Middelkoop, Podlipnik-Castillo - Drzewiecki, Smola

11.09.2019, 19:15, Štětín challenger, osmifinále, antuka
Middelkoop Matwe 2 : 1
(4-6, 6-4, 12-10)
Drzewiecki Karol
Avatar 54. Žebříček čtyřhry 212. Avatar
3. 9. 1983 Datum nar. 1. 11. 1995
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Podlipnik-Castillo Hans   Smola Maciej
Avatar -. Žebříček čtyřhry 642. Avatar
9. 1. 1988 Datum nar. 24. 3. 1993
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Middelkoop Matwe
Podlipnik-Castillo Hans
Drzewiecki Karol
Smola Maciej
Hala - -
Antuka - 1/3
Tráva - -
Tvrdý p. - 0/1
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 3/1 - - - -
2019 3/1 3/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 60/37 20/16 35/20 5/1 - -
2020 1/4 1/3 0/1 - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 16/7 11/6 - 5/1 - -
2016 13/9 1/2 12/7 - - -
2015 29/14 6/3 23/11 - - -
2014 1/1 1/0 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 327/232 173/105 59/48 78/61 14/17 3/1
2020 6/5 6/2 0/3 - - -
2019 33/32 16/15 7/7 10/6 0/4 -
2018 40/27 14/7 9/9 11/7 5/4 1/0
2017 35/27 17/11 8/6 9/7 0/3 1/0
2016 39/32 14/12 5/6 15/11 5/2 0/1
2015 63/23 36/7 6/4 18/9 2/3 1/0
2014 22/7 15/7 7/0 - - -
2013 15/11 10/8 5/1 0/2 - -
2012 16/6 9/4 3/2 4/0 - -
2011 10/9 6/3 2/3 2/3 - -
2010 2/3 1/1 0/1 1/1 - -
2009 2/8 1/5 1/3 - - -
2008 20/15 15/9 0/1 3/4 2/1 -
2007 5/5 4/3 1/1 0/1 - -
2006 4/8 4/6 - 0/2 - -
2005 12/8 3/1 4/0 5/7 - -
2004 3/6 2/4 1/1 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 297/213 237/152 34/34 11/15 7/7 8/5
2019 29/34 21/15 4/9 4/7 - 0/3
2018 31/28 16/17 9/5 2/3 2/3 2/0
2017 50/28 22/15 18/7 5/3 4/2 1/1
2016 38/29 34/18 1/7 0/2 1/1 2/1
2015 66/17 63/15 0/1 - 0/1 3/0
2014 28/17 28/16 0/1 - - -
2013 24/21 22/18 2/3 - - -
2012 14/13 14/12 0/1 - - -
2011 3/2 3/2 - - - -
2010 7/5 7/5 - - - -
2009 3/10 3/10 - - - -
2008 2/5 2/5 - - - -
2007 2/3 2/3 - - - -
2004 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/106 70/57 49/32 36/17 - -
2020 1/6 1/3 0/2 0/1 - -
2019 23/22 9/13 4/2 10/7 - -
2018 31/14 15/9 - 16/5 - -
2017 31/14 22/12 1/1 8/1 - -
2016 21/15 1/3 20/11 0/1 - -
2015 35/21 12/9 23/12 - - -
2014 12/12 9/7 1/3 2/2 - -
2013 1/2 1/1 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 174/131 91/71 70/56 13/4 - -
2020 1/4 1/3 0/1 - - -
2019 23/17 9/6 14/11 - - -
2018 24/23 16/11 8/12 - - -
2017 38/19 33/17 - 5/2 - -
2016 15/20 3/6 12/14 - - -
2015 31/17 6/5 25/12 - - -
2014 14/15 13/12 1/3 - - -
2013 18/5 1/2 10/3 7/0 - -
2012 8/9 7/7 - 1/2 - -
2011 2/1 2/1 - - - -
2010 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Štětín challenger Middelkoo / Podlipnik 2   4 6 12     OF
Drzewiecki / Smola 1 6 4 10    
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Middelkoop Matwe
Podlipnik-Castillo Hans
Drzewiecki Karol
Smola Maciej
 SAZKAbet
1.23
3.65
 Synot tip
1.22
3.58
Průměrný kurs
1.23
3.62
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

 
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Barri / Rodri - Drzew / Smola 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Drzew / Smola - Paty / Vrba 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Lakat / Redli - Drzew / Smola 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Arrec / Rodri - Drzew / Smola 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Nanda / Novik - Drzew / Smola 2:1
Štětín challenger, OF, 11.09.2019
  Midde / Podli - Drzew / Smola 2:1
Futures 2018, OF, 29.05.2018
  Taylo / Taylo - Drzew / Smola 2:0
Futures 2017, SF, 11.11.2017
  Genge / Walko - Drzew / Smola 2:1
Futures 2017, ČF, 10.11.2017
  Drzew / Smola - Krste / Vrben 2:0
Futures 2017, OF, 09.11.2017
  Drzew / Smola - Osmak / Ricci 2:1
Drummondville challenger, OF, 20.02.2020
  Imai / Soeda - Arias / Drzew 2:1
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Barri / Rodri - Drzew / Smola 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Drzew / Smola - Paty / Vrba 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Lakat / Redli - Drzew / Smola 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Arrec / Rodri - Drzew / Smola 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Arias / Bango - Diaz / Drzew 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Nanda / Novik - Drzew / Smola 2:1
Maia challenger, ČF, 21.11.2019
  Gabas / Kotov - Drzew / Walko 2:1
Maia challenger, OF, 19.11.2019
  Drzew / Walko - Arneo / Monro 2:1
Helsinky challenger, OF, 13.11.2019
  Helio / Nikla - Drzew / Walko 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Barri / Rodri - Drzew / Smola 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Drzew / Smola - Paty / Vrba 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Lakat / Redli - Drzew / Smola 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Arrec / Rodri - Drzew / Smola 2:0
Futures 2020, OF, 07.01.2020
  Nanda / Novik - Drzew / Smola 2:1
Futures 2019, SF, 21.12.2019
  Bergs / Tkema - Kosse / Smola 2:1
Futures 2019, ČF, 20.12.2019
  Kosse / Smola - Khan / Zayed 2:0
Futures 2019, OF, 19.12.2019
  Kosse / Smola - Karat / Shyla 2:0
Futures 2019, SF, 13.12.2019
  Mound / Noguc - Kosse / Smola 2:0
Futures 2019, ČF, 12.12.2019
  Kosse / Smola - Elami / Zayed 2:0
 
 
 
 
TOPlist