Rusova Alica - profil

Rusova Alica 

Rusova Alica

Stát: Slovensko
Věk: 21 (5. 2. 1998)
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: - / 864.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/49 30/41 1/5 1/3 - -
2019 10/15 9/10 1/5 - - -
2018 10/18 10/17 - 0/1 - -
2017 2/4 1/3 - 1/1 - -
2016 9/8 9/8 - - - -
2015 1/4 1/3 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 24/28 22/21 1/6 1/1 - -
2019 12/12 11/6 1/6 - - -
2018 11/11 11/11 - - - -
2017 1/3 0/2 - 1/1 - -
2016 0/2 0/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 2
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Tabarka 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Capurro Tabor - Rusova A. OF 6-2, 6-3    
02.07.   Rusova A. - Vazquez M. 1K 6-2, 6-0    
01.07.   Rusova A. - Zotta A. Q-OF 6-1, 6-3    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Jocovic A. - Rusova A. 1K 6-3, 6-2 1.22 3.46
24.06.   Rusova A. - Spoljaric A. Q-OF 6-0, 7-64    
24.06.   Rusova A. - Samardzic L. Q-1K 6-4, 6-2 1.02 7.76
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Chwalinska M. - Rusova A. Q-1K 6-0, 6-1 1.02 7.70
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Ruppert L. - Rusova A. 5K 3-2    
08.06.   Rusova A. - Amling H. 4K 6-3, 6-2    
  Tabarka 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Velcea A. - Rusova A. 1K 6-4, 6-4 1.20 3.62
  Tabarka 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Mettraux M. - Rusova A. 1K 6-2, 6-3 2.15 1.55
28.05.   Rusova A. - Rachapudi P. Q-OF 6-3, 7-5 1.69 1.93
  Tabarka 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Vangelova A. - Rusova A. 1K 7-62, 6-3    
20.05.   Rusova A. - Radilofe S. Q-OF 6-0, 6-1    
  Káhira 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Roemer C. - Rusova A. 1K 6-1, 6-0 1.05 6.40
  Káhira 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Hosoki Y. - Rusova A. 1K 6-4, 2-6, 6-4    
  Káhira ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Papamichail D. - Rusova A. OF 6-1, 7-5 1.03 7.18
17.04.   Rusova A. - Shawky N. 1K 6-1, 6-2 1.49 2.27
16.04.   Rusova A. - Elmalah R. Q-OF 6-2, 6-0 1.01 8.40
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Dapkute I. - Rusova A. Q-OF 6-2, 6-2 1.43 2.43
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Morandais A. - Rusova A. 1K 6-1, 6-2 1.18 3.84
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Seibold E. - Rusova A. Q-OF 7-5, 6-3    
25.03.   Rusova A. - Dourado Zimer Q-1K 6-1, 64-7, 10-7 1.17 3.88
  Šarm aš-Šajch 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Lutzeier L. - Rusova A. 1K 6-3, 6-1 1.39 2.56
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Duerst J. - Rusova A. Q-1K 6-4, 6-0 1.25 3.23
  Tabarka 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Gaspa / Lizar - Rusov / Zebal F 7-5, 6-3    
05.07.   Rusov / Zebal - Stama / Tolib SF    
04.07.   Rusov / Zebal - Cesch / Squar ČF 6-4, 6-3    
03.07.   Rusov / Zebal - Nylan / Vikto OF 6-1, 7-5    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Capur / Turat - Milov / Rusov SF 6-1, 6-1    
27.06.   Milov / Rusov - Pinto / Rocch ČF 6-4, 6-3    
26.06.   Milov / Rusov - Jocov / Sario OF 6-4, 6-2    
  Tabarka 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Fouro / Vojci - Rusov / Ukolo ČF 6-4, 6-2    
  Tabarka 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Rusov / Sheri - Lutze / Stadl F 6-4, 4-6, 10-4    
31.05.   Rusov / Sheri - Schol / Stoja SF 6-0, 6-3    
30.05.   Rusov / Sheri - Barre / Reaye ČF 6-1, 6-2    
  Tabarka 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Detko / Rogoz - Lutze / Rusov ČF 64-7, 7-5, 10-7 1.57 2.10
22.05.   Lutze / Rusov - Onya / Radil OF 6-3, 6-4 1.02 7.76
  Káhira 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Rusov / Walte - Mende / Roeme F 7-5, 0-6, 10-6 2.94 1.30
03.05.   Rusov / Walte - Akiya / Hosok SF 6-1, 6-3 1.22 3.46
02.05.   Rusov / Walte - Milov / Spose ČF 6-1, 6-1 1.24 3.29
  Káhira 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Makho / Rinal - Alhus / Rusov OF 7-5, 2-6, 10-6    
  Káhira ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Karre / Wensv - Kolle / Rusov ČF 6-1, 6-1 1.57 2.10
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Podli / Rogoz - Kajur / Rusov ČF 6-0, 6-4 1.57 2.10
09.04.   Kajur / Rusov - Konis / Malik OF 7-5, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Falko / Zawad - Abou / Rusov OF 3-6, 6-2, 10-5    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Naklo / Sawan - Lutze / Rusov OF 6-2, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Klaff / Wacha - Lutze / Rusov OF 6-0, 6-3 1.10 4.97
  Šarm aš-Šajch 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Kuban / Toman - Lutze / Rusov OF 2-6, 6-4, 10-8 1.10 5.06
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Vanho / Washi - Alhus / Rusov OF 6-4, 6-4 1.60 2.05
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
10.06.2019 - 17.06.2019  Bundesliga - ženy skreč
01.09.2018 - 02.10.2018  Szekesfehervar ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist