VIDEO: Jak Rubljov přišel na zápas bez raket

  • Šli jste si zahrát tenis a na kurtu zjistili, že jste si rakety nechal v šatně, či dokonce doma? Pak vězte, že nejste sami. Stalo se to i osmému hráči světa Rusu Andreji Rubljovovi minulý týden v Barceloně.
    1. 5., 10:15 | Video dne |  3 komentáře
    Andrej RubljovAndrej Rubljov 
     

Andrej Rubljov si minulý týden v Barceloně prožil malý trapas. Když tři dny po porážce ve finále turnaje Masters v Monte Carlu nastupoval ke svému úvodnímu zápasu proti Federicu Gaiovi a chtěl si z báglu vyndat rakety, ztuhla mu krev v žilách. Náčiní, bez kterého se tenis hrát nedá, v tašce neměl. 

S rozpačitým pocitem tak přišel na los k síti. "Ty nemáš rakety?" usmíval se pod rouškou překvapený umpireový rozhodčí. "Dobře, pomůžu ti. Vyplétač je za chvíli přinese," uklidnil sudí osmého hráče světa. 

23letý Rus navzdory nevýraznému výkonu vyhrál zápas s italským lucky loserem 6-4 6-3, druhý den porazil domácího Alberta Ramose a v pátek prohrál čtvrtfinále s Italem Jannikem Sinnerem. 

Příští týden Rubljov vstoupí do turnaje Masters 1000 v Madridu, kde ve druhém kole čeká na vítěze duelu mezi Pedrem Martínezem a Tommym Paulem.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
01.05.2021 20:12Od: dadaft
Rakety se přeceňujou.
Na světě je spousta důležitějších věcí...
[ Reagovat ]
01.05.2021 21:15Od: sojka1
samozrejme... :-)))
[ Reagovat ]
01.05.2021 12:09Od: Forehand
Ako isiel Paťo na vandrovku a zabudol si rakety.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist