupiny
Česko - Velká Británie | 3-0
Mrva - Searle 7-6(5) 5-7 6-3
Brunclík - Frydrych 6-2 6-2
Brunclík/Hanzelín - Bonding/Frydrych 7-6(1) 6-4
JUNIORSKÝ BILLIE JEAN KING CUP (Antalya, Turecko), antuka
Místní čas | Skupiny
Česko - Egypt | 3-0
T. Valentová - Ibrahimová 6-0 6-2
Smékalová - Elhamrawyová 7-5 6-1
Smékalová/Urbanová - Elhamrawyová/Hossamová Salahová 6-3 7-6(5)
J4 HEIVELD (Belgie), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Bastiaansen/Rottgering (1-Niz.) - Krakovský/Nieke (ČR/Jap.) 6-3 6-0
J4 LEŠNO (Polsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Vrba (ČR) - Tens (2-Lot.) 6-1 4-6 7-6(3)
Bjeldjugin (7-Ukr.) - Vacula (ČR) 6-1 6-2
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Czajkaová (3-Pol.) - Jiráková (ČR) 6-2 6-1
Puškarová (8-Ukr.) - Brožová (ČR) 3-6 6-1 6-1
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Juszczak/Lange (4-Pol.) - Hnidec/Vacula (Ukr./ČR) 6-4 6-1
Klimas/Vrba (ČR) - Bjeldjugin/Wažny (2-Ukr./Pol.) 7-5 6-0
Panáček/Zaorski (3-ČR/Pol.) - Krawczyk/Pankowski (Pol.) 6-4 6-7(5) 10-7
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Czajkaová/Paszunová (3-Pol.) - Bielusová/Jiráková (Pol./ČR) 6-3 6-2
J4 TAMPERE (Finsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Valeš (2-ČR) - Reklevičius (Lit.) 6-3 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Mölder/Valeš (1-Est./ČR) - Fjällberg/Lassila (Fin.) 6-1 6-7(7) 10-2
J5 LARNAKA (Kypr), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Katzerová (8-ČR) - Schnacková (1-Něm.) 2-6 6-4 6-4
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
X. Chen/Katzerová (3-Čína/ČR) - Andronicouová/Zlatevová (Kypr/Bulh.) 4-6 7-5 10-6
J5 BERLÍN (Německo), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Vašíř (ČR) - McDonald (Něm.) 6-3 6-4
Dedura-Palomero (5-Něm.) - Kozlovský (ČR) 6-3 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Syrová (3-ČR) - Hofmannová (Něm.) 6-1 6-4
Zhenikhovová (2-Něm.) - Jiroušková (ČR) 6-4 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Mietusch/Zick (3-Něm.) - Burda/Rosický (ČR) 7-6(5) 1-6 11-9
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hajná/Jiroušková (ČR) - Remeteanová/Schönová (Něm.) 6-3 3-6 10-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (12)
02.11.2022 14:58Od: makro99 Karolína M.
A po Markétě se přidává i Karolína smile
[ Reagovat ]
02.11.2022 15:28Od: tommr
s top-10 U18 hráčkou si poradila zkušeně ... smile
[ Reagovat ]
02.11.2022 16:22Od: makro99
tady jsem ani v nejmenším nepochyboval, že Karolína juniorku rozebere...
[ Reagovat ]
02.11.2022 13:59Od: tommr Markéta Vondroušová
oproti minulému turnaji dneska podala mnohem lepší výkon. Vypadá to že jí ten debl pomohl k rozehrání se ... smile
[ Reagovat ]
02.11.2022 13:52Od: EllNino Markétka
Debl byl tak skvělej nápad smile
[ Reagovat ]
02.11.2022 09:40Od: makro99 Pro fajnšmekry
Za chvilku ladit streamy z Trnavy - Linda Klimovičová si zahraje s legendární Sapfo!
[ Reagovat ]
02.11.2022 11:22Od: milanspring
čím je Sapfo legendární?
[ Reagovat ]
02.11.2022 13:20Od: makro99
to se nedá takhle ve zkratce.. El Nino na ni myslím jel do Trnavy, tak pak třeba něco napíše :)
[ Reagovat ]
02.11.2022 13:50Od: tommr
no hlavně to její boční podání je unikát ... smile
[ Reagovat ]
02.11.2022 14:21Od: aligo
No to je opravdu strašný podání smile
[ Reagovat ]
02.11.2022 14:35Od: makro99
nebo, je to jediná tenistka na okruhu, která hraje tenis 54 týdnů v roce :) vloni odehrála ve dvouhře 165 soutěžních zápasů...
[ Reagovat ]
02.11.2022 08:08Od: George_Renel Prémiově s Luckou Hradeckou
https://www.idnes.cz/sport/tenis/lucie-hradecka-konec-kariery-rozhovor.A221101_173859_tenis_rou&h=066D61ABADBFA5B3B3F378C4E5842DB7
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist