Češi v akci, čtvrtek 17. 3. Češi hráli na ITF a juniorské akce

  • Češi dnes hráli pouze na turnajích ITF a juniorských akcích.
    17. 3., aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 17. března 2022)
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Pei-Chi Lee (Tchaj-wan) - Šebestová (ČR) 5-7 6-1 6-2
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Hosogiová/Ozekiová (2-Jap.) - Csabiová/Gagginiová (ČR/It.) 6-0 6-0
ITF M25 LOULÉ (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Jamasaki (6-Jap.) - Vlkovský (ČR) 6-3 6-4
ITF M25 ANTALYA (Turecko), 25.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
de Jager/Siniakov (Niz./ČR) - Burruchaga/Gill (Arg./Brit.) / bez boje
ITF M25 TRIMBACH (Švýcarsko), 25.000 dolarů, koberec / hala
• Dvouhra - 2. kolo •
Paulson (ČR) - Kym (Švýc.) 6-1 6-4
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Gengel/Poljak (3-ČR) - Frantzen/Jebens (Něm.) 4-6 6-2 13-11
Nouza/Paulson (4-ČR) - Kym/Sebesta (Švýc.) 6-4 6-4
ITF M25 ROVINJ (Chorvatsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Svrčina (3-ČR) - Juhas (Srb.) 6-0 6-0
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Pichler/Svrčina (3-Rak./ČR) - Mikrut/Prižmič (Chorv.) 6-3 2-6 10-4
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Oradini (It.) - Krumich (3-ČR) 6-7(4) 6-4 7-6(3)
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Bakši/Metreveli (Gruz.) - Duda/Krumich (ČR) 5-1 / skreč
J1 CASABLANCA (Maroko), antuka
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
T. Valentová (4-ČR) - Jorgeová (Portug.) 6-1 6-3
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Šmejkalová/T. Valentová (4-ČR) - Sretenovičová/Stoiberová (2-Srb./Brit.) 1-6 6-1 10-6
J2 BENICARLÓ (Španělsko), antuka
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Bartoň (2-ČR) - Dhamne (Indie) 6-7(4) 6-2 / odloženo
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Bartůňková (1-ČR) - Paceová (It.) 6-3 6-1
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Bartoň/Koshis (1-ČR/Kypr) - Landaluce/Romano (Šp./It.) / odloženo
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Bartůňková/Jesypčuková (4-ČR/Ukr.) - Adkarová/Konstantinovová (Indie/Bulh.) 5-7 4-3 / odloženo
J3 LOUGHBOROUGH (Velká Británie), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Pow (5-Brit.) - Mrva (ČR) 6-2 6-0
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Brunclík/Mrva (4-ČR) - Aubert/Berrut (Švýc.) 6-3 5-7 10-7
J3 HAMBURK (Německo), tv. povrch / hala
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Barsukov/Nagel-Heyer (Něm.) - Dženev/Kalina (1-Bulh./ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Aschenbergerová/Turiniová (Něm./It.) - Beldimanová/Bervid (Něm./ČR) 6-1 6-3
J4 ADAŽI (Lotyšsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Berkieta (1-Pol.) - Hanzelín (6-ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - finále •
Tens/Valeš (4-Lot./ČR) - Berkieta/G. Zgola (1-Pol.) 7-5 7-6(4)
• Čtyřhra dívky - finále •
Martinová/Rootsová (2-Est.) - Hažmuková/Vladsonová (1-ČR/Lit.) 7-6(4) 3-6 10-4
J4 KRAMFORS (Švédsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Saar (5-Švéd.) - Duda (3-ČR) 6-4 6-0
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Samelová Druzová (7-Fr.) - Fajmonová (ČR) 6-4 6-7(4) 6-3
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Margoulis/Saar (Švéd.) - Duda/Jozwicki (2-ČR/Rak.) 6-3 6-4
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
17.03.2022 13:44Od: tommr Nikola Bartůnková
koukám, že Nikola se zase vrátila na juniorskej okruh. Asi se ještě na turnaje pro dospělý úplně necítí ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist