Colmegna Martina - profil

Colmegna Martina 

Colmegna Martina

Stát: Itálie
Věk: 23 (10. 12. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 488. / 416.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 316. / 185.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 166/119 153/104 1/7 12/8 - -
2019 40/26 37/20 0/3 3/3 - -
2018 27/31 24/24 1/4 2/3 - -
2017 40/20 33/18 - 7/2 - -
2016 24/16 24/16 - - - -
2014 16/10 16/10 - - - -
2013 16/9 16/9 - - - -
2012 3/5 3/5 - - - -
2011 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 103/55 93/51 9/2 1/2 - -
2019 28/13 23/11 5/2 - - -
2018 26/9 22/8 4/0 0/1 - -
2017 29/12 28/11 - 1/1 - -
2016 10/8 10/8 - - - -
2014 2/6 2/6 - - - -
2013 5/3 5/3 - - - -
2012 3/4 3/4 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 1
2017 - 2
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 4
2018 - 4
2017 - 3
2016 - 1
2013 - 1
Celkem: 0 13
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Chekanskaya A - Colmegna M. 1K 6-4, 6-1 7.64 1.02
  Tabarka 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Charaeva A. - Colmegna M. ČF 7-63, 2-6, 10-7    
26.10.   Colmegna M. - Chehoudi D. OF 6-1, 6-2 1.07 5.66
23.10.   Colmegna M. - Nicault I. 1K 6-3, 6-4 1.30 2.93
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Ziodato S. - Colmegna M. 1K 4-6, 7-64, 6-3 6.30 1.05
  Tabarka 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Lovric P. - Colmegna M. SF 3-6, 6-2, 6-2 2.50 1.45
11.10.   Colmegna M. - Chlpac A. ČF 6-2, 2-6, 6-2 1.06 5.96
10.10.   Colmegna M. - Belgraver J. OF 6-4, 2-6, 6-3    
09.10.   Colmegna M. - Crescenzi G. 1K 6-4, 6-3 1.09 5.16
  Tabarka 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Zantedeschi A - Colmegna M. F 6-3, 6-0 4.06 1.20
28.09.   Colmegna M. - Viller Moller SF 6-1, 6-2 1.06 6.87
27.09.   Colmegna M. - Tolibova S. ČF 6-2, 6-0 5.16 1.09
26.09.   Colmegna M. - Karunaratne A OF 6-1, 6-3 1.09 5.16
25.09.   Colmegna M. - Simone A. 1K 6-1, 6-1 1.05 6.30
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Colmegna M. - Vanhoutte C. F 7-62, 6-4 1.25 3.48
21.09.   Colmegna M. - Echeverria Al SF 6-3, 6-1 1.25 3.48
20.09.   Colmegna M. - Pinto G. ČF 6-4, 6-2    
19.09.   Colmegna M. - Mueller S. OF 6-2, 6-4 1.06 5.96
18.09.   Colmegna M. - Ustinoff A. 1K 6-1, 6-4 1.01 8.26
  Frýdek Místek ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Gerlach K. - Colmegna M. SF 6-2, 6-0 1.25 3.46
13.09.   Colmegna M. - Ozgen P. ČF 6-4, 6-1 3.06 1.31
12.09.   Colmegna M. - Boskovic L. OF 6-4, 6-2 3.60 1.23
11.09.   Colmegna M. - Hindova D. 1K 2-6, 7-5, 6-4 1.32 3.02
  Praha 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Orlova N. - Colmegna M. Q-1K    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Trevisan M. - Colmegna M. 1K 6-2, 6-3 1.24 3.52
26.08.   Colmegna M. - Kordolaimi E. Q-OF 6-1, 6-2    
26.08.   Colmegna M. - Pigato L. Q-1K 6-4, 7-63 1.39 2.55
  Cordenons 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Scala C. - Colmegna M. 1K 6-3, 6-0 1.69 1.98
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Markova J. - Colmegna M. OF 6-4, 2-6, 6-3 1.49 2.37
17.07.   Colmegna M. - Mihalikova T. 1K 6-4, 1-6, 6-1 1.72 1.97
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Sanesi G. - Colmegna M. 1K 6-0, 6-2 1.63 2.11
  Biella ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Giovine C. - Colmegna M. 1K 7-5, 5-7, 6-2 3.06 1.32
02.07.   Colmegna M. - Scala C. Q-OF 7-5, 6-2    
01.07.   Colmegna M. - Tsygourova K. Q-1K 2-6, 6-1, 10-4    
  Tarvisio ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Ce G. - Colmegna M. OF 6-3, 6-2 1.38 2.74
26.06.   Colmegna M. - Sekulic S. 1K 6-2, 6-4 1.60 2.14
25.06.   Colmegna M. - Raggi A. Q-OF 7-5, 6-1 1.25 3.21
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Goncalves P. - Colmegna M. ČF 6-1, 6-0 1.29 3.13
20.06.   Colmegna M. - Delai M. OF 7-5, 5-7, 6-3 1.62 2.07
18.06.   Colmegna M. - Leykina P. 1K 6-1, 63-7, 3-0 1.34 2.90
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Cascino E. - Colmegna M. ČF 6-2, 6-4 1.88 1.79
06.06.   Colmegna M. - Hobgarski K. OF 6-4, 63-7, 7-65 2.45 1.46
04.06.   Colmegna M. - Makarova E. 1K 7-64, 6-2 1.54 2.26
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Ruse E. - Colmegna M. 1K 6-4, 6-3 1.15 4.49
27.05.   Colmegna M. - Werner C. Q-OF 6-2, 6-1    
27.05.   Colmegna M. - Kremen I. Q-1K 6-2, 6-3 1.82 1.78
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Rosatello C. - Colmegna M. Q-1K 4-6, 6-4, 10-8 1.80 1.80
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Roemer C. - Colmegna M. 1K 2-6, 7-65, 6-2 1.74 1.91
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Gaspar-Ivan I - Colmegna M. 1K 6-2, 6-2 2.20 1.56
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Perrin C. - Colmegna M. 1K 7-62, 6-1 1.15 4.44
22.04.   Colmegna M. - Ghitescu A. Q-OF 6-0, 7-5    
22.04.   Colmegna M. - Kozakova K. Q-1K 6-3, 6-1    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Yerolymos M. - Colmegna M. 1K 6-4, 6-3 1.62 2.10
09.04.   Colmegna M. - Morgina A. Q-OF 6-2, 6-1 1.75 1.85
08.04.   Colmegna M. - Mathlouthi F. Q-1K 6-0, 6-1 1.01 8.34
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Chirico L. - Colmegna M. Q-OF 6-4, 6-0 1.11 4.72
25.03.   Colmegna M. - Mecchi De Oli Q-1K 6-0, 6-0    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Gracheva V. - Colmegna M. 1K 6-2, 6-3 1.31 3.05
19.03.   Colmegna M. - Talaba G. Q-OF 7-63, 6-2 2.17 1.54
18.03.   Colmegna M. - Sanchez A. Q-1K 6-3, 3-6, 10-8 1.93 1.69
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Cristian J. - Colmegna M. Q-1K 6-4, 7-5 1.73 1.88
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Andrianjafitr - Colmegna M. Q-1K 6-1, 6-1 1.33 2.79
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Fett J. - Colmegna M. 1K 6-3, 6-2 1.15 4.61
18.02.   Colmegna M. - Brescia G. Q-OF 6-3, 2-6, 15-13    
18.02.   Colmegna M. - Staff H. Q-1K 2-6, 6-4, 10-4 1.07 5.76
  Trnava 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Poznikhirenko - Colmegna M. Q-OF 6-4, 6-1 1.40 2.51
04.02.   Colmegna M. - Stankovska N. Q-1K 6-4, 6-2 1.49 2.27
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Gadie / Vanho - Colme / Ureke SF 7-65, 5-7, 13-11    
17.10.   Colme / Ureke - Gaggi / Meyer ČF 6-3, 6-1    
15.10.   Colme / Ureke - Lovri / Manso OF 4-6, 6-3, 11-9    
  Tabarka 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Colme / Zante - Lovri / Zioda F 2-6, 6-2, 11-9    
11.10.   Colme / Zante - Lanca / Meyer SF 6-2, 6-3    
10.10.   Colme / Zante - Inter / Solov ČF 6-0, 6-3    
  Tabarka 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Colme / Heraz - Priby / Stama F 6-3, 6-1    
27.09.   Colme / Heraz - Bruns / Tolib SF 6-3, 6-3    
26.09.   Colme / Heraz - Dell' / Simon ČF 6-0, 6-1    
25.09.   Colme / Heraz - Chlpa / Zante OF 6-1, 6-1    
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Siedl / Zebal - Colme / Heraz F 7-5, 6-1    
20.09.   Colme / Heraz - Echev / Popes SF 6-4, 7-5    
19.09.   Colme / Heraz - Bechr / Bruns ČF 6-3, 6-3    
17.09.   Colme / Heraz - Meers / Meers OF 6-1, 7-63    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Dinu / Gamiz - Colme / Kordo ČF 6-4, 6-2    
27.08.   Colme / Kordo - Chies / Pigat OF 6-4, 3-6, 13-11    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Detiu / Marko - Anshb / Colme SF 6-4, 6-3 1.68 2.03
18.07.   Anshb / Colme - Orpan / Stara ČF 7-5, 6-0    
16.07.   Anshb / Colme - Vlcko / Vlkov OF 7-63, 6-4    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Piang / Tsygo - Colme / Di Sa OF    
  Biella ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Bogda / Jani - Colme / In-Al ČF 6-3, 7-61    
03.07.   Colme / In-Al - Bresc / Galfi OF    
  Tarvisio ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Cesch / Mcado - Colme / Kosti ČF 6-4, 6-3    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Gonca / Mcado - Colme / Spite OF 7-65, 6-4    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Colme / Eiker - Anshb / Detiu F 1-6, 6-4, 10-6    
07.06.   Colme / Eiker - Casci / Morat SF 6-2, 6-4    
06.06.   Colme / Eiker - Gjorc / Komar ČF 6-3, 4-6, 10-5    
04.06.   Colme / Eiker - Paule / Sokal OF 7-5, 6-3    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Basso / Salde - Colme / Di Sa OF 1-6, 6-2, 10-7 2.51 1.40
  Obidos 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.05.   Shapa / Weble - Colme / Parri F 6-4, 6-1 1.53 2.19
17.05.   Colme / Parri - Heraz / Schol SF 1.80 1.80
16.05.   Colme / Parri - Khaza / Sanch ČF 6-4, 6-2 1.80 1.80
15.05.   Colme / Parri - Campi / Hamal OF 6-1, 6-0 1.02 7.76
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Shapa / Weble - Colme / Heraz F 6-3, 6-0    
11.05.   Colme / Heraz - Fonte / Jorge SF 1-6, 7-5, 10-3    
10.05.   Colme / Heraz - Bolkv / Vrlji ČF 6-2, 2-1 2.01 1.63
07.05.   Colme / Heraz - Adler / Ho J. OF 7-5, 7-5 1.64 1.99
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Colme / Gryma - Crist / Rosca F 6-4, 6-2 2.22 1.55
12.04.   Colme / Gryma - Mishi / Morgi SF 6-2, 6-1 1.59 2.08
11.04.   Colme / Gryma - Caval / Segue ČF 6-4, 6-2 2.01 1.63
09.04.   Colme / Gryma - Stokk / Vicen OF 5-7, 6-4, 10-4 1.29 2.96
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Alves / Ce G. - Colme / Gryma OF 7-5, 3-6, 10-8    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Careg / Di Sa - Colme / Papam OF 6-4, 7-67    
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Alves / Ce G. - Colme / Papam OF 6-3, 3-6, 10-7 1.99 1.64
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
01.09.2019 - 11.09.2019  Praha 5 ITF nenastoupila
11.10.2018 - 18.10.2018  Santa Margherita Di Pula 15 ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist