Jabeur Ons
Příští zápas
Výsledky na turnajích
Bilance hráče
Tituly
Zranění
Zprávy
Největší výhra. Jabeurová přivítala na svět syna Elyana
Trojnásobná grandslamová finalistka Ons Jabeurová (31) se stala poprvé matkou. Někdejší světová trojka, jež vloni po Wimbledonu přerušila kvůli fyzickému a psychickému vyčerpání kariéru, přivedla v Dubaji na svět syna Elyana. Radostnou novinu oznámila "Ministryně štěstí", jak přezdívají Džábirovou fanoušci v rodném Tunisku, na instagramu.
Jabeurová: Na kurty se vrátím. Ale tenisem se chci jen bavit, svět už vidím jinak
Byla světovou dvojkou, na svém kontě má tři grandslamová finále. Před několika týdny však Ons Jabeurová (31) oznámila těhotenství a přerušila kariéru. Teď se poprvé otevřeně vyjádřila k další etapě své kariéry a fanoušky ujistila, že na definitivní konec ještě nepomýšlí.
Sen o grandslamovém triumfu musí počkat. Jabeurová čeká narození potomka
Ons Jabeurová (31) se naposledy představila na letošním Wimbledonu, kde v minulosti prohrála dvě ze tří svých grandslamových finále. Na kurtech ji teď ale ještě nějakou dobu neuvidíme. Bývalá světová dvojka totiž na svém Instagramu oznámila, že čeká narození potomka – chlapečka by měla přivést na svět v dubnu. "Kurt bude ještě chvíli muset počkat, protože brzy přivítáme našeho nejmenšího spoluhráče," napsala.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele