Eremin, Tomasetto - Cooper, Seeberger

26.09.2018, 18:35, Futures 2018, osmifinále, antuka
Eremin Edoardo 2 : 1
(4-6, 7-65, 10-3)
Cooper Joe
Avatar 1450. Žebříček čtyřhry -. Avatar
5. 10. 1993 Datum nar. 28. 5. 1986
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tomasetto Luca   Seeberger Matt
Avatar 1421. Žebříček čtyřhry 938. Avatar
31. 3. 1996 Datum nar. 10. 8. 1984
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Eremin Edoardo
Tomasetto Luca
Cooper Joe
Seeberger Matt
Hala - -
Antuka 2/2 1/4
Tráva - -
Tvrdý p. - 0/3
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/2 1/2 - - - -
2018 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 6/24 1/7 5/14 0/3 - -
2018 1/7 1/4 0/3 - - -
2017 2/12 0/3 2/6 0/3 - -
2016 3/5 - 3/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 54/76 30/49 18/18 6/9 - -
2018 2/11 2/11 - - - -
2017 1/5 - 1/2 0/3 - -
2016 6/8 2/5 4/3 - - -
2015 12/16 5/7 7/5 0/4 - -
2014 9/11 8/9 0/2 1/0 - -
2013 16/15 10/11 1/2 5/2 - -
2012 7/8 2/4 5/4 - - -
2011 1/1 1/1 - - - -
2008 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/18 7/15 2/2 1/1 - -
2018 3/4 3/4 - - - -
2017 0/2 0/2 - - - -
2016 5/9 4/8 - 1/1 - -
2015 2/3 0/1 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/93 6/24 17/54 6/15 - -
2018 3/13 3/8 0/5 - - -
2017 5/19 1/4 3/11 1/4 - -
2016 9/26 0/5 5/14 4/7 - -
2015 8/20 2/7 5/10 1/3 - -
2014 4/14 - 4/13 0/1 - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 110/111 34/29 59/69 17/12 0/1 -
2018 11/20 8/8 2/11 1/1 - -
2017 15/26 3/6 12/17 0/3 - -
2016 4/14 0/2 4/8 0/4 - -
2015 49/27 11/10 26/14 12/3 - -
2014 29/17 12/3 13/12 4/1 0/1 -
2013 2/7 - 2/7 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Eremin / Tomasetto 2   4 7 10     OF
Cooper / Seeberger 1 6 65 3    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Bertu / Strel - Eremi / Tomas 2:0
Futures 2018, SF, 28.09.2018
  Perez / Tashi - Eremi / Tomas 2:0
Futures 2018, ČF, 27.09.2018
  Eremi / Tomas - Doumb / Rebou 1:0
Futures 2018, OF, 26.09.2018
  Eremi / Tomas - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, OF, 11.10.2018
  Filip / Marin - Eremi / Rizzu 2:0
Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Bertu / Strel - Eremi / Tomas 2:0
Futures 2018, SF, 28.09.2018
  Perez / Tashi - Eremi / Tomas 2:0
Futures 2018, ČF, 27.09.2018
  Eremi / Tomas - Doumb / Rebou 1:0
Futures 2018, OF, 26.09.2018
  Eremi / Tomas - Coope / Seebe 2:1
Padova challenger, OF, 24.07.2018
  Gimen / Marto - Eremi / Mager 2:0
San Benedetto challenger, OF, 16.07.2018
  Oclep / Vavas - Bonad / Eremi 2:0
Futures 2018, OF, 18.04.2018
  Altun / Grigo - Aleks / Eremi 2:0
Futures 2018, OF, 21.03.2018
  Ponto / Reita - Bertu / Eremi 2:0
Futures 2018, OF, 13.03.2018
  Di Ni / Truse - Eremi / Tercz 2:0
Futures 2018, OF, 02.10.2018
  Bertu / Strel - Eremi / Tomas 2:0
Futures 2018, SF, 28.09.2018
  Perez / Tashi - Eremi / Tomas 2:0
Futures 2018, ČF, 27.09.2018
  Eremi / Tomas - Doumb / Rebou 1:0
Futures 2018, OF, 26.09.2018
  Eremi / Tomas - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, ČF, 15.08.2018
  Dambr / Sinne - Batta / Tomas 2:0
Futures 2018, OF, 15.08.2018
  Batta / Tomas - Helle / Jandr 2:1
Futures 2018, ČF, 31.05.2018
  Estev / Gigou - Bolla / Tomas 2:1
Futures 2018, OF, 28.05.2018
  Bolla / Tomas - Guerr / Motti 2:0
Futures 2017, OF, 30.08.2017
  Balud / Vasil - Batta / Tomas 2:0
Futures 2017, OF, 22.08.2017
  Della / Fonio - Gabri / Tomas 2:1
 
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Butts / Van M - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Bonda / Carr - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 03.10.2018
  Mora / Perch - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 26.09.2018
  Eremi / Tomas - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, OF, 22.05.2018
  Bojan / Wakit - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, ČF, 03.05.2018
  Bojan / Wakit - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 02.05.2018
  Coope / Seebe - Doroz / Rabas 2:0
Futures 2018, OF, 23.04.2018
  Bouti / Klego - Coope / Seebe 2:0
Futures 2017, OF, 06.12.2017
  Pulga / Pulga - Coope / Seebe 2:0
Futures 2017, ČF, 30.11.2017
  Fancu / Putte - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Butts / Van M - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Bonda / Carr - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 03.10.2018
  Mora / Perch - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 26.09.2018
  Eremi / Tomas - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, ČF, 29.08.2018
  Geert / Merck - Coope / Keste 2:0
Futures 2018, OF, 27.08.2018
  Coope / Keste - Beaup / Bross 2:1
Futures 2018, ČF, 15.08.2018
  Nikla / Virta - Bruna / Coope 2:0
Futures 2018, OF, 13.08.2018
  Bruna / Coope - Rikko / Rouva 2:1
Futures 2018, OF, 07.08.2018
  Huuri / Sarpo - Coope / Koneč 2:0
Futures 2018, OF, 31.07.2018
  Berg / Johan - Coope / Koneč 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Butts / Van M - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 05.11.2018
  Bonda / Carr - Coope / Seebe 2:0
Fairfield challenger, OF, 09.10.2018
  Roelo / Smith - Nguye / Seebe 2:1
Futures 2018, OF, 03.10.2018
  Mora / Perch - Coope / Seebe 2:0
Futures 2018, OF, 26.09.2018
  Eremi / Tomas - Coope / Seebe 2:1
Futures 2018, OF, 11.09.2018
  Bradl / Finde - Cress / Seebe 2:0
Futures 2018, ČF, 05.09.2018
  Adams / Ore - Cress / Seebe 2:1
Futures 2018, OF, 03.09.2018
  Cress / Seebe - Gima / Tiras 2:0
Futures 2018, SF, 17.08.2018
  Redli / Zhu - Cress / Seebe 2:0
Futures 2018, ČF, 16.08.2018
  Cress / Seebe - Haleb / Patin 1:0
 
 
 
 
 
TOPlist