Joncour, Schell - Diez, Martos Gornes

07.11.2018, 13:35, Futures 2018, osmifinále, tvrdý p.
Joncour Ronan 2 : 1
(7-65, 69-7, 10-6)
Diez Steven
Avatar 831. Žebříček čtyřhry 510. Avatar
27. 1. 1997 Datum nar. 17. 3. 1991
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Schell Niklas   Martos Gornes Sergio
Avatar -. Žebříček čtyřhry 314. Avatar
3. 1. 1999 Datum nar. 19. 10. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou L
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 - 2/1 - - -
2018 2/1 - 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/1 - 4/1 - - -
2018 4/1 - 4/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 70/74 31/28 29/24 10/22 - -
2019 1/4 - 1/2 0/2 - -
2018 5/9 0/2 2/3 3/4 - -
2017 6/13 3/5 3/3 0/5 - -
2016 28/29 21/18 7/6 0/5 - -
2015 26/16 7/3 16/10 3/3 - -
2014 4/3 - - 4/3 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 15/16 1/1 13/10 1/5 - -
2019 2/2 - 2/0 0/2 - -
2018 12/12 - 11/10 1/2 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
2016 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 84/86 49/45 33/36 2/5 - -
2019 1/4 - 1/3 0/1 - -
2018 15/13 1/4 13/8 1/1 - -
2017 14/12 10/5 3/5 1/2 - -
2016 6/10 4/7 2/2 0/1 - -
2015 16/12 7/7 9/5 - - -
2014 8/10 4/5 4/5 - - -
2013 11/14 11/8 0/6 - - -
2012 11/9 11/9 - - - -
2011 2/1 1/0 1/1 - - -
2010 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 290/139 249/114 34/20 7/5 - -
2019 12/6 11/3 - 1/3 - -
2018 53/29 39/22 10/6 4/1 - -
2017 67/31 64/29 3/2 - - -
2016 51/25 50/24 1/1 - - -
2015 58/17 46/12 10/4 2/1 - -
2014 40/19 31/14 9/5 - - -
2013 8/10 7/8 1/2 - - -
2012 1/2 1/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Joncour / Schell 2   7 69 10     OF
Diez / Martos Go 1 65 7 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Joncour Ronan
Schell Niklas
Diez Steven
Martos Gornes Sergio
 Synot tip
2.70
1.35
Průměrný kurs
2.70
1.35
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, SF, 09.11.2018
  Borto / Matos - Jonco / Schel 2:1
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Jonco / Schel - Giaco / Ouaka 2:0
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Jonco / Schel - Diez / Marto 2:1
Futures 2019, OF, 12.03.2019
  De Sc / Faivr - Jonco / Tchou 2:1
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Brovi / Cayre - Jonco / Musia 2:1
Futures 2019, OF, 26.02.2019
  Celik / Smith - Egea / Jonco 2:0
Futures 2019, ČF, 21.02.2019
  Egea / Pla M - Jonco / Salma 2:0
Futures 2019, OF, 20.02.2019
  Jonco / Salma - Bonda / Korov 2:0
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Blanc / Mitja - Jonco / Laure 1:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Liuta / Matos - Folli / Jonco 2:0
Futures 2018, SF, 09.11.2018
  Borto / Matos - Jonco / Schel 2:1
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Jonco / Schel - Giaco / Ouaka 2:0
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Jonco / Schel - Diez / Marto 2:1
Futures 2019, ČF, 20.03.2019
  Rosen / Schel - Dawan / Mound 2:0
Futures 2019, OF, 19.03.2019
  Rosen / Schel - Ianak / Stout 2:1
Futures 2019, OF, 05.02.2019
  Genge / Nouza - Ramaz / Schel 2:0
Futures 2019, OF, 22.01.2019
  Heger / Toreb - Gerch / Schel 2:0
Futures 2018, SF, 20.12.2018
  Halia / Zhurb - Schel / Schmi 2:0
Futures 2018, ČF, 19.12.2018
  Schel / Schmi - Lescu / Orlov 2:0
Futures 2018, OF, 17.12.2018
  Schel / Schmi - Lozan / Saban 2:0
Futures 2018, OF, 10.12.2018
  De Jo / Van D - Mayer / Schel 2:0
Futures 2018, OF, 03.12.2018
  Olive / Sarai - Mayer / Schel 2:0
Futures 2018, OF, 21.11.2018
  Borg / Gerri - Schel / Woern 2:0
 
Futures 2018, F, 17.11.2018
  Diez / Marto - Halia / Zgiro 2:0
Futures 2018, SF, 16.11.2018
  Diez / Marto - Gakho / Sude 2:0
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Diez / Marto - Alesh / Decke 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Diez / Marto - Munaf / Sao T 2:0
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Jonco / Schel - Diez / Marto 2:1
Drummondville challenger, OF, 12.03.2019
  Goran / Pasha - Diez / Miloj 2:0
Morelos challenger, ČF, 21.02.2019
  Escob / Marti - Diez / Orteg 2:0
Morelos challenger, OF, 20.02.2019
  Diez / Orteg - Desco / Ugo C 2:0
Launceston challenger, OF, 29.01.2019
  Lamas / Rober - Diez / Zhurb 2:0
Burnie challenger, OF, 23.01.2019
  Behar / Lopez - Diez / Zhurb 2:0
Futures 2018, ČF, 20.12.2018
  Petit / Ponti - Diez / Garci 2:0
Futures 2018, OF, 19.12.2018
  Diez / Garci - Bobro / Shche 2:0
Futures 2018, F, 08.12.2018
  Hoyt / Johns - Borto / Diez 2:0
Futures 2018, SF, 07.12.2018
  Borto / Diez - Gil / Oclep 2:1
Futures 2018, ČF, 06.12.2018
  Borto / Diez - Andrz / Vidal 2:1
Lille challenger, OF, 20.03.2019
  Erlic / Marti - Marto / Safiu 2:0
Futures 2019, F, 16.03.2019
  Ghorb / Mlade - Marto / Roca 2:0
Futures 2019, SF, 15.03.2019
  Marto / Roca - Dhoe / Sanch 2:0
Futures 2019, ČF, 14.03.2019
  Marto / Roca - Bobro / Woern 1:0
Futures 2019, OF, 12.03.2019
  Marto / Roca - Jianu / Salma 1:0
Futures 2019, F, 09.03.2019
  Marto / Roca - Leite / Sant' 2:0
Futures 2019, SF, 08.03.2019
  Marto / Roca - Merin / Negri 2:0
Futures 2019, ČF, 07.03.2019
  Marto / Roca - Galop / Toled 2:0
Futures 2019, OF, 05.03.2019
  Marto / Roca - Ghorb / Mlade 2:0
Bergamo challenger, ČF, 21.02.2019
  Cacic / Vervo - Marto / Volja 2:1
 
 
 
 
TOPlist