Haliak, Mikhaylyuk - Khomentovskiy, Tikhomirov

18.07.2019, 12:10, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Haliak Mikalai 2 : 0
(7-5, 6-4)
Khomentovskiy Matvey
Avatar 1029. Žebříček čtyřhry 1265. Avatar
14. 8. 1998 Datum nar. 25. 8. 1994
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Mikhaylyuk Ivan   Tikhomirov Maksim
Avatar 1392. Žebříček čtyřhry 598. Avatar
11. 10. 1998 Datum nar. 10. 7. 1990
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/2 2/2 - - - -
2019 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/5 3/5 - - - -
2019 1/2 1/2 - - - -
2018 2/3 2/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 40/71 25/38 14/28 1/5 - -
2019 13/14 10/9 3/4 0/1 - -
2018 19/24 9/16 9/6 1/2 - -
2017 5/24 3/9 2/15 - - -
2016 3/7 3/4 0/2 0/1 - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 10/20 9/7 1/10 0/3 - -
2019 5/11 4/5 1/4 0/2 - -
2018 5/2 5/1 - 0/1 - -
2017 0/6 - 0/6 - - -
2016 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 19/45 12/27 2/4 5/14 - -
2019 5/15 4/12 - 1/3 - -
2018 9/13 8/9 - 1/4 - -
2017 3/11 0/5 2/3 1/3 - -
2016 2/4 - - 2/4 - -
2015 0/1 - 0/1 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 60/86 37/41 23/45 - - -
2019 24/28 15/13 9/15 - - -
2018 15/30 14/16 1/14 - - -
2017 4/11 2/4 2/7 - - -
2016 6/10 5/7 1/3 - - -
2015 11/7 1/1 10/6 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Haliak / Mikhaylyuk 2   7 6       ČF
Khomentov / Tikhomiro 0 5 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Nabie / Zhuka - Halia / Mikha 2:1
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kirci / Polja - Halia / Mikha 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Halia / Mikha - Khome / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Halia / Mikha - Catan / Uspen 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Morit / Takeu - Dzhav / Halia 2:1
Futures 2019, F, 02.11.2019
  Belli / Mridh - Dzhav / Halia 2:0
Futures 2019, SF, 01.11.2019
  Dzhav / Halia - Koayk / Navas 2:1
Futures 2019, ČF, 31.10.2019
  Dzhav / Halia - Nenwa / Sharm 2:1
Futures 2019, OF, 30.10.2019
  Dzhav / Halia - Rogic / Wakit 2:0
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Belli / Fribe - Agarw / Halia 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Belli / Folli - Agarw / Halia 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Squir / Wunne - Halia / Krste 2:1
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Danil / Feitt - Chepe / Halia 1:0
Futures 2019, OF, 11.09.2019
  Chepe / Halia - Lima / Nemak 2:0
Futures 2019, OF, 05.12.2019
  Igosh / Prudn - Bolot / Mikha 2:1
Futures 2019, ČF, 28.11.2019
  Douga / Lock - Bolot / Mikha 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Bolot / Mikha - Muzzi / Pirol 2:0
Futures 2019, ČF, 12.09.2019
  Gelha / Schel - Mikha / Saffr 2:0
Futures 2019, OF, 11.09.2019
  Mikha / Saffr - Banic / Gloec 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Fufyg / Nasha - Bolot / Mikha 2:1
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Nabie / Zhuka - Halia / Mikha 2:1
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Aksu / Kirci - Mikha / Nikit 2:1
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Mikha / Nikit - Glink / Hasso 2:1
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kirci / Polja - Halia / Mikha 2:1
 
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Halia / Karim - Khome / Tikho 2:1
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Halia / Mikha - Khome / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Khome / Tikho - Karim / Zakha 2:0
Futures 2018, OF, 23.04.2018
  Gakho / Khass - Khome / Tikho 2:1
Futures 2018, SF, 19.04.2018
  Klok / Korol - Khome / Tikho 2:0
Futures 2018, ČF, 18.04.2018
  Khome / Tikho - Gabas / Lomak 2:0
Futures 2018, OF, 18.04.2018
  Khome / Tikho - Gakho / Khass 2:0
Futures 2018, OF, 09.04.2018
  Kalin / Korol - Khome / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Krste / Staně - Khome / Panak 2:1
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Barna / Recek - Bilje / Khome 2:0
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Bilje / Khome - Krumi / Maggi 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Michn / Rumle - Bilje / Khome 2:1
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Fufyg / Nasha - Binda / Khome 2:1
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Ayap / Lomak - Khome / Shofa 2:1
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Chekh / Kiuam - Khome / Minin 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Huert / Huert - Khome / Sanch 2:0
Futures 2019, OF, 07.08.2019
  Nagy / Rakic - Khome / Kiuam 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Maroz / Szint - Khome / Shrol 2:1
Futures 2019, F, 14.12.2019
  Hardt / Tikho - Blume / Hinsc 2:0
Futures 2019, SF, 14.12.2019
  Hardt / Tikho - Catan / Magin 2:0
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Hardt / Tikho - Nordq / Yitba 2:0
Futures 2019, OF, 11.12.2019
  Hardt / Tikho - Bertr / Villa 2:0
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Bertr / Villa - Kodat / Tikho 2:0
Futures 2019, OF, 03.12.2019
  Kodat / Tikho - Chaiy / Schub 2:0
Futures 2019, SF, 15.11.2019
  Bayar / Marco - Capec / Tikho 2:0
Futures 2019, ČF, 15.11.2019
  Capec / Tikho - Dambr / Felli 1:0
Futures 2019, OF, 14.11.2019
  Capec / Tikho - Iradu / Kijam 2:1
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Kilan / Tessa - Donsk / Tikho 2:0
 
 
 
 
TOPlist