Sijsling, Smits - Fomba, Valsecchi

15.09.2020, 16:00, Futures 2020, osmifinále, hala
Sijsling Igor 2 : 0
(6-2, 6-2)
Fomba Luc
Avatar 710. Žebříček čtyřhry -. Avatar
18. 8. 1987 Datum nar. 22. 2. 1999
191 cm Výška -
85 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Smits Glenn   Valsecchi Paul
Avatar 462. Žebříček čtyřhry 1714. Avatar
24. 10. 1990 Datum nar. 20. 8. 1997
- Výška -
90 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Sijsling Igor
Smits Glenn
Fomba Luc
Valsecchi Paul
Hala 1/1 0/1
Antuka 0/1 -
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/4 0/2 1/1 1/1 - -
2020 1/2 0/1 - 1/1 - -
2019 1/2 0/1 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - - 0/1 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 123/127 33/35 42/34 42/45 5/12 1/1
2020 2/3 0/1 - 2/2 - -
2019 15/4 5/1 6/2 4/1 - -
2018 10/7 5/4 - 5/3 - -
2017 4/7 - 1/1 3/6 - -
2016 6/7 1/1 2/1 2/3 1/2 -
2015 8/11 1/1 0/3 6/6 1/1 -
2014 5/11 1/2 3/6 0/1 1/2 -
2013 20/17 1/3 14/5 4/6 1/3 -
2012 6/11 0/2 2/4 3/5 - 1/0
2011 9/7 3/3 5/3 1/1 - -
2010 11/11 - 5/5 5/5 1/1 -
2009 9/12 5/4 4/4 0/2 0/1 0/1
2008 3/3 3/2 - - 0/1 -
2007 10/13 6/8 - 4/4 0/1 -
2006 5/2 2/2 - 3/0 - -
2005 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 76/53 48/33 7/5 21/15 - -
2020 9/5 0/1 6/2 3/2 - -
2019 19/17 10/10 1/3 8/4 - -
2018 31/17 21/11 - 10/6 - -
2017 14/11 14/9 - 0/2 - -
2016 3/2 3/2 - - - -
2015 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/17 0/3 0/6 2/8 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
2019 0/1 - 0/1 - - -
2018 0/3 - 0/1 0/2 - -
2017 1/5 - 0/4 1/1 - -
2016 1/6 0/3 - 1/3 - -
2015 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/35 6/22 0/3 1/10 - -
2020 1/5 1/3 - 0/2 - -
2019 2/14 2/9 0/1 0/4 - -
2018 3/12 3/7 0/2 0/3 - -
2017 1/4 0/3 - 1/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Sijsling / Smits 2   6 6       OF
Fomba / Valsecchi 0 2 2      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Sijsling Igor
Smits Glenn
Fomba Luc
Valsecchi Paul
 Synot tip
1.10
5.34
Průměrný kurs
1.10
5.34
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 16.09.2020
  Cleza / Sakam - Sijsl / Smits 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Sijsl / Smits - Fomba / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 18.08.2020
  Guina / Haert - Sijsl / Smits 2:0
Futures 2019, OF, 13.12.2019
  Maroz / Valku - Sijsl / Smits 1:0
Portorož challenger, ČF, 15.08.2019
  Miedl / Weiss - Sijsl / Smits 2:0
Portorož challenger, OF, 14.08.2019
  Sijsl / Smits - Golub / Vavas 2:1
Futures 2020, ČF, 16.09.2020
  Cleza / Sakam - Sijsl / Smits 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Sijsl / Smits - Fomba / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 18.08.2020
  Guina / Haert - Sijsl / Smits 2:0
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Emhar / Hands - Sijsl / Vervo 2:0
Futures 2020, OF, 26.02.2020
  Sijsl / Vervo - Merte / Tveri 2:1
Futures 2019, OF, 13.12.2019
  Maroz / Valku - Sijsl / Smits 1:0
Portorož challenger, ČF, 15.08.2019
  Miedl / Weiss - Sijsl / Smits 2:0
Portorož challenger, OF, 14.08.2019
  Sijsl / Smits - Golub / Vavas 2:1
Futures 2019, ČF, 16.05.2019
  Ejupo / Strom - Sijsl / Van D 1:0
Futures 2019, OF, 14.05.2019
  Sijsl / Van D - Katic / Pjera 2:0
Futures 2020, ČF, 16.09.2020
  Cleza / Sakam - Sijsl / Smits 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Sijsl / Smits - Fomba / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 18.08.2020
  Guina / Haert - Sijsl / Smits 2:0
Futures 2020, F, 29.02.2020
  Nijbo / Smits - Kruty / Uzhyl 2:1
Futures 2020, SF, 28.02.2020
  Nijbo / Smits - Igosh / Tiurn 1:0
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Nijbo / Smits - Ivano / Yitba 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Nijbo / Smits - Cante / Khotk 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Pel / Staně - Nijbo / Smits 2:0
Futures 2020, F, 01.02.2020
  Falle / Rosen - Nijbo / Smits 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Nijbo / Smits - Liuta / Zakha 2:0
 
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Sijsl / Smits - Fomba / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Sijsl / Smits - Fomba / Valse 2:0
Futures 2019, OF, 23.10.2019
  Adams / Goldh - Fomba / Rolda 2:0
Futures 2018, OF, 13.02.2018
  Kanar / Lokol - Fomba / Ouaka 2:0
Futures 2018, OF, 22.01.2018
  Belli / Huesl - Brovi / Fomba 2:0
Futures 2018, OF, 15.01.2018
  Boltz / Crepa - Antch / Fomba 2:0
Futures 2017, OF, 18.12.2017
  Miedl / Zhurb - Fomba / Zayid 2:0
Futures 2017, OF, 04.09.2017
  Blanc / Furne - Fomba / Ramia 2:0
Futures 2017, ČF, 16.03.2017
  Griek / van d - Folli / Fomba 2:0
Futures 2017, OF, 14.03.2017
  Folli / Fomba - Boltz / Kanar 1:0
Futures 2017, OF, 18.01.2017
  Broad / Johns - Delma / Fomba 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Sijsl / Smits - Fomba / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Bolud / Chepe - Desch / Valse 2:1
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Eysse / Mora - Perch / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Perch / Valse - Alcal / Blanc 2:1
Futures 2020, OF, 21.01.2020
  Desch / Mei - Gauti / Valse 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Davyd / Klok - Folli / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 20.11.2019
  Ivano / Saban - Jonco / Valse 2:1
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Gelha / Schel - Fassb / Valse 2:0
Futures 2019, OF, 05.11.2019
  Cornu / Mayot - Fassb / Valse 2:0
Futures 2019, ČF, 03.10.2019
  Mound / Samah - Perch / Valse 2:1
 
 
 
 
TOPlist