Kopriva, Nouza - Okala, Sanchez Izquierdo

15.09.2020, 15:00, Futures 2020, osmifinále, antuka
Kopriva Vit 2 : 0
(6-3, 7-66)
Okala Jules
Avatar 374. Žebříček čtyřhry 1363. Avatar
15. 6. 1997 Datum nar. 18. 8. 1997
178 cm Výška 193 cm
69 kg Váha 94 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Nouza Petr   Sanchez Izquierdo Nikolas
Avatar 363. Žebříček čtyřhry 815. Avatar
9. 9. 1998 Datum nar. 15. 3. 1999
193 cm Výška 185 cm
86 kg Váha 77 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Kopriva Vit
Nouza Petr
Okala Jules
Sanchez Izquierdo Nikolas
Hala - -
Antuka 1/1 0/2
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/2 3/2 - - - -
2020 1/1 1/1 - - - -
2019 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/2 0/2 - - - -
2020 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 117/83 88/55 17/18 12/10 - -
2020 3/2 3/1 - 0/1 - -
2019 36/22 25/16 3/2 8/4 - -
2018 37/19 25/13 9/4 3/2 - -
2017 23/19 20/10 2/7 1/2 - -
2016 18/19 15/14 3/5 - - -
2015 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 123/65 70/40 9/8 44/17 - -
2020 7/6 5/4 1/1 1/1 - -
2019 43/22 22/12 5/4 16/6 - -
2018 44/14 24/10 3/3 17/1 - -
2017 19/11 12/7 - 7/4 - -
2016 9/10 6/5 - 3/5 - -
2015 1/2 1/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/75 11/38 9/23 3/14 - -
2020 2/3 2/2 0/1 - - -
2019 5/17 5/15 - 0/2 - -
2018 3/7 2/6 1/1 - - -
2017 3/18 2/6 0/7 1/5 - -
2016 5/20 0/9 3/7 2/4 - -
2015 5/9 - 5/7 0/2 - -
2014 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 29/36 27/35 2/1 - - -
2020 8/5 8/5 - - - -
2019 11/19 11/19 - - - -
2018 8/10 6/9 2/1 - - -
2017 2/2 2/2 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Kopriva / Nouza 2   6 7       OF
Okala / Sanchez I 0 3 66      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Kopriva Vit
Nouza Petr
Okala Jules
Sanchez Izquierdo Nikolas
 Synot tip
1.58
2.15
Průměrný kurs
1.58
2.15
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Kodat / Olive - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kopri / Nouza - Okala / Sanch 2:0
Futures 2019, F, 20.07.2019
  Podzu / Podzu - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Kopri / Nouza - Jirou / Parou 1:0
Futures 2019, OF, 17.07.2019
  Kopri / Nouza - Giusc / Melni 2:0
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Kodat / Olive - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kopri / Nouza - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Ignat / Kopri - Hu / Pelle 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Ignat / Kopri - Horva / Rune 2:0
Koblenz challenger, OF, 20.02.2020
  Arend / Pel - Kopri / Šafrá 2:0
Česká extraliga, 16.12.2019
  Kopri / Polja - Kello / Stakh 2:0
Česká extraliga, 14.12.2019
  Kopri / Polja - Fabbi / Vanni 2:0
Maia challenger, OF, 19.11.2019
  Garci / Vega - Celik / Kopri 2:0
Helsinky challenger, OF, 12.11.2019
  Duras / Polja - Kopri / Vrben 2:1
Futures 2019, F, 09.11.2019
  Genge / Vrben - Kopri / Pospí 2:1
Futures 2020, F, 26.09.2020
  Ignat / Klein - Duda / Nouza 2:0
Futures 2020, SF, 25.09.2020
  Duda / Nouza - Baez / Cachi 2:0
Futures 2020, ČF, 24.09.2020
  Duda / Nouza - De Jo / Veldh 2:0
Futures 2020, OF, 23.09.2020
  Duda / Nouza - Ugo C / Zukas 2:0
Futures 2020, ČF, 17.09.2020
  Kodat / Olive - Kopri / Nouza 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kopri / Nouza - Okala / Sanch 2:0
Praha 3 challenger, OF, 26.08.2020
  Balaj / Rosol - Nouza / Vocel 2:0
Futures 2020, SF, 13.03.2020
  Helle / Toreb - Nouza / Pavlá 1:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Nouza / Pavlá - Lopez / Toled 1:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Nouza / Pavlá - Eisin / Stuur 1:0
 
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kopri / Nouza - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Celik / Ilkel - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kopri / Nouza - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Celik / Ilkel - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, SF, 31.01.2020
  Khotk / Liu - Okala / Ornag 1:0
Futures 2020, ČF, 30.01.2020
  Okala / Ornag - Asraw / Makhl 2:1
Futures 2020, OF, 28.01.2020
  Okala / Ornag - Inui / Nakam 2:0
Futures 2020, OF, 14.01.2020
  Genge / Langm - Chu / Okala 2:0
Barcelona challenger, OF, 02.10.2019
  Jebav / Monro - Andre / Okala 2:0
Sevilla challenger, OF, 11.09.2019
  Gaio / Loren - Hamou / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Hardt / Reis - Mora / Okala 2:0
Futures 2019, OF, 10.07.2019
  Gomez / Ore - De Sc / Okala 2:1
Futures 2020, OF, 15.09.2020
  Kopri / Nouza - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, ČF, 27.08.2020
  Desco / Pichl - Dalla / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 25.08.2020
  Dalla / Sanch - Ozoli / Shevc 2:0
Futures 2020, OF, 25.02.2020
  Celik / Ilkel - Okala / Sanch 2:0
Futures 2020, OF, 18.02.2020
  Maroz / Nagy - Paz / Sanch 2:0
Futures 2020, F, 14.02.2020
  Lopez / Sanch - Eysse / Mora 2:0
Futures 2020, SF, 13.02.2020
  Lopez / Sanch - Sanch / Vives 2:0
Futures 2020, ČF, 12.02.2020
  Lopez / Sanch - Baez / Feitt 2:1
Futures 2020, OF, 11.02.2020
  Lopez / Sanch - Bolud / Ojeda 2:1
Futures 2020, SF, 24.01.2020
  Paz / Tenti - Perez / Sanch 2:0
 
 
 
 
TOPlist