Aojamaová se Šibaharaovou vyhrály debl v Miami a slaví svůj největší triumf

  • WTA MIAMI - Šuko Aojamaová s Enou Šibaharaovou vyhrály deblovou soutěž v Miami. Japonské duo ve finále porazilo 6-2 7-5 domácí Hayley Carterovou a Brazilku Luisu Stefaniovou a získalo šestou společnou trofej. Pro obě se jedná o největší triumf v kariéře.
    5. 4., 00:09 | Aktuality |  7 komentářů
    Š. Aojamaová a E. ŠibaharaováŠ. Aojamaová a E. Šibaharaová 
     

Aojamaová se Šibaharaovou měly fantastický vstup do sezony, když ovládly Abú Zabí i generálku v Melbourne a získaly svůj čtvrtý a pátý společný titul. Poté se jim příliš nedařilo, ale v Miami zase našly skvělou formu a dočkaly se svého největšího triumfu.

Úvodní dějství měly Japonky naprosto pod kontrolou, ve druhé sadě ovšem prohrávaly už 2-5 a o game později čelily setbolu. Rozhodující set však nepřipustily a soupeřkám už nepovolily jedinou hrou.

Zatímco 23letá Šibaharaová nikdy před spoluprácí s Aojamaovou netriumfovala, o deset let starší Aojamaová má nyní na kontě už 15 trofejí. Japonky zvládly i své třetí letošní finále, Carterová se Stefaniovou naopak všechna tři letošní finále prohrály (dvě z nich s dnešními soupeřkami) a na třetí společný titul stále čekají.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (7)
05.04.2021 10:45Od: dadaft
Finále ušlo, ale musím říct, že obě SF byla o třídu lepší a fakt jízda ........ až jsem si říkal, že bych se měl na čtyřhru dívat víc, je to fakt zábava, některé výměny berou dech a má to spád...
Japonky skvěle sehrané, tam nebyl žádný nesoulad, zasloužená výhra.
[ Reagovat ]
05.04.2021 12:01Od: Tomas_Smid_fan
Japonky jsem viděl proti IgBe. Byly tam pěkné výměny i trochu zmateční. Iga se možná snažila až moc a sem tam s sebou strhla i Bet. Jedna výměna s loby a luxusními úhly, které jsou možné jen v deblu mi utkvěla v pamětismile. Bucie by si na Japonkách předpokládám smlsla. I komentátor na deblovou legendu zavzpomínalsmile.
[ Reagovat ]
05.04.2021 08:18Od: com
Šuko Aojamaová smilesmile Ta by si mohla někdy zahrát v mixu s Jebavým smile
[ Reagovat ]
05.04.2021 11:15Od: Tomas_Smid_fan
Ideální pár, myslím, že by měli budoucnostsmile
[ Reagovat ]
05.04.2021 13:24Od: Ela-fon-isi
Já bych Šuko viděla v páru s Mrdezou a Jebavý by je mohl trénovat.smile
PS: v každých zprávách na Radiožurnálu je hlášeno, že KarPl spadla na deváté místo, tak doufám, že to neovlivnilo chuť řízků a bran. sal?tu, co jsem při poslechu rádia dělala.smile Fenu to ovlivnilo určitě, natahala si do pelechu všechny tenisáky dětí, co našla. Nikdy si jich nevšímá, aportuje plyšáky.smile
[ Reagovat ]
05.04.2021 13:35Od: lukasmarek2001
smile
[ Reagovat ]
05.04.2021 19:05Od: FulnekUltras
smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist