Anisimovová v Abú Zabí nehraje kvůli pozitivnímu testu na Covid-19

  • Devatenáctiletá Američanka Amanda Anisimovová kvůli pozitivnímu testu na Covid-19 přišla o první turnaj sezony v Abú Zabí. Informaci o svém pozitivním testu potvrdila třicátá hráčka světového žebříčku na Instagramu.
    9. 1., 09:27 | Aktuality |  2 komentáře
    Amanda Anisimovová (© AFP)Amanda Anisimovová (© AFP) 
     
  • Profil hráče

Amanda Anisimovová se na novou sezonu připravovala ve Spojených arabských emirátech a první turnaje měla odehrát v Abú Zabí. Ve chvíli, kdy už znala jméno své první soupeřky, ale dostala negativní zprávu: máte pozitivní test na Covid-19. A to znamenalo jediné - vyřazení z turnaje nástup do izolace.
Informaci o svém pozitivním testu 19letá Američanka potvrdila v pátek na Instagramu. "Chci hrát," napsala s plačícím emotikonem.
Semifinalistka předloňského Roland Garros a aktuálně 30. hráčka světa by kvůli nákaze koronavirem mohla přijít také o účast na Australian Open, kde v roce 2019 při své premiéře byla v osmifinále.

V Melbourne se sice letos bude hrát až od 8. února, ale účastníci prvního grandslamu sezony musí do Melbourne dorazit v polovině ledna a nastoupit do dvoutýdenní karantény.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
10.01.2021 02:14Od: misa
Říkal jsem si, co s ní je, že zase nehraje :(
[ Reagovat ]
09.01.2021 14:24Od: tommr Petra Kvitová
Petra se měla údajně s Anisimovou připravovat první týden v karanténě před AO. Jsem zvědavej jestli to tak zůstane nebo jestli se to ještě změní ... smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist