Murray už je venku z izolace, stále vyjednává o účasti na Australian Open

  • Andy Murray kvůli pozitivnímu testu na koronavirus nemohl odletět speciálem do Melbourne a poslední dny trávil v domácí izolaci v Surrey. Třiatřicetiletý Brit však stále vyjednává o pozdějším příletu do dějiště Australian Open a účasti na úvodním grandslamu sezony. Informaci médiím sdělila jeho matka Judy.
    21. 1., 10:09 | Aktuality |  4 komentáře
    Andy MurrayAndy Murray 
     
  • Profil hráče

Bývalá světová jednička Murray už se cítí mnohem lépe. "Vede si dobře. Včera mu skončila izolace a dnes by se měl vrátit k tréninku. Samozřejmě řeší, zda bude moct odletět do Austrálie a hrát Australian Open. Zatím nikdo nezná odpověď," řekla Murrayho matka Judy.

Murray by se musel do Melbourne přesunout v nejbližších dnech, jelikož by stejně jako další účastníci Australian Open, kteří už v Austrálii několik dní jsou, musel podstoupit povinnou 14denní karanténu a úvodní grandslam sezony startuje již 8. února. Murray stále v účast doufá, což potvrzuje to, že pořád figuruje na seznamu přihlášených.

Velký problém může představovat pravidlo australské vlády, které tenistům neumožňuje do Austrálie dorazit jinak než již uskutečněnými charterovými lety. Podobnou situaci, pokud bude mít tentokrát negativní test, bude nejspíše muset řešit Nicolás Massú, trenér Dominica Thiema.

V následujících dnech bychom se měli dozvědět, zda dvojnásobný zlatý medailista z olympijských her dostane zelenou a Australian Open se zúčastní.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
22.01.2021 08:55Od: Krisboy
Chudák Roger. Už to nedožene :) To finále s Andym ho bude mrzet do konce života.

https://www.sport.cz/olympiada/loh-2020-tokio/clanek/2031676-obrat-olympiadu-zrusi-tvrdi-japonsky-zdroj-tokio-si-vyhledlo-dalsi-termin.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez
[ Reagovat ]
21.01.2021 14:46Od: Bob
Šašek
[ Reagovat ]
21.01.2021 17:54Od: Smazaný účet
Vy jste ale hloupý člověk, registruji u vás pocity méněcennosti, které se snažíte přesunout na ostatní a hodnotit je na základě sebe.
[ Reagovat ]
21.01.2021 18:28Od: FulnekUltras
dneska je to všude jen samá diagnóza ;-)
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist