Rinderknech Arthur - profil

Rinderknech Arthur 

Rinderknech Arthur

Stát: Francie
Výška / Váha: 196 cm / 86 kg
Věk: 24 (23. 7. 1995)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 161. / 160.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 245. / 244.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 155/86 58/39 58/25 39/22 - -
2020 16/4 - - 16/4 - -
2019 54/32 16/15 32/13 6/4 - -
2018 37/18 16/5 17/9 4/4 - -
2017 23/13 11/9 9/3 3/1 - -
2016 9/2 6/1 - 3/1 - -
2015 6/2 2/2 - 4/0 - -
2013 8/11 7/7 - 1/4 - -
2012 2/3 - - 2/3 - -
2011 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 38/28 12/10 18/13 8/5 - -
2020 8/2 - - 8/2 - -
2019 13/13 3/6 10/6 0/1 - -
2018 8/8 0/1 8/7 - - -
2017 9/2 9/2 - - - -
2013 0/2 0/1 - 0/1 - -
2012 0/1 - - 0/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2020 - 2
2019 - 3
2018 - 2
Celkem: 0 7
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2020 - 1
2019 - 1
2017 - 1
Celkem: 0 3
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Calgary challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Rinderknech A. - Cressy M. F 3-6, 7-65, 6-4 1.81 1.94
29.02.   Rinderknech A. - Zuk K. SF 6-3, 7-63 1.70 2.09
29.02.   Rinderknech A - Blancaneaux G ČF 6-4, 6-2 1.75 2.00
27.02.   Rinderknech A. - Lenz J. OF 67-7, 6-3, 7-63 1.33 3.06
26.02.   Rinderknech A - Altamirano C. 2K 3-6, 6-3, 6-3 1.27 3.39
  Drummondville challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Cressy M. - Rinderknech A. F 64-7, 6-4, 6-4 1.86 1.90
22.02.   Rinderknech A - O'Connell C. SF 6-4, 6-2 1.94 1.82
21.02.   Rinderknech A - Watanuki Y. ČF 6-2, 6-4 3.03 1.36
20.02.   Rinderknech A. - Mmoh M. OF 6-2, 3-6, 6-3 2.77 1.39
18.02.   Rinderknech A - Rodriguez-Pac 2K 6-4, 7-5 1.10 5.70
  Cleveland challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Watanuki Y. - Rinderknech A 2K 7-65, 6-3 1.40 2.71
  Quimper challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Couacaud E. - Rinderknech A 2K 4-6, 5-2 1.93 1.80
28.01.   Rinderknech A - Escoffier A. 1K 7-64, 7-65 1.73 2.00
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Rinderknech A. - Ward J. F 7-5, 6-4 1.66 2.17
25.01.   Rinderknech A. - Kamke T. SF 6-4, 2-6, 6-3 2.18 1.65
24.01.   Rinderknech A. - Ilkel C. ČF 3-6, 6-1, 6-4 1.66 2.15
23.01.   Rinderknech A. - Moraing M. OF 6-2, 6-3 1.73 2.02
21.01.   Rinderknech A - Zapata Mirall 2K 6-3, 3-6, 7-63 1.68 2.08
20.01.   Rinderknech A - Arnaboldi A. 1K 6-4, 6-3 1.83 1.87
  Ann Arbor challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.01.   Kozlov S. - Rinderknech A. 1K 6-3, 6-4 1.78 1.93
  Calgary challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.02.   Pasha / Schnu - Guina / Rinde SF 6-1, 64-7, 10-7 2.17 1.59
28.02.   Guina / Rinde - Corwi / Penis ČF 6-4, 6-4 1.34 2.95
27.02.   Guina / Rinde - King / Reese OF 2-6, 6-2, 10-4 1.49 2.39
  Drummondville challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Guina / Rinde - Cid S / Olive F 7-64, 7-63 1.51 2.33
22.02.   Guina / Rinde - Huey / Lammo SF 6-4, 4-6, 10-1 2.23 1.56
20.02.   Guina / Rinde - Broad / Clayt ČF 6-2, 6-1 2.04 1.64
19.02.   Guina / Rinde - Glass / Lawso OF 5-7, 6-4, 13-11 2.17 1.58
  Rennes challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Gabas / Lacko - Guina / Rinde SF 6-3, 3-6, 11-9 1.56 2.18
24.01.   Guina / Rinde - Janow / Walko ČF 7-64, 7-64 2.33 1.51
23.01.   Guina / Rinde - Saban / Saban OF 7-5, 6-4 1.87 1.77
Žádné zápasy.
 
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
22.12.   Rinderknech A. - Laurent T. F 6-3, 4-6, 6-3 1.49 2.44
21.12.   Rinderknech A - Mansouri S. SF 6-2, 7-62 1.75 1.95
20.12.   Rinderknech A - Moreno De Alb ČF 6-1, 6-2 1.34 2.86
19.12.   Rinderknech A - Musialek A. OF 6-2, 6-2 1.19 3.69
18.12.   Rinderknech A. - Alkotop M. 1K 6-4, 6-2 1.02 8.83
11.12.   Palosi S. - Rinderknech A. 1K 6-3, 6-4 5.96 1.06
08.12.   Hemery C. - Rinderknech A. F 7-64, 6-4 1.44 2.58
07.12.   Rinderknech A. - Tiurnev E. SF 6-1, 7-66 1.40 2.68
06.12.   Rinderknech A. - Robert Q. ČF 6-4, 7-62    
05.12.   Rinderknech A - Martinez M. OF 6-4, 6-2    
05.12.   Rinderknech A. - Kilani M. 1K 6-2, 6-2    
31.10.   Escoffier A. - Rinderknech A OF 7-63, 6-4 1.71 1.96
29.10.   Rinderknech A - Tchoutakian M 1K 6-2, 4-6, 6-4 1.14 4.44
  Glasgow challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Halys Q. - Rinderknech A. 2K 7-66 1.53 2.35
17.09.   Rinderknech A. - McHugh A. 1K 7-610, 6-3 1.46 2.54
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Added D. - Rinderknech A. F 7-64, 2-6, 6-3 2.21 1.59
14.09.   Rinderknech A - Escoffier A. SF 7-64, 63-7, 6-3 1.72 1.98
13.09.   Rinderknech A. - Furness E. ČF 6-4, 2-6, 6-0 1.35 2.87
12.09.   Rinderknech A - Blanchet U. OF 6-4, 6-2 1.11 5.32
11.09.   Rinderknech A. - Bellier A. 1K 6-3, 6-2 1.12 4.97
16.08.   Frunza N. - Rinderknech A. ČF 7-62, 6-3 2.59 1.41
15.08.   Rinderknech A. - Pavel B. OF 4-6, 6-2, 7-66 1.05 7.32
14.08.   Rinderknech A. - Korovin M. 1K 6-2, 4-6, 6-2 1.10 5.39
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Choinski J. - Rinderknech A   7-5, 6-2    
10.08.   Puetz T. - Rinderknech A.   7-5, 3-6, 10-4    
  Augsburg challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Taberner C. - Rinderknech A 1K 6-2, 6-4 1.38 2.81
  Segovia challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Martineau M. - Rinderknech A 1K 7-63, 7-62 2.84 1.37
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Rinderknech A. - Geens C. 2K 6-2, 3-6, 10-4    
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Korda S. - Rinderknech A. OF 65-7, 6-3, 6-4 1.64 2.14
17.07.   Rinderknech A. - Mukund S. 2K 7-68, 7-65 1.46 2.55
16.07.   Rinderknech A. - Manafov V. 1K 6-4, 6-3 1.43 2.66
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Velotti A. - Rinderknech A. 1K 6-4, 7-5 1.72 1.95
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Rinderknech A - Marterer M. 1K 7-63, 6-3    
  Recanati challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Cacic N. - Rinderknech A. 1K 6-4, 6-3 4.24 1.18
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Artunedo Mart - Rinderknech A F 62-7, 6-1, 6-4 2.07 1.66
29.06.   Rinderknech A - Roelofse R. SF 6-2, 6-3 1.29 3.21
28.06.   Rinderknech A - Ojeda Lara R. ČF 6-3, 7-64 1.45 2.47
27.06.   Rinderknech A - Barroso Campo OF 3-6, 6-4, 6-2 1.13 4.78
26.06.   Rinderknech A. - Angele J. 1K 7-5, 6-4 1.21 3.88
  Blois challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Arguello F. - Rinderknech A 2K 6-2, 2-6, 6-1 1.68 2.06
17.06.   Rinderknech A. - Olivo R. 1K 6-4, 7-66 1.57 2.26
  Rakouská bundesliga Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Miedler L. - Rinderknech A. 4K 7-6, 6-3    
  Prostějov challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Kovalik J. - Rinderknech A. 2K 7-5, 6-2 1.37 2.86
02.06.   Rinderknech A - Petrovic D. 1K 6-4, 6-4 1.99 1.72
  Rakouská bundesliga Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Kovalik J. - Rinderknech A. 3K 6-4, 5-7, 6-2    
30.05.   Rinderknech A. - Safwat M. 2K 7-5, 4-6, 6-3    
  Jeruzalém challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Schnur B. - Rinderknech A. ČF 7-62, 6-3 1.43 2.69
23.05.   Rinderknech A. - Bega A. OF 6-3, 65-7, 6-3 1.57 2.25
21.05.   Rinderknech A - Kwiatkowski T 2K 6-3, 6-4 2.33 1.54
20.05.   Rinderknech A - Ram-Harel O. 1K 6-1, 6-2 1.18 4.22
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Casanova H. - Rinderknech A 1K 3-6, 6-3, 6-2 1.77 1.94
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Coria F. - Rinderknech A. 2K 6-2, 7-5 1.34 3.01
29.04.   Rinderknech A. - Shane R. 1K 6-1, 6-4 1.47 2.50
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Barrios Vera - Rinderknech A 1K 7-63, 6-3 1.52 2.36
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Giron M. - Rinderknech A. 2K 7-5, 7-64 1.58 2.23
15.04.   Rinderknech A - Yevseyev D. 1K 6-3, 4-6, 6-3 1.72 1.99
  Sophia Antipolis chall. Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Baldi F. - Rinderknech A. 2K 6-2 1.71 2.01
01.04.   Rinderknech A. - Troicki V. 1K 6-4, 6-2 3.47 1.26
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Tessa L. - Rinderknech A. OF 6-4, 3-6, 10-5 4.62 1.12
21.03.   Rinderknech A. - Bobrov B. 1K 3-6, 7-5, 6-1 1.25 3.19
17.03.   Rinderknech A - Toledo Bague F 6-4, 6-2 1.82 1.87
16.03.   Rinderknech A - Perchicot M. SF 63-7, 6-3, 6-1 1.47 2.46
15.03.   Rinderknech A. - Kopriva V. ČF 7-66, 6-4 1.54 2.17
14.03.   Rinderknech A - Martos Gornes OF 4-6, 6-2, 6-4 1.12 4.67
13.03.   Rinderknech A - Roncalli S. 1K 6-4, 6-4 1.25 3.21
  Santiago challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Collarini A. - Rinderknech A 1K 6-4, 1-6, 6-1 1.44 2.58
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Rinderknech A. - Nouza P. F 6-4, 6-4 1.36 2.80
23.02.   Rinderknech A. - Pauwels M. SF 7-5, 6-4 1.49 2.35
22.02.   Rinderknech A. - Forti F. ČF 6-2, 5-7, 6-1 1.25 3.23
21.02.   Rinderknech A - Pla Malfeito OF 6-1, 7-63 1.44 2.41
20.02.   Rinderknech A - Gostincar D. 1K 6-1, 6-2 1.06 6.10
05.02.   Mitjana L. - Rinderknech A. 1K 6-4, 6-4 1.88 1.73
02.02.   Kobelt P. - Rinderknech A. SF 6-2, 7-5 2.15 1.61
01.02.   Rinderknech A. - Forti F. ČF 6-1, 6-4 1.48 2.30
31.01.   Rinderknech A. - Bergevi F. OF 7-5, 7-5 1.44 2.39
29.01.   Rinderknech A. - Poljak D. 1K 6-2, 4-6, 6-3    
25.01.   Klein L. - Rinderknech A. ČF 7-64, 6-2 2.01 1.63
24.01.   Rinderknech A. - Krutykh O. OF 6-4, 7-60 1.13 4.36
23.01.   Rinderknech A. - Gevel D. 1K 6-1, 6-3 1.02 7.76
17.01.   Lootsma N. - Rinderknech A. OF 64-7, 6-4, 6-4 2.72 1.34
16.01.   Rinderknech A. - Konečný M. 1K 7-61, 6-3 1.44 2.39
  Danang challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Granollers-Pu - Rinderknech A 2K 1-6, 6-4, 6-4 1.20 4.05
07.01.   Rinderknech A. - Uesugi K. 1K 6-3, 6-4 1.36 2.90
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Velotti A. - Rinderknech A. ČF 6-4, 6-4 2.06 1.65
03.01.   Rinderknech A. - Bai Y. OF 7-65, 63-7, 6-2 1.65 2.04
02.01.   Rinderknech A. - Denolly C. 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.64 2.08
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Danil / Kilan - Lakat / Rinde SF 7-65, 69-7, 10-8 3.82 1.20
31.10.   Lakat / Rinde - Petit / Ponti ČF 7-610, 6-0    
29.10.   Lakat / Rinde - Ghorb / Tajim OF 6-2, 6-3    
  Glasgow challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Kuhn / Rodio - Blanc / Rinde OF 1.87 1.81
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Apost / Ionel - Jianu / Rinde OF 7-66, 2-6, 10-8 2.30 1.48
  Nur-Sultan challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Barri / Mena - Crepa / Rinde ČF 7-5, 6-2 1.83 1.83
17.07.   Crepa / Rinde - Ofner / Setki OF 7-5, 7-63 2.00 1.71
  Blois challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Denol / Mulle - Guina / Rinde ČF 6-4, 6-2 2.12 1.62
19.06.   Guina / Rinde - Sakam / Silva OF 6-4, 7-64 1.60 2.10
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Krawi / Mies - Guina / Rinde 1K 7-5, 6-4 1.21 3.99
  Jeruzalém challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Altun / Petro - Jomby / Rinde OF 6-3, 6-4 1.71 2.00
  Savannah challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Mayti / Rombo - Guina / Rinde F 65-7, 6-4, 11-9 1.63 2.10
04.05.   Guina / Rinde - Gomez / Withr SF 7-62, 7-65 2.41 1.48
02.05.   Guina / Rinde - Altam / Kwiat ČF 2.02 1.68
01.05.   Guina / Rinde - Gallo / Lammo OF 3-6, 6-3, 13-11 2.86 1.34
  Tallahassee chall. Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Kwiat / Rubin - Rinde / Yevse OF 7-65, 6-4 1.47 2.41
  Sarasota challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Mayti / Rombo - Rinde / Yevse OF 7-62, 63-7, 10-7 1.21 3.80
  Futures 2019 Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Blanc / Rinde - Genge / Nouza F 6-1, 6-4 1.69 1.93
22.02.   Blanc / Rinde - Crepa / Laure SF 6-3, 7-5 1.75 1.85
21.02.   Blanc / Rinde - Forti / Ianna ČF 7-66, 6-3 1.33 2.77
19.02.   Blanc / Rinde - Gao Q / Shen OF 6-1, 6-3    
01.02.   Lock / Lock - Berge / Rinde SF 6-3, 6-3 2.01 1.63
31.01.   Berge / Rinde - Andrz / Rikl ČF 1.63 2.01
29.01.   Berge / Rinde - Hsu Y / Imai OF 6-3, 6-3 2.94 1.30
25.01.   Hsu Y / Imai - Berge / Rinde SF 6-2, 7-67 1.57 2.10
24.01.   Berge / Rinde - Dalla / Orlov ČF 6-0, 6-2 1.69 1.93
22.01.   Berge / Rinde - Batis / Sao T OF 6-4, 7-5    
17.01.   Nouza / Volja - Denol / Rinde ČF 6-3, 7-5 1.93 1.69
15.01.   Denol / Rinde - Boure / Reymo OF 1.15 4.09
01.01.   Lee H / Wong - Furne / Rinde OF 4-6, 7-5, 13-11 6.04 1.06
Žádné zápasy.
 
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
27.12.   Karatsev A. - Rinderknech A ČF 6-2, 7-68 1.46 2.42
26.12.   Rinderknech A. - Hua R. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.35 2.83
25.12.   Rinderknech A. - Xia Z. 1K 67-7, 6-3, 6-2 1.19 3.95
  Mouilleron-Le-Captif challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   De Loore J. - Rinderknech A Q-OF 6-3, 6-2 1.46 2.42
03.11.   Rinderknech A - Escoffier A. Q-1K 6-3, 6-4 1.55 2.20
  Brest challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Simon T. - Rinderknech A. Q-1K 7-62, 63-7, 6-3 1.96 1.70
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Jomby T. - Rinderknech A. SF 4-6, 7-5, 6-3 1.45 3.20
11.10.   Rinderknech A. - Goveas A. ČF 7-5, 7-5 1.13 4.80
10.10.   Rinderknech A - Mansouri S. OF 4-6, 7-65, 7-63 1.32 3.03
09.10.   Rinderknech A. - Sewanou A. 1K 6-0, 6-1 1.02 9.18
06.10.   Jomby T. - Rinderknech A. F 6-3, 3-6, 6-3 2.31 1.51
05.10.   Rinderknech A - Kalenichenko SF 6-3, 6-2 1.29 3.23
04.10.   Rinderknech A - Kaliyanda Poo ČF 3-6, 7-64, 6-1 1.12 5.05
03.10.   Rinderknech A. - Largo H. OF 6-3, 6-2 1.05 7.33
01.10.   Rinderknech A. - Cannell J. 1K 6-4, 6-1 1.07 6.44
30.09.   Rinderknech A. - Owolabi T. Q-OF 6-1, 6-0    
  Orleans challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Barrere G. - Rinderknech A. 1K 2-6, 6-3, 6-2 1.39 2.75
24.09.   Rinderknech A. - Janvier M. Q-ČF 6-4, 2-6, 6-2 2.64 1.40
23.09.   Rinderknech A. - Menezes J. Q-OF 6-4, 7-65 1.75 1.90
22.09.   Rinderknech A. - Brosset S. Q-1K 6-3, 6-3 1.26 3.28
  Méty Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Barrere G. - Rinderknech A. Q-OF 6-3, 7-64 1.27 3.47
  Cassis challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Menendez-Mace - Rinderknech A 1K 7-67, 6-3 1.26 3.46
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Rinderknech A. - Kirkin E. F 6-2, 6-4 1.43 2.58
18.08.   Rinderknech A - Ajdukovic D. SF 6-1, 6-4 1.16 4.36
17.08.   Rinderknech A - Miladinovic M ČF 6-4, 6-1 1.45 2.36
16.08.   Rinderknech A - Bojanovic D. OF 6-2, 6-3 1.06 6.10
15.08.   Rinderknech A - Hirschmueller 1K 6-1, 6-2 1.06 6.02
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Rinderknech A. - Mertl J. 9K 4-6, 7-5, 11-9    
10.08.   Baldi F. - Rinderknech A. 8K 6-1, 6-0    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Rosenzweig N. - Rinderknech A OF 4-6, 6-2, 6-4 4.09 1.15
08.08.   Rinderknech A - Prevosto L. 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.14 4.21
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Vatutin A. - Rinderknech A. 7K 7-6, 6-2, 5-10    
03.08.   Masur D. - Rinderknech A. 6K 3-6, 7-6, 10-8    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Rinderknech A. - Ouahab L. F 4-6, 7-5, 6-3 2.96 1.34
27.07.   Rinderknech A. - Egea F. SF 4-6, 7-64, 7-63 1.40 2.71
26.07.   Rinderknech A - Krivokuca N. ČF 6-1, 6-4 1.18 3.94
25.07.   Rinderknech A. - Otegui J. OF 64-7, 6-0, 6-3 1.14 4.53
24.07.   Rinderknech A. - Bauvy R. 1K 6-1, 6-4 1.36 2.75
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Rinderknech A. - Hoang A. 3K 1-6, 6-3, 10-3    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Ouahab L. - Rinderknech A. SF 6-2, 6-4 1.37 2.79
19.07.   Rinderknech A. - Folliot Q. ČF 6-2, 6-4 1.59 2.13
18.07.   Rinderknech A. - Borella F. OF 6-2, 6-2 1.08 5.28
17.07.   Rinderknech A. - Tessa L. 1K 6-0, 6-0 1.33 2.77
14.07.   Boutillier R. - Rinderknech A SF 6-4, 3-6, 7-65 1.39 2.74
13.07.   Rinderknech A - Vacherot V. ČF 6-2, 6-4 1.31 3.01
11.07.   Rinderknech A. - Lescure M. OF 7-5, 3-0 2.00 1.68
09.07.   Rinderknech A - Rodriguez L. 1K 6-0, 6-0 1.01 9.60
03.07.   Gutierrez-Fer - Rinderknech A 1K 4-6, 6-2, 6-3 1.31 3.00
27.06.   Durasovic V. - Rinderknech A OF 6-4, 7-5 2.23 1.54
25.06.   Rinderknech A - Zeballos F. 1K 6-3, 6-2 1.48 2.39
06.06.   Olivetti A. - Rinderknech A OF 7-68, 6-2 1.83 1.82
05.06.   Rinderknech A. - Zgombic F. 1K 6-1, 6-1 1.36 2.75
  Irving challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Chrysochos P. - Rinderknech A OF 6-3, 4-6, 6-2 1.56 2.27
13.03.   Rinderknech A - Ram-Harel O. 1K 3-6, 7-5, 6-4 1.74 1.98
12.03.   Rinderknech A. - Chang J. Q-ČF 6-1, 6-4    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
24.12.   Gao X / Wang - Furne / Rinde OF 6-3, 6-4    
09.10.   Busha / Stout - Manso / Rinde ČF 6-2, 3-6, 11-9    
08.10.   Manso / Rinde - Govea / Lu T. OF 6-3, 6-4    
07.10.   Kalen / Matos - Busha / Rinde F 2-6, 7-5, 10-7    
05.10.   Busha / Rinde - Lock / Lock SF 7-65, 7-68    
03.10.   Busha / Rinde - Govea / Lu T. ČF 64-7, 6-2, 10-8    
02.10.   Busha / Rinde - Kotec / Muriu OF 6-2, 6-1    
10.07.   Bourg / Scagl - Lakat / Rinde OF 2-6, 7-65, 19-17 7.24 1.05
03.07.   Celik / Puodz - Lakat / Rinde OF 7-65, 66-7, 11-9 1.93 1.69
27.06.   Lescu / Struv - Lakat / Rinde SF 7-65, 6-1    
26.06.   Lakat / Rinde - Corre / Russi ČF 6-4, 6-2    
25.06.   Lakat / Rinde - Casas / Villa OF 6-2, 6-2    
07.06.   Cukie / Leshe - Rinde / Smith SF 6-1, 6-3    
06.06.   Rinde / Smith - Baksh / Bega ČF 6-1, 3-6, 10-6    
05.06.   Rinde / Smith - Boltz / Sarai OF 6-4, 6-4    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Basil / Millm - Lakat / Rinde 1K 6-3, 3-6, 7-5 1.46 2.62
Žádné zápasy.
 
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Schorsch J. - Rinderknech A 1K 6-3, 6-4 2.39 1.48
27.11.   Rinderknech A. - Haworth C. Q-OF 7-61, 3-6, 7-5    
26.11.   Rinderknech A. - Garcia M. Q-2K 6-2, 6-1    
25.11.   Rinderknech A. - Ventre A. Q-1K 7-66, 6-3    
16.10.   Haworth C. - Rinderknech A. Q-OF 6-4, 7-5    
15.10.   Rinderknech A. - Galicia A. Q-2K 6-0, 6-1    
11.10.   Rodriguez-Pac - Rinderknech A 1K 4-6, 7-62, 6-3 2.00 1.69
09.10.   Rinderknech A. - Bogajo F. Q-OF 1-6, 6-1, 6-1    
08.10.   Rinderknech A. - Adamson A. Q-2K 6-2, 6-4    
07.10.   Rinderknech A - Childers J. Q-1K 6-1, 6-2    
29.09.   Craig H. - Rinderknech A. ČF 2-6, 7-64, 6-0 1.87 1.80
28.09.   Rinderknech A. - Holt B. OF 2-6, 6-4, 6-3 2.05 1.65
27.09.   Rinderknech A. - Song E. 1K 7-65, 3-6, 6-4 1.65 2.05
25.09.   Rinderknech A - Shropshire S. Q-OF 7-5, 6-4    
24.09.   Rinderknech A. - Saleh A. Q-3K 6-3, 6-1    
23.09.   Rinderknech A. - Dickson K. Q-2K 6-1, 6-1    
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Šafránek V. - Rinderknech A 8K 6-3, 2-6, 10-8    
06.08.   Rinderknech A. - Janvier M. 7K 6-2, 6-2    
04.08.   Rinderknech A. - Chazal M. 6K 6-2, 2-6, 10-8    
30.07.   Masur D. - Rinderknech A. 5K 6-2, 6-3    
28.07.   Rinderknech A - Zeballos H. 4K 3-6, 6-3, 10-6    
23.07.   Rinderknech A. - Jouan R. 3K 6-4, 6-4    
21.07.   Sakamoto P. - Rinderknech A 2K 0-6, 6-2, 10-8    
16.07.   Griekspoor T. - Rinderknech A 1K 6-3, 7-6    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Kern R. - Rinderknech A. 1K 4-6, 7-5, 6-1    
03.07.   Rinderknech A - Grunberger D. Q-OF 6-0, 6-3    
02.07.   Rinderknech A. - Garcia R. Q-2K 6-2, 6-0    
28.06.   Geens C. - Rinderknech A. 1K 64-7, 6-4, 6-4 1.38 2.69
20.06.   Sude J. - Rinderknech A. 1K 6-4, 6-4 3.09 1.27
17.06.   Esteve Lobato - Rinderknech A SF 6-4, 7-5 2.15 1.57
16.06.   Rinderknech A. - Hampel L. ČF 6-2, 2-6, 6-2 2.43 1.43
15.06.   Rinderknech A - Chepelev A. OF 3-6, 6-0, 6-0 1.20 3.60
14.06.   Rinderknech A - Toledo Bague 1K 0-6, 6-4, 6-2 2.74 1.34
06.06.   Heyman C. - Rinderknech A. 1K 6-3, 65-7, 7-5 1.53 2.19
05.06.   Rinderknech A. - Borroni A. Q-OF 6-1, 6-1    
04.06.   Rinderknech A. - Belda P. Q-2K 6-2, 3-0    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Taylo / Taylo - Lakat / Rinde ČF 2.25 1.50
03.07.   Lakat / Rinde - Munaf / Valse OF 6-2, 6-2    
01.07.   Lakat / Rinde - Blanc / De La F 6-1, 4-6, 10-4    
30.06.   Lakat / Rinde - Dutra / Perei SF 6-3, 7-64 1.91 1.70
29.06.   Lakat / Rinde - Zayid / Zayed ČF 6-1, 6-1 1.13 4.67
26.06.   Lakat / Rinde - Hocev / Saez OF 6-1, 7-65 1.80 1.80
17.06.   Miedl / Neuch - Lakat / Rinde F 7-62, 5-7, 14-12    
16.06.   Lakat / Rinde - Bella / Echar SF 7-63, 6-3    
15.06.   Lakat / Rinde - Dijkh / Steve ČF 6-3, 6-4    
14.06.   Lakat / Rinde - Estev / Toled OF 1-6, 6-0, 10-8    
08.06.   Douga / Manso - Rinde / Vache ČF 7-5, 6-4    
07.06.   Rinde / Vache - Carli / Panca OF 6-3, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Nakagawa N. - Rinderknech A 1K 4-6, 7-61, 6-2 2.16 1.55
28.11.   Rinderknech A. - Smith K. Q-OF 6-1, 6-1    
27.11.   Rinderknech A. - Lui J. Q-2K 6-0, 6-3    
26.11.   Rinderknech A. - Morris E. Q-1K 6-0, 6-2    
19.06.   Desein N. - Rinderknech A. F 6-2, 63-7, 6-1 1.23 3.35
18.06.   Rinderknech A - Couacaud E. SF 4-6, 7-5, 6-2 3.32 1.24
17.06.   Rinderknech A. - Dhoe B. ČF 6-4, 4-6, 6-3 1.46 2.35
16.06.   Rinderknech A. - Saez J. OF 6-1, 6-1 6.30 1.05
15.06.   Rinderknech A. - Petel M. 1K 6-4, 6-3    
13.06.   Rinderknech A. - Guillin J. Q-OF 6-0, 6-3    
12.06.   Rinderknech A. - Brison J. Q-2K 6-0, 6-0    
  Futures 2016 Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Autho / Plaza - Ouvra / Rinde ČF    
13.06.   Ouvra / Rinde - Maglo / Pogne OF    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2015 Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Nevolo D. - Rinderknech A. OF    
24.11.   Rinderknech A. - Rios F. 1K 6-1, 6-1    
23.11.   Rinderknech A - Ram-Harel O. Q-OF 6-4, 6-4    
22.11.   Rinderknech A. - Krustev V. Q-2K 0-6, 6-2, 6-4    
21.11.   Rinderknech A. - May S. Q-1K 6-0, 6-1    
23.06.   Hilaire J. - Rinderknech A. 1K 5-7, 7-64, 7-64    
21.06.   Rinderknech A - Fournerie T. Q-OF 6-0, 6-4    
20.06.   Rinderknech A. - Richaud A. Q-1K 6-4, 6-0    
14.06.   Ouvrard V. - Rinderknech A. Q-2K 4-6, 7-61, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Heller P. - Rinderknech A. 1K 6-2, 6-2    
09.12.   Rinderknech A. - Badanov D. Q-OF 6-1, 7-64    
07.12.   Rinderknech A - Mannapov A. Q-1K 6-0, 6-1    
01.12.   Badanov D. - Rinderknech A. Q-2K 6-2, 4-6, 6-3    
13.10.   Cauvard S. - Rinderknech A. Q-OF 6-1, 64-7, 6-3    
12.10.   Rinderknech A - Couronne D. Q-1K 6-1, 6-0    
09.10.   Chettar M. - Rinderknech A. 1K 6-4, 7-63    
01.10.   Ouahab L. - Rinderknech A. OF 7-65, 6-0    
30.09.   Rinderknech A. - Kraimi M. 1K 6-1, 6-1    
08.04.   Chala R. - Rinderknech A. Q-OF 6-3, 62-7, 7-67    
07.04.   Rinderknech A. - Di Maio M. Q-2K 6-0, 6-3    
06.04.   Rinderknech A. - Blondin S. Q-1K 6-3, 7-5    
16.03.   Rondoni P. - Rinderknech A. Q-1K 6-1, 6-4    
09.03.   Jankovic M. - Rinderknech A Q-2K 6-2, 6-4    
08.03.   Rinderknech A. - Popovic O. Q-1K 6-4, 3-6, 6-0    
03.03.   Suc D. - Rinderknech A. Q-2K 2-6, 7-5, 7-5    
02.03.   Rinderknech A - Pacifico E. Q-1K 6-0, 6-3    
29.01.   Guez D. - Rinderknech A. 1K 7-5, 6-2    
19.01.   Rakotondraman - Rinderknech A Q-1K 6-0, 6-1    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Helle / Monek - Rinde / Viber OF 6-2, 3-6, 10-6    
16.10.   de We / Juska - Hemer / Rinde ČF 6-4, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Fomba E. - Rinderknech A. Q-2K 7-5, 7-5    
13.10.   Rinderknech A. - Boots J. Q-1K 6-2, 7-62    
07.10.   Jacq G. - Rinderknech A. Q-2K 6-0, 6-3    
06.10.   Rinderknech A. - Myler W. Q-1K 6-0, 6-2    
28.01.   Averfalk K. - Rinderknech A Q-1K 6-4, 3-6, 6-4    
  Futures 2012 Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Checa / Penau - Fomba / Rinde OF 7-63, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Futures 2011 Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Marsalek J. - Rinderknech A Q-1K 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
29.01.2020 - 12.02.2020  Quimper challenger skreč
18.09.2019 - 29.10.2019  Glasgow challenger skreč - břišní sval
02.04.2019 - 15.04.2019  Sophia Antipolis chall. skreč - krk
25.11.2015 - 12.06.2016  Futures 2015 nenastoupil
 
 
 
 
 
TOPlist