Artunedo Martinavarr, Vivero Gonzalez - Fancutt, Puttergill

01.06.2019, 12:50, Futures 2019, finále, tvrdý p.
Artunedo Martinavarr Andres 2 : 0
(6-2, 6-2)
Fancutt Thomas John
Avatar 366. Žebříček čtyřhry 439. Avatar
14. 9. 1993 Datum nar. 25. 2. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Vivero Gonzalez Pablo   Puttergill Calum
Avatar 420. Žebříček čtyřhry 379. Avatar
26. 4. 1995 Datum nar. 22. 10. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Artunedo Martinavarr Andres
Vivero Gonzalez Pablo
Fancutt Thomas John
Puttergill Calum
Hala - -
Antuka - 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. 17/3 3/1
Nezadáno - -
Pár spolu ještě nehrál.
Pár spolu ještě nehrál.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
U hráče není k dispozici žádná bilance.
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Artunedo / Vivero Go 2   6 6       F
Fancutt / Puttergil 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Artunedo Martinavarr Andres
Vivero Gonzalez Pablo
Fancutt Thomas John
Puttergill Calum
 Synot tip
1.49
2.27
Průměrný kurs
1.49
2.27
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Pokot / Struv - Artun / Viver 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Artun / Viver - Portu / Roque 2:0
Futures 2019, ČF, 26.06.2019
  Jomby / Lescu - Artun / Viver 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Artun / Viver - Coppi / Perez 2:0
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Artun / Viver - Fancu / Putte 2:0
Futures 2019, SF, 31.05.2019
  Artun / Viver - Craig / Kalov 2:1
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Artun / Viver - Dimit / Ma 2:0
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Artun / Viver - Crepa / Pokot 2:1
Futures 2019, F, 26.05.2019
  Bothw / Craig - Artun / Viver 2:1
Futures 2019, SF, 25.05.2019
  Artun / Viver - Celik / Kalov 2:1
Futures 2019, ČF, 06.11.2019
  Estev / Roca - Artun / Pinto 2:0
Futures 2019, F, 10.08.2019
  Artun / Marto - Lescu / Struv 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Artun / Marto - Alvar / Llama 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Artun / Marto - Garci / Mansi 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Artun / Marto - Ruiz / Valse 2:0
Segovia challenger, OF, 31.07.2019
  Silje / Vavas - Artun / Marto 2:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Pokot / Struv - Artun / Viver 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Artun / Viver - Portu / Roque 2:0
Futures 2019, ČF, 26.06.2019
  Jomby / Lescu - Artun / Viver 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Artun / Viver - Coppi / Perez 2:0
Futures 2019, SF, 13.12.2019
  Thano / Theod - Viver / Zukas 2:1
Futures 2019, ČF, 13.12.2019
  Viver / Zukas - Sim / Turco 2:0
Futures 2019, OF, 11.12.2019
  Viver / Zukas - Donsk / Tsits 2:0
Futures 2019, F, 07.12.2019
  Carr / Nijbo - Viver / Zukas 2:0
Futures 2019, SF, 06.12.2019
  Viver / Zukas - Dzhan / Kachm 2:0
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Viver / Zukas - Jeong / Park 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Viver / Zukas - Amati / Echev 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Matus / Zuk - Crepa / Viver 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Crepa / Viver - Dagni / De Ro 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Crepa / Viver - Franz / Golde 2:0
 
Futures 2019, F, 01.06.2019
  Artun / Viver - Fancu / Putte 2:0
Futures 2019, SF, 31.05.2019
  Fancu / Putte - Ianak / Kirko 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Fancu / Putte - Sakel / Sakel 2:0
Futures 2019, OF, 28.05.2019
  Fancu / Putte - Dray / Louka 2:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Kopri / Pospí - Fancu / Putte 2:0
Futures 2017, ČF, 07.12.2017
  Monts / Vorst - Fancu / Putte 1:0
Futures 2017, OF, 05.12.2017
  Fancu / Putte - Jomby / Mitja 2:0
Futures 2017, SF, 01.12.2017
  Gallo / Lock - Fancu / Putte 2:1
Futures 2017, ČF, 30.11.2017
  Fancu / Putte - Coope / Seebe 2:1
Futures 2017, OF, 29.11.2017
  Fancu / Putte - Garan / Jomby 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Chen / Wang - Fancu / Taylo 2:1
Futures 2019, OF, 27.11.2019
  Saito / Tanum - Fancu / Rosen 2:1
Futures 2019, ČF, 14.11.2019
  Thano / Tsits - Fancu / Harri 2:0
Futures 2019, OF, 14.11.2019
  Fancu / Harri - Bindi / Bothw 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Kirko / McHug - Fancu / Harri 2:0
Playford 2 challenger, ČF, 31.10.2019
  Banes / Bourc - Caste / Fancu 2:0
Playford 2 challenger, OF, 30.10.2019
  Caste / Fancu - Crnok / Romio 2:0
Traralgon challenger, SF, 25.10.2019
  Klein / Puodz - Fancu / Mousl 2:0
Traralgon challenger, ČF, 24.10.2019
  Fancu / Mousl - Barri / Tabil 2:1
Traralgon challenger, OF, 23.10.2019
  Fancu / Mousl - Banes / Bourc 2:1
Playford 2 challenger, OF, 29.10.2019
  Gonza / King - Putte / Walki 2:0
Traralgon challenger, SF, 25.10.2019
  Purce / Savil - Putte / Walki 2:0
Traralgon challenger, ČF, 24.10.2019
  Putte / Walki - Bolt / Reid 2:0
Traralgon challenger, OF, 23.10.2019
  Putte / Walki - Gonza / Vukic 2:1
Futures 2019, SF, 10.10.2019
  Hsu / Orlov - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, ČF, 09.10.2019
  Putte / Walki - Caste / Rai 2:1
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Putte / Walki - Beran / Ma 2:1
Futures 2019, ČF, 02.10.2019
  Klein / Puodz - Putte / Walki 2:1
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Putte / Walki - Court / Crnok 2:0
Futures 2019, F, 20.09.2019
  Putte / Walki - Orlov / Purce 2:1
 
 
 
 
TOPlist