Kestelboim Mariano - profil

Kestelboim Mariano 

Kestelboim Mariano

Stát: Argentina
Věk: 24 (6. 2. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 503. / 387.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 423. / 263.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 284/180 256/163 28/17 - - -
2020 11/6 11/6 - - - -
2019 38/20 28/15 10/5 - - -
2018 42/25 35/21 7/4 - - -
2017 53/29 51/26 2/3 - - -
2016 45/28 41/27 4/1 - - -
2015 46/29 42/26 4/3 - - -
2014 31/29 30/28 1/1 - - -
2013 16/11 16/11 - - - -
2012 2/1 2/1 - - - -
2011 0/2 0/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 251/130 223/116 28/14 - - -
2020 7/5 7/5 - - - -
2019 34/15 27/11 7/4 - - -
2018 55/18 47/15 8/3 - - -
2017 36/22 33/20 3/2 - - -
2016 56/19 51/18 5/1 - - -
2015 39/26 34/23 5/3 - - -
2014 21/22 21/21 0/1 - - -
2013 3/3 3/3 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 2
2016 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2020 - 1
2019 - 4
2018 - 7
2017 - 3
2016 - 7
2015 - 2
2014 - 1
Celkem: 0 25
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Beretta D. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-2 1.40 2.50
02.12.   Kestelboim M. - Paz J. OF 3-6, 6-4, 6-3 2.50 1.40
01.12.   Kestelboim M. - Flores Cuba A 1K 6-0, 6-0 1.01 8.25
26.11.   Linzer M. - Kestelboim M. ČF 6-2, 6-0 1.15 4.15
25.11.   Kestelboim M. - Panta J. OF 3-6, 6-3, 6-1 1.64 2.00
24.11.   Kestelboim M. - Endara I. 1K 6-3, 7-5    
19.11.   Rivera-Arangu - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-1 1.57 2.12
18.11.   Kestelboim M. - Mantilla F. OF 6-3, 6-1 2.20 1.53
17.11.   Kestelboim M. - Moreno F. 1K 6-4, 7-66 1.13 4.40
  Corrientes challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   De Loore J. - Kestelboim M. Q-ČF 6-4, 6-2    
12.10.   Kestelboim M. - Moncada J. Q-OF 6-1, 6-2    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Hidalgo G. - Kestelboim M. ČF 6-3, 6-3 1.50 2.24
23.09.   Kestelboim M. - Doria L. OF 6-4, 6-2 1.22 3.45
21.09.   Kestelboim M. - Tonello G. 1K 6-2, 6-2 1.05 6.30
16.09.   Hidalgo G. - Kestelboim M. OF 4-6, 7-69, 7-5 1.42 2.46
15.09.   Kestelboim M. - Iliev J. 1K 6-4, 7-64 1.05 6.30
08.09.   Kohen A. - Kestelboim M. 1K 6-3, 4-6, 6-1 2.50 1.40
26.08.   Casanova H. - Kestelboim M. OF 2-6, 6-3, 6-1 1.42 2.46
25.08.   Kestelboim M. - Villanueva G. 1K 4-1 1.92 1.70
20.08.   Galarza J. - Kestelboim M. 1K 6-3, 6-2 1.56 2.12
12.08.   Dutra da Silv - Kestelboim M. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.52 2.20
11.08.   Kestelboim M. - Diaz-Figueroa 1K 6-0, 6-2 2.36 1.46
23.07.   Dima D. - Kestelboim M. ČF 6-4, 3-6, 6-2    
22.07.   Kestelboim M. - Bobleaga R. OF 6-1, 6-0    
21.07.   Kestelboim M. - Stanca T. 1K 6-2, 6-1    
15.07.   Luncanu P. - Kestelboim M. OF 6-3, 6-3    
13.07.   Kestelboim M. - Stanca T. 1K 6-1, 6-0 1.01 8.25
08.07.   Luncanu P. - Kestelboim M. OF 6-4, 6-3    
07.07.   Kestelboim M. - Torroni G. 1K 6-3, 6-3 1.36 2.65
05.07.   Grigelis L. - Kestelboim M. F 6-4, 6-3 1.20 3.80
