Češi v akci, čtvrtek 15. 7. Siniaková a Krejčíková si v Praze zajistily vzájemný souboj

  • Kateřina Siniaková na Livesport Prague Open ve Stromovce zvládla dohrávku proti Tereze Smitkové a ve čtvrtfinále narazí na Barboru Krejčíkovou. Do čtvrtfinále challengerů postoupili Zdeněk Kolář a Lukáš Rosol, neuspěl Michael Vrbenský. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    15. 7., aktualizováno | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 15. července 2021)
WTA 250 PRAHA (Česko), 235.238 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Siniaková (5-ČR) - Smitková (ČR) 2-6 7-6(3) 6-3
Krejčíková (2-ČR) - Bonaventureová (Belg.) 7-6(2) 6-4
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Kužmová/Stojanovičová (1-SR/Srb.) - Ďjačenková/Martincová (Rus./ČR) 4-6 6-3 11-9
WTA 250 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 235.238 dolarů, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Anšbová/Detiucová (Rus./ČR) - Danilovičová/Jorovičová (Srb.) / bez boje
ATP CHALLENGER JASY (Rumunsko), 88.520 eur, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Kolář (5-ČR) - Dougaz (Tun.) 6-2 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Casanova/Ortega (Arg./Šp.) - Eysseric/Kolář (2-Fr./ČR) 6-3 3-6 10-7
ATP CHALLENGER AMERSFOORT (Nizozemsko), 44.820 eur, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Rosol (8-ČR) - Nikles (Švýc.) 6-2 6-1
T. Griekspoor (1-Niz.) - Vrbenský (ČR) 6-4 6-4
ITF W60 VITORIA-GASTEIZ (Španělsko), 60.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Ponchetová (4-Fr.) - Pulchartová (ČR) 7-6(5) 6-4
ITF W60 NUR-SULTAN (Kazachstán), 60.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Hatouková (4-Běl.) - A. Sisková (ČR) 6-2 6-1
ITF M25 TELFS (Rakousko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
O. Horák (ČR) - Kivatcev (Rus.) / odloženo
• Dvouhra - 1. kolo •
Paroulek (ČR) - Marti (Šp.) / odloženo
D. Pátý (ČR) - Ševčenko (6-Rus.) / odloženo
ITF M15 DOBOJ (Bosna a Hercegovina), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Krumich (ČR) - Marozsán (3-Maď.) 2-6 6-4 7-6(7)
JA MILÁN (Itálie), antuka
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Menšík (ČR) - Perego (It.) 7-6(3) 6-3
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Bartůňková (16-ČR) - Xuová (Kan.) 6-1 4-6 6-1
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Kudrjašov/Žeženov (3-Rus.) - Donald/Nicod (ČR) 6-1 1-6 10-6
J4 VÉSKA (Česko), antuka
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Mrůzek (ČR) - Bartoň (1-ČR) 2-6 7-6(4) 6-3
Hrazdil (4-ČR) - Basel (2-Arg.) 4-6 6-4 6-1
• Dvouhra dívky - semifinále •
Šarinová (8-SR) - Štruplová (1-ČR) 1-6 6-4 6-2
Hranáčová (ČR) - Smékalová (ČR) 4-6 6-2 6-3
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Kalina/Velík (8-ČR) - Almási/Krošlák (6-SR) 6-4 7-6(2)
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Hranáčová/Štruplová (3-ČR) - Danková/Drugdová (1-Maď./SR) 1-6 6-2 10-5
Jamrichová/Urbanová (2-SR/ČR) - Šarinová/Sasinkaová (4-SR/USA) 7-5 6-2
J5 ALT ERLAA (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Vejšický (1-ČR) - Graziani (Švýc.) 4-6 6-2 6-1
J5 KÁHIRA (Egypt), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
A. Duda (4-ČR) - Asenov (Kan.) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
A. Duda/Orgiles (4-ČR/Šp.) - Ibrahim/Ihab Mokhles (8-Egypt) 6-1 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
15.07.2021 12:55Od: JanITCZ
Nikola B v Milane jde dal smilesmile!
[ Reagovat ]
15.07.2021 16:44Od: lvicek
Prima :).
[ Reagovat ]
15.07.2021 12:16Od: Newcombe komentátor v Praze
je úplnej Mimoň. Tereza Martincová nebo Tereza Smitková že jo. Strašný kecálek
[ Reagovat ]
15.07.2021 12:12Od: Fandina
Holky z Hradce jsou na kurtě.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist