Mikulskyte Justina - profil

Mikulskyte Justina 

Mikulskyte Justina

Stát: Litva
Věk: 25 (6. 2. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 346. / 346.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 266. / 266.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/84 57/26 92/49 3/9 - 3/0
2021 52/26 29/14 21/8 2/4 - -
2020 47/26 3/2 41/21 0/3 - 3/0
2019 27/16 7/4 19/10 1/2 - -
2018 16/5 16/4 0/1 - - -
2015 4/4 - 4/4 - - -
2014 9/7 2/2 7/5 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 91/50 29/17 48/23 14/10 - -
2021 35/23 15/10 13/8 7/5 - -
2020 16/9 2/2 8/4 6/3 - -
2019 29/11 6/3 22/6 1/2 - -
2018 0/1 0/1 - - - -
2015 0/2 - 0/2 - - -
2014 11/4 6/1 5/3 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 1
2019 - 2
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2021 - 3
2020 - 2
2019 - 5
2014 - 1
Celkem: 0 11
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Babos T. - Mikulskyte J. 1K 5-7, 6-4, 6-2 1.19 4.00
  Funchal ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.11.   Chiesa D. - Mikulskyte J. OF 6-2, 6-2 2.54 1.44
16.11.   Mikulskyte J. - Mendez S. 1K 5-7, 6-4, 6-3 1.98 1.71
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Bektas E. - Mikulskyte J. Q-OF 6-1, 4-6, 10-4 1.33 2.92
31.10.   Mikulskyte J. - Rouvroy M. Q-1K 6-3, 6-3 2.12 1.60
  Karaganda 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Kazionova E. - Mikulskyte J. OF 6-2, 6-0 1.97 1.72
27.10.   Mikulskyte J. - Bakhmutkina P 1K 6-0, 6-4 1.17 4.36
  Karaganda ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Ukolova A. - Mikulskyte J. 1K 7-5, 7-65 3.82 1.20
  Saint Palais sur Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Hesse A. - Mikulskyte J. ČF 6-3, 2-2 1.59 2.17
09.09.   Mikulskyte J. - Janicijevic S OF 7-62, 6-4 1.72 1.97
08.09.   Mikulskyte J. - Noel C. 1K 6-1, 6-2 1.15 4.61
  Terst ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Wurth T. - Mikulskyte J. SF 6-1, 6-4 1.49 2.41
03.09.   Mikulskyte J. - Brancaccio N. ČF 6-3, 6-2 2.18 1.59
02.09.   Mikulskyte J. - Colmegna M. OF 2-6, 6-3, 6-3 1.48 2.43
01.09.   Mikulskyte J. - Spiteri D. 1K 6-3, 6-3 1.90 1.77
  Vigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Failla J. - Mikulskyte J. OF 6-2, 6-1 1.94 1.75
25.08.   Mikulskyte J. - Helmi O. 1K 6-2, 6-2 1.91 1.77
  Ourense ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Helmi O. - Mikulskyte J. 1K 6-3, 3-6, 6-4 2.25 1.55
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   De Vroome I. - Mikulskyte J. 1K 6-4, 65-7, 6-2 2.82 1.36
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Oliynykova O. - Mikulskyte J. ČF 6-0, 6-3 2.66 1.41
05.08.   Mikulskyte J. - Laboutkova A. OF 2-6, 6-3, 6-2 1.28 3.21
04.08.   Mikulskyte J. - Daujotaite I. 1K 6-0, 6-0 1.04 7.92
  Telavi 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Grammatikopou - Mikulskyte J. ČF 6-3, 2-1 1.90 1.78
23.07.   Mikulskyte J. - Shapatava S. OF 6-1, 6-2 1.53 2.32
21.07.   Mikulskyte J. - Cavalle-Reime 2K 6-0, 6-3 1.86 1.82
20.07.   Mikulskyte J. - Kudashova D. 1K 4-6, 6-2, 6-0 1.24 3.50
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Talbi S. - Mikulskyte J. OF 6-4, 6-3 2.21 1.58
14.07.   Mikulskyte J. - Pigossi L. 1K 6-1, 6-2 1.50 2.41
13.07.   Mikulskyte J. - Levashova E. Q-OF 6-3, 6-0 1.26 3.39
  Nur-Sultan ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Tikhonova A. - Mikulskyte J. F 2-6, 7-5, 6-1 1.50 2.40
10.07.   Mikulskyte J. - Koval V. SF 6-1, 6-1 2.08 1.65
09.07.   Mikulskyte J. - Shymanovich I ČF 1-6, 7-61, 6-2 2.21 1.58
08.07.   Mikulskyte J. - Ovcharenko E. OF 6-1, 4-6, 6-1 1.11 5.21
07.07.   Mikulskyte J. - Hatouka Y. 1K 64-7, 6-0, 7-5 2.89 1.35
06.07.   Mikulskyte J. - Vinahradava H Q-OF 6-1, 6-0 1.03 7.62
  Santa Margarita de Montbui ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Mikulskyte J. - Cervino Ruiz F 6-2, 6-0 1.41 2.69
29.05.   Mikulskyte J. - Sierra S. SF 6-2, 6-3 1.40 2.68
28.05.   Mikulskyte J. - Bouzas Maneir ČF 2-6, 6-2, 7-5 2.08 1.65
27.05.   Mikulskyte J. - Karunaratne A OF 6-4, 6-4 1.70 2.01
26.05.   Mikulskyte J. - Rudiukova N. 1K 6-1, 6-1 1.03 8.18
  Platja D'Aro ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Carreras A. - Mikulskyte J. Q-1K 7-66, 6-2    
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Andrianjafitr - Mikulskyte J. Q-1K 6-4, 6-2 1.59 2.20
  Oeiras 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Haddad Maia B - Mikulskyte J. 2K 6-2, 7-62 1.08 6.41
27.04.   Mikulskyte J. - Zakarlyuk M. 1K 6-3, 0-0 1.45 2.53
27.04.   Mikulskyte J. - Nagy A. Q-OF 3-6, 6-2, 10-5 1.17 4.16
25.04.   Mikulskyte J. - Santos M. Q-1K 6-1, 6-3    
  UTR Pro Tennis Series 4 Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Mikulskyte J. - Simion O.   6-2, 6-4    
17.04.   Mikulskyte J. - Selekhmeteva   7-5, 6-7, 6-2    
16.04.   Mikulskyte J. - Martinez Rega   6-2, 6-1    
15.04.   Mikulskyte J. - Ekani I.   5-7, 6-3, 6-3    
14.04.   Mikulskyte J. - Miret Avante   6-3, 6-0    
13.04.   Mikulskyte J. - Roa J.   4-6, 6-2, 6-0    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Ekani I. - Mikulskyte J. 1K 6-2, 6-4 3.89 1.21
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Dartron E. - Mikulskyte J. OF 6-2, 6-4 2.15 1.60
17.03.   Mikulskyte J. - Belgraver J. 1K 6-2, 6-4 1.43 2.53
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Park S. - Mikulskyte J. OF 6-0, 3-6, 6-3 1.70 1.99
23.02.   Mikulskyte J. - Potocnik N. 1K 5-7, 6-2, 6-2 2.01 1.70
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Talbi S. - Mikulskyte J. OF 6-3, 6-3 1.90 1.78
17.02.   Mikulskyte J. - Ozeki M. 1K 6-4, 6-1 1.17 4.21
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Bronzetti L. - Mikulskyte J. 1K 6-1, 6-2 1.67 2.04
09.02.   Mikulskyte J. - Meri E. Q-OF 6-1, 6-1 1.19 3.86
08.02.   Mikulskyte J. - Tilbuerger J. Q-2K 6-4, 4-6, 10-5 1.18 3.91
07.02.   Mikulskyte J. - Vlasselaer C. Q-1K 7-64, 6-2    
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Costoulas S. - Mikulskyte J. SF 6-4, 5-7, 6-4 1.66 2.08
05.02.   Mikulskyte J. - Siskova A. ČF 4-6, 7-66, 6-2 1.78 1.90
04.02.   Mikulskyte J. - Kilnarova M. OF 7-67, 6-2 1.51 2.34
03.02.   Mikulskyte J. - Nguyen Tan L. 1K 6-3, 6-4 1.18 4.04
  Antalya 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Avdeeva J. - Mikulskyte J. ČF 6-2, 7-5 1.67 2.02
31.01.   Mikulskyte J. - Anil C. OF 6-2, 6-0 1.11 5.37
30.01.   Mikulskyte J. - Martinez Cire 1K 6-4, 6-1 1.45 2.53
29.01.   Mikulskyte J. - Vasilescu A. Q-OF 3-6, 6-3, 10-5    
29.01.   Mikulskyte J. - Mozgaleva A. Q-2K 6-2, 6-0    
28.01.   Mikulskyte J. - Konar M. Q-1K 6-1, 6-1 1.02 8.15
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Avdeeva J. - Mikulskyte J. OF 7-64, 3-6, 7-5 1.58 2.18
20.01.   Mikulskyte J. - Doroshina O. 1K 6-2, 6-3 1.35 2.84
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.01.   Cengiz B. - Mikulskyte J. ČF 6-4, 6-4 1.40 2.69
14.01.   Mikulskyte J. - Zantedeschi A OF 6-2, 6-1 2.11 1.63
12.01.   Mikulskyte J. - Makarova E. 1K 4-6, 6-0, 6-1 1.43 2.57
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Chong / Uchij - Haver / Mikul SF 6-4, 65-7, 10-6 1.83 1.83
24.11.   Haver / Mikul - Jorge / Parre ČF 6-4, 6-1 1.71 1.97
22.11.   Haver / Mikul - Delai / Raggi OF 6-2, 6-2 1.51 2.30
  Funchal ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Duers / Kimch - Lanca / Mikul OF 7-64, 6-4 1.10 5.75
  Nantes ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Barne / Nicho - Haver / Mikul ČF 6-3, 4-6, 12-10 1.30 3.07
02.11.   Haver / Mikul - Ekani / Thole OF 6-2, 6-2 1.22 3.69
  Karaganda 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Abdur / Talbi - Mikul / Yushc OF 6-1, 6-4 1.54 2.23
  Karaganda ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Kuder / Reyng - Mikul / Yashi ČF 6-3, 6-2 2.10 1.61
21.10.   Mikul / Yashi - Churs / Sinit OF 6-1, 7-5 1.12 5.02
  Saint Palais sur Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Albie / Jeanj - Kempe / Mikul SF 1-6, 6-2, 10-6 1.97 1.71
08.09.   Kempe / Mikul - Dartr / Rouvr ČF 6-4, 6-3 1.34 2.87
  Terst ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Prisa / Radis - Mikul / Tjand F 7-5, 6-2 2.13 1.60
03.09.   Mikul / Tjand - Erjav / Wurth SF 6-3, 4-6, 10-4 1.64 2.07
01.09.   Mikul / Tjand - Alvis / Branc ČF 7-5, 6-1 1.49 2.37
  Vigo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Perri / Pigos - Mikul / Tjand SF 6-2, 7-64 1.51 2.34
25.08.   Mikul / Tjand - Bouzo / Losci ČF 6-3, 6-3 1.10 5.33
24.08.   Mikul / Tjand - Arand / Calvo OF 6-0, 6-1    
  Ourense ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Lee Y / Yashi - Carri / Mikul F 6-2, 6-3 1.66 2.05
20.08.   Carri / Mikul - Lindh / Zhu A SF 6-2, 6-1 1.56 2.22
19.08.   Carri / Mikul - Atuch / Saner ČF 6-3, 6-1 1.15 4.52
18.08.   Carri / Mikul - Losci / Riera OF 7-66, 6-2 1.10 5.42
  Parnu ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Mikul / Sisko - Bhosa / Kempe F 65-7, 6-3, 10-5 2.07 1.64
06.08.   Mikul / Sisko - Cengi / Grey SF 6-0, 6-2 1.56 2.22
05.08.   Mikul / Sisko - Barto / Nuudi ČF 1.42 2.53
03.08.   Mikul / Sisko - Bakhm / Malyg OF 6-4, 6-1 1.34 2.90
  Telavi 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Kawam / Kozak - Curov / Mikul OF 6-2, 7-5 2.38 1.49
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Dmitr / Zakar - Mikul / Yashi OF 0-6, 6-4, 10-7 2.73 1.39
  Nur-Sultan ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Koval / Tikho - Cabaj / Mikul OF 6-1, 62-7, 10-7 1.87 1.79
  Vilnius ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Makar / Morgi - Mikul / Paraz F 6-2, 3-6, 10-2 2.22 1.56
10.06.   Mikul / Paraz - Bubel / Pauks SF 6-2, 6-3 1.12 4.85
09.06.   Mikul / Paraz - Baira / Yakim ČF 6-0, 6-2 1.02 8.88
08.06.   Mikul / Paraz - Apple / Basza OF 6-4, 6-2 1.83 1.83
  Santa Margarita de Montbui ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Bosio / Mikul - Cervi / Nicho F 4-6, 6-1, 10-7 1.78 1.89
27.05.   Bosio / Mikul - Caval / Lanti SF 6-2, 6-4 1.78 1.89
26.05.   Bosio / Mikul - Bouza / Hoste ČF 6-1, 3-6, 10-8 1.47 2.41
25.05.   Bosio / Mikul - Jurna / Kosti OF 6-2, 6-1 1.05 7.05
  Platja D'Aro ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Mikul / Simio - Eala / Selek F 6-3, 7-5 2.01 1.66
21.05.   Mikul / Simio - Bouza / Hoste SF 6-0, 6-2 1.39 2.71
20.05.   Mikul / Simio - Ivakh / Prisa ČF 7-5, 6-1 2.90 1.35
19.05.   Mikul / Simio - Bhati / Muram OF 6-4, 6-1 1.34 2.92
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Casci / Ponch - Mikul / Simio OF 6-3, 5-7, 10-5 1.56 2.23
  Oeiras 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Strak / Talbi - Barto / Mikul OF 4-6, 6-1, 16-14 1.64 2.05
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Lecle / Nguye - Mikul / Steve ČF 6-4, 3-6, 11-9 1.62 2.12
23.03.   Mikul / Steve - Dury / Sirei OF 6-3, 7-5 1.10 5.47
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Gabri / Papad - Mikul / Steve ČF 2-6, 7-5, 10-5 3.43 1.24
16.03.   Mikul / Steve - Calin / Richa OF 6-2, 6-0 1.05 7.36
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Drazi / Simio - Heraz / Mikul SF 6-4, 7-5 1.83 1.83
25.02.   Heraz / Mikul - Prisa / Visma ČF 6-4, 7-64 1.65 2.07
23.02.   Heraz / Mikul - Isaev / Lopat OF 6-0, 6-2 1.44 2.47
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Inoue / Liang - Mikul / Ostlu OF 6-3, 65-7, 10-4 1.64 2.07
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Lavic / Sisko - Imani / Mikul F 7-60, 6-4 2.17 1.59
12.02.   Imani / Mikul - Haver / Priby SF 6-2, 6-3 1.47 2.43
11.02.   Imani / Mikul - Kilna / Sewin ČF 6-2, 6-4 1.57 2.21
09.02.   Imani / Mikul - Lavin / Liang OF 6-3, 2-6, 10-7 1.35 2.83
  Šarm aš-Šajch ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Chris / Stadl - Davis / Mikul ČF 4-6, 7-65, 10-5 1.46 2.46
02.02.   Davis / Mikul - Rioux / Ueda OF 7-5, 3-6, 10-7 1.84 1.83
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Reyng / Shali - Mikul / Park OF 66-7, 6-2, 10-5 2.44 1.45
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Labou / Makar - Isaev / Mikul ČF 7-63, 7-5 1.71 1.97
12.01.   Isaev / Mikul - Ocal / Uslu OF 6-0, 6-2 1.16 4.31
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
10.09.2021 - 20.10.2021  Saint Palais sur Mer ITF skreč
24.07.2021 - 03.08.2021  Telavi 3 ITF skreč
30.11.2020 - 15.12.2020  Eastern European Championship nenastoupila
 
 
 
 
TOPlist