Arreche, Bianchi - Diep, Vibert

01.03.2018, 13:00, Futures 2018, osmifinále, tvrdý p.
Arreche Nicolas Alberto 2 : 1
(4-6, 6-3, 10-7)
Diep Florent
Avatar 704. Žebříček čtyřhry 552. Avatar
15. 9. 1994 Datum nar. 24. 9. 1991
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Bianchi Nicolas   Vibert Francois-Arthur
Avatar -. Žebříček čtyřhry 535. Avatar
10. 11. 1996 Datum nar. 3. 8. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Arreche Nicolas Alberto
Bianchi Nicolas
Diep Florent
Vibert Francois-Arthur
Hala - -
Antuka - 3/2
Tráva - -
Tvrdý p. 1/1 1/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2018 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/8 9/6 1/2 - - -
2018 4/4 3/2 1/2 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
2015 4/2 4/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 70/95 50/79 20/16 - - -
2018 22/24 16/19 6/5 - - -
2017 11/18 8/17 3/1 - - -
2016 11/9 6/8 5/1 - - -
2015 10/21 8/15 2/6 - - -
2014 15/21 11/18 4/3 - - -
2013 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/14 3/13 1/1 - - -
2018 4/11 3/10 1/1 - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
2015 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 120/95 90/71 28/23 2/1 - -
2018 29/23 20/15 9/8 - - -
2017 21/20 19/16 2/4 - - -
2016 20/17 7/9 13/8 - - -
2015 35/17 31/14 4/3 - - -
2014 11/10 9/9 - 2/1 - -
2013 4/4 4/4 - - - -
2012 0/4 0/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 146/139 124/110 18/22 4/7 - -
2018 25/19 17/12 8/7 - - -
2017 27/26 27/26 - - - -
2016 20/24 19/19 1/4 0/1 - -
2015 28/22 20/14 7/7 1/1 - -
2014 18/19 18/17 - 0/2 - -
2013 21/22 17/17 1/2 3/3 - -
2012 7/7 6/5 1/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Arreche / Bianchi 2   4 6 10     OF
Diep / Vibert 1 6 3 7    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, ČF, 02.03.2018
  Disch / Onish - Arrec / Bianc 2:0
Futures 2018, OF, 01.03.2018
  Arrec / Bianc - Diep / Viber 2:1
Futures 2018, OF, 26.11.2018
  Doria / Pena - Arrec / Justo 2:0
Futures 2018, OF, 19.11.2018
  Etche / Zukas - Arrec / Nunez 2:0
Futures 2018, F, 09.11.2018
  Estev / Keste - Arrec / Justo 2:0
Futures 2018, SF, 08.11.2018
  Arrec / Justo - Paz / Rodri 2:0
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Arrec / Justo - Casan / Marti 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Arrec / Justo - Aboia / Farja 2:1
Futures 2018, OF, 30.10.2018
  Aboia / Paz - Arrec / Bruna 2:0
Futures 2018, ČF, 11.10.2018
  Merin / Tabil - Arrec / Nunez 2:0
Futures 2018, OF, 08.10.2018
  Arrec / Nunez - Aceve / Mora 2:0
Futures 2018, ČF, 03.10.2018
  Huert / Huert - Arrec / Villa 2:1
Futures 2018, ČF, 14.11.2018
  Estev / Keste - Bianc / Doria 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Bianc / Doria - Gerin / Santa 2:0
Futures 2018, ČF, 07.11.2018
  Estev / Keste - Berne / Bianc 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Berne / Bianc - Mendo / Verni 2:0
Futures 2018, OF, 29.10.2018
  Cerun / Santa - Bianc / Posta 2:0
Futures 2018, OF, 24.09.2018
  Huert / Huert - Bianc / Gimen 2:0
Futures 2018, ČF, 19.09.2018
  Casan / Villa - Bianc / Makig 2:0
Futures 2018, OF, 17.09.2018
  Bianc / Makig - Bruna / Verni 2:0
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Huert / Matos - Bianc / Ferra 2:0
Futures 2018, OF, 17.04.2018
  Horan / Klein - Bianc / Casan 2:0
 
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Berto / Stein - Diep / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 24.10.2018
  Diep / Viber - Doroz / Nasha 2:0
Futures 2018, F, 26.05.2018
  Guent / Rosen - Diep / Viber 2:0
Futures 2018, SF, 25.05.2018
  Diep / Viber - Aksu / Turke 2:1
Futures 2018, ČF, 24.05.2018
  Diep / Viber - Falle / Woern 2:1
Futures 2018, OF, 23.05.2018
  Diep / Viber - Kaya / Soyle 2:0
Futures 2018, OF, 27.03.2018
  Merin / Negri - Diep / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 01.03.2018
  Arrec / Bianc - Diep / Viber 2:1
Futures 2017, SF, 05.05.2017
  Mares / Perez - Diep / Viber 2:0
Futures 2017, ČF, 04.05.2017
  Diep / Viber - Ben H / Portm 2:0
Futures 2018, SF, 02.11.2018
  Arkhi / Sonki - Diep / Manso 2:1
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Diep / Manso - Ferna / Manci 2:1
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Diep / Manso - Ferna / Jorda 2:0
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Berto / Stein - Diep / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 24.10.2018
  Diep / Viber - Doroz / Nasha 2:0
Futures 2018, ČF, 04.10.2018
  Ajduk / Tsits - Diep / Geert 1:0
Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Diep / Geert - Munaf / Skada 2:0
Futures 2018, F, 29.09.2018
  Liuta / Manso - Celik / Diep 2:0
Futures 2018, SF, 28.09.2018
  Celik / Diep - Strom / Wehne 2:0
Futures 2018, ČF, 27.09.2018
  Celik / Diep - Smith / Tabri 1:0
Futures 2018, SF, 16.11.2018
  Halia / Zgiro - Egea / Viber 2:0
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Egea / Viber - Johan / Weind 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Egea / Viber - Perch / Valse 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Johan / Weind - Egea / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Egea / Viber - Benci / Smith 2:1
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Berto / Stein - Diep / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 24.10.2018
  Diep / Viber - Doroz / Nasha 2:0
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Arkhi / Bobro - Tessa / Viber 2:1
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Tessa / Viber - Perre / Zocas 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Tessa / Viber - Ovcha / Voron 2:0
 
 
 
 
 
TOPlist