Gengel, Ghorbel - Tajima, Tamm

08.10.2019, 12:30, Futures 2019, osmifinále, tvrdý p.
Gengel Marek 2 : 0
(6-3, 7-64)
Tajima Naoki
Avatar 263. Žebříček čtyřhry 622. Avatar
17. 9. 1995 Datum nar. 21. 9. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Ghorbel Anis   Tamm Kristjan
Avatar 476. Žebříček čtyřhry 916. Avatar
24. 4. 1989 Datum nar. 16. 6. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gengel Marek
Ghorbel Anis
Tajima Naoki
Tamm Kristjan
Hala - -
Antuka - 3/2
Tráva - -
Tvrdý p. 7/1 0/2
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/1 - 7/1 - - -
2019 7/1 - 7/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/3 2/2 0/1 - - -
2019 2/3 2/2 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 140/91 39/39 60/32 41/20 - -
2019 44/25 17/13 18/8 9/4 - -
2018 41/24 7/9 25/14 9/1 - -
2017 35/19 9/8 13/6 13/5 - -
2016 14/19 4/8 1/2 9/9 - -
2015 6/4 2/1 3/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 225/104 96/46 129/56 - - 0/2
2019 39/21 25/16 14/5 - - -
2018 42/13 8/2 34/10 - - 0/1
2017 67/30 44/17 23/12 - - 0/1
2016 28/12 15/6 13/6 - - -
2015 47/22 2/3 45/19 - - -
2014 2/5 2/1 0/4 - - -
2009 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/20 11/8 5/10 1/2 - -
2019 17/19 11/8 5/9 1/2 - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 21/37 12/20 6/8 3/9 - -
2019 11/16 8/11 3/5 - - -
2018 7/12 4/7 2/2 1/3 - -
2017 1/3 0/1 - 1/2 - -
2016 0/3 - - 0/3 - -
2015 2/3 0/1 1/1 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Gengel / Ghorbel 2   6 7       OF
Tajima / Tamm 0 3 64      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Gengel Marek
Ghorbel Anis
Tajima Naoki
Tamm Kristjan
 Synot tip
1.40
2.52
Průměrný kurs
1.40
2.52
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, F, 12.10.2019
  Genge / Ghorb - Mound / Ricca 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Genge / Ghorb - Jandr / Kiuam 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Genge / Ghorb - Boyd / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Genge / Ghorb - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Munoz / Perez - Genge / Ghorb 2:1
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Genge / Ghorb - Dembe / Sachk 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Genge / Ghorb - Boyd / Lopez 2:1
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Genge / Ghorb - Dagni / Luzzo 2:0
Brest challenger, OF, 23.10.2019
  Genge / Kolář - Lammo / Monro 2:0
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Genge / Ghorb - Mound / Ricca 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Genge / Ghorb - Jandr / Kiuam 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Genge / Ghorb - Boyd / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Genge / Ghorb - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Munoz / Perez - Genge / Ghorb 2:1
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Genge / Ghorb - Dembe / Sachk 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Genge / Ghorb - Boyd / Lopez 2:1
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Genge / Ghorb - Dagni / Luzzo 2:0
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Forej / Vrben - Genge / Koneč 2:0
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Ayeni / Ghorb - Kilan / Ouaka 2:0
Futures 2019, F, 12.10.2019
  Genge / Ghorb - Mound / Ricca 2:0
Futures 2019, SF, 11.10.2019
  Genge / Ghorb - Jandr / Kiuam 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Genge / Ghorb - Boyd / Lopez 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Genge / Ghorb - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, F, 05.10.2019
  Munoz / Perez - Genge / Ghorb 2:1
Futures 2019, SF, 04.10.2019
  Genge / Ghorb - Dembe / Sachk 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Genge / Ghorb - Boyd / Lopez 2:1
Futures 2019, OF, 02.10.2019
  Genge / Ghorb - Dagni / Luzzo 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Eisin / Stuur - Ghorb / Kilan 2:0
 
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Houke / Wests - Tajim / Tamm 1:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Genge / Ghorb - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, SF, 31.05.2019
  Kravc / Priho - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, ČF, 30.05.2019
  Tajim / Tamm - Bonda / Minin 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Tajim / Tamm - Fribe / Taylo 1:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Johns / Orlov - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Tajim / Tamm - Kruty / Nosen 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Houke / Wests - Tajim / Tamm 1:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Genge / Ghorb - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Zieli / Zuk - Matus / Tajim 2:0
Futures 2019, ČF, 19.09.2019
  Jorda / Strom - Erel / Tajim 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Erel / Tajim - Lofma / Sarpo 2:1
Yokkaichi challenger, OF, 06.08.2019
  Ratiw / Ratiw - Shimi / Tajim 2:0
Futures 2019, OF, 24.07.2019
  Fayzi / Fomin - Shimi / Tajim 2:1
Futures 2019, OF, 02.07.2019
  Cubel / Gelha - Bobro / Tajim 2:1
Futures 2019, ČF, 27.06.2019
  Lazar / Manna - Tajim / Ursu 2:0
Futures 2019, OF, 25.06.2019
  Tajim / Ursu - Ceppe / Maiga 2:0
Futures 2019, OF, 15.10.2019
  Houke / Wests - Tajim / Tamm 1:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Genge / Ghorb - Tajim / Tamm 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Den H / Pontj - Kalya / Tamm 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Kalya / Tamm - Smits / Van D 2:1
Futures 2019, F, 24.08.2019
  Kosse / Smola - Ivano / Tamm 2:0
Futures 2019, SF, 24.08.2019
  Ivano / Tamm - Cerun / Comes 2:0
Futures 2019, ČF, 22.08.2019
  Ivano / Tamm - Fribe / Taylo 2:0
Futures 2019, OF, 20.08.2019
  Ivano / Tamm - Lofma / Saari 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Dzhan / Saban - Masht / Tamm 2:0
Futures 2019, ČF, 25.07.2019
  Liuta / Polja - Ayap / Tamm 2:1
 
 
 
 
TOPlist