Bobrov, Danilov - Rivera, Shcherba

24.11.2020, 16:00, Futures 2020, osmifinále, hala
Bobrov Bogdan 2 : 0
(7-5, 7-66)
Rivera Leyton
Avatar 477. Žebříček čtyřhry 2232. Avatar
16. 9. 1997 Datum nar. 1. 1. 2001
185 cm Výška 183 cm
74 kg Váha 72 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Danilov Savriyan   Shcherba Vitalii
Avatar 810. Žebříček čtyřhry 961. Avatar
3. 6. 2000 Datum nar. 24. 3. 1997
188 cm Výška 183 cm
75 kg Váha 73 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - - 1/1 - -
2020 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 - - 0/1 - -
2020 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/101 56/56 38/43 2/2 - -
2021 1/1 1/1 - - - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 28/22 7/6 11/7 10/9 - -
2021 1/0 - 1/0 - - -
2020 6/6 - 4/2 2/4 - -
2019 16/10 5/3 4/3 7/4 - -
2018 4/5 1/2 2/2 1/1 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/3 0/1 - 1/2 - -
2020 0/2 0/1 - 0/1 - -
2019 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 48/74 39/49 8/22 1/3 - -
2020 1/3 - 0/2 1/1 - -
2019 13/14 13/13 0/1 - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Bobrov / Danilov 2   7 7       OF
Rivera / Shcherba 0 5 66      
 

Kursy sázkových kanceláří

Sázková kancelář Bobrov Bogdan
Danilov Savriyan
Rivera Leyton
Shcherba Vitalii
 Fortuna
1.11
5.40
 Synot tip
1.11
5.12
Průměrný kurs
1.11
5.26
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2021, ČF, 14.01.2021
  Lingu / Sanch - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2021, OF, 12.01.2021
  Bobro / Gakho - Almei / De La 2:1
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 01.09.2020
  Bobro / Gakho - Konts / Manaf 2:0
Futures 2021, OF, 12.01.2021
  Bovy / Danil - Marmo / Mpets 2:1
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, ČF, 15.10.2020
  Mochi / Noguc - Danil / Kiuam 2:0
Futures 2020, OF, 13.10.2020
  Danil / Kiuam - Skato / Yevse 2:1
Futures 2020, F, 12.09.2020
  Falle / Moren - Danil / Hardt 2:0
Futures 2020, SF, 11.09.2020
  Danil / Hardt - Bolud / Orteg 2:0
Futures 2020, ČF, 10.09.2020
  Danil / Hardt - Belli / Poull 2:1
Futures 2020, OF, 08.09.2020
  Danil / Hardt - Monzo / Tenti 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Igosh / Prudn - Danil / Ratni 2:0
 
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 25.08.2020
  Kiela / Kolas - River / Weigh 2:1
Futures 2019, ČF, 07.03.2019
  Paul / Stein - Hoeye / River 2:0
Futures 2019, OF, 06.03.2019
  Hoeye / River - Bauma / Jento 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 06.10.2020
  Borto / Micha - Davie / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, ČF, 27.02.2020
  Michn / Pauls - Sachk / Shche 1:0
Futures 2020, OF, 26.02.2020
  Sachk / Shche - Duda / Krste 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Polac / Skoch - Manna / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Pierc / Stout - Shche / Strin 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Barbu / Shche - Sachk / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barbu / Shche - Feket / Minar 2:0
 
 
 
 
TOPlist