03.07.   Kestelboim M. - Antonescu V. SF 1-0 2.23 1.52
02.07.   Kestelboim M. - Majchrzak K. ČF 1-6, 6-1, 6-3 5.40 1.08
01.07.   Kestelboim M. - Granollers-Pu OF 6-4, 7-5    
30.06.   Kestelboim M. - Manda C. 1K 6-3, 6-3    
27.06.   Gaspar Murta - Kestelboim M. OF 6-4, 2-6, 6-2 1.45 2.36
23.06.   Kestelboim M. - Mikos K. 1K 6-1, 7-5    
26.05.   Egea F. - Kestelboim M. 1K 6-4, 6-2    
25.05.   Kestelboim M. - Moreno F. Q-OF 6-2, 6-1    
24.05.   Kestelboim M. - Juarez F. Q-2K 3-6, 6-1, 6-2    
20.05.   Egea F. - Kestelboim M. OF 6-4, 5-7, 6-2    
19.05.   Kestelboim M. - Paz J. 1K 6-2, 6-1    
13.05.   Urzua-Rivera - Kestelboim M. OF 6-3, 3-6, 7-63    
12.05.   Kestelboim M. - Doria L. 1K 6-1, 6-3    
07.05.   Agamenone F. - Kestelboim M. ČF 6-2, 6-3    
06.05.   Kestelboim M. - Galarza J. OF 6-2, 4-6, 6-4 3.15 1.26
04.05.   Kestelboim M. - Ceppo A. 1K 6-2, 2-6, 6-2 1.18 3.80
22.04.   Galarza J. - Kestelboim M. OF 6-0, 7-5 1.40 2.50
21.04.   Kestelboim M. - Brandao F. 1K 6-1, 6-0 1.80 1.80
20.04.   Kestelboim M. - Herrera Duran Q-OF 6-1, 6-4    
19.04.   Kestelboim M. - Da Silva Ramo Q-2K 6-1, 6-2    
18.04.   Kestelboim M. - Brito Doerr M Q-1K 6-1, 6-2    
12.04.   Matos R. - Kestelboim M. Q-2K 7-64, 1-6, 6-4    
11.04.   Kestelboim M. - Lagos V. Q-1K 6-2, 6-1    
24.03.   Villanueva G. - Kestelboim M. 1K 4-6, 6-0, 6-3    
23.03.   Kestelboim M. - Doria L. Q-OF 6-2, 6-1    
22.03.   Kestelboim M. - Julio M. Q-2K 6-1, 6-1    
21.03.   Kestelboim M. - Scopetta J. Q-1K 6-3, 6-1    
15.03.   Vernier M. - Kestelboim M. Q-2K 6-3, 5-7, 7-64    
14.03.   Kestelboim M. - Grandon Diaz Q-1K 6-3, 6-2    
11.03.   Lipovsek Puch - Kestelboim M. OF 7-5, 6-1 1.32 2.85
09.03.   Kestelboim M. - Agamenone F. 1K 6-3, 1-6, 6-4 1.50 2.24
24.02.   Lipovsek Puch - Kestelboim M. 1K 6-3, 2-6, 6-4 1.30 2.90
23.02.   Kestelboim M. - Behar A. Q-OF 7-64, 6-3    
22.02.   Kestelboim M. - Delgado C. Q-2K 6-0, 6-0    
21.02.   Kestelboim M. - Barrezueta G. Q-1K 6-2, 6-1    
16.02.   Boluda-Purkis - Kestelboim M. Q-OF 6-2, 6-2    
15.02.   Kestelboim M. - Navarro S. Q-2K 6-2, 6-3    
14.02.   Kestelboim M. - Mandiola F. Q-1K 6-1, 6-1    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Merin / Pla M - Keste / Manti SF 6-2, 6-2    
02.12.   Keste / Manti - Dumit / Ortiz ČF 6-0, 6-1    
01.12.   Keste / Manti - Brand / Villa OF 6-4, 6-2    
23.11.   Auger / Peck - Flore / Keste OF 7-5, 6-4    
19.11.   Beret / Echaz - Keste / Sanch ČF 7-63, 6-4    
16.11.   Keste / Sanch - Nunez / Pini OF 6-3, 66-7, 10-7    
  Corrientes challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Peral / Zebal - Casan / Keste OF 6-1, 6-4    
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Casan / Torre - Keste / Zukas SF 6-0, 6-3    
23.09.   Keste / Zukas - Agame / Egea ČF 7-64, 6-1    
21.09.   Keste / Zukas - Ferre / Yegro OF 6-1, 6-3    
18.09.   Estev / Hidal - Keste / Zukas F 6-3, 6-4    
17.09.   Keste / Zukas - Ameal / Pini SF 6-1, 6-3    
16.09.   Keste / Zukas - Doria / Egea ČF 6-3, 6-3    
14.09.   Keste / Zukas - Betel / Galdo OF 6-4, 3-6, 10-8    
11.09.   Keste / Kohen - Pini / Sorgi F 7-5, 6-4    
10.09.   Keste / Kohen - Doria / Moren SF 6-3, 6-3    
10.09.   Keste / Kohen - Agame / Egea ČF 3-6, 7-5, 10-8    
07.09.   Keste / Kohen - Bertu / Suare OF 6-1, 6-2    
24.08.   Gutie / Hidal - Ficov / Keste OF 6-2, 3-6, 10-4    
23.08.   Agame / Heras - Keste / Portm SF 6-4, 4-6, 10-8    
21.08.   Keste / Portm - Lacal / Lacal ČF 6-1, 6-0    
17.08.   Keste / Portm - Carou / Pasut OF 6-4, 6-4    
15.08.   Gutie / Hidal - Keste / Mena ČF 6-3, 7-5    
10.08.   Keste / Mena - Egea / Villa OF 6-3, 6-3    
21.07.   Maru / Pavel - Keste / Portm ČF    
20.07.   Keste / Portm - Steli / Tatom OF 6-2, 7-63    
17.07.   Keste / Lunca - Apost / Mugev F 6-2, 6-1    
16.07.   Keste / Lunca - Bragu / Jecan SF 6-2, 4-6, 10-7    
15.07.   Keste / Lunca - Betel / Grand ČF 6-1, 6-4    
13.07.   Keste / Lunca - Maru / Pop V OF 5-7, 6-0, 10-5    
06.07.   Jecan / Sulea - Ameal / Keste OF 6-4, 6-3    
30.06.   Fortu / Grige - Keste / Zukas OF 7-63, 6-4    
22.06.   Anagn / Corne - Ameal / Keste OF 6-2, 6-2    
25.05.   Arrec / Torre - Keste / Makig OF 6-4, 3-6, 10-7    
22.05.   Casan / Torre - Galar / Keste F 66-7, 7-63, 10-7    
21.05.   Galar / Keste - Kohen / Urzua SF 6-2, 6-1    
20.05.   Galar / Keste - Banze / Makig ČF 3-6, 6-2, 10-7    
18.05.   Galar / Keste - Aboia / Juare OF 6-4, 6-4    
13.05.   Kicke / Zukas - Galar / Keste SF 4-6, 6-4, 10-8    
12.05.   Galar / Keste - Jalif / Ugo C ČF 7-5, 6-0    
11.05.   Galar / Keste - Kohen / Urzua OF 6-2, 65-7, 10-7    
04.05.   Casan / Galar - Keste / Zukas OF 6-2, 5-7, 10-5    
24.04.   Aguil / Beret - Ficov / Keste F 6-2, 6-2    
23.04.   Ficov / Keste - Barri / Monte SF 7-5, 3-6, 10-7    
22.04.   Ficov / Keste - River / Urzua ČF 7-5, 3-6, 10-5    
21.04.   Ficov / Keste - Arrec / Feitt OF 6-1, 6-1    
16.04.   Aguil / Beret - Ameal / Keste SF 6-2, 6-4    
15.04.   Ameal / Keste - Herna / Kohen ČF    
13.04.   Ameal / Keste - Saave / Urzua OF 6-2, 6-1    
23.03.   Agame / Doria - Ameal / Keste OF 7-5, 3-6, 10-3    
16.03.   Galar / Lipov - Ameal / Keste OF 6-4, 6-2    
11.03.   Miele / Tsuch - Ameal / Keste ČF 7-64, 4-6, 10-4    
10.03.   Ameal / Keste - De Gr / Makig OF 6-1, 64-7, 10-8    
26.02.   Aguil / Podli - Keste / Marti SF 6-2, 6-1    
25.02.   Keste / Marti - Rombo / Silva ČF 6-4, 3-6, 12-10    
23.02.   Keste / Marti - Barri / Molin OF 6-1, 6-0    
19.02.   Hocev / Lopes - Cueva / Keste SF 6-1, 6-2    
18.02.   Cueva / Keste - Dutra / Sorgi ČF 3-6, 7-64, 10-4    
17.02.   Cueva / Keste - Kicke / Marti OF 6-3, 4-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
02.07.2019 - 16.07.2019  Futures 2019 skreč
29.06.2019 - 02.07.2019  Futures 2019 skreč
07.04.2017 - 12.04.2017  Futures 2017 skreč
14.08.2012 - 18.05.2013  Futures 2012 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist