Rawat, Sureshkumar - Bobrov, Mukund

27.02.2018, 10:10, Futures 2018, osmifinále, tvrdý p.
Rawat Sidharth 2 : 0
(7-5, 6-4)
Bobrov Bogdan
Avatar 836. Žebříček čtyřhry 476. Avatar
21. 4. 1993 Datum nar. 16. 9. 1997
175 cm Výška 185 cm
70 kg Váha 74 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Sureshkumar Manish   Mukund Sasi Kumar
Avatar 756. Žebříček čtyřhry 485. Avatar
13. 8. 1999 Datum nar. 14. 1. 1997
183 cm Výška 185 cm
62 kg Váha 78 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/12 3/2 12/10 - - -
2019 7/9 3/2 4/7 - - -
2018 7/2 - 7/2 - - -
2017 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - 0/1 - - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 46/91 11/15 35/74 0/2 - -
2020 4/8 0/1 4/7 - - -
2019 9/15 3/2 6/11 0/2 - -
2018 8/6 - 8/6 - - -
2017 4/14 1/1 3/13 - - -
2016 4/14 0/1 4/13 - - -
2015 13/15 4/2 9/13 - - -
2014 1/8 1/3 0/5 - - -
2013 2/7 2/5 0/2 - - -
2012 1/4 - 1/4 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/58 12/16 28/42 - - -
2020 3/5 2/1 1/4 - - -
2019 15/17 3/2 12/15 - - -
2018 14/13 7/8 7/5 - - -
2017 3/7 0/3 3/4 - - -
2016 0/8 0/1 0/7 - - -
2015 5/8 0/1 5/7 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/100 55/55 38/43 2/2 - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/71 11/17 29/52 0/2 - -
2020 1/0 - 1/0 - - -
2019 5/3 5/2 0/1 - - -
2018 1/4 - 1/4 - - -
2017 13/15 0/2 13/13 - - -
2016 3/15 0/4 3/10 0/1 - -
2015 6/16 0/2 6/13 0/1 - -
2014 10/13 5/4 5/9 - - -
2013 1/5 1/3 0/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Rawat / Sureshkumar 2   7 6       OF
Bobrov / Mukund 0 5 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Pune challenger, OF, 13.11.2019
  Chand / Kaliy - Rawat / Sures 2:0
Futures 2019, OF, 09.10.2019
  Nguye / Thinh - Rawat / Sures 2:1
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Lomak / Yamas - Rawat / Sures 2:0
Futures 2019, SF, 05.10.2019
  Rawat / Sures - Kadhe / Tokud 2:1
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Rawat / Sures - Hunt / Weber 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Rawat / Sures - Nguyen / Vu 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Kravc / Leshe - Rawat / Sures 2:0
Futures 2019, OF, 23.04.2019
  Khabi / Manaf - Rawat / Sures 2:0
Futures 2019, F, 19.04.2019
  Gabas / Liuta - Rawat / Sures 2:0
Futures 2019, SF, 19.04.2019
  Rawat / Sures - Dubri / Ovcha 2:1
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Dzhav / Navon - Rawat / Shanm 2:0
Futures 2020, SF, 20.11.2020
  Banth / McHug - Rawat / Steve 2:0
Futures 2020, ČF, 19.11.2020
  Rawat / Steve - Boris / Senth 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Rawat / Steve - Atlan / Krapi 2:0
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Otegu / Paz - Okamu / Rawat 2:0
Futures 2020, OF, 03.11.2020
  Ayap / Zekic - Banth / Rawat 2:0
Futures 2020, OF, 27.10.2020
  Devia / Kruty - Rawat / Steve 2:0
Futures 2020, OF, 20.10.2020
  Corwi / Orlov - Rawat / Steve 2:0
Potchefstroom challenger, ČF, 11.03.2020
  Brown / Miedl - Rawat / Veldh 2:0
Potchefstroom challenger, OF, 10.03.2020
  Rawat / Veldh - Becke / Malan 1:0
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Chand / Sures - Maggi / Svrci 1:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Chand / Sures - Harri / Harri 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Chand / Kaliy - Kaza / Sures 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Kaza / Sures - Eqbal / Jayap 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Binda / Minc - Kalya / Sures 2:1
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Echar / Ghorb - Kaza / Sures 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Kaza / Sures - Elang / Sures 2:1
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Blanc / Darra - Kaza / Sures 2:1
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Bonzi / Denol - Shanm / Sures 2:0
Pune challenger, OF, 13.11.2019
  Chand / Kaliy - Rawat / Sures 2:0
 
Futures 2018, OF, 27.02.2018
  Rawat / Sures - Bobro / Mukun 2:0
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 01.09.2020
  Bobro / Gakho - Konts / Manaf 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
 
 
 
 
TOPlist