Korovin, Prihodko - Houkes, Peters

14.05.2019, 14:15, Futures 2019, osmifinále, antuka
Korovin Mikhail 2 : 0
(6-1, 6-2)
Houkes Max
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
26. 2. 1996 Datum nar. 3. 7. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Prihodko Oleg   Peters Flemming
Avatar -. Žebříček čtyřhry -. Avatar
3. 10. 1997 Datum nar. 24. 10. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Korovin Mikhail
Prihodko Oleg
Houkes Max
Peters Flemming
Hala - -
Antuka 18/5 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 22/10 22/10 - - - -
2019 17/5 17/5 - - - -
2018 5/5 5/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 59/73 59/69 0/4 - - -
2019 19/11 19/9 0/2 - - -
2018 16/23 16/23 - - - -
2017 8/19 8/19 - - - -
2016 3/6 3/5 0/1 - - -
2015 7/7 7/7 - - - -
2014 1/1 1/1 - - - -
2013 5/6 5/5 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 122/82 103/61 19/21 - - -
2019 25/10 25/10 - - - -
2018 34/23 34/23 - - - -
2017 42/28 33/15 9/13 - - -
2016 20/16 10/8 10/8 - - -
2015 1/5 1/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/4 7/4 - - - -
2019 6/3 6/3 - - - -
2018 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/47 17/43 1/3 1/1 - -
2019 2/5 2/5 - - - -
2018 5/8 4/7 - 1/1 - -
2017 1/6 1/5 0/1 - - -
2016 3/11 3/11 - - - -
2015 5/12 4/10 1/2 - - -
2014 3/5 3/5 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Korovin / Prihodko 2   6 6       OF
Houkes / Peters 0 1 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Korovin Mikhail
Prihodko Oleg
Houkes Max
Peters Flemming
 Synot tip
1.57
2.10
Průměrný kurs
1.57
2.10
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Korov / Priho - Delma / Vache 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Korov / Priho - Lozan / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Galka / Galus - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Korov / Priho - Dembe / Micha 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Korov / Priho - Corne / Jecan 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Korov / Priho - Bosnj / Della 2:0
Futures 2019, OF, 19.07.2019
  Golds / Vasa - Bobro / Korov 2:0
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Korov / Priho - Delma / Vache 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Korov / Priho - Lozan / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Galka / Galus - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Korov / Priho - Dembe / Micha 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, F, 18.05.2019
  Korov / Priho - Agabi / Lomak 2:1
Futures 2019, SF, 17.05.2019
  Korov / Priho - Corne / Jecan 2:1
Futures 2019, F, 13.07.2019
  Korov / Priho - Sakal / Vaise 2:0
Futures 2019, SF, 12.07.2019
  Korov / Priho - Delma / Vache 2:0
Futures 2019, ČF, 11.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Korov / Priho - Lozan / Zakha 2:0
Futures 2019, SF, 05.07.2019
  Galka / Galus - Korov / Priho 2:0
Futures 2019, ČF, 04.07.2019
  Korov / Priho - Dembe / Micha 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Korov / Priho - Masht / Shevc 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Kopri / Pospí - Matvi / Priho 2:0
Futures 2019, OF, 26.06.2019
  Matvi / Priho - Šafrá / Šátra 1:0
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Kravc / Priho - Matus / Zhu 2:0
 
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Peter 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Borg / Houke - Arrec / Weis 2:1
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Borg / Houke - Herma / Steve 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Borg / Houke - Crepa / Jandr 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Borg / Houke - Kumar / Sriva 2:0
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Dijkh / Herma - Donde / Houke 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Peter 2:0
Futures 2019, SF, 03.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Turke 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Houke / Turke - Galie / Sakel 2:0
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Houke / Turke - Klok / Maroz 2:1
Futures 2018, ČF, 19.09.2018
  Lomak / Tsiva - Houke / Van D 2:0
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Aksu / Turke - Peter / Woern 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Peter / Woern - De Jo / Erel 1:0
Futures 2019, OF, 21.05.2019
  Peter / Woern - Hiram / Riede 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Korov / Priho - Houke / Peter 2:0
Futures 2019, ČF, 02.05.2019
  Caste / Orlov - Kravc / Peter 2:1
Futures 2019, OF, 30.04.2019
  Kravc / Peter - Matvi / Nedel 2:1
Futures 2019, OF, 11.04.2019
  Bilje / Orlov - Peter / Prudn 2:0
Futures 2019, OF, 27.03.2019
  Dancu / Leite - Boula / Peter 2:1
Futures 2018, F, 18.11.2018
  Fatic / Galop - Dhoe / Peter 2:0
Futures 2018, SF, 16.11.2018
  Dhoe / Peter - Giner / Pla M 1:0
 
 
 
 
TOPlist