Hoste Ferrer Claudia - profil

Hoste Ferrer Claudia 

Hoste Ferrer Claudia

Stát: Španělsko
Věk: 20 (12. 11. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 568. / 568.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 532. / 525.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Castellon ITF 1K 13.11. --:-- Hoste Ferrer - Cortez Llorca    
 Castellon ITF Příští soupeřky ještě nejsou známy
 
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 86/77 65/54 19/18 2/5 - -
2018 33/26 28/19 5/6 0/1 - -
2017 27/27 19/20 7/4 1/3 - -
2016 20/18 16/13 3/4 1/1 - -
2015 6/5 2/1 4/4 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/35 28/26 5/9 - - -
2018 24/20 20/15 4/5 - - -
2017 8/11 7/8 1/3 - - -
2016 1/4 1/3 0/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Vinaros ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Pellicano H. - Hoste Ferrer OF 7-5, 6-2 1.59 2.07
06.11.   Hoste Ferrer - Llinares Domi 1K 6-1, 6-4    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Selekhmeteva - Hoste Ferrer Q-1K 6-4, 6-4    
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Bulgaru M. - Hoste Ferrer OF 6-2, 6-3 1.19 3.92
10.10.   Hoste Ferrer - Sanchez A. 1K 6-2, 3-6, 6-2 2.06 1.64
  Telde ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Hoste Ferrer - Adrover Galle F 6-4, 6-2 1.21 3.69
05.10.   Hoste Ferrer - Chantraine C. SF 6-4, 65-7, 6-4 1.28 3.17
04.10.   Hoste Ferrer - Lantigua De L ČF 7-63, 6-4    
03.10.   Hoste Ferrer - Schultheiss C OF 6-3, 6-3 1.18 3.84
02.10.   Hoste Ferrer - Audenaert E. 1K 6-4, 6-1 1.02 7.70
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Pigossi L. - Hoste Ferrer Q-1K 6-0, 4-6, 6-2    
  Ceuta ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Cortez Llorca - Hoste Ferrer SF 6-1, 7-5 2.56 1.42
14.09.   Hoste Ferrer - Parres Azcoit ČF 6-1, 6-2 1.54 2.17
13.09.   Hoste Ferrer C. - Masini M. OF 6-4, 6-2 1.10 4.97
11.09.   Hoste Ferrer C. - Suresh A. 1K 6-4, 3-6, 6-1 1.01 8.34
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Bassols Riber - Hoste Ferrer ČF 6-2, 3-6, 6-1 1.28 3.02
06.09.   Hoste Ferrer - Baranano P. OF 6-1, 6-0 1.13 4.36
04.09.   Hoste Ferrer C. - Yasar M. 1K 6-2, 6-2 1.17 3.86
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Pirazhenka S. - Hoste Ferrer ČF 7-5, 2-6, 6-2 1.69 1.93
23.08.   Hoste Ferrer C. - Vedder E. OF 7-5, 6-4 1.33 2.77
22.08.   Hoste Ferrer - Gouvernante D 1K 6-4, 6-3 1.08 5.28
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Minnen G. - Hoste Ferrer C. ČF 6-2, 6-1 1.17 3.86
16.08.   Hoste Ferrer - Rosnowska A. OF 4-6, 6-1, 6-0 1.38 2.58
14.08.   Hoste Ferrer C. - Pysson J. 1K 6-3, 6-1 1.54 2.17
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Kordolaimi E. - Hoste Ferrer Q-OF 6-1, 6-3 1.40 2.51
05.08.   Hoste Ferrer C. - Klasen A. Q-1K 2-6, 6-1, 6-3 1.69 1.93
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Hill S. - Hoste Ferrer C. 1K 4-6, 6-4, 6-4 3.81 1.18
  Taipei 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Wu H. - Hoste Ferrer C. 1K 6-4, 6-2 1.70 1.95
  Nonthaburi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Zlochova Z. - Hoste Ferrer Q-OF 4-6, 7-5, 6-1 1.25 3.21
14.07.   Hoste Ferrer - Niyomsub S. Q-1K 6-0, 6-1    
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Ushijima R. - Hoste Ferrer Q-OF 6-2, 6-1 1.63 2.01
07.07.   Hoste Ferrer - Tumthong D. Q-1K 6-3, 6-3    
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Burillo Escor - Hoste Ferrer ČF 6-1, 6-3    
21.06.   Hoste Ferrer - Echeverria Al OF 6-3, 6-2    
19.06.   Hoste Ferrer - Morvayova V. 1K 6-0, 6-1    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Siedliska N. - Hoste Ferrer SF 6-4, 6-4 1.64 2.09
15.06.   Hoste Ferrer - Crivelletto J ČF 6-3, 7-5    
14.06.   Hoste Ferrer - Baranano P. OF 7-65, 7-5    
12.06.   Hoste Ferrer C. - Hertel A. 1K 6-2, 6-1    
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Cuk P. - Hoste Ferrer C. ČF 63-7, 6-3, 6-4    
07.06.   Hoste Ferrer - Echeverria Al OF 6-3, 6-2    
05.06.   Hoste Ferrer C. - Tumova S. 1K 6-1, 6-3    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Yadlapalli P. - Hoste Ferrer 1K 7-5, 3-6, 6-2 1.41 2.59
  La Bisbal ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Strakhova V. - Hoste Ferrer 1K 6-1, 1-6, 6-0    
  Hammamet 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Rosca I. - Hoste Ferrer C. SF 6-3, 4-6, 6-4 1.65 2.07
27.04.   Hoste Ferrer - Gavrila O. ČF 6-1, 6-1    
26.04.   Hoste Ferrer - De Bernardi C OF 6-1, 3-6, 7-65    
25.04.   Hoste Ferrer C. - Sireix C. 1K 6-3, 6-0    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Guerrero Alva - Hoste Ferrer 1K 4-6, 6-3, 6-2    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Shinikova I. - Hoste Ferrer SF 7-5 1.14 4.68
23.03.   Hoste Ferrer C. - Ho J. ČF 7-5, 6-3    
22.03.   Hoste Ferrer C. - Scala C. OF 6-2, 6-3    
20.03.   Hoste Ferrer C. - Remy V. 1K 6-3, 6-4    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Pigossi L. - Hoste Ferrer 1K 6-2, 6-4 1.51 2.23
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Perper A. - Hoste Ferrer C. 1K 3-6, 6-3, 6-2 1.25 3.21
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Perper A. - Hoste Ferrer C. 1K 6-4, 5-7, 6-1    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Garland J. - Hoste Ferrer OF 5-7, 6-0, 6-4 2.11 1.57
13.02.   Hoste Ferrer - Cavalle-Reime 1K 6-2, 7-5 2.70 1.35
  Grenoble ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Droguet A. - Hoste Ferrer Q-1K 6-1, 6-1    
  Vinaros ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Carre / Savor - Hoste / Parre ČF 2-6, 7-66, 14-12    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Bonda / Udvar - Basso / Hoste OF 6-4, 6-2 1.54 2.17
  Riba - Roja de Turia 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Basso / Fita - Hoste / Rosca ČF 6-4, 6-4 1.80 1.80
10.10.   Hoste / Rosca - Fetec / Koelz OF 6-1, 6-4 2.01 1.63
  Telde ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Hajko / Labou - Ayala / Hoste SF 6-3, 6-3    
03.10.   Ayala / Hoste - Haver / Rijke ČF 4-6, 6-2, 11-9 1.64 1.99
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.09.   Ce G. / Ormae - Basso / Hoste ČF 6-3, 4-6, 10-7 1.50 2.25
24.09.   Basso / Hoste - Caval / Gamiz OF 6-3, 4-6, 10-7 2.10 1.57
  Ceuta ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Hoste / Luque - Masin / Parre F 7-5, 6-1 1.73 1.88
13.09.   Hoste / Luque - Carri / Zebal SF 4-0 1.80 1.80
12.09.   Hoste / Luque - Lairo / Panfi ČF 6-4, 6-1 1.34 2.72
  Marbella ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Hoste / Talab - Lanti / Moren F 6-2, 6-2    
06.09.   Hoste / Talab - Boent / Saner SF 6-2, 6-1    
05.09.   Hoste / Talab - Ayala / Lopez ČF 6-0, 6-2    
03.09.   Hoste / Talab - Naya / Puig OF 6-0, 6-4    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Dijkm / Haver - Hoste / Roeme ČF 6-2, 6-4 1.93 1.69
21.08.   Hoste / Roeme - Blake / Gripp OF 3-6, 6-2, 10-5    
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Melge / Vedde - Hoste / Roeme SF 7-5, 6-3 3.66 1.19
16.08.   Hoste / Roeme - Cianc / Haver ČF 6-3, 6-1 1.54 2.17
15.08.   Hoste / Roeme - Camer / Marty OF 6-0, 6-3 1.14 4.22
  Dublin ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Ubero / Wijes - Helmi / Hoste OF 6-2, 6-3 3.29 1.24
  Taipei 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Chen / Hsieh - Ho J. / Hoste OF 6-2, 7-65 1.93 1.69
  Nonthaburi 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Chen / Wu F. - Da Si / Hoste OF 6-1, 6-0 1.24 3.25
  Nonthaburi ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Janda / Wongt - Hoste / Stadl OF 6-2, 3-6, 12-10 2.10 1.57
  Hammamet 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Baran / Brito - Buril / Hoste F 7-65, 6-4    
22.06.   Buril / Hoste - Coppo / Sisko SF 6-2, 6-2    
21.06.   Buril / Hoste - Moral / Ozeki ČF 6-2, 7-65    
19.06.   Buril / Hoste - Garci / Wu P. OF 6-4, 6-2    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Brito / Luini - Hoste / Leche F 6-3, 6-2    
15.06.   Hoste / Leche - Crive / Moral SF 4-6, 6-3, 10-5    
14.06.   Hoste / Leche - Gerit / Rodri ČF 6-2, 6-2    
12.06.   Hoste / Leche - Bunea / Stoic OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Peddi / Prati - Hoste / Janus ČF 6-2, 2-6, 11-9    
06.06.   Hoste / Janus - Benai / Boudj OF 6-1, 6-3    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Leyki / Shini - Buril / Hoste ČF 6-3, 7-65    
22.05.   Buril / Hoste - Alegr / Sebov OF 6-3, 6-2    
  Hammamet 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Ayuka / Stadl - Hoste / Vanho OF 6-3, 6-2    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Scala / Shini - Buril / Hoste SF    
23.03.   Buril / Hoste - Basso / Payol ČF    
20.03.   Buril / Hoste - Madin / Rudiu OF 6-0, 6-2    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   March / Matte - Hoste / Suvri OF 6-1, 6-3    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Buril / Parre - Hoste / Ibbou ČF 6-2, 6-3    
26.02.   Hoste / Ibbou - Helge / Horac OF 6-2, 6-3    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   In-Al / Ochsn - Hoste / Mende OF 6-4, 7-5    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Saigo / Shini - Corte / Hoste ČF 1-6, 6-4, 10-4    
13.02.   Corte / Hoste - Maris / Vicen OF 6-3, 61-7, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
24.03.2018 - 28.03.2018  Hammamet 11 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